PDA

Επιστροφή στο Forum : Stamthedrum posing!



stamthedrum
24-06-10, 16:17
Επιτέλους, μια συμφοιτήτριά μου, μου δάνεισε τη φωτογραφική της μηχανή…. Και ιδού το αποτέλεσμα μετά από 1.5 περίπου χρόνο συστηματικής εκγύμνασης και διατροφής….
Stats:
Ύψος 1.72μ
Βάρος 67.8κιλά σύμφωνα με το τελευταίο ζύγισμα
Ηλικία 20 ετών
Παρακαλώ συγχωρέστε το κακό μου ποζάρισμα :)

stamthedrum
24-06-10, 16:18
Και μερικές ακόμα:

stamthedrum
24-06-10, 16:19
Ας κάνω μερικές προσωπικές παρατηρήσεις, με βάση τα δικά μου γούστα και με βάση το πώς βλέπω εγώ τον εαυτό μου:

Τα συν:
1)Χέρια
2)Ώμοι
3)Πλάτη αν και ως προς το εύρος θέλει δουλίτσα


Τα πλην:
1)Πόδια, τα οποία ναι μεν τα χώρισα σε 2 μέρες αλλά θέλουν ακόμα δουλειά αρκετή

2)Στήθος, το οποίο έχει βελτιωθεί πολύ αλλά θεωρώ ότι θέλει ακόμα δουλειά για να συμβαδίζει με τα υπόλοιπα

3)Κοιλιά στην οποία μάλλον φταίει η γενετική γιατί δεν έχω και πολύ καλό σχήμα κοιλιακών

Να σημειώσω επίσης ένα αξιοπερίεργο: παρόλο που κάνω δίαιτα εδώ και 3 μήνες περίπου δεν είχα τα αναμενόμενα αποτελέσματα με βάση το πόσο περιόρισα τις θερμίδες. Δεν μπορώ να πω ότι έχασα μάζα ή δύναμη, αλλά περίμενα καλύτερο ξεθόλωμα σίγουρα και δε νομίζω ότι φταίει σε καμία περίπτωση η κατακράτηση νερού. Θα περιμένω να χάσω λίγο ακόμα και μετά μπαίνω σε συντηρητική, ισοθερμιδική διατροφή.

thegravijia
24-06-10, 16:22
τι στοχους εχεις?
δηλ πως φανταζεσαι τον ευατο σου
"?

με τον ογκο σου εισαι ευχαριστημενος?

Jeik
24-06-10, 16:30
σταμ ωαρίος φίλε!!πάντως για την πλάτη έχεις άδικο..μου αρέσει το σχήμα της και μπορεί να πάρει ακόμα πολύ..δούλεψε τη μέσα και χαμηλά;) τα χέρια μου αρέσει η φλεβικότητα και είμαι σίγουρος πως με τον καιρό θα πάρουν και άλλο..για το στήθος τα έχουμε πει;) από κοιλιά είσαι μια χαρά ρε..πολύ στεγνός..απλά συνέχισε ακόμη λίγο τη δίαιτα και παίξε τους κοιλιακούς με κιλά δυνατά..good job stam!!keep it up!!

TRIANTAFYLLOU
24-06-10, 17:16
μια χαρα είσαι απλα δουλειά χρειάζετε να αναδειχτεί ακόμη καλύτερα το σώμα σου και μετα θα δείς για τυχόν αδυναμίες , απλα τρώγε σωστα και δούλεψε βασικές ασκήσεις ανέβαζε και τα προπονητικα κιλα και θα έχεις ακόμη καλύτερα αποτελέσματα .

και μην ξεχάσεις να ευχαριστήσεις την φίλη σου για την φωτογραφική μηχανή και αν είναι και όμορφη δώστην και ενα φιλάκι για την σύσφιξη των σχέσεων :P:P

gmalamos
24-06-10, 17:29
Δεν ξερω τι στοχους εχεις νομιζω πως θελεις λιγη δουλιτσα στα ποδια αν και στα ποδια εγω δεν θελω πολυ ογκο αλλα περισσοτερο γραμμωση και σχημα..Εμενα προσωπικα μου αρεσες..:clap::clap:

stamthedrum
24-06-10, 18:26
μια χαρα είσαι απλα δουλειά χρειάζετε να αναδειχτεί ακόμη καλύτερα το σώμα σου και μετα θα δείς για τυχόν αδυναμίες , απλα τρώγε σωστα και δούλεψε βασικές ασκήσεις ανέβαζε και τα προπονητικα κιλα και θα έχεις ακόμη καλύτερα αποτελέσματα .

και μην ξεχάσεις να ευχαριστήσεις την φίλη σου για την φωτογραφική μηχανή και αν είναι και όμορφη δώστην και ενα φιλάκι για την σύσφιξη των σχέσεων :P:P

Χαχαχαχαχα :green: Ευχαριστώ για το σχόλιο και τη συμβουλή!

-beba-
24-06-10, 18:29
Μπράβο σου.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλός.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Λίγος όγκος ακόμα πιστευω (προσωπική μου άποψη) θα σε αναδύκνειε ακόμα περισσότερο.

stamthedrum
24-06-10, 18:31
Λοιπόν ένας ένας:


@ Τεραβιγια, ο στόχος μου ήταν να πέσω στα 67 κιλά έχοντας φτάσει σε μονοψήφιο νούμερο λίπους. Το 1ο δεν έχει γίνει ακόμα, για το δεύτερο δεν ξέρω, ίσως είμαι λίγο κάτω από 10%. Με τον όγκο είμαι πολύ ευχαριστημένος και αν δεν έκανα ορισμένα προπονητικά λάθη το φθινόπωρο, θα ήμουν καλυτερος τώρα.


@ Jeik, ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια my friend :toast: Τη δίαιτα μέχρι να πάω Νάξο λέω να τη συνεχίσω και θα κάνω ό,τι μπορώ στο σπίτι από γυμναστική, μιας και κλείνει το gym την Τετάρτη μέχρι το φθινόπωρο.

@ gmalamos, ευχαριστώ για το σχόλιο ;) και, ναι, τα πόδια θέλουν δουλειά, το βλέπω κι εγώ. Ωστόσο, η βελτίωσή τους είναι αισθητή. Και πού να τα έβλεπες πέρυσι.....(καλαμάκια)

CROCOJET
25-06-10, 09:29
Μπράβο κι από μένα Σταμ! Πολύ καλός φίλε. Συνέχισε δυνατά! :clap::clap::clap:
Αποψή μου: θα λεγα να μην το παρακάνεις με τη δίαιτα.

ΥΓ: Καλά ρε μόνο 20 είσαι; Σε είχα περάσει για μεγαλύτερο! :P:P:P

stamthedrum
25-06-10, 10:05
Μπράβο κι από μένα Σταμ! Πολύ καλός φίλε. Συνέχισε δυνατά! :clap::clap::clap:
Αποψή μου: θα λεγα να μην το παρακάνεις με τη δίαιτα.

ΥΓ: Καλά ρε μόνο 20 είσαι; Σε είχα περάσει για μεγαλύτερο! :P:P:P

Χεχεχε ναι είμαι μικρός ακόμα (και ηλικιακά και σωματικά :P ). Δίαιτα τέλος, μπαίνω σε ισοθερμιδική διατροφή.

Υ.Γ: Ευχαριστώ για το θετικό σχόλιο :toast:

GEORGEXX1
25-06-10, 11:00
Εγω θα σου πω πως για ενα χρονο στην προπονηση εισε παραπανω απο καλως
Μπραβο.

stamthedrum
25-06-10, 12:25
Εγω θα σου πω πως για ενα χρονο στην προπονηση εισε παραπανω απο καλως
Μπραβο.

Nα 'σαι καλά Γιώργο :toast:

TEFAAtzis
25-06-10, 12:40
δεν εχεις κακο καλουπι Σταμ.Για μενα θες ογκο.Οπως και γω θελω ογκο.Για 1,5 χρονο προπονηση νομιζω πως εισαι καλα και γω τοσο κανω......
Πλατη-Στηθος-Ποδια θελουν λιγο παραπανω δουλεια απο τα αλλα

stamthedrum
25-06-10, 12:43
δεν εχεις κακο καλουπι Σταμ.Για μενα θες ογκο.Οπως και γω θελω ογκο.Για 1,5 χρονο προπονηση νομιζω πως εισαι καλα και γω τοσο κανω......
Πλατη-Στηθος-Ποδια θελουν λιγο παραπανω δουλεια απο τα αλλα

Thanks φίλε, ναι, θα προσπαθήσω να κάνω κάτι για τα αδύναμά μου σημεία

TEFAAtzis
25-06-10, 12:46
Thanks φίλε, ναι, θα προσπαθήσω να κάνω κάτι για τα αδύναμά μου σημεία

Δεν ξερω τι προπονηση κανεις,υποθετω κλασσικη πυραμιδα......
δοκιμασε αυτες τις ομαδες να τις χτυπησεις που και που και με κανα super set και drop set και θα με θυμηθεις:thumbup:

thanasis reaction
25-06-10, 14:40
για μενα φιλε θελεις πολυ φαι.ποιοτικο παντα αλλα πολυ!!!πρεπει να βαλεις κ αλλο ογκο σε ολα τα σημεια.εχεις την υποδομη τωρα.

stamthedrum
25-06-10, 15:01
για μενα φιλε θελεις πολυ φαι.ποιοτικο παντα αλλα πολυ!!!πρεπει να βαλεις κ αλλο ογκο σε ολα τα σημεια.εχεις την υποδομη τωρα.

Από Ιούλιο ξεκινάω!

thanasis reaction
25-06-10, 15:09
k βασικο κομματι η προπονηση.ξεκινα τα προγραμμα ογκου που εχει ανεβασει ο γιαννης.γραμμωση ασε για του χρονου παλι.προπονηση στο φουλ κ φαι φιλε!!!

nikos*
25-06-10, 16:51
ρε σταμ, εισαι 1,72(τοσο ειμαι και εγω)και 68 κιλα (66 εγω) εχω την εντυπωση οτι κατι δε παει καλα εδω γτ εγω στον καθρεφτη φαινομαι πιο φουσκωμενος απο σενα αλλα με λιγοτερα κιλα...δλδ οι πιο πολλοι με κανουν γυρω στα 70+αλλα ειμαι 66 με το ζορι...τ να πω,παντως για 1 χρονο εισαι μια χαρουλα!:thumbup::toast:

AGGELOS.K
25-06-10, 21:35
Πολύ καλή η προσπαθειά σου :clap::clap:
Συνέχισε σταθερά :thumbup:

flinstone
25-06-10, 22:40
Ωραίο καλούπι. Ξεκίνα ογκο για 1,5 -2 χρονια μετά γράμμωση και θα φισάς

stamthedrum
26-06-10, 00:37
Ωραίο καλούπι. Ξεκίνα ογκο για 1,5 -2 χρονια μετά γράμμωση και θα φισάς

Δε φαντάζομαι να εννοείς όγκο για τόσον καιρό συνεχόμενα ε; :green:

thanasis reaction
26-06-10, 00:44
γιατι οχι??αν κρατας την διατροφη σου εκει που πρεπει ανετα μπορεις να το κανεις.απλα θελει να προσεχεις τις θερμιδες σου κ να παιζεις με αυτες αναλογα την εποχη.

stamthedrum
26-06-10, 10:01
γιατι οχι??αν κρατας την διατροφη σου εκει που πρεπει ανετα μπορεις να το κανεις.απλα θελει να προσεχεις τις θερμιδες σου κ να παιζεις με αυτες αναλογα την εποχη.

Τα καλοκαίρια θέλω να είμαι γραμμωμένος ρε συ..... Σε όγκο θα είμαι από Σεπτέμβρη μέχρι την άνοιξη

primordial
26-06-10, 11:16
Τα καλοκαίρια θέλω να είμαι γραμμωμένος ρε συ..... Σε όγκο θα είμαι από Σεπτέμβρη μέχρι την άνοιξη

Ok...
για να ξέρουμε που θα σε βρούμε άμα σε θέλουμε κάτι.......:P:green::P

stamthedrum
26-06-10, 14:01
Ok...
για να ξέρουμε που θα σε βρούμε άμα σε θέλουμε κάτι.......:P:green::P

:green:

stamthedrum
05-09-10, 14:25
Update της προόδου μου:

Ύψος: 1.72
Βάρος: 69.1 κιλά (1.3 κιλά βαρύτερος από τον Ιούλιο)

15429

15430

15431

15432

15433

15434

15435

15436

15437

15438

beefmeup
05-09-10, 14:27
μπραβο!!:thumbup:

το καλο ειναι οτι εχεις καλη συμμετρια κ με καλη δουλεια θα φανει αυτο!!

stamthedrum
05-09-10, 14:28
Κι άλλες:


15439


15440

stamthedrum
05-09-10, 14:29
μπραβο!!:thumbup:

το καλο ειναι οτι εχεις καλη συμμετρια κ με καλη δουλεια θα φανει αυτο!!

Ευχαριστώ πολύ :) Αν και σχετικά με τη συμμετρία, πολλές φορές έχω την αίσθηση ότι τα χέρια μου είναι υπερβολικά μεγάλα για το σώμα μου

beefmeup
05-09-10, 14:30
μπα,οχι ρε νταξ μου φαινονται..

αλλα κ να παιζει κατι τετοιο,αλλοι θα σκωτωναν γιαυτο:rolf:

savage
05-09-10, 14:31
μπραβο και απο μενα.αν και εχεις δυνατοτητες για πολυ καλυτερα πραγματα.θεωρω πως εισαι πολυ πιο επιφυλακτικος απο οτι θα επρεπε σε καποια πραματα.

παντως δειχνεις πολυ καλυτερος απο πριν και δε βλεπω να εχεις παχυνει κι ολας εδω που τα λεμε.το στηθος οντως υστερει.ειναι ισως το μονο που υστερει.ακομα και τα ποδια που ειναι προβλημα για τους περισσοτερους,τα βλεπω μια χαρα

stamthedrum
05-09-10, 14:45
μπραβο και απο μενα.αν και εχεις δυνατοτητες για πολυ καλυτερα πραγματα.θεωρω πως εισαι πολυ πιο επιφυλακτικος απο οτι θα επρεπε σε καποια πραματα.

παντως δειχνεις πολυ καλυτερος απο πριν και δε βλεπω να εχεις παχυνει κι ολας εδω που τα λεμε.το στηθος οντως υστερει.ειναι ισως το μονο που υστερει.ακομα και τα ποδια που ειναι προβλημα για τους περισσοτερους,τα βλεπω μια χαρα

Αυτό το οφείλω κατά πολύ σε σένα που μου έδωσες την ιδέα για συχνή αεροβική :toast:

Όσον αφορά τις επιφυλάξεις μου, αν θες, πες μου εδώ ή σε pm τι προτείνεις

eri_87
05-09-10, 14:49
Πολύ καλά πας! :clap::clap:
Κι εγώ πιστεύω ότι το στήθος υστερεί και γιαυτό ίσως σου φαίνονται μεγάλα τα χέρια που λες...
Keep working!:toast:

stamthedrum
05-09-10, 15:28
Πολύ καλά πας! :clap::clap:
Κι εγώ πιστεύω ότι το στήθος υστερεί και γιαυτό ίσως σου φαίνονται μεγάλα τα χέρια που λες...
Keep working!:toast:

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί.... Thanks!

Block50
05-09-10, 17:16
Ξάδερφε ετοιμάσου να γκρεμίσουμε τη σχολή φέτος!!Μπράβο,πολύ μεγάλη αλλαγή και σφαιρικά προπονημένο σώμα!!:thumbup:

Eddie
05-09-10, 17:20
Ωραιος ο Σταματης!!Βλεπω,το ποζαρισμα το εξασκουμε!!Μπραβο!!

Οτι σου ειπαν τα παιδια,δωσε καργα στηθος και για τα χερια μη κανεις το λαθος και τα παραμελησεις επειδη ειναι λιγο πιο μπροστα απ το υπολοιπο σωμα.Μπορεις να κανεις ασκησεις μυικου διαχωρισμου για να κοψουν καλυτερα και να αφησες για λιγο τις βασικες.Αν και δε θα στο προτεινα,αυτο που εχω να πω εγω ειναι ογκος!!Δωσε ογκο να φανει το σωμα σου πιο λεβεντικο:green:

stamthedrum
05-09-10, 17:44
Ξάδερφε ετοιμάσου να γκρεμίσουμε τη σχολή φέτος!!Μπράβο,πολύ μεγάλη αλλαγή και σφαιρικά προπονημένο σώμα!!:thumbup:

Χεχεχε ευχαριστώ! :toast:

stamthedrum
05-09-10, 17:45
Ωραιος ο Σταματης!!Βλεπω,το ποζαρισμα το εξασκουμε!!Μπραβο!!

Οτι σου ειπαν τα παιδια,δωσε καργα στηθος και για τα χερια μη κανεις το λαθος και τα παραμελησεις επειδη ειναι λιγο πιο μπροστα απ το υπολοιπο σωμα.Μπορεις να κανεις ασκησεις μυικου διαχωρισμου για να κοψουν καλυτερα και να αφησες για λιγο τις βασικες.Αν και δε θα στο προτεινα,αυτο που εχω να πω εγω ειναι ογκος!!Δωσε ογκο να φανει το σωμα σου πιο λεβεντικο:green:

Όπως το λες! Τέλειωσε το καλοκαίρι, οπότε αρχίζει το φαΐ ;)

Vinn
06-09-10, 12:49
Ωραιος φιλαρακι..Συνεχισε ετσι..:thumbup:

stamthedrum
07-09-10, 01:05
Ωραιος φιλαρακι..Συνεχισε ετσι..:thumbup:

Thx!

DiKey
15-09-10, 12:00
Οι τελευταιες σου φωτο δειχνουν οτι προσπαθεις πολυ κ το παλευεις αρα εχεις θεληση, αυτο συνεπαγεται πως 100% θα καταφερεις αυτο που εχεις βαλει στοχο :) Εισαι παρα πολυ καλος κ θα γινεις ακομα καλυτερος ειναι το μονο σιγουρο :thumbup:

stamthedrum
19-12-10, 17:35
Και ιδού η πρόοδός μου!


19521

19522

19523

19524

19525

19526

19527

19528

stamthedrum
19-12-10, 17:49
19529

19530

19531

19532

Eddie
19-12-10, 18:20
Ωραιος ρε σταμ!!!

Γαμπες και στηθος βλεπω οτι ειναι πιο πισω σε σχεση με την υπολοιπη αναπτυξη.Συνεχισε την καλη δουλεια:clap:

Galthazar
19-12-10, 19:00
πολυ ωραιος ο φιλος!! Εχεις κανει καλη δουλεια και φαινεται.Για τα δικα μου γουστα το σωμα σου ειναι τοπ!! :thumbup::thumbup:

geo28
19-12-10, 20:21
ωραιος μαν,βλεπω ανεβηκες πολυ στα χερια και ποδια....τωρα στηθος θες μυς ακομα..free weights;)..

stamthedrum
19-12-10, 21:06
Thanks παιδιά!

Ναι το ξέρω αυτά τα βυζιά δε λένε να μεγαλώσουν με τίποτα :banghead:

savage
19-12-10, 22:07
χερια ωμοι πλατη μηροι εχουν παρει εμφανως.
το στηθος οχι τοσο,και ειδικα το ανω στηθος.για μενα κανε ΜΟΝΟ επικλινη παγκο.επισης και οι γαμπες οπως λεει κι ο μπιλις θελουν λιγη δουλιτσα ακομα.

απο λιπος πηρες λιγακι,αλα οχι πολλα πραματα.keep pumping:thumbup:

stamthedrum
20-12-10, 02:36
χερια ωμοι πλατη μηροι εχουν παρει εμφανως.
το στηθος οχι τοσο,και ειδικα το ανω στηθος.για μενα κανε ΜΟΝΟ επικλινη παγκο.επισης και οι γαμπες οπως λεει κι ο μπιλις θελουν λιγη δουλιτσα ακομα.

απο λιπος πηρες λιγακι,αλα οχι πολλα πραματα.keep pumping:thumbup:

Οπωσδήποτε! Ευχαριστώ για τα σχόλια και τις συμβουλές :)

stamthedrum
03-04-11, 22:38
23678 23681 23689 23684 23683 23688 23687 23686 23679 23682

Pavlos17
03-04-11, 22:43
ωμους και λιγο χερια βλεπω να χεις διαφορα σε σχεση με τις παλιες,στηθος ιδιο το βλεπω,ισως και λιγο πλατη να χεις βελτιωθει.

stamthedrum
03-04-11, 22:47
23697 23698 23699 23700 23701 23696

stamthedrum
03-04-11, 22:52
Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

Βάρος 75 κιλά
Ύψος 1.72


Ίσως όχι η καλύτερη μέρα να φωτογραφηθώ λόγω του ότι ήταν βράδυ, δεν είχα φάει πολύ ώρα πριν και το σλιπάκι μου φαίνεται γελοίο :P


Προσωπική κριτική:

Στήθος --> εμφανής βελτίωση (Παύλο ίσως φταίνε οι πόζες μου)

Χέρια --> Μικρή βελτίωση, άλλωστε δεν ήθελα να τα μεγαλώσω πολύ σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα

Ώμοι --> Ελαφριά βελτίωση, θα φανεί πιο πολύ όταν γραμμώσω

Πλάτη --> την καλύτερη πρόοδο νομίζω την έχω εδώ

Πόδια --> Λόγω του ότι μαζεύω πολύ λίπος στα πόδια δε φαίνεται και πολύ η πρόοδος, πάντως όλα τα παλιά μου παντελόνια με στενεύουν lol

Γάμπες --> θέλουν δουλειά

Κοιλιακούς --> πρώτα πρέπει να αδυνατίσω

Ακούω και εσάς... ;)

Pavlos17
03-04-11, 22:57
στην ΜΜ φενεται καθαρα οτι εχεις βελτιωθει :thumbup:

stamthedrum
03-04-11, 23:12
στην ΜΜ φενεται καθαρα οτι εχεις βελτιωθει :thumbup:

Thanks ναι αυτή μου βγήκε καλά (όπως καταλαβαίνεις το ποζάρισμά μου πάσχει!!)

Eddie
03-04-11, 23:28
Ωραιος ρε σταματη!!Λοιπον,στηθος φυσικα και πηρες οπως πηρες και στους δελτοειδεις απ οτι βλεπω!Γενικα παντου βελτιωθηκες αλλα κυριως στα 2 μερη που προανεφερα νομιζω λιγο περισσοτερο.

Οι τετρακεφαλοι δενουν σιγα σιγα,ειναι ομως πισω οπως επισης και οι γαμπες.

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι για να αρπαξει το σωμα σου πρεπει να ανεβασεις κιλα στις ασκησεις,με οτι αυτο συνεπαγεται..
Ειναι κριμα να εχεις δυναμη και να μη την εκμεταλευεσαι.Αποψη μου,μη πεσετε να με φατε ;)

stamthedrum
03-04-11, 23:44
Ωραιος ρε σταματη!!Λοιπον,στηθος φυσικα και πηρες οπως πηρες και στους δελτοειδεις απ οτι βλεπω!Γενικα παντου βελτιωθηκες αλλα κυριως στα 2 μερη που προανεφερα νομιζω λιγο περισσοτερο.

Οι τετρακεφαλοι δενουν σιγα σιγα,ειναι ομως πισω οπως επισης και οι γαμπες.

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι για να αρπαξει το σωμα σου πρεπει να ανεβασεις κιλα στις ασκησεις,με οτι αυτο συνεπαγεται..
Ειναι κριμα να εχεις δυναμη και να μη την εκμεταλευεσαι.Αποψη μου,μη πεσετε να με φατε ;)

Ρε γμτ τα πόδια μου έχουν μεγαλώσει αλήθεια σας λέω lol :green: (πόδια εννοώ τετρακέφαλοι και μηροί)

Eddie
03-04-11, 23:54
Ρε γμτ τα πόδια μου έχουν μεγαλώσει αλήθεια σας λέω lol :green: (πόδια εννοώ τετρακέφαλοι και μηροί)

Nαι ρε δεν αντιλεγω,προς θεου!!!Απλως θελουν κομματιασμα..δεν εννοω αποκλειστικα γραμμωση,με πιανεις φανταζομαι.

stamthedrum
03-04-11, 23:57
Ναι κατάλαβα. Είναι η κατανομή του λίπους που έχω και τα κρύβει. Αλλά θα τα "καθαρίσω", πού θα μου πάει....

jimmy007
04-04-11, 00:54
Kαι εγώ πιστεύω πως θες δουλειά κυρίως στα πόδια σου,μηρούς και γάμπες αν και όντως βλέπω ότι έχουν μεγαλώσει σε σχέση με πιο παλιές pics...
Συμμμετρικό το άνω σώμα. Κάνεις καλή δουλειά αν και δεν συμφωνώ με το μοτίβο προπόνησής σου(στο έχω ξαναπεί άλλωστε). Ελπίζω πάντως να συνεχίσεις να ανεβαίνεις...:thumbup::thumbup: Προσοχή μόνο μην το παρακάνεις γιατί δεν θα χωράμε στα αμφιθέατρα μετά.....;);)

stamthedrum
04-04-11, 07:33
Kαι εγώ πιστεύω πως θες δουλειά κυρίως στα πόδια σου,μηρούς και γάμπες αν και όντως βλέπω ότι έχουν μεγαλώσει σε σχέση με πιο παλιές pics...
Συμμμετρικό το άνω σώμα. Κάνεις καλή δουλειά αν και δεν συμφωνώ με το μοτίβο προπόνησής σου(στο έχω ξαναπεί άλλωστε). Ελπίζω πάντως να συνεχίσεις να ανεβαίνεις...:thumbup::thumbup: Προσοχή μόνο μην το παρακάνεις γιατί δεν θα χωράμε στα αμφιθέατρα μετά.....;);)

:green:

DrNio
12-05-11, 22:29
Hello,εμένα πάλι μου αρέσει που πέταξες φλέβες και "έρχεσαι πιο κοντά" με το κύριο χαρακτηριστικό του Avatar σου.Βέβαια,δεν μου αρέσουν τόσο αυτές στον λαιμό,αλλά στους ώμους είναι καλές.Power.