PDA

Επιστροφή στο Forum : Mass FX (Anabolic Xtreme)



deluxe
24-06-10, 22:16
Τι ακριβως κανει αυτο το πραμα; Δε υπαρχει και σε πολλα μαγαζια.. Προ-ορμονη ειναι, επιτρεπεται να το γραφω εδω;



13267


13269


13268

versus
24-06-10, 22:25
που πας και τα ξεθάβεις όλα και 'συ;

deluxe
24-06-10, 22:34
Καλο ειναι να υπαρχουν θεματα με οσο το δυνατον περισσοτερα συμπληρωματα, για να ξερουμε και εμεις τι ειναι το καλυτερο.

Devil
24-06-10, 22:36
http://www.mass-fx.com/Mass-FX_files/MASSFX_label.gif

οχι δεν ειναι προ-ορμονη

κανε ενα search πρεπει να εχουν ξαναμιλησει καποιοι γι'αυτο

COBRA_STYLE
24-06-10, 22:39
απο οσο εχω ακουσει ολοι μιλανε με τα καλυτερα λογια γιαυτο..ανεβαινουν πολυ σε δυναμη και κιλα και αντοχη!!!το εχει χρησιμοποιησει και ο μανος(o Universal boy):P σε συνδυασμο με το Νοβεντεξ και λεει ηταν τρελο στακ!!!ψαξτο;)

Devil
24-06-10, 22:44
εγω εχω μερικα feedback απο φιλους
σε εναν εδωσε μαζα και δυναμη αλλα του εριξε το LH στο 1/3!
σε 2 αλλους δεν εκανε τιποτα

καλητερο stack ειναι αυτο που ειπε και το παιδι πιο πανω ενα testbooster μαζι με ενα ΑΙ

deluxe
24-06-10, 22:48
Γιατι το κατατασσουν στις προ-ορμονες ομως;

Devil
24-06-10, 22:54
Γιατι το κατατασσουν στις προ-ορμονες ομως;

ποιος?

δεν ξερω αλλα δεν ειναι προορμονη

noz1989
25-06-10, 02:16
test booster ειναι! Παρομοιο με το activate xtreme!

manos_
25-06-10, 12:37
Γιατι το κατατασσουν στις προ-ορμονες ομως;

Αμα το παρεις θα καταλαβεις.Αυτο που σου δινει το συγκεκριμενο δεν γινετε με φυκια και βοτανα.Ασε τι γραφει πανω.Εγω το ειχα ερωτευτει παντως.

TEFAAtzis
25-06-10, 12:42
Σε μας που ειμαστε ομως στα 20 δεν θα κανει τοσο δουλεια ομως σωστα???
Αληθεια Μανο τι ηλικια εχεις????

manos_
25-06-10, 12:53
Σε μας που ειμαστε ομως στα 20 δεν θα κανει τοσο δουλεια ομως σωστα???
Αληθεια Μανο τι ηλικια εχεις????

29 και μετα τα 25 ενοιωσα αρκετη διαφορα στην αναρωση μου στανταρ πεσανε οι ορμονες.Μεχρι τοτε πεταγα.Εγω στην ηλικια σας δεν θα παιρνα τιποτα που εχει να κανει με ορμονες αφου ειστε τουμπανα.

TEFAAtzis
25-06-10, 13:02
για αυτο το ειπα.Αρα για τον ογκο σκεφτομαι για κυκλο κανα m-stack με νιτρικο και κρεατινη,τι λες???

manos_
25-06-10, 13:06
για αυτο το ειπα.Αρα για τον ογκο σκεφτομαι για κυκλο κανα m-stack με νιτρικο και κρεατινη,τι λες???

Καλα ειναι εγω κρεατινη την εχω κοψει δεν μου αρεσει σαν συμπληρωμα.

TEFAAtzis
25-06-10, 13:07
Καλα ειναι εγω κρεατινη την εχω κοψει δεν μου αρεσει σαν συμπληρωμα.

Βγαινουμε οφ τοπικ αλλα γιατι αυτο???Μπορεις να το εξηγησεις???

manos_
25-06-10, 13:10
Ε προσωπικη επιλογη δεν μου αρεσει σαν συμπληρωμα τι να σου εξηγησω.

TEFAAtzis
25-06-10, 13:17

Devil
25-06-10, 15:17
Αμα το παρεις θα καταλαβεις.Αυτο που σου δινει το συγκεκριμενο δεν γινετε με φυκια και βοτανα.Ασε τι γραφει πανω.Εγω το ειχα ερωτευτει παντως.

πες κατι παραπανω.
απο gains? μαζα? δυναμη?
το ειχες παρει μαζι με το novedex? η και μονο του?

versus
25-06-10, 15:23
ρε παιδιά!ειδικά εσύ deluxe!έχεις καταναλώσει 1200 συμπληρώματα!και αντι να κοιτάς να κάνεις σωστά την διατροφή σου,κοιτάς να πάρεια κι άλλα..και δεν αναφέρομαι σ' αυτό γενικά μιλάω!τι πόθος είναι αυτός για τα συμπληρώματα;κοίτα να κάνεις την διατροφή σου πιο σωστά και άσε τα πολλά συμπληρώματα!

manos_
25-06-10, 16:18
πες κατι παραπανω.
απο gains? μαζα? δυναμη?
το ειχες παρει μαζι με το novedex? η και μονο του?

Πολυ καλο ανεβασμα σε δυναμη,νευρο και θα ειναι ποιο γεματοι οι μυς σου.Εχει και νιτρικες ιδιοτητες.

Maxwell Wolfen
25-06-10, 17:27
Απο side effects τπτ??

Devil
25-06-10, 17:36
Απο side effects τπτ??

το γραφω στο 6ο ποστ.
δεν σου φτανει μειωσει του lh στο 1/3?
τουλαχιστον αυτο εγινε σε ενα ατομο που εκανε εξετασεις πριν και μετα.

COBRA_STYLE
25-06-10, 18:52
σορρυ για την χαζη ερωτηση αλλα το lh τι ειναι???:P

Devil
25-06-10, 18:54
σορρυ για την χαζη ερωτηση αλλα το lh τι ειναι???:P

LH=luteinizing hormone = ωχρινοτρoπος ορμονη

COBRA_STYLE
25-06-10, 19:05
LH=luteinizing hormone = ωχρινοτρoπος ορμονη

μαλιστα...ορμονη που σχετιζεται με την τεστοστερονη και την απωλεια μνημης!τα υψηλα επιπεδα της προκαλουν απωλεια μνημης και στα χαμηλα επιπεδα ο εγκεφαλος δε στελνει μνμτ στους ορχεις για παραγωγη τεστο!!!χμμ

Devil
25-06-10, 19:08
μαλιστα...ορμονη που σχετιζεται με την τεστοστερονη και την απωλεια μνημης!τα υψηλα επιπεδα της προκαλουν απωλεια μνημης και στα χαμηλα επιπεδα ο εγκεφαλος δε στελνει μνμτ στους ορχεις για παραγωγη τεστο!!!χμμ

καπως ετσι;)

το θεμα ειναι οτι του την εριξε στο 1/3 μετα την χρηση του massfx
αλλα ειχε κερδος σε ογκο και δυναμη

manos_
25-06-10, 20:33
μαλιστα...ορμονη που σχετιζεται με την τεστοστερονη και την απωλεια μνημης!τα υψηλα επιπεδα της προκαλουν απωλεια μνημης και στα χαμηλα επιπεδα ο εγκεφαλος δε στελνει μνμτ στους ορχεις για παραγωγη τεστο!!!χμμ

A γιαυτο λες να εχω χαζεψει???????:turtle::turtle::turtle::turtle:

Devil
25-06-10, 20:39
A γιαυτο λες να εχω χαζεψει???????:turtle::turtle::turtle::turtle:

:green::green::green:

COBRA_STYLE
25-06-10, 21:56
A γιαυτο λες να εχω χαζεψει???????:turtle::turtle::turtle::turtle:
xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaaxaxxaaxxaxaxaxaaxxaaxxa:turtle:

deluxe
26-06-10, 01:46
ρε παιδιά!ειδικά εσύ deluxe!έχεις καταναλώσει 1200 συμπληρώματα!και αντι να κοιτάς να κάνεις σωστά την διατροφή σου,κοιτάς να πάρεια κι άλλα..και δεν αναφέρομαι σ' αυτό γενικά μιλάω!τι πόθος είναι αυτός για τα συμπληρώματα;κοίτα να κάνεις την διατροφή σου πιο σωστά και άσε τα πολλά συμπληρώματα!Ρε μαγκες, το πολυ να εχω δοκιμασει 10-15 διαφορετικα συμπληρωματα. Το οτι κανω τοπικς δε σημαινει οτι θελω και να τα παρω, απλα το κανω για περαιτερω γνωσεις.

Βαρεθηκα να μου τι λετε συνεχεια, δε προκειται να ξανααπαντησω σε αυτο το φορουμ. Τα λεμε.

Niiick
26-06-10, 04:00
Εγω γουσταρω μακαρι να ανοιχτει ενα τοπικ για καθε συμπληρωμα ακομα και της πιο παρακμιακης εταιριας, να ακουστουν και 5 αποψεις παραπανω, μη μασας.

Devil
26-06-10, 04:09
μα για αυτο ειναι τα φορουμ

καλο ειναι να μιλαμε για διαφορα συμληρωματα και να εχουμε πολλες αποψεις

ετσι κι αλλιως εμεις τα χρησιμοποιουμε, πρεπει να ξερουμε πως και εαν λειτουργουν

versus
26-06-10, 10:26
Ρε μαγκες, το πολυ να εχω δοκιμασει 10-15 διαφορετικα συμπληρωματα. Το οτι κανω τοπικς δε σημαινει οτι θελω και να τα παρω, απλα το κανω για περαιτερω γνωσεις.

Βαρεθηκα να μου τι λετε συνεχεια, δε προκειται να ξανααπαντησω σε αυτο το φορουμ. Τα λεμε.
μην παρεξησήσαι ρε!όλα καλά:toast:
απλά νόμιζα ότι τα έχεις πάρει όλα!




μα για αυτο ειναι τα φορουμ

καλο ειναι να μιλαμε για διαφορα συμληρωματα και να εχουμε πολλες αποψεις

ετσι κι αλλιως εμεις τα χρησιμοποιουμε, πρεπει να ξερουμε πως και εαν λειτουργουν

:thumbup:

Machiavelli
26-06-10, 10:29
Υπάρχει κάποια γνωστό ΑΑΣ ή τέλος πάντων κάποια φαρμακευτική ουσία που έχει ανάλογη επίδραση στην lh;

Devil
26-06-10, 11:28
Υπάρχει κάποια γνωστό ΑΑΣ ή τέλος πάντων κάποια φαρμακευτική ουσία που έχει ανάλογη επίδραση στην lh;

τωρα να σου πω οτι αυτο σκεφτικα και εγω? αυτο σκεφτηκε και οποιος ειδε τις εξετασεις? ΝΑΙ,δεν ειναι τυχαιο!:green:

η τεστο του ηταν κανονικη
ειχαν περασει περιπου 2 βδομαδες μετα την χρηση του massfx

salpas18
26-06-10, 11:46
μιας και ανιχτικε 8εμα για το μασσ φχ ασ πω και εγω την γνωμη μου που το εχω δοκημαση οντος δινη αρκετη δυναμη τους μυες τους κανει πιο σκληρους και σημπαγις και πολυ διαφορα ειδα στα χεργια μ!!! αναπτιχθηκαν πολυ περισοτερο απο αλλη φορα!!!! στο μελλον 8α το ξανα παρο με ενα estrogen block ;)

Maxwell Wolfen
26-06-10, 14:51
Τετοιου τυπου οφελη οπως αυτα απο το massFX μενουν μετα?χρειαζεται και pct με καποιο αλλο testbooster?

COBRA_STYLE
26-06-10, 15:18
Τετοιου τυπου οφελη οπως αυτα απο το massFX μενουν μετα?χρειαζεται και pct με καποιο αλλο testbooster?
χμμμ...ενδιαφερον να μας πει ο μανος τι εκανε μετα το Mass Fx που χρησιμοποιησε:green:

Devil
26-06-10, 16:38
Τετοιου τυπου οφελη οπως αυτα απο το massFX μενουν μετα?χρειαζεται και pct με καποιο αλλο testbooster?

ναι μενουν, pct δεν θες (λογικα)*
και αυτο τεστμπουστερ ειναι
ισως δουλευει καλητερα μαζι με ενα ΑΙ

* το λογικα παει λογο των εξετασεων που εχω δει απο ενα φιλο

COBRA_STYLE
26-06-10, 16:48
ναι μενουν, pct δεν θες (λογικα)*
και αυτο τεστμπουστερ ειναι
ισως δουλευει καλητερα μαζι με ενα ΑΙ

* το λογικα παει λογο των εξετασεων που εχω δει απο ενα φιλο

αυτα τα ΑΙ ρε παιδες...ειναι επικινδυνα σε καποιους τομεις...τα αποτελεσματα αυτα ισως τα δεις αργοτερα....δεν λενε κ τα καλυτερα λογια

Devil
26-06-10, 16:50
αυτα τα ΑΙ ρε παιδες...ειναι επικινδυνα σε καποιους τομεις...τα αποτελεσματα αυτα ισως τα δεις αργοτερα....δεν λενε κ τα καλυτερα λογια

τι εννοεις?

salpas18
26-06-10, 21:02
αυτα τα ΑΙ ρε παιδες...ειναι επικινδυνα σε καποιους τομεις...τα αποτελεσματα αυτα ισως τα δεις αργοτερα....δεν λενε κ τα καλυτερα λογια

σορρυ κιολας ΑΙ ?? τι ειναι?

Devil
26-06-10, 21:17
σορρυ κιολας ΑΙ ?? τι ειναι?

οχι σορρυ εγω:green:

ΑΙ=aromatase inhibitors=αναστολείς της αρωματάσης

αρωματαση= ενζιμο που μετατρεπει την τεστοστερονη(ελευθερη) σε οιστρωγονα

COBRA_STYLE
26-06-10, 22:07
τι εννοεις?

ρωτα τον Bane!Οσον αφορα τη γονιμοτητα και τα σχετικα μετεπειτα...δεν φαινονται τωρα αυτα..δε θυμαμαι ποιο τοπικ ητανε...εχω γνωστο που τρεχει και δε φτανει απο αυτα τωρα...ελεος

Asiatis
06-09-10, 19:06
Οκ παιδια καλα ως εδω.. Εαν καποιος ξερει που μπορουμε να το βρουμε με πμ θα ηταν οτι καλητερο.

beefmeup
07-09-10, 11:16
Οκ παιδια καλα ως εδω.. Εαν καποιος ξερει που μπορουμε να το βρουμε με πμ θα ηταν οτι καλητερο.

γιατι???

Panoseph
10-09-10, 02:06
Καλές κριτικές παίρνει.. Η anabolic extreme πάντως δη είναι k η πιο '' αξιόπιστη' εταιρία του xwrou δείτε τι είχε γίνει με το slim extreme....

Devil
10-09-10, 09:42
Καλές κριτικές παίρνει.. Η anabolic extreme πάντως δη είναι k η πιο '' αξιόπιστη' εταιρία του xwrou δείτε τι είχε γίνει με το slim extreme....

οντως ειναι λιγο επιφοβη

Dreiko
11-09-10, 01:02
λεγεται οτι κανει πολυ καλο στακ με hyperdrol....

manos_
11-09-10, 09:55
λεγεται οτι κανει πολυ καλο στακ με hyperdrol....

Κανει απλα να παρεις ανιμαλ φλεξ μαζι.

Dreiko
11-09-10, 19:52
Κανει απλα να παρεις ανιμαλ φλεξ μαζι.

παιρνω το glucosamine chondroitin complex της solgar...

salpas18
11-09-10, 21:00
λεγεται οτι κανει πολυ καλο στακ με hyperdrol....

αυτο δεν το εχουν καταργησει?

beefmeup
11-09-10, 21:03
αυτο δεν το εχουν καταργησει?

εδω κ μηνες..α,ρε σαλπα μεσα εισαι:thumbup:

τωρα βγαινει το hard fx,αντ αυτου,που εχει μεσα διασπαρτικο οξυ;)
καμια σχεση με το hyperdrol ομως,αλλο πραμα ηταν εκεινο.

Dreiko
11-09-10, 21:13
πριν λιγο το βρηκα σε ιστοσελιδα το hyperdrol...και με αφηνει να το βαλω και στο καλαθι αγορων....:unsure::unsure::unsure::unsure::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

salpas18
11-09-10, 21:14
εδω κ μηνες..α,ρε σαλπα μεσα εισαι:thumbup:

τωρα βγαινει το hard fx,αντ αυτου,που εχει μεσα διασπαρτικο οξυ;)
καμια σχεση με το hyperdrol ομως,αλλο πραμα ηταν εκεινο.

:D μαθαινω :P
ναι θυμαμαι που εχεις και ενα αναλογο ποστ για το διασπαρτικο οξυ πρεπει να κανει καλη δουλεια ;)

beefmeup
11-09-10, 21:25
πριν λιγο το βρηκα σε ιστοσελιδα το hyperdrol...και με αφηνει να το βαλω και στο καλαθι αγορων....:unsure::unsure::unsure::unsure::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

απτην anabolic extreme ειναι,ετσι??αν ναι,το χουν κοψει εδω κ κανα 6μηνο.θα τους χει μεινει τπτ,πολυ πιθανο..την ημερομηνια τσεκαρε,αλλα δεν νομιζω οτι θα ληγει φετος.

Dreiko
11-09-10, 21:31
απτην anabolic extreme ειναι,ετσι??αν ναι,το χουν κοψει εδω κ κανα 6μηνο.θα τους χει μεινει τπτ,πολυ πιθανο..την ημερομηνια τσεκαρε,αλλα δεν νομιζω οτι θα ληγει φετος.

ναι ρε συ της anabolic xtreme...λογικα ειναι leftovers...

manos_
12-09-10, 14:29
παρτο κανει καλο στακ ,σου μιλαει το πειραματοζωο.

Vagkar
23-04-13, 17:58
Καλησπέρα παιδιά. Σαν καινούριος να εκφράσω μια απορία. Το mass fx anabolic xtreme πλέον athletic xtreme έχει σταματήσει να κυκλοφορεί έτσι; Αν κάποιος μπορεί να βρει θα είναι καλο από πλευράς να μην έχει λήξει . Κάνει δουλεια σαν προϊόν από αυτούς που εχουν δοκιμάσει; Για δύναμη κ αυξηση μάζας κυρίως.

livistros
10-12-13, 16:38
ρε παιδια ποια η διαφορα του με το hard fx;;

ArgoSixna
10-12-13, 17:26
αυτο εδω δυσκολα να το βρεις.
Υπαρχει ομως το mass fx destroyer

To hard fx daa εχει μεσα

livistros
10-12-13, 21:22
αυτο εδω δυσκολα να το βρεις.
Υπαρχει ομως το mass fx destroyer

To hard fx daa εχει μεσα

ειναι σαν το mass απλα καπως ανανεωμενο;;
αξιζει;; ποια η γνωμη σου
ευχαριστω εκ των προτερων

ArgoSixna
10-12-13, 22:45
Eγω θελω καποια στιγμη να το δοκιμασω, απλα να βρεις το mass fx destroyer . Γιατι υπαρχει και mass fx black

Το hard fx δεν μου αρεσει

livistros
07-01-14, 23:34
παιδες εχει δοκιμασει κανεις το mass fx black;;