PDA

Επιστροφή στο Forum : Νιτρικο οξείδιο !SOS



Azsx
25-06-10, 00:15
Παιδιά καλησπέρα
θα ήθελα να ρωτήσω(επειδή έχω ακούσει πολλά)πόσο καιρό μπορώ να λαμβανω νιτρικο;κάποιοι λένε όχι πολύ αλλά δεν το προσδιορίζουν..θέλω αν είναι δυνατόν μια σαφή απάντηση από τους ποιο εμπιρους..
Και κάτι ακόμα..αν παίρνω ας πούμε 2 μήνες νιτρικο με κρεατινη,το σταματήσω και αρχίσω κατεφθιαν την λήψη κρεατινης για έναν μήνα παίζει πρόβλημα,με τον πολύ καιρό λήψης της κρεατινης;;
Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων!!

TEFAAtzis
25-06-10, 00:19
Nαι ρε φιλε,3 μηνες κρεατινη και 2 νιτρικο ειναι πολλοι

stelios17
25-06-10, 00:20
Βασικα νιτρικο οξυ δεν θα σου συνηστουσα να παιρνεις καθολου !!! ..

TEFAAtzis
25-06-10, 00:24
Βασικα νιτρικο οξυ δεν θα σου συνηστουσα να παιρνεις καθολου !!! ..

χαχαχαχα ουτε εγω:P

Azsx
25-06-10, 00:32
Nαι ρε φιλε,3 μηνες κρεατινη και 2 νιτρικο ειναι πολλοι
Όχι δεν καταλάβατε..λέω:2 μήνες το νιτρικο(που περιέχει κρεατινη αλλά σε μικρή ποσότητα)και έναν μήνα κρεατινι..

deluxe
25-06-10, 00:34
Βασικα νιτρικο οξυ δεν θα σου συνηστουσα να παιρνεις καθολου !!! ..Εκτος απο τα jack3d, white flood, black powder, nox pump και ισως και το hemorush!

stelios17
25-06-10, 00:35
Δεν νομιζω η ποσοτητα της κρεατινης που εχει το νιτρικο , να επιρεασει τον κυκλο της κρεατινης που θα κανεις μετα!!! ... Αλλα ας απαντησους και οι εμπειροι καλυτερα...

TEFAAtzis
25-06-10, 00:38
Nιτρικο οξειδιο λεγεται οχι νιτρικο οξυ.2 μηνες νιτρικο ειναι πολυ κατα την γνωμη μου

Azsx
25-06-10, 00:40
Για hemorush σκέφτομαι..και μετά μια καθαρή κρεατινη .. Και κάτι ακόμα..πόσο διάλυμα θέλει το νιτρικο λέτε(hemorush);

TEFAAtzis
25-06-10, 00:45
καναν μηνα σιγουρα....Αν παρεις τελικα το hemorush γραψε review αν ειναι καλο

deluxe
25-06-10, 00:59
Οντως, γραψε για να το παρω. Αν και λογικα αφου ειναι η 1η φορα που παιρνεις θα σε πιασει και πολυ μαλιστα! Εγω σταματησα το jack3d σημερα, γιατι 3 scoop μαζι με χαπακι καφεϊνης και δε ενιωθα τιποτα! Τζαμπα το επαιρνα. Σταματησα και την καφεϊνη. Στο γυμναστηριο σημερα ζοριστηκα λιγο περισσοτερο, αλλα ενταξει βγηκε η προπονηση.

Τι χαζομαρα εκανα και τρελανα το ΚΝΣ.. Με καφεϊνες ημουν πανω απο μισο χρονο!

Τωρα μονο με intrabolic ειμαι και ισως το cytolean αν το παρω απο την αλλη εβδομαδα. Απο Σεπτεμβρη θα γινει χαμος!

Azsx
25-06-10, 09:36
Εγώ θα αρχίσω όγκο από Αύγουστο για περίπου 3 μήνες και θέλω να πάρω το νιτρικο για ένταση στην προπόνηση..

Devil
25-06-10, 15:29
Εγώ θα αρχίσω όγκο από Αύγουστο για περίπου 3 μήνες και θέλω να πάρω το νιτρικο για ένταση στην προπόνηση..

αστο δεν εχει νοημα, και τι δλδ? ενταση τι θα σου κανει το ''νιτρικο''?

για ογκο δωσε τα λεφτα σου σε πρωτεινες,κρεατινη,υδατανθρακες,β-αλανινη αντε και κανενα αμινο.