PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεο STAK για εναν μηνα



takir1dac
25-06-10, 10:29
Καλημερα σε ολους :).

Για να μην κουραζω , το θεμα με μενα ειναι οτι σαυτην την περιοδο δεν θελω να κανω ουτε γραμμωση (δεν μπορω πιστευω γιατι δεν εχω τους ''μυες'' που θα ηθελα) αλλα και ουτε ογκο.

Απλα να παρω οσο το δυνατον περισσοτερα ''ποιοτικα'' κιλα με σωστη διατροφη ,προπονηση και την βοηθεια των συμπληρωματων.

Διατροφη:(http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1050 που πανω κατω την ακολουθω τους 2 τελευταιους μηνες με λιγο περισσοτερο υδατανθρακα)

Προπονηση:Δευτερα: στηθος ,ραχιαιοι.Τριτη: ομοι ,γαμπες.Τεταρτη:Πλατη.Πεμπτη:δικεφαλα,τρικεφαλα, κοιλιακοι.Παρασκευη:Ποδια, ποδηλατο.

Ειμαι 1.86,90κιλα.

Η ερωτηση μου ειναι πως βρισκεται το στακ που θελω να ακολουθησω.
Αν κατι δεν ταιριαζει, δεν χρειαζεται , μηπως πεφτει πολυ βαρυ κτλ..

Για pre σκεφτηκα να βαλω το jack3d , μετα τα βαρη κατευθειαν animal nitro.
Εδω λοιπον δεν ξερω τι να κανω, σκεφτομαι για ενα χαλαρο λιποδιαλυτη (εχω το sida αλλα εδω και 2 εβδομαδες το εχω στο συρταρι και αποφασισα να μην το παρω) , ελεγα για το animal cuts η το lipo6. Ξερω οτι θα δουλεψει καλυτερα ο λιποδιαλυτης το πρωι με αεροβια , αλλα λογο των καθημερινων υποχρεωσεων ισως να μην μπορεσω.Τελικα καταληγω σε 3 ερωτησεις:

Μπορω να δω ικανοποιητικη απωλεια λιπους με 2-3 αεροβια πρωινη την εβδομαδα?

Το συγκεκριμενο stak πιστευεται οτι δεν θα ηταν καλο να παει περισσοτερο απο μηνα?

Μπορω να κανω μετα τα βαρη και το animal nitro καπακι αεροβια και αν ναι, τον λιποδιαλυτη να τον παρω μαζι με jack3d?

Και τελος πεφτει μεγαλη ποσοτητα καφεινης ημερισιως με το jack3d και τον λιποδιαλυτη.

Ευχαριστω προκταβολικα :green: , θα το εκτιμουσα πολυ να με βοηθουσατε :toast::toast:

GEORGEXX1
25-06-10, 11:22
Καλημερα σε ολους :).

Για να μην κουραζω , το θεμα με μενα ειναι οτι σαυτην την περιοδο δεν θελω να κανω ουτε γραμμωση (δεν μπορω πιστευω γιατι δεν εχω τους ''μυες'' που θα ηθελα) αλλα και ουτε ογκο.

Απλα να παρω οσο το δυνατον περισσοτερα ''ποιοτικα'' κιλα με σωστη διατροφη ,προπονηση και την βοηθεια των συμπληρωματων.

Διατροφη:(http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1050 που πανω κατω την ακολουθω τους 2 τελευταιους μηνες με λιγο περισσοτερο υδατανθρακα)

Προπονηση:Δευτερα: στηθος ,ραχιαιοι.Τριτη: ομοι ,γαμπες.Τεταρτη:Πλατη.Πεμπτη:δικεφαλα,τρικεφαλα, κοιλιακοι.Παρασκευη:Ποδια, ποδηλατο.

Ειμαι 1.86,90κιλα.

Η ερωτηση μου ειναι πως βρισκεται το στακ που θελω να ακολουθησω.
Αν κατι δεν ταιριαζει, δεν χρειαζεται , μηπως πεφτει πολυ βαρυ κτλ..

Για pre σκεφτηκα να βαλω το jack3d , μετα τα βαρη κατευθειαν animal nitro.
Εδω λοιπον δεν ξερω τι να κανω, σκεφτομαι για ενα χαλαρο λιποδιαλυτη (εχω το sida αλλα εδω και 2 εβδομαδες το εχω στο συρταρι και αποφασισα να μην το παρω) , ελεγα για το animal cuts η το lipo6. Ξερω οτι θα δουλεψει καλυτερα ο λιποδιαλυτης το πρωι με αεροβια , αλλα λογο των καθημερινων υποχρεωσεων ισως να μην μπορεσω.Τελικα καταληγω σε 3 ερωτησεις:

Μπορω να δω ικανοποιητικη απωλεια λιπους με 2-3 αεροβια πρωινη την εβδομαδα?
σιγουρα ναι
Το συγκεκριμενο stak πιστευεται οτι δεν θα ηταν καλο να παει περισσοτερο απο μηνα?
καθε στακ καλο ειναι να δοκιμαζετε για δυο μηνες περιπου,στον ενα μηνααν κανεις μια ομαδα καθε μερα ειναι 4 προπονησης για καθε ομαδαδεν θα βγαλεις ακρη αν εγινε δουλεια
Μπορω να κανω μετα τα βαρη και το animal nitro καπακι αεροβια και αν ναι, τον λιποδιαλυτη να τον παρω μαζι με jack3d?
παρε το νιτρο 30 λεπτα πριν την προπονηση και πριν την αεροβια παρε ενα BCAA μην παρεις λυποδιαλυτη ακομα δες πως θα παει με την αεροβια,οσω για το jack δεν το ξερω και δεν μπορω να πω τιποτα
Και τελος πεφτει μεγαλη ποσοτητα καφεινης ημερισιως με το jack3d και τον λιποδιαλυτη.
μην παρεις ακομα λιποδιαλυτη και αν παρεις ποση καφεινη εχουν αυτα που λες;;;
Ευχαριστω προκταβολικα :green: , θα το εκτιμουσα πολυ να με βοηθουσατε :toast::toast:

.

primordial
25-06-10, 17:24
Συνήθως στα blend των λιποδιαλυτών περιέχονται 200mg caffeine & από ένα προηγούμενο post που είχα διαβάσει σχετικά με το Jack3D, περιέχει περίπου 120mg caffeine. 320mg συνολικά είναι αρκετά για συνεχόμενη λήψη, εκτός κ εάν θέλεις να τα χρησιμοποιείς μόνο τις ημέρες των προπονήσεων ή μέρα παρά μέρα.

deluxe
26-06-10, 00:42
Αρκετη δε λες τιποτα. Ειμαι 2 ημερες off απο καφεϊνη, ουτε καφε δε πινω, και ειμαι κομματια και πονοκεφαλους συνεχεια!!

primordial
26-06-10, 11:19
Αρκετη δε λες τιποτα. Ειμαι 2 ημερες off απο καφεϊνη, ουτε καφε δε πινω, και ειμαι κομματια και πονοκεφαλους συνεχεια!!

Ρε deluxe αρχίζω κ αγχώνομαι με την κατάστασή σου....:unsure:

alien.carmania
26-06-10, 11:26
Αρκετη δε λες τιποτα. Ειμαι 2 ημερες off απο καφεϊνη, ουτε καφε δε πινω, και ειμαι κομματια και πονοκεφαλους συνεχεια!!

και εγω το ιδιο φιλε..! πολλα συμπληρωματα και δεν ξερω γιατι...!

takir1dac
26-06-10, 13:04
Θα ηταν καλυτερο δηλαδη πριν την αεροβια το πρωι ή και πριν το jack3d (πριν τα βαρη δηλαδη που μετα θα κανω διαδρομο) να βαλω καρνιτινη και πρασινο τσαι?:confused:

COBRA_STYLE
26-06-10, 13:13
Θα ηταν καλυτερο δηλαδη πριν την αεροβια το πρωι ή και πριν το jack3d (πριν τα βαρη δηλαδη που μετα θα κανω διαδρομο) να βαλω καρνιτινη και πρασινο τσαι?:confused:

ερευνες εχουν δειξει οτι ι καρνιτινη δεν κανει αυτα που λενε οτι κανει...παλιοτερα ο Ruhl ειχε ανεβασει κ σχετικη ερευνα;)...τσαμπα λεφτα

deluxe
26-06-10, 15:40
και εγω το ιδιο φιλε..! πολλα συμπληρωματα και δεν ξερω γιατι...!

Θα με τρελανετε εσεις εδω μεσα. Ουτε hardcore πραματα εχω παρει ποτε μου, ουτε προ-ορμονες, ουτε τρελα λιποδιαλυτικα.

Τα περισσοτερα που επαιρνα σε ενα διαστημα ειναι τα εξης : Whey,Casein,ZMA,Nitric,Caffeine,Tribulus.

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ;

Χρήστος Κ.
03-07-10, 11:20
Θα με τρελανετε εσεις εδω μεσα. Ουτε hardcore πραματα εχω παρει ποτε μου, ουτε προ-ορμονες, ουτε τρελα λιποδιαλυτικα.

Τα περισσοτερα που επαιρνα σε ενα διαστημα ειναι τα εξης : Whey,Casein,ZMA,Nitric,Caffeine,Tribulus.

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ;


Οι εταρίες κλέφτες θα γίνουν? Αφήστε το παιδί!

GEOP13
05-07-10, 08:54
Ρε deluxe αρχίζω κ αγχώνομαι με την κατάστασή σου....:unsure:

+1000