PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορια για καινουργιο STAK



deadwar
25-06-10, 11:56
Καλησπερα σας και απο εμενα. Υπαρχει περιπτωση να βρεθω θετικος σε ελεγχο ντοπινγκ αν χρησιμοποιησω για 2 μηνες τα εξης;

Κρεατινη CGT-10 ON
Tribulus της Ultimate Nutrition
Plasmajet Gasperi

Εννοειται πρωτεινη που ειναι και αυτη της ON

Αυτα σκεφτομαι για τον Ιουλιο-αυγουστο μιας και με περιμενει πολυ δουλεια τοσο σε αεροβια οσο και σε βαρη αλλα επειδη οπως εχω ξαναγραψει ειμαι αθλητης δεν θα ηθελα με τπτ να βρεθω θετικος.

salpas18
25-06-10, 12:09
Καλησπερα σας και απο εμενα. Υπαρχει περιπτωση να βρεθω θετικος σε ελεγχο ντοπινγκ αν χρησιμοποιησω για 2 μηνες τα εξης;

Κρεατινη CGT-10 ON
Tribulus της Ultimate Nutrition
Plasmajet Gasperi

Εννοειται πρωτεινη που ειναι και αυτη της ON

Αυτα σκεφτομαι για τον Ιουλιο-αυγουστο μιας και με περιμενει πολυ δουλεια τοσο σε αεροβια οσο και σε βαρη αλλα επειδη οπως εχω ξαναγραψει ειμαι αθλητης δεν θα ηθελα με τπτ να βρεθω θετικος.

απο κρεατινη οχι
απο plasmajet και απο αυτο υπο8ετο οχι
απο tribulus οθτε απο αυτο παλι υπο8ετο γτ δεν εχουν κατι παρανομο μεσα!
τωρα 8α σου απαντησουν και οι πιο εμπιροι του φορυμ για πιο σιγουρα! :toast:

deadwar
25-06-10, 13:30
σε ευχαριστω,ας περιμενουμε λοιπον και τους πιο εμπειρους!

Devil
25-06-10, 15:23
μπορει να υπαρχει προβλημα με το plasmajet
λογου του οτι εχει glycerol monostereate ισως θα χρειαστει να το κοψεις καμια βδομαδα πριν τον αγωνα

αλλα θα πρεπει πρωτα να ενημερωθεις απο την ομοσπονδια που αγωνηζεσαι
τι αθλημα ειναι?

Polyneikos
25-06-10, 16:56
Εγω παντως θα ημουν επιφυλακτικος με αυτα τα συμπληρωματα γιατι υπαρχουν καποιες ουσίες εστω και στο ελαχιστο όπου μπορουν να σε πιασουν,ειδικα tribulus & plasmajet.Δεν είναι τυχαιο που αρκετους μπασκετμπολιστες ή βολευμπολιστες τους πιασαν ντοπε και στην ουσια παιρναν καποιο πιο ειδικο συμπλήρωμα σε σχεση με αυτα που τους δίναν.
ο μονος ασφαλής τρόπος είναι να παρεις μια λιστα από την ομοσπονδία σου με τις απαγορευμενες ουσίες,να δεις τα εξωφυλλα και να παρακαλας να τα γραφουν όλα τα συστατικα γιατι καποια μπορεί να μην αναφερονται...:green:

deadwar
25-06-10, 22:28
ομως παιδια ειναι εγκεκριμενα απο τον εοφ ετσι γραφουν.υπαρχει παρολα αυτα περιπτωση να βρεθω θετικος;
παντως εστειλα στον εοφ τα συστατικα του πλασμα με εμαιλ και περιμενω απαντηση τους οπως επισης εστειλα και στην ομοσπονδια μου εμαιλ να μου στειλει την λιστα!αντε να δουμε :)

Machiavelli
25-06-10, 22:32
Tribulus μη πάρεις, γιατί από αποτελέσματα, αν όχι τίποτα, ελάχιστα. Και αν τελικά έχει αποτελέσματα μπορεί να σου κάνει καμιά στραβή.

deadwar
26-06-10, 00:11
Tribulus μη πάρεις, γιατί από αποτελέσματα, αν όχι τίποτα, ελάχιστα. Και αν τελικά έχει αποτελέσματα μπορεί να σου κάνει καμιά στραβή.

αρα παιρνω κανονικα το plasmajet και αφηνω το tribulus στην ακρη ετσι;