PDA

Επιστροφή στο Forum : Μερικες φωτογραφιες μου



pan0z
25-06-10, 21:35
Καταρχην να γραψω τα στατς μου ειμαι 19 χρονων με υψος 1.89 και 83 κιλα.Γυμναστηριο παω 10 μηνες στους οποιους απο αυτους τους 4 τελευταιους μηνες αρχησα να κανω σωστη διατροφη και να περνω συμπληρωματα(πρωτεινη,αμινοξεα,κρεατινη) + σωστη γυμναστικη.

-beba-
25-06-10, 21:37
Πολύ καλός.:clap::clap::clap::clap::clap:
Είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Καλή επιτυχία στους στόχους σου.:toast:

TEFAAtzis
25-06-10, 21:46
Εισαι πολυ καλος ειδικα για τον καιρο που κανεις και σιγουρα φαινεσαι πολυ παραπανω απο 83 κιλα σε σχεση με το υψος σου.Ρε μπας και εισαι παραπανω??:P

pan0z
25-06-10, 21:51
Εισαι πολυ καλος ειδικα για τον καιρο που κανεις και σιγουρα φαινεσαι πολυ παραπανω απο 83 κιλα σε σχεση με το υψος σου.Ρε μπας και εισαι παραπανω??:P

Τι να σου πω ρε σι καθε μερα ζυγιζομε μερικες φορες ειμαι 84 την αλλη μερα ειμαι 83 :turtle: ηλεκτρονικη ειναι η ζυγαρια παντως.

TEFAAtzis
25-06-10, 21:52
ποσοστο λιπους ξερεις πανω κατω???Εισαι καλος παντως και φαινεσαι και συμμετρικος.Βαλε και ποδια

AGGELOS.K
25-06-10, 21:55
Πολύ καλός φίλος :thumbup:
Ειδικά εαν είσαι σε θέση να κάνεις και αποτρίχωση στο στήθος σου πιστεψέ με θα είσαι διαφορετικός

pan0z
25-06-10, 21:56
ποσοστο λιπους ξερεις πανω κατω???Εισαι καλος παντως και φαινεσαι και συμμετρικος.Βαλε και ποδια

Δεν εχω ιδεα παντως οι 4αδα πεταγετε υπολογιζω γυρω στο 12%.Ποδια θα βγαλω συντομα αν και δεν ειναι πολυ αναπτυγμενα γιατι ειχα εναν μικρο τραυματισμο και δεν μπορουσα να κανω για 2 μηνες και τωρα δεν τα ζοριζω πολυ μην το ξαναπαθω.

Tasos Green
25-06-10, 22:02
πολυ καλος για την ηλικια σου... :thumbup:

Eddie
25-06-10, 22:36
Μια χαρα σε βρισκω!!!!!Πολυ καλος!!

pan0z
25-06-10, 23:31
Πολύ καλός φίλος :thumbup:
Ειδικά εαν είσαι σε θέση να κάνεις και αποτρίχωση στο στήθος σου πιστεψέ με θα είσαι διαφορετικός

Θελω να το κανω απλα οσες φορες το συζητησα γενικα και με την οικογενεια ο πατερας μου λεει τι εισαι κουνιστος σαν εκεινον τον πετριδη με τα δοντια? :green:

gmalamos
26-06-10, 13:43
Πολυ καλος!!Bravoo....Με λιγο ογκο σε χερια και στηθος θα σαι σουπερ...keep going....

versus
26-06-10, 13:52
πολύ καλός!

pan0z
26-06-10, 18:52
Πολυ καλος!!Bravoo....Με λιγο ογκο σε χερια και στηθος θα σαι σουπερ...keep going....

Ναι και εγω ακομα δεν ειμαι ευχαριστημενος θελω κιαλο ογκο γιαυτο αποφασησα για το καλοκαιρι να μην παω γραμμωση και να μεινω στις θερμιδες συντηρησεις μου ωστε να μην "κοψω αλλο".Δυστυχως ο μονος ογκος που καταφερα να κανω ηταν 1.5 μηνας και εβαλα 2 κιλα μετα δεν συνεχησα γιατι ηρθε το καλοκαιρι και δεν ηθελα να εχω λιπος καλοκαιριατικα.

pan0z
12-10-10, 12:46
Αφου πετυχα τον στοχο μου γιαυτον τον χειμωνα να φτασω τα 93 κιλα χωρις να εχω ξανακανει ογκο ποτε μου βαζω μερικες φωτο να μου πειτε γνωμη και αν πρεπει να συνεχισω.Προσωπικα θελω να το φτασω 100κιλα γιατι τα 10 κιλα μπηκαν σχετικα ευκολα και χωρις να με προβληματισουν και δεν πηρα πολυ λιπος.

savage
12-10-10, 14:09
εχεις παρει μαζα,ειδικα σε χερια ωμους(προσεξε να μην μεινει το στηθος σου πισω) και η ανοδος ειναι εμφανης.το καλο ειναι οτι δε φαινεται να εχεις ανεβει ιδιαιτερα σε ποσοστο λιπους.:thumbup:
παντως δε βλεπω το λογο που πρεπει να βαλεις στοχο τα 100 κιλα.απο την στιγμη που δεν συμμετεχεις σε αθλημα με κατηγορια βαρους,το μονο που θα επρεπε να σε απασχλει ειναι η εμφανιση σου και οχι η ζυγαρια.
αλλωστε δε θα συνεχισεις να ανεβαινεις το ιδιο ευκολα και κυριως το ιδιο "αλιπα",αν μου επιτρεπεις αυτο τον ατυπο ορο.
επισης το γεγονος πως δεν ανεβηκες σε λιπος αλλο,δε σημαινει οτι εισαι και θεοστεγνος.οποτε εχεις περιθωρια απωλειας λιπους,διχως να χρειαστει να κανεις καμια σουπερ διαιτα.εγω θα σου προτεινα να ξεχασεις τα 100 κιλα στην παρουσα φαση,και να επικεντρωθεις σε παραλληλο χασιμο λιπους και αργη (αλλα σταθερη και ουσιαστικη) αυξηση της αλιπης μαζας σου,χωρις να αγχωνεσαι για το τι θα δειχνει η ζυγαρια.
δεν ξερω οση αεροβια κανεις μετα τα βαρη,αλλα εγω στη θεση σου θα ξεκινουσα να την αυξανω σταδιακα ολο και περισσοτερο(χωρις να κοψεις τιποτα απο το φαι σου).σιγα σιγα θα χανεις λιπος και θα βελτιωνεις το μεταβολισμο σου.αυτο θα σου επιτρεψει σε λιγο καιρο να αυξησεις τις ποσοτητες τροφων που τρως και θα ερθει ακομα περισσοτερη αναπτυξη (και μαλιστα χωρις ιδιαιτερη αυξηση λιπος).

just my 2 cents.:toast:

StaurosOI!
12-10-10, 14:09
φοβερος ... αισθητη η διαφορα απο τις προηγουμενες φωτογραφιες.Συνεχισε ετσι αδερφε!

pan0z
12-10-10, 14:39
εχεις παρει μαζα,ειδικα σε χερια ωμους(προσεξε να μην μεινει το στηθος σου πισω) και η ανοδος ειναι εμφανης.το καλο ειναι οτι δε φαινεται να εχεις ανεβει ιδιαιτερα σε ποσοστο λιπους.:thumbup:
παντως δε βλεπω το λογο που πρεπει να βαλεις στοχο τα 100 κιλα.απο την στιγμη που δεν συμμετεχεις σε αθλημα με κατηγορια βαρους,το μονο που θα επρεπε να σε απασχλει ειναι η εμφανιση σου και οχι η ζυγαρια.
αλλωστε δε θα συνεχισεις να ανεβαινεις το ιδιο ευκολα και κυριως το ιδιο "αλιπα",αν μου επιτρεπεις αυτο τον ατυπο ορο.
επισης το γεγονος πως δεν ανεβηκες σε λιπος αλλο,δε σημαινει οτι εισαι και θεοστεγνος.οποτε εχεις περιθωρια απωλειας λιπους,διχως να χρειαστει να κανεις καμια σουπερ διαιτα.εγω θα σου προτεινα να ξεχασεις τα 100 κιλα στην παρουσα φαση,και να επικεντρωθεις σε παραλληλο χασιμο λιπους και αργη (αλλα σταθερη και ουσιαστικη) αυξηση της αλιπης μαζας σου,χωρις να αγχωνεσαι για το τι θα δειχνει η ζυγαρια.
δεν ξερω οση αεροβια κανεις μετα τα βαρη,αλλα εγω στη θεση σου θα ξεκινουσα να την αυξανω σταδιακα ολο και περισσοτερο(χωρις να κοψεις τιποτα απο το φαι σου).σιγα σιγα θα χανεις λιπος και θα βελτιωνεις το μεταβολισμο σου.αυτο θα σου επιτρεψει σε λιγο καιρο να αυξησεις τις ποσοτητες τροφων που τρως και θα ερθει ακομα περισσοτερη αναπτυξη (και μαλιστα χωρις ιδιαιτερη αυξηση λιπος).

just my 2 cents.:toast:

Ναι ισως εχεις δικιο επειδη εβαλα μερικα κιλα και μπηκαν σχετικα καλα δεν σημαινει οτι αν συνεχισω να βαζω θα μπουνε το ιδιο και μετα μπορει να μου ειναι δυσκολο να τα χασω.Αεροβιο δεν κανω και ουτε εκανα ποτε γενικα χανω πολυ ευκολα κιλα και βαζω σχετικα ευκολα δεν ξερω ετσι ειναι ο οργανισμος μου.Ισως να βαλω λιγο αεροβιο στο προγραμμα μου αν και πλεον μετα το γυμναστηριο δεν μου μενει και πολυ ενεργεια για να κανω οτιδηποτε αλλο πραγματικα το μονο που θελω ειναι να φυγω.Θα το προσπαθησω ομως;)

Eddie
12-10-10, 15:03
παντως δε βλεπω το λογο που πρεπει να βαλεις στοχο τα 100 κιλα.απο την στιγμη που δεν συμμετεχεις σε αθλημα με κατηγορια βαρους,το μονο που θα επρεπε να σε απασχλει ειναι η εμφανιση σου και οχι η ζυγαρια.
αλλωστε δε θα συνεχισεις να ανεβαινεις το ιδιο ευκολα και κυριως το ιδιο "αλιπα",αν μου επιτρεπεις αυτο τον ατυπο ορο.
επισης το γεγονος πως δεν ανεβηκες σε λιπος αλλο,δε σημαινει οτι εισαι και θεοστεγνος.οποτε εχεις περιθωρια απωλειας λιπους,διχως να χρειαστει να κανεις καμια σουπερ διαιτα.εγω θα σου προτεινα να ξεχασεις τα 100 κιλα στην παρουσα φαση,και να επικεντρωθεις σε παραλληλο χασιμο λιπους και αργη (αλλα σταθερη και ουσιαστικη) αυξηση της αλιπης μαζας σου,χωρις να αγχωνεσαι για το τι θα δειχνει η ζυγαρια.
just my 2 cents.:toast:

Eτσι!!!:clap:

Μια χαρα εισαι panoz,δε χρειαζεται να ξεφυγεις αλλο σε κιλα.Αν και αυτα ειναι γνωμες,εσενα μπορει να σου αρεσει περισσοτερο ο ογκος απ οτι σε αλλους.

It's your call.

Dreiko
12-10-10, 15:08
τα πηρες ωραια τα κιλα σου:thumbup:,εγω στη θεση σου θα εβαζα το πολυ κανα 2κιλο,3κιλο,και απο κει και υστερα θα δουλευα στα κιλα μου....

pan0z
12-10-10, 17:29
Ευχαριστω παιδια για τις παρατηρησεις:toast:.Ναι Dreiko και εγω για κατι τετοιο το σκεφτομαι αλλα θα δειξει θα σας κραταω ενημερους;)

pan0z
17-01-11, 00:31
Ας βαλω και μια με ποδια να δειτε τα chicken legs μου :green:.Οι γαμπες μου ειναι λες και δεν τις εχω γυμνασει ποτε στην ζωη μου χαχα αλλα γενικα δεν εδινα και πολυ σημασια.Βρισκομαι αυτην την στιγμη στα 101 κιλα

Wolve
17-01-11, 00:51
Μεγαλο μπραβο φιλε :clap:

Εισαι σε πολυ καλο δρομο, συνεχισε με δυναμη, υπομονη και επιμονη! ;)

Οντως οι γαμπες δεν ειναι ανεπτυγμενες, μπορει να ειναι και απ'τα γονιδια αυτο.

Eddie
17-01-11, 01:35
Ελα ρε σκυλε,πανω νταξ,εισαι πενα.Κατω θες λιγο λεπτομερεια στους 4κεφαλους γιατι chiken legs δεν ειναι,απλα θελουν κυριως κοψιμο,και υστερα μαζα.

Οι γαμπες θελουν απ ολα:P

pan0z
17-01-11, 14:29
ευχαριστω παιδια!Wolve @@ γονιδια ειναι απλα εγω δεν δινω πολυ εμφαση :green:.Eddie ναι θελουν δουλεια τα μαμιμενα τα ποδια καλα για τις γαμπες ασε :rolf: λεω να δοκιμασω drop set για γαμπες παλια με επιανε παρα πολυ καλα.Αυτον τον καιρο δοκιμαζα μια ασκηση με πολλα κιλα δλδη λιγες επαναληψεις και η αλλη λιγα και παρα πολλες αλλα δεν με επιασε ιδιετερα. Γενικα τα ποδια αργησα να τα γυμναζω σοβαρα να φανταστειτε περιπου το καλοκαιρι αρχισα να κανω σκουωτ μετα αρχησαν να με πονανε και τα γονατα επειδη ζοριζα τα ποδια μου και μερικες φορες εχανα τα ποδια της εβδομαδας.Τεσπα τα εχω φερει σε αυτην την κατασταση τουλαχιστον φαινοντε λιγο δουλεμενα και δεν ειναι εντελως αγυμναστα.

Wolve
17-01-11, 14:56
ευχαριστω παιδια!Wolve @@ γονιδια ειναι απλα εγω δεν δινω πολυ εμφαση :green:.Eddie ναι θελουν δουλεια τα μαμιμενα τα ποδια καλα για τις γαμπες ασε :rolf: λεω να δοκιμασω drop set για γαμπες παλια με επιανε παρα πολυ καλα.Αυτον τον καιρο δοκιμαζα μια ασκηση με πολλα κιλα δλδη λιγες επαναληψεις και η αλλη λιγα και παρα πολλες αλλα δεν με επιασε ιδιετερα. Γενικα τα ποδια αργησα να τα γυμναζω σοβαρα να φανταστειτε περιπου το καλοκαιρι αρχισα να κανω σκουωτ μετα αρχησαν να με πονανε και τα γονατα επειδη ζοριζα τα ποδια μου και μερικες φορες εχανα τα ποδια της εβδομαδας.Τεσπα τα εχω φερει σε αυτην την κατασταση τουλαχιστον φαινοντε λιγο δουλεμενα και δεν ειναι εντελως αγυμναστα.

δωσε λιγη περισσοτερη εμφαση, αν σου δημιουργει προβλημα μια ασκηση, δεν εχει χαθει ο κοσμος να βαλεις στη θεση της μια αλλη...

καλη προοδο :toast:

pan0z
17-01-11, 22:28
δωσε λιγη περισσοτερη εμφαση, αν σου δημιουργει προβλημα μια ασκηση, δεν εχει χαθει ο κοσμος να βαλεις στη θεση της μια αλλη...

καλη προοδο :toast:

δεν μου δημιουργουνε προβλημα απλα οι γαμπες ειναι τοσο περιεργες που δεν ξερω τι να κανω για να με πιασουνε.Πιστευω τα drop ειναι τα καλυτερα μεχρι στιγμης.

GyM=life
17-01-11, 22:34
μια χαρα σε βρισκω!συνεχισε την καλη δουλεια ;)

pan0z
20-03-11, 20:54
Στα 103 κιλα ακομα βαζω τις τελευταιες φωτογραφιες πριν κανω γραμμωση(που λεει ο λογος)

Pavlos17
20-03-11, 20:57
καλη πλατη και χερια,λιγο δουλιτσα στο εσωτερικο μερος του στηθους θες

pan0z
20-03-11, 21:05
Το στηθος ειναι μεγαλη υποθεση για μενα περνει πολυ δυσκολα και αν το δεις λεπτομερως χανω σε πολλα σημεια εκει σε αντιθεση με τα χερια,ομους που οτι και να κανω περνουν.Ναι θελω αρκετη δουλεια εσωτερικα αν και ουτε η τριχα με βοηθαει σε αυτο ωστε να φαινεται καλα αλλα ουτε και το λιπος που εχω παρει.Πλεον σε αυτο που στοχευω μεχρι στιγμης ειναι το ανω στηθος ισως μολις το φτασω σε καλο επιπεδο να ασχοληθω μετα εσωτερικα αλλα ακομα θελω δουλεια.

dhmhtrhs
20-03-11, 21:10
εχεις πολυ ωραιες μαζες και σιγουρα θα δειξεις πολυ καλος οταν γραμμωσεις..μια απορια εχω μονο.σορρυ αν ειναι αδιακριτη.διακρινω μεγαλη ακμη.ειναι λογο ξυρισματος,γεννετικο ή απο "αλλο"..ρωταω απλως επειδη μου φαινεται αρκετα προχωρημενη,λαμβανοντας υποψη και την ηλικια σου..συγγνωμη και παλι αν γινομαι αδιακριτος!!

Υ.Γ. με προβληματισε γιατι στις πρωτες σου φωτογραφιες δεν βλεπω να εχεις τοσες πολλες κοκκινιλες.

pan0z
20-03-11, 21:15
εχεις πολυ ωραιες μαζες και σιγουρα θα δειξεις πολυ καλος οταν γραμμωσεις..μια απορια εχω μονο.σορρυ αν ειναι αδιακριτη.διακρινω μεγαλη ακμη.ειναι λογο ξυρισματος,γεννετικο ή απο "αλλο"..ρωταω απλως επειδη μου φαινεται αρκετα προχωρημενη,λαμβανοντας υποψη και την ηλικια σου..συγγνωμη και παλι αν γινομαι αδιακριτος!!

οχι δεν γινεσε αδιακρητος και ειναι και πολυ λογικο να ρωτας γιατι εχω απιστευτη ακμη.Οχι δεν περνω αας ουτε ξυριζομαι τα συμπληρωματα που περνω ειναι πρωτεινη και αμινοξεα επερνα και κρεατινη αλλα πλεον την σταματησα και αυτην.Γεννετικο δεν ξερω αν ειναι εχω παει και σε δερματολογο γιαυτο το θεμα και μου εδωσε κατι αλοιφες αλλα δεν εκαναν τιποτα αυτο που κανω ειναι οτι μετα το γυμναστηριο δεν κανω ντους κανω πολυ πιο αργα μετα απο 3-4 και μου λεει η δερματολογος ο ιδρωτας σου ερεθιζει το δερμα σου και βγαζει σπυρακια πλεον κανω μετα απο κανα 30 λεπτο αλλα παλι τα ιδια δεν λενε να φυγουν.Ομους και πλατη τα εχω επι μονημου βαση μονο το καλοκαιρι φευγουν επειδη τα καιει το αλατι στην θαλασσα οταν παω.

dhmhtrhs
20-03-11, 21:18
καταλαβα..ειχε κ ο αδερφος μου παρομοιο προβλημα και εκανε αμεσως το gym μπανιο με ζεστο νερο,εβαζε κατι αλοιφες και μετα απο κατι μηνες τα "ξερασε" τα πιο πολλα ο οργανισμος του..μπορει να φταιει και η διατροφη παντως καθως και πιθανο προβλημα στο συκωτι..τουλαχιστον αυτα θυμαμαι οτι ειχε πει ενας γιατρος του αδερφου μ.

pan0z
20-03-11, 21:20
Πραγματικα δεν ξερω γιατι δεν το εχω ψαξει τοσο.Οσο για την διατροφη μου τιποτα ακραια πραγματα δεν κανω με τις ποσοτητες πρωτεινης στα 2-2,3 ειμαι ανα κιλο.Παντως τωρα που ειπες συκωτι τα ουρα μου μυριζουν απιστευτα αμμωνια δεν ξερω αν συνδεονται αυτα τα 2 απλα το αναφερω.

dhmhtrhs
20-03-11, 21:22
τι να σου πω..δεν ξερω απ αυτα..παντως καλο ειναι να το κοιταξεις οχι μονο για αισθητικους λογους αλλα και για θεμα υγιειας!!

Pavlos17
20-03-11, 21:49
τι υψος εχεις πανο?

pan0z
20-03-11, 21:54
1.88

savage
20-03-11, 23:00
χμμμ... σου ειχα πει την τελευταια φορα(βλεπε προηγουμενη σελιδα) να μην βαλεις στοχο το 100,να ξεχασεις τα νουμερα και να συγκεντρωθεις στην ποιοτητα κι οχι στην ποσοτητα.δυστυχως δε με ακουσες.ναι μενα ποηρες λιγη ακομα μαζα,αλλα εχεις παρει και λιπος(βεβαια τα πραματα θα μποροσαν να ειναι πολυ χειροτερα ομολογουμενως).

αυτη τη στιγμη το σωμα σου εχει κολλησει.δεν προκειται να ανεβει σε κιλα αλλο.οποτε do yourself a favour και τρωγε πιο ανθρωπινες ποσοτητες φαγητου και ξεκινα αεροβια.ΑΛΛΑ ακουσε με.μην κανεις υπερβολες και κοψεις πολυ φαι.απλα τρωγε πιο νορμαλ.δεν ειναι αναγκη δηλαδη να σκας στο φαι και να πιεζεσαι να φας με το ζορι 150 γραμ αβραστο ρυζι οπως εκανες.

με αυτο τον τροπο θα συμβουν με μαθηματικη ακριβεια τα εξης 3 παρματα

1)θα αυξηθει η αντοχη σου μεσω αεροβιας και θα σε βοηθησει και στα βαρη

2)θα συνεχισεις να αναπτυσεσαι μυικα και να αυξανεται η δυναμη σου

3)θα χασεις καποια απο τα περιττα κιλα και πιστευω ισως να βελτιωθει και το θεμα της ακμης αν ειναι παθολογικο και οφειλεται στο οτι πηρες 20 κιλα σε 1 ετος και σιγουρα πιεζονται τα ζωτικα οργανα(αληθεια εξετασεις εκανες καθολου προσφατα?ουρικο οξυ??)

εικαζω οτι σε πρωτη φαση θα φτασεις τα 95 κιλα μεχρι τον αυγουστο το πολυ(ισως και νωριτερα) χωρις να ζοριστεις και θα δειχνεις και καλυτερος.


αν πεσεις στη λουμπα να βιαστεις να τα χασεις,και να αρχισεις τιποτα extreme low carb,κετο και ιστοριες για αγριους οπως ειπα και στον αλλο,θα κουραστεις,θα πεσεις σε δυναμη και μετα θα τα ξαναπαρεις τα κιλα.

αυτα απο μενα.

pan0z
20-03-11, 23:17
Καταρχην ευχαριστω που εγραψες γιατι η παρατηρησεις σου εχουν βαθος.Οκ ας τα παρουμε ενα ενα ναι θελω ξυλιες που δεν σε ακουσα ναι ημουν πιο ωραιος τοτε απο οτι τωρα παρολο που εχω πιο πολυ ογκο.Αλλα ηταν πρωτη μου φορα και απλα την πατησα αλλα δεν πειραζει γιαυτο ειναι τα λαθη για να βελτιωνομαστε και να μην τα ξανακανουμε.Τουλαχιστον οπως ειπες δεν ειναι τοσο ασχημα παρολο που πηρα αλλα 10 κιλα.Αεροβιο εχω αρχησει ηδη και δεν εχω ριξει θερμιδες ακομα αλλα φαινεται η διαφορα σιγα σιγα.Οσο για το θεμα της διαιτας δεν με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια δεν εχω σκοπο ουτε να κανω κατι extreme ουτε κετο oυτε τετοια πραγματα απλα θα ριχνω τις θερμιδες μου σιγα σιγα και οτι χασω δεν με πολυνοιαζει αν θα εχω κοιλιακους ή οχι απλα να χασω μερικα περιτα τπτ αλλο.Προσωπικα οταν αποκτησω αρκετες μαζες θα κανω μια γερη γραμμωση γιατι αυτη ειναι και η ουσια της γραμμωσης να χασεις τα περιτα ωστε να φανουν καλυτερα οι μυς αν δεν εχεις δεν εχεις και κατι να δειξεις.Ουτος η αλλος ουτε σε αγωνες θα κατεβω ουτε σκοπευω ποτε ωστε να κραταω καλη φορμα ισα ισα μου αρεσει να εχω λιγο κρεατακι πανω μου.

pan0z
08-05-11, 19:44
Στα 99 κιλα :green:

sofos
08-05-11, 20:13
Στα 99 κιλα :green:

εμπα για γραμμωση...

pan0z
08-05-11, 22:14
να πω την αληθεια δεν ειμαι και πολυ φαν της γραμμωσης ουτε το αεροβιο χονευω αλλα ουτε και να κοβω το φαι μου.Στοχος μου ειναι να πεσω μεχρι τα 95 ειτε εχω περιττα κιλα ειτε οχι εκει θα σταματησω εκτος αν τα χασω σχετικα ευκολα και επιχειρησω λιγο παρακατω αλλα δυσκολα.

COBRA_STYLE
08-05-11, 22:20
βγαλε και με αλλες ποζες ρε...εχω βαρεθει να σε βλεπω στις ιδιες να ουμ:green::green::green::P...ασε τα νουμερα..να κατεβαινεις μεχρι να σ'αρεσεις στον καθρεφτη

pan0z
08-05-11, 22:22
βαριεμαι να βγαζω αλλες ποζες :green:.Και ετσι οπως ειμαι μου αρεσω γενικα δεν εχω θεμα αν ειμαι με κοιλιακους ή οχι οποτε δεν εχω καποιον στοχο απλα θελω να μην πεσω κατω απο 95 αν και σιγουρα δεν θα ειναι τοσο ευκολα να πεσω τοσο.

Eddie
08-05-11, 22:48
να πω την αληθεια δεν ειμαι και πολυ φαν της γραμμωσης ουτε το αεροβιο χονευω αλλα ουτε και να κοβω το φαι μου.Στοχος μου ειναι να πεσω μεχρι τα 95 ειτε εχω περιττα κιλα ειτε οχι εκει θα σταματησω εκτος αν τα χασω σχετικα ευκολα και επιχειρησω λιγο παρακατω αλλα δυσκολα.

Κοψε λιγο τα παιχνιδια στο pc κι αυξησε τα παιχνιδια στο κρεβατι αφου βαριεσαι τα αεροβια:green:

Και ξυρισε την τριχα αν θες να πεσει η ζυγαρια στο πιτς φιτιλι :turtle:

Κατα τ αλλα,μια χαρα πας!!!

pan0z
08-05-11, 22:55
Κοψε λιγο τα παιχνιδια στο pc κι αυξησε τα παιχνιδια στο κρεβατι αφου βαριεσαι τα αεροβια:green:

Και ξυρισε την τριχα αν θες να πεσει η ζυγαρια στο πιτς φιτιλι :turtle:

Κατα τ αλλα,μια χαρα πας!!!

δεν μπορω να συνδιασω παιχνιδια στο pc μαζι με παιχνιδια κρεβατιου?:unsure::green::green:

οσο για την τριχα :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:.Χαλαρα χανω κανα κιλο αν ξυριστω!!!!

tasos2
09-05-11, 11:05
Πολυ καλα χερια, ωμοι, τραπεζιοι. Στο ευρος πλατης θα λεγα οτι χρειαζεσαι κι αλλο για να ρθει σε ισορροπια με τα υπολοιπα.

Ρε συ βγαλε καμια αλλη ποζα δηλαδη ελεος :P
Θα ηθελα να δω μια να φαινονται τα χερια σου απο το πλαι παντως

Εχουμε και το ιδιο κολλημα με τη γραμμωση. Εγω ειχα ξεκινησει εχασα 2 κιλα και σταματησα. Εμενα μ αρεσει η αεροβια αλλα δε μ αρεσει που χανω βαρος στη ζυγαρια εστω κι αν ξερω οτι αυτο που χανω ειναι λιπος και φυσικα δε μπορω να κοψω το junk food:green:

COBRA_STYLE
09-05-11, 11:12
δεν μπορω να συνδιασω παιχνιδια στο pc μαζι με παιχνιδια κρεβατιου?:unsure::green::green:

οσο για την τριχα :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:.Χαλαρα χανω κανα κιλο αν ξυριστω!!!!

σιγα την τριχα ρε...εγω πρεπει να μαι δλδ homo erectus μπροστα σου:rolf:

pan0z
09-05-11, 11:13
Πολυ καλα χερια, ωμοι, τραπεζιοι. Στο ευρος πλατης θα λεγα οτι χρειαζεσαι κι αλλο για να ρθει σε ισορροπια με τα υπολοιπα.

Ρε συ βγαλε καμια αλλη ποζα δηλαδη ελεος :P
Θα ηθελα να δω μια να φαινονται τα χερια σου απο το πλαι παντως

Εχουμε και το ιδιο κολλημα με τη γραμμωση. Εγω ειχα ξεκινησει εχασα 2 κιλα και σταματησα. Εμενα μ αρεσει η αεροβια αλλα δε μ αρεσει που χανω βαρος στη ζυγαρια εστω κι αν ξερω οτι αυτο που χανω ειναι λιπος και φυσικα δε μπορω να κοψω το junk food:green:

ευχαριστω ρε μαν ακριβως οπως τα ειπες ειμαι και εγω δηλαδη πολλες φορες μολις χασω μερικα κιλα και ακομα και αν αυτα ειναι λιπος και σιγουρα μπορει να με δειξει καλυτερα ξενερωνω ασχημα.Ασε που μερικες φορες χανω μερικα κιλα ωστε να εχω περιθωριο να φαω καμια σαβουρα...Βλεπεις στο σπιτη η μανα μου μαγειρευει τα παντα γλυκα,γαματα φαγητα και οταν περνανε ολες αυτες η λιχουδιες απο μπροστα σου ειναι δυσκολο να αντισταθεις καθε φορα...Προσωπικα μια μερα την εβδομαδα παντα τροω αυτα που γουσταρω και γενικα στην διατροφη μου βαζω και μακαρονια και πολλα αλλα δεν ειμαι τοσο αυστηρος οσο παλια..Οσο για τις ποζες απλα επειδη ξεκινησα με αυτες ρε συ γιαυτο συνεχιζω να βαζω ιδιες για να φαινεται η καποια διαφορα αν εχει γινει με τον χρονο οταν βρω ευκαιρια θα βαλω και μερικες αλλες γιατι ειστε πριχτακια :green::green:

pan0z
02-08-11, 19:15
Ενα μικρο review για την δηθεν γραμμωση που εκανα.Καταφερα να φτασω στα 96.5 κιλα (απο τα 103 που ημουν) αυτην την στιγμη και δεν σκοπευω να κατεβω αλλο πραγματικα δεν εχει και νοημα εφυγαν τα περιτα που ηθελα απο την κοιλια και πραγματικα δεν εχω κανεναν λογο να κατεβω αλλο.Απο διατροφη τα μονα που εκοψα ηταν μονο οι περιτες θερμιδες οπως ψωμια και μερικα κ.σ λαδι που επερνα παραπανω οπως και η δεξτροζη κλασσικα ο υδατανθρακας μου ηταν κριθαρι,βρωμη,πατατα ουτε σαλατες για διαιτα ουτε βλακειες.Με την αεροβια που εκανε για κανα μηνα 3 φορες την εβδομαδα καταφερα να χασω μερικα κιλα και μετα πραγματικα τα αλλα δεν ξερω πως τα εχασα επισης ετρωγα και παρα πολυ σαβουρα.Στον ογκο ετρωγα μια φορα την εβδομαδα ενω τωρα το καλοκαιρι σχεδον καθε μερα ξεφευγα καπως τεσπα το θεμα ειναι οτι εφτασα σε εκεινο το σημειο που ηθελα.Θα ξαναρχησω ογκο σε καμια βδομαδα εχω καταλαβει οτι μπορω να παρω πολυ ευκολα κιλα οπως και να χασω οποτε σκεφτομε να κανω μικρες περιοδους ογκο και γραμμωσης ωστε να μην ξεφευγω σε λιπος.

Kagias
02-08-11, 19:49
Καταρχην Πανος οντως πολυ καλος εχεις παρει πολυ καλες μαζες. Κατα δευτερον, εχω παθει την πλακα μου με το γεγονος οτι βρηκα πααααρα πολλα κοινα με το σωματοτυπο σου ! Αν βγαλεις τις μαζες που εχεις και την τριχα ειμαστε ιδιοι ! Απο τα σημαδια που εχεις στις μασχαλες και στο δικεφαλο ( ακριβως στα ιδια σημεια ) μεχρι τις γαμπες !! Μεχρι περυσι η η πλατη μου ηταν ακριβως σαν την δικη σου,η ιδια εκνευριστικη κωλοακμη !! :shock: :shock: Τσεκαρε λιγο τις προσληψεις λιπαρων που κανεις, εγω απο τοτε που σταματησα ογκο και μπηκα σε γραμμωση εχω καθαρισει ... Γενικοτερα το μονο μεγαλο μειον ειναι οτι απο τις φωτος σου φαινεται πως παραβλεπεις Σταρ :P :P Συνεχισε ετσι !!!

pan0z
02-08-11, 19:58
Καταρχην Πανος οντως πολυ καλος εχεις παρει πολυ καλες μαζες. Κατα δευτερον, εχω παθει την πλακα μου με το γεγονος οτι βρηκα πααααρα πολλα κοινα με το σωματοτυπο σου ! Αν βγαλεις τις μαζες που εχεις και την τριχα ειμαστε ιδιοι ! Απο τα σημαδια που εχεις στις μασχαλες και στο δικεφαλο ( ακριβως στα ιδια σημεια ) μεχρι τις γαμπες !! Μεχρι περυσι η η πλατη μου ηταν ακριβως σαν την δικη σου,η ιδια εκνευριστικη κωλοακμη !! :shock: :shock: Τσεκαρε λιγο τις προσληψεις λιπαρων που κανεις, εγω απο τοτε που σταματησα ογκο και μπηκα σε γραμμωση εχω καθαρισει ... Γενικοτερα το μονο μεγαλο μειον ειναι οτι απο τις φωτος σου φαινεται πως παραβλεπεις Σταρ :P :P Συνεχισε ετσι !!!

χαχα ευχαριστω!Τωρα οσον αφορα τα σπυρια ειχα απιστευτα σπυρια ΚΑΙ στους ωμους μολις σταματησα τον τονο για εναν περιεργο λογο σταματησαν να βγαινουν.Τωρα στην πλατη παντα ειχα και δεν νομιζω να φυγουν κιολας γιατι ειναι απο τα πρωτα σημεια που υδρωνω και ερεθιζεται το δερμα μου εκει περα.Οσο για το σταρ ουτε καν βλεπω τηλεοραση σπανια βασικα βγαινω απο το δωματιο μου οταν ειμαι στο σπιτι ισως για φαι και τουαλετα:green: απλα βγαζω στο σαλονι τις φωτογραφιες γιατι το δωματιο μου ειναι μπουντρουμι.

Tasos Green
02-08-11, 20:46
Μπραβο πανο.. καθαρισες κάπως... για το υψος σου εισαι πολύ καλα και στα κιλα... νταμαρι...

παρε και αλο ογκο αφου παίρνεις ευκολα κιλα! απλα να εισαι πιο καθαρος στην διατροφη σου και ο ογκος θα ειναι πιο ποιοτικός...

μπραβο man... :thumbup:

pan0z
02-08-11, 20:51
Μπραβο πανο.. καθαρισες κάπως... για το υψος σου εισαι πολύ καλα και στα κιλα... νταμαρι...

παρε και αλο ογκο αφου παίρνεις ευκολα κιλα! απλα να εισαι πιο καθαρος στην διατροφη σου και ο ογκος θα ειναι πιο ποιοτικός...

μπραβο man... :thumbup:

ξες τι γινεται ρε τασο οτι οταν εκανα ογκο πραγματικα ετρωγα οσο πιο καθαρα γινοτανε πολυ σπανια να ξεφευγα και ειδα οτι μετα τα 95+ αρχηζα να βαζω αρκετο λιπος το θεμα ειναι οτι ηδη ειμαι αρκετα κιλα και φοβαμε παλι μην ξαναγινει το ιδιο μολις παω να βαλω μερικα γιαυτο λεω να δοκιμασω μικρους περιοδους ογκου-γραμμωσης ή πολυ απλα να κανω ογκο με αεροβιο ταυτοχρονα δεν ξερω ακομα θα ηθελα καποιος να μου πει.

sofos
02-08-11, 20:54
ξες τι γινεται ρε τασο οτι οταν εκανα ογκο πραγματικα ετρωγα οσο πιο καθαρα γινοτανε πολυ σπανια να ξεφευγα και ειδα οτι μετα τα 95+ αρχηζα να βαζω αρκετο λιπος το θεμα ειναι οτι ηδη ειμαι αρκετα κιλα και φοβαμε παλι μην ξαναγινει το ιδιο μολις παω να βαλω μερικα γιαυτο λεω να δοκιμασω μικρους περιοδους ογκου-γραμμωσης ή πολυ απλα να κανω ογκο με αεροβιο ταυτοχρονα δεν ξερω ακομα θα ηθελα καποιος να μου πει.

εγω θα σου ελεγα να κανεις για γραμμωση,για να μην εχεις αυτο το προβλημα που λες κ για να φανουν καλυτερα οι μυς που εχεις ;)

pan0z
02-08-11, 21:00
εγω θα σου ελεγα να κανεις για γραμμωση,για να μην εχεις αυτο το προβλημα που λες κ για να φανουν καλυτερα οι μυς που εχεις ;)

το θεμα ειναι οτι δεν μου αρεσει καθολου η γραμμωση και ας φαινομαι καλυτερα..Δεν την μπορω με την καμια καλυτερα χοντρουλης παρα γραμμωμενος :green:

Tasos Green
02-08-11, 21:02
ξες τι γινεται ρε τασο οτι οταν εκανα ογκο πραγματικα ετρωγα οσο πιο καθαρα γινοτανε πολυ σπανια να ξεφευγα και ειδα οτι μετα τα 95+ αρχηζα να βαζω αρκετο λιπος το θεμα ειναι οτι ηδη ειμαι αρκετα κιλα και φοβαμε παλι μην ξαναγινει το ιδιο μολις παω να βαλω μερικα γιαυτο λεω να δοκιμασω μικρους περιοδους ογκου-γραμμωσης ή πολυ απλα να κανω ογκο με αεροβιο ταυτοχρονα δεν ξερω ακομα θα ηθελα καποιος να μου πει.

κοιτα επειδή τα κιλα σου ειναι οντος πολυ καλα... σαν μια σκεψη θα σου προτηνα να κανεις το εξης... μην κανεις μια ογκο μια γραμμωση... θα σε κουράσει πιστευω σαν διαδικασια...
κανε κανονικα τις προπονες σου και βαζε και αεροβια οπως ειπες...
και στην διατροφή σου μην ρήξεις θερμίδες απλα περιόρισε τον υδατάνθρακα στα 3 μονό πρωτα γευματα η γυρω απο την προπονηση..
πιστευω οτι με αυτον τον τροπο και δεν θα πεσεις αλο κιλα και θα αρχισεις να βλεπεις με τον καιρο το λιπος να υποχωρει ολο και περισσοτερο..

βεβαια αυτο που λεω ειναι σχετικο, μονο εσυ ξερεις ακριβως πως αντιδρα ο οργανισμο σου απλα σου αναφερω μια πιθανή λυση... εγω αν ημουν στην θεση σου αυτο θα εκανα..

(μακαρι να επερνα και εγω ετσι κιλα...:P)

tasos2
02-08-11, 21:09
Βαλσαμωμενος εισαι?

pan0z
02-08-11, 23:24
Βαλσαμωμενος εισαι?

γιατι το λες αυτο?:unsure:

tasos2
02-08-11, 23:45
γιατι το λες αυτο?:unsure:

Λεω μηπως σε εχουν βαλσαμωσει και δε μπορεις να αλλαξεις θεση/ποζα.:P

pan0z
02-08-11, 23:47
Λεω μηπως σε εχουν βαλσαμωσει και δε μπορεις να αλλαξεις θεση/ποζα.:P

χαχαα αφου ξες οτι μ αρεσει να βγαζω αυτες τις ποζες.Παντως τωρα που το σκεφτομαι μαλακια μου που βγαζω μονο αυτες γιατι τις κοιταω ολες και ειμαι ακριβως ιδιος ομως σε μερικα σημεια στο σωμα μου εχω παρει καποιες επιπροσθετες λεπτομεριες που ο βλακας δεν τις δειχνω στις φωτο.Οχι τεραστιες αλλα οσο να ναι η βελτιωση ειναι βελτιωση.Τεσπα μαλλον θα αλλαξω στυλακι η επομενες θα ειναι στο μπανιο :green:

naturalgiaourtaki
03-08-11, 00:40
Φίλος έχεις ιδέα από διατροφή κ αερόβια?Γιατί εγώ μόνο λίπος βλέπω και τραπεζοειδής....πόσο καιρό γυμνάζεσαι κ είσαι έτσι?

pan0z
03-08-11, 01:54
Φίλος έχεις ιδέα από διατροφή κ αερόβια?Γιατί εγώ μόνο λίπος βλέπω και τραπεζοειδής....πόσο καιρό γυμνάζεσαι κ είσαι έτσι?

οχι τι ειναι αυτα ακριβως?Οι τραπεζοειδης επισης ειναι εμφυτευματα ουτε καν γυμναζομαι βασικα.

tasos2
03-08-11, 15:19
Φίλος έχεις ιδέα από διατροφή κ αερόβια?Γιατί εγώ μόνο λίπος βλέπω και τραπεζοειδής....πόσο καιρό γυμνάζεσαι κ είσαι έτσι?

Να αλλαξεις οφθαλμιατρο

Dreiko
03-08-11, 15:21
οχι τι ειναι αυτα ακριβως?Οι τραπεζοειδης επισης ειναι εμφυτευματα ουτε καν γυμναζομαι βασικα.

ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!:rolf::rolf::rolf::bowdown:


Να αλλαξεις οφθαλμιατρο

+1:thumbup: