PDA

Επιστροφή στο Forum : Giulano and Claudio!!



deluxe
26-06-10, 03:31
Τι γινεται εδω ρε παιδια; Ειναι καλο απο τοσο μικρη ηλικια;


8kR0U2nH-cY

CSNaqYeJp6o

41jUFOYIP5A


Δε μπορω να τα βαλω να φαινονται ως εικονες..!

CROCOJET
26-06-10, 08:07
Τι γινεται εδω ρε παιδια; Ειναι καλο απο τοσο μικρη ηλικια;


http://www.youtube.com/watch?v=8kR0U2nH-cY&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=CSNaqYeJp6o&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=41jUFOYIP5A&feature=channel


Δε μπορω να τα βαλω να φαινονται ως εικονες..!

Το μέλλον θα δείξει. Αφού αποφάσισε να πειραματιστεί με τα παιδιά του, το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε μερικά χρόνια πριν βγάλουμε συμπεράσματα.

Για τα βιντεο δες εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5221).

versus
26-06-10, 11:27
αυτό το Giulano τον είχα δει στην Τατιάνα!ήταν και ένας γιατρός εκεί και είχε πει αυτό δεν είναι φυσιολογικό!το παιδί κάνει πολύ βαριές ασκήσεις για την ηλικία του!θα έχει προβλήματα με την ανάπτηξη(τεράστια)!επίσης ο πατέρας ισχυρίζεται ότι δεν παίρνει τίποτα ο μικρός!η διατροφή του είναι πάρα πολύ αυστηρή!και δεν μιλάμε να μην τρως γάλα!αλλά τρώει σχεδόν μόνο βραστά!επίσης είχαν πει ότι ο μικρός δεν έχει ίχνος λίπους!κατά την άποψη μου απαράδεκτο!δεν είναι επιλογή του μικρού αλλά του πατέρα!και ο πατέρας είναι για μπάτσες!τα παιδιά σε τέτοια ηλικία πρέπει να παίζουν και όχι να κάνουν βάρη!ή έστω να είναι γραμμένα σε ένα σύλλογο π.χ. μπάλα!

γιαννης93
26-06-10, 13:02
η κοιλια του στο 3ο βιντεο δεν ειναι παραφουσκωμενη ή μου φαινετε?για πειτε και οι ειδικοι...

versus
26-06-10, 13:32
η κοιλια του στο 3ο βιντεο δεν ειναι παραφουσκωμενη ή μου φαινετε?για πειτε και οι ειδικοι...

μας λες κάτι έμμεσα;

CROCOJET
26-06-10, 13:40
η κοιλια του στο 3ο βιντεο δεν ειναι παραφουσκωμενη ή μου φαινετε?για πειτε και οι ειδικοι...

Είχα δει μόνο το πρωτο βιντεο πριν... Ρε παιδιά πόσο στόκος μπορεί να είναι αυτός ο πατέρας; Δε νιώθει ο άνθρωπος το περιβάλλον λέμε!

Δε είμαι ειδικός, αλλά δεν χρειάζεται να είναι κανείς ειδικός για να κρίνει ότι η ανάπτυξη των οστών, των μυών και των σπλάγχνων δεν έχει ακόμη ολοκληρωθεί σ αυτή την ηλικία. Δεν μεγαλώνουν όλα τα όργανα με τον ίδιο ρυθμό. Δείτε τους μείζονες θωρακικούς (γύρω στο 2:00+ του 3ου βιντεο). Έχω την εντύπωση ότι δεν έχουν καν αναπτυχθεί ακομα πλήρως. Σαν κοιλιακοί δε μοιάζουν; Επίσης ποιο το νόημα να είναι γραμμωμένο αυτό το πιτσιρίκι στα 5 του; Τι προσπαθεί να αποδείξει ο άνθρωπος;

CROCOJET
26-06-10, 13:42
η κοιλια του στο 3ο βιντεο δεν ειναι παραφουσκωμενη ή μου φαινετε?για πειτε και οι ειδικοι...


μας λες κάτι έμμεσα;

Όχι ρε παιδιά. Απλά δεν μεγαλώνουν όλα τα όργανα ή μέρη του σώματος με τον ίδιο ρυθμο σ αυτή την ηλικία. Και το κεφάλι είναι δυσανάλογο του σώματος. Φυσιολογικό είναι όμως.

versus
26-06-10, 13:49
Είχα δει μόνο το πρωτο βιντεο πριν... Ρε παιδιά πόσο στόκος μπορεί να είναι αυτός ο πατέρας; Δε νιώθει ο άνθρωπος το περιβάλλον λέμε!

Δε είμαι ειδικός, αλλά δεν χρειάζεται να είναι κανείς ειδικός για να κρίνει ότι η ανάπτυξη των οστών, των μυών και των σπλάγχνων δεν έχει ακόμη ολοκληρωθεί σ αυτή την ηλικία. Δεν μεγαλώνουν όλα τα όργανα με τον ίδιο ρυθμό.

Δείτε τους μείζονες θωρακικούς (γύρω στο 2:00+ του 3ου βιντεο). Έχω την εντύπωση ότι δεν έχουν καν αναπτυχθεί ακομα πλήρως. Σαν κοιλιακοί δε μοιάζουν; Επίσης ποιο το νόημα να είναι γραμμωμένο αυτό το πιτσιρίκι στα 5 του; Τι προσπαθεί να αποδείξει ο άνθρωπος;
την μαλακία του,συγγνώμη κι όλας!το μικρό είναι σαν εξωγήινος!το θέαμα είναι απαράδεκτο!όταν δεν έχει ο πατέρας μυαλό,τι παράδειγμα να πάρει το 6χρονο;




Όχι ρε παιδιά. Απλά δεν μεγαλώνουν όλα τα όργανα ή μέρη του σώματος με τον ίδιο ρυθμο σ αυτή την ηλικία. Και το κεφάλι είναι δυσανάλογο του σώματος. Φυσιολογικό είναι όμως.

εννοείται!το μικρό δεν θα έχει καλή ανάπτηξη και όχι μόνο ανάπτυξη!

COBRA_STYLE
26-06-10, 14:22
το Sustanon παει συννεφο....χαχααχαχαχαχαχχααχχααχ:P

deluxe
26-06-10, 15:36
Ετσι που ξεκινησε απο τοσο μικρο τα βαρη, δε θα σταματησει και η αναπτυξη του προωρα; Θα ειναι πολυ κοντος λογικα..

versus
26-06-10, 15:38
Ετσι που ξεκινησε απο τοσο μικρο τα βαρη, δε θα σταματησει και η αναπτυξη του προωρα; Θα ειναι πολυ κοντος λογικα..

όχι απλά κοντός φίλε!το μικρό θα έχει τεράστιο πρόβλημα!
κάπου άκουσα ότι ο πατέρας δέχεται άπειρες επιθέσεις και κινδυνεύει με φυλάκηση!δεν θυμάμαι γιατί!φυλακή δεν ξέρω άμα του αίζει αλλά μυαλό δεν έχει να καταστρέφει τον μικρό!το θέαμα είναι προκλητικό!

Qlim4X
26-06-10, 16:10
η κοιλια που εχει το πιτσιρικι ειναι φυσιολογικη σε αυτη την ηλικια ολα εχουν;)

παντος δεν νομιζω να περνουν κατι απλος ειναι σε μια ηλικια που δεν εχουν λοιπος νερα κτλ κτλ και φενοντε ολα πανο τους ;)

versus
26-06-10, 16:17
η κοιλια που εχει το πιτσιρικι ειναι φυσιολογικη σε αυτη την ηλικια ολα εχουν;)

παντος δεν νομιζω να περνουν κατι απλος ειναι σε μια ηλικια που δεν εχουν λοιπος νερα κτλ κτλ και φενοντε ολα πανο τους ;)

sorry αλλά αυτή η κοιλιά δεν είναι σαν την κοιλιά που έχουν όλα τα πιτσιρίκια!

Qlim4X
26-06-10, 16:24
sorry αλλά αυτή η κοιλιά δεν είναι σαν την κοιλιά που έχουν όλα τα πιτσιρίκια!

αλα τα παιδακια ειναι σαν να εχουν ελαφρι τιμπανιζμο.

αν ενοεις τους κοιλιακους διαβασε το δευτερο μερος τις απαντησης μου :toast:

versus
26-06-10, 16:27
αλα τα παιδακια ειναι σαν να εχουν ελαφρι τιμπανιζμο.

αν ενοεις τους κοιλιακους διαβασε το δευτερο μερος τις απαντησης μου :toast:

ναι οκ το διάβασα όλο το μέρος..
κάτι όμως δεν μου κολλάει στον μικρό!
είναι πάάάάρα πολύ :bodybuilder2:

COBRA_STYLE
26-06-10, 16:33
αλα τα παιδακια ειναι σαν να εχουν ελαφρι τιμπανιζμο.

αν ενοεις τους κοιλιακους διαβασε το δευτερο μερος τις απαντησης μου :toast:

φιλος μπορει τα περισσοτερα παιδακια να εχουν τιμπανισμο οπως λες...αλλα οχι τετοιον τιμπανισμο..δλδ νταξ ειπαμε

versus
26-06-10, 19:14
φιλος μπορει τα περισσοτερα παιδακια να εχουν τιμπανισμο οπως λες...αλλα οχι τετοιον τιμπανισμο..δλδ νταξ ειπαμε

και εγώ γι' αυτό το λέω!

pan0z
26-06-10, 19:25
φιλος μπορει τα περισσοτερα παιδακια να εχουν τιμπανισμο οπως λες...αλλα οχι τετοιον τιμπανισμο..δλδ νταξ ειπαμε

Αυτο δεν ειναι τιμπανισμος αυτο ειναι τουμπανισμος!:green:

versus
26-06-10, 19:27
Αυτο δεν ειναι τιμπανισμος αυτο ειναι τουμπανισμος!:green:

χαχαχα!!Θεός!!:bowdown:

Χριστοφορος123
11-06-12, 13:30
Η κοιλια του ειναι φουσκωμενη οποτε φενεται πως κατι χρησιμοποιει..δε νομιζω να ζησει πολλα χρονια αμα συνεχισει ετσι!:thumbup: