PDA

Επιστροφή στο Forum : Μass Fx+M-Stack???



COBRA_STYLE
26-06-10, 11:46
παιδια θελω να ρωτησω αν ειναι εφικτος αυτος ο συνδυασμος??το εχει δοκιμασει κανεις??λεω να το ξεκινησω απο σεπτεμβρη στον ογκο

Devil
26-06-10, 11:59
ποσο εισαι?

COBRA_STYLE
26-06-10, 12:04
19 :P:P:P:P...το ξερω ειμαι μικρος και τα σχετικα...πρεπει να κανω καλη διατροφη καλη προπονηση..τα κανω αυτα απλα κανω βαρη απο το καλοκαιρι του Euro 2004 :rolf:και θελω να πειραματιστω λιγο και να δω που μπορω να φτασω οσον αφορα τη δυναμη και το βαρος μου!γτ για την ηλικια μου και χωρις συμπληρωματα εκτος απο πρωτεινη σηκωνω πιστευω πολλα κιλακια;)

Devil
26-06-10, 12:08
19 :P:P:P:P...το ξερω ειμαι μικρος και τα σχετικα...πρεπει να κανω καλη διατροφη καλη προπονηση..τα κανω αυτα απλα κανω βαρη απο το καλοκαιρι του Euro 2004 :rolf:και θελω να πειραματιστω λιγο και να δω που μπορω να φτασω οσον αφορα τη δυναμη και το βαρος μου!γτ για την ηλικια μου και χωρις συμπληρωματα εκτος απο πρωτεινη σηκωνω πιστευω πολλα κιλακια;)

χαλαρωσε ''μικρε'' αστα τα mαssfx και ριχτω στην μάσσαfx.

τσαμπα τα λεφτα θα πανε, μπορει και να μην καταλαβεις τιποτα
μπορει ομως και να σου δωσει πολλα( και gains,και sides)

εχει τις ορμονες σου στο full , δεν θες τιποτα τετοιο

COBRA_STYLE
26-06-10, 12:13
ρε φιλε το καλοκαιρι ημουνα 73 κιλα και μεχρι πριν λιγο καιρο πατησα 90 χωρις να παρω πολυ λιπος και τετοια..ουτε κοιλια ουτε τπτ...φυσικα και δεν ηταν ολα αυτα μυικα αλλα δεν παχυνα απλα ανοιξα πολυ οπως μου ειπανε κ αλλοι που δεν με βλεπανε συχνα και ψιλοτετραγωνιστηκα!!θελω να φτασω απο σεπτεμβρη και μετα γυρω στα 95 κιλα..δεν το εχω κανει ποτε...ειμαι γυρω στο 1.88...τωρα ειμαι 86 κιλα και καλα γραμμωνω:P

COBRA_STYLE
27-06-10, 18:22
ρε παιδιαααααααααααααααααααααααααααα απαντηστε λιγο πλιζζζζζζ:P:P

Devil
27-06-10, 18:34
τι να απαντησουμε?

σου ειπα παραπανω τι πιστευω και νομιζω οτι εχουν τη ιδια γνωμη και υπολοιποι.

COBRA_STYLE
27-06-10, 18:50
τι να απαντησουμε?

σου ειπα παραπανω τι πιστευω και νομιζω οτι εχουν τη ιδια γνωμη και υπολοιποι.

ε νταξ ρε συ,απλα ειναι καλο να ακουγονται καμποσες γνωμες...με μια δεν γντ τπτ:P...και ας μην γινει παλι αναφορα στις ορμονες οκ το ξερω:)

giannis64
27-06-10, 18:55
κομπρα κρεατινη εχεις παρει ποτε?

Devil
27-06-10, 18:58
κομπρα κρεατινη εχεις παρει ποτε?

πλακα κανεις???? :shock:

περιμενω κι εγω απαντηση σ'αυτο

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:01
κομπρα κρεατινη εχεις παρει ποτε?

^^...ναι γτ??

giannis64
27-06-10, 19:04
αν έχεις πάρει και δεν σου άρεσαν τα αποτελέσματα, πάρε ένα από αυτά τα προϊόντα και αν και τότε δεν είσαι ευχαριστημένος πάρε και το δεύτερο!!

αλλα οχι και τα 2 μαζι!!

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:08
αν έχεις πάρει και δεν σου άρεσαν τα αποτελέσματα, πάρε ένα από αυτά τα προϊόντα και αν και τότε δεν είσαι ευχαριστημένος πάρε και το δεύτερο!!

αλλα οχι και τα 2 μαζι!!

α γεια σου..αυτο ηθελα να δω αν ειναι too much και τα 2 μαζι;)...ειχα παρει σκετη μονουδρικη και δεν ειδα τπτ φοβερο...μονο με το size on κατι ειδα...απλα θελω απο σεπτεμβριο και μετα να φτασω τα 95κιλα γιαυτο ρωτησα για αυτα τα 2...φετος εφτασα 89...απο 73 το καλοκαιρι..

η απαντηση του Devil μαρεσε:rolf:...τωρα που απαντησα πως αισθανεσαι Ντεβιλ??

Devil
27-06-10, 19:09
και τα 2 μαζι γιατι οχι?

εγω νομιζω οτι του ειναι αχρηστα, 19 ειναι ακομα

και με την κρεατινη ειχε αποτελεσματα, γιατι δεν χρησιμοποιηει μονο κρεατινη


edit:

χαχαχαχαχα ωραια!!!

τι διαφορα ειχες με size-on και κρεατινη?

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:10
και τα 2 μαζι γιατι οχι?

εγω νομιζω οτι του ειναι αχρηστα, 19 ειναι ακομα

και με την κρεατινη ειχε αποτελεσματα, γιατι δεν χρησιμοποιηει μονο κρεατινη

ε γιατι το Μασσ σιγουρα θα εχει καλυτερα αποτελεσματα και επδ κρεατινη εχω ξαναπαρει και νταξει...τπτ φοβερο γιαυτο

giannis64
27-06-10, 19:13
aa καλά! άμα περιμένεις να πάρεις κιλά από αυτά....... χάθηκες!! ρίξε το ενδιαφέρων σου στο φαΐ!!
άποψη δικιά μου είναι να μην πάρεις κανένα, αλλά επειδή δεν θα με ακούσεις πόρτα ένα ένα τουλάχιστον!

εγώ στην θέση σου θα δούλευα κρεατίνη και μπόλικο φαΐ!!


edit: και 25 να ηταν το ιδιο κανει!!

GEORGEXX1
27-06-10, 19:13
α γεια σου..αυτο ηθελα να δω αν ειναι too much και τα 2 μαζι;)...ειχα παρει σκετη μονουδρικη και δεν ειδα τπτ φοβερο...μονο με το size on κατι ειδα...απλα θελω απο σεπτεμβριο και μετα να φτασω τα 95κιλα γιαυτο ρωτησα για αυτα τα 2...φετος εφτασα 89...απο 73 το καλοκαιρι..

η απαντηση του Devil μαρεσε:rolf:...τωρα που απαντησα πως αισθανεσαι Ντεβιλ??

τη να τα κανεις ολα αυτα ρε αγορινα πεταμενα λεφτα ειναι για σενα,ολα μεσα σου υπαρχουν σε αφθονια πιανεις πετρα και την λιωνεις,για αυτο δεν σε επιασε και η κρεατινη,ουτε με το νιτρικο θα καταλαβεις τιποτα.

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:13
και τα 2 μαζι γιατι οχι?

εγω νομιζω οτι του ειναι αχρηστα, 19 ειναι ακομα

και με την κρεατινη ειχε αποτελεσματα, γιατι δεν χρησιμοποιηει μονο κρεατινη


edit:

χαχαχαχαχα ωραια!!!

τι διαφορα ειχες με size-on και κρεατινη?

χαχαχαχαχαχααχαχχ:P....ε τι να σου πω ρε συ...απλα εγινα λιγο πιο μεγαλος με το σαιζ ον...οι αλλοι μου λεγανε οντως οτι εχω γινει τετραγωνος κ τετοια(και ηταν πολλοι αυτοι:P)..εγω επειδη κοιταζομαι συνεχια στον καθρεφτη δεν μπορω να δω τοσο καλα τη διαφορα..αλλα ειδα σε καποιο βαθμο κ μονος μ

Devil
27-06-10, 19:13
πως εισαι τοσο σιγουρος ενω δεν ξερεις καν τι εχει μεσα?

τπτ το φοβερο με κρεατινη? δλδ?
εσυ μ ειπες οτι ξεκινησες 73 κιλα και εφτασες 90, αυτο δεν ειναι τπτ το φοβερο?

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:15
τη να τα κανεις ολα αυτα ρε αγορινα πεταμενα λεφτα ειναι για σενα,ολα μεσα σου υπαρχουν σε αφθονια πιανεις πετρα και την λιωνεις,για αυτο δεν σε επιασε και η κρεατινη,ουτε με το νιτρικο θα καταλαβεις τιποτα.

σχετικα με το νιτρικο που λες..μαζι με το σαιζ ον επαιρνα και σουπερ παμπ...και ουσιαστικα τα ιδια σχεδον κιλα σηκωνα με ή χωρις το παμπ;)

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:17
πως εισαι τοσο σιγουρος ενω δεν ξερεις καν τι εχει μεσα?

τπτ το φοβερο με κρεατινη? δλδ?
εσυ μ ειπες οτι ξεκινησες 73 κιλα και εφτασες 90, αυτο δεν ειναι τπτ το φοβερο?

κοιτα το καλοκαιρι που μας περασε πηρα για ενα μηνα την καθαρη...και δεν πηρα κιλο...ουτε σε δυναμη καταλαβα απο οτι θυμαμαι τπτ....μετα απο σεπτεβρη επεσε πολυ και καλο φαι σε συνδυασμο με τρελη προπονηση και αρκετα κιλα..γιαυτο...γιαυτο το λεω ρε σεις...γιατι φαι τρωω...δεν ειναι οτι τωρα ξεκιναω και πρεπει να φτιαξω διατροφη...6 χρονια κανω βαρη και τα ψαχνω ολα αυτα

edit:το size on πριν κανα 2μηνο το πηρα που ηδη ημουνα 86-87 κιλα

giannis64
27-06-10, 19:17
aa καλά! άμα περιμένεις να πάρεις κιλά από αυτά....... χάθηκες!! ρίξε το ενδιαφέρων σου στο φαΐ!!
άποψη δικιά μου είναι να μην πάρεις κανένα, αλλά επειδή δεν θα με ακούσεις πόρτα ένα ένα τουλάχιστον!

εγώ στην θέση σου θα δούλευα κρεατίνη και μπόλικο φαΐ!!


edit: και 25 να ηταν το ιδιο κανει!!


κοιτα το καλοκαιρι που μας περασε πηρα για ενα μηνα την καθαρη...και δεν πηρα κιλο...ουτε σε δυναμη καταλαβα απο οτι θυμαμαι τπτ....μετα απο σεπτεβρη επεσε πολυ και καλο φαι σε συνδυασμο με τρελη προπονηση και αρκετα κιλα..γιαυτο...γιαυτο το λεω ρε σεις...γιατι φαι τρωω...δεν ειναι οτι τωρα ξεκιναω και πρεπει να φτιαξω διατροφη...6 χρονια κανω βαρη και τα ψαχνω ολα αυτα

+1000:thumbup:

COBRA_STYLE
27-06-10, 19:47
και κατι αλλο ρε σεις,οταν πηρα το size on kai to super pump εφτασα 89-90...και οταν τα εκοψα συνεχισα στα ιδια κιλα..τι σημαινει αυτο??οτι διατηρησα ο,τι πηρα??

Devil
27-06-10, 19:58
τιποτα απλα οτι ειχες καλη διατροφη
ενα συμπληρωμα δεν θα σου δωσει τα κιλα, η διατροφη και η προπονηση θα σου τα δωσουν

COBRA_STYLE
27-06-10, 20:01
τιποτα απλα οτι ειχες καλη διατροφη
ενα συμπληρωμα δεν θα σου δωσει τα κιλα, η διατροφη και η προπονηση θα σου τα δωσουν

ναι ρε αλλα επειδη κρεατινη εχει μεσα το σαιζ ον αρα εβαλα και νερα που οντως εβαλα...απλα πιστευω επδ εκανα καλη διατροφη ισως κρατησα