PDA

Επιστροφή στο Forum : Thermobol (Maximuscle)



Petros17
28-06-10, 18:06
Γεια σας παιδια εφεραν στο γυμναστηριο μου την μαρκα maximuscle και ειμαι ετοιμος να παρω τους λιποδιαλυτες της που ονομαζονται thermobol τι γνωμη εχετε για αυτους τους λιποδιαλυτες και αν εχετε παρει τους συγκεκριμενους αν εχετε δει αλλαγη


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13436&stc=1&d=1277738053



Thermobol Serving Information


Container Size: 90 Capsules
Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 90
Thermobol Amounts Per Serving


Bitter Orange Peel (Citrus aurantium6): 325mg
L-Tyrosine: 300mg
Caffeine: 153mg
Green tea extract (90% polyphenols): 100mg
Vitamin B5 (d-calcium pantothenate): 300mg
Vitamin B1 (Thiamine HCl)): 25mg
Guarana Seed Powder: 12mg
Bioperine (black pepper extract): 5mg
Vitamin B12 (cyanocobalamin): 200mcg
D-Biotin: 180mcg
Chormium (from chromium polynicotinate): 100mcg
Capsaicin Extract (from Cayenne pepper): 1200mcg
Other Ingredients

Gelatine Capsule, Magnesium Stearate, Rice Flour

Thermobol Suggested Use


Take 3 capsules daily, split throughout the day on an empty stomach with water
Take 1 capsule 30 minutes before exercise for a boost
Do not exceed recommended dose
Do not take after 3pm due to the high caffeine content

COBRA_STYLE
28-06-10, 18:09
Γεια σας παιδια εφεραν στο γυμναστηριο μου την μαρκα maximuscle και ειμαι ετοιμος να παρω τους λιποδιαλυτες της που ονομαζονται thermobol τι γνωμη εχετε για αυτους τους λιποδιαλυτες και αν εχετε παρει τους συγκεκριμενους αν εχετε δει αλλαγη

στην αξιολογηση θα επρεπε να το ειχες ποσταρει;)

Fiesta S 09
28-06-10, 18:16
Γεια σας παιδια εφεραν στο γυμναστηριο μου την μαρκα maximuscle και ειμαι ετοιμος να παρω τους λιποδιαλυτες της που ονομαζονται thermobol τι γνωμη εχετε για αυτους τους λιποδιαλυτες και αν εχετε παρει τους συγκεκριμενους αν εχετε δει αλλαγη.

Κάνε μια παρουσίαση του προιόντος γιατί ετσι δεν θα μπορέσει να σε βοηθήσει κανείς.;)

Fiesta S 09
28-06-10, 18:18
Γεια σας παιδια εφεραν στο γυμναστηριο μου την μαρκα maximuscle και ειμαι ετοιμος να παρω τους λιποδιαλυτες της που ονομαζονται thermobol τι γνωμη εχετε για αυτους τους λιποδιαλυτες και αν εχετε παρει τους συγκεκριμενους αν εχετε δει αλλαγη


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13436&stc=1&d=1277738053

Οκ με πρόλαβες :thumbsup:

alexx
07-06-12, 23:56
Το σκευασμα αυτο περιεχει τιποτα που να πειραζει τις τιμες του θυροειδη ή οχι;
Καποιος που το δοκιμασε;

beatshooter
08-06-12, 03:44
Το σκευασμα αυτο περιεχει τιποτα που να πειραζει τις τιμες του θυροειδη ή οχι;
Καποιος που το δοκιμασε;

Οχι δεν εχει κατι τετοιο(εκτος αν κανω καποιο ΠΟΛΥ σοβαρο λαθος).

Devildragon
08-06-12, 21:18
το εχει δοκιμασει κανενας παιδια?λεει τιποτα?

sAVAZz
26-01-13, 22:58
το εχει δοκιμασει κανεις και να εχει μια ολοκληρωμενη εικονα???

Panosss
27-01-13, 13:25
Απο τα συστατικά του είναι ένα τίποτα με μπόλικο καθόλου...

platonas
10-07-13, 19:45
Παιδια δοκιμασα ενα κουτι απο αυτο το σκευασμα που το λενε και λιποδιαλυτη (βασικα πηρα το καινουριο κουτι) και ηταν σαν να επερνα καραμελες το μονο που μου εκανε ειναι να ιδρωνω λιγο παραπανω τπτ αλλο...70401

xristosg7
09-01-14, 23:12
Καλησπέρα...Έχει δοκιμάσει κανένας τον λιποδιαλύτη της maximuscle (thermobol) ;; Και είναι αποτελεσματικός ;

sobral
09-01-14, 23:16
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?9268-Thermobol-(Maximuscle) κάνε αναζήτηση πρώτα, υπάρχει ήδη θέμα εδώ:thumbup:

noulas21
12-06-14, 21:02
ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ Thermobol MaxiMuscle 90caps ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗΣ?

leftko
13-06-14, 03:12
Τον είχα δοκιμάσει περισυ.
Μπορώ να πω ότι ίδρωνα περισσότερο (και γενικά εγώ ιδρώνω εύκολα, οπότε φαντάσου γινόμουν παπί ). Ιδρωνα ακόμα και χωρίς γυμναστική. Μερικές φορές ένιωθα μια περίεργη ενόχληση στο στομάχι μου αλλά τίποτα σπουδαίο, ίσως δεν οφειλόταν καν σε αυτόν.

Παρόλα αυτά προσωπικά δεν θα τον ξαναπαιρνα, και γενικά κανέναν λιποδιαλυτη.
Πέρα από τον ιδρώτα(που υποθέτω οφείλετε σε μικρή αύξηση των παλμων),που ίσως βοήθησε λίγο την λιποδιαλυση δεν έχω άλλο να προσθέσω.

Γενικά μην περιμένεις απ κανένα λιποδιαλυτη να κάνει τη δουλειά αν δεν έχεις φτιάξει ήδη την διατροφή σου

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk