PDA

Επιστροφή στο Forum : Universal Natural sterol complex



NikoS
14-01-06, 17:35
Mporei kapoios na mou pei ti gnomi tou gia to Natural sterol complex h gia to Genesis tis Universal? Einai kala proionta? exoun epiplokes?

Bane
15-01-06, 05:04
Junk

Muscleboss
16-01-06, 02:17
Junk

"Skoupidia" sta ellinika :)

Den gnorizo kai den exei tyxei na exo xrisimopoisei/asxolithei to sygkekrimeno proin, alla gia na leei o Bane junk, tha symfoniso kai as mi xero peri tinos prokeite... 8)

Muscleboss

Bane
16-01-06, 05:43
Geniki simvuli:Otan vlepete se ena simpliroma sitesterol,allakste dromo. Ektos ki an anisixite gia prostati ke thelete na miosete tin testosteroni sas. Ke ta 2 ine klasika proionta tis Universal, tutestin 100+sistatika alla kanena se arketi dosi

Muscleboss
16-01-06, 23:17
Geniki simvuli:Otan vlepete se ena simpliroma sitesterol,allakste dromo. Ektos ki an anisixite gia prostati ke thelete na miosete tin testosteroni sas. Ke ta 2 ine klasika proionta tis Universal, tutestin 100+sistatika alla kanena se arketi dosi

100% agreed

Muscleboss

Judge_Dread
31-01-06, 17:28
δεν αξιζει μια!

sotirisalex
16-12-08, 00:54
μουφα τελειως το προιον το ειχα πάρει με αλους δυο φιλους φιλους μου.το μοιραστηκαμε...ειχαμε φτασει τισ 5 ταμπλετες τη μερα...
το μονο θετικο ηταν οτι ενοιωθες το δερμα σου σαν πέτρα...αλλα μετα απο μια ωρα το πρηξιμο εφευγε...δεν αξιζε και δεν καναμε ολοκληρο κουτι ο καθενας καταναλωση...ειχα ακουσει οτι το παιρνουν ατομα ωστε να μην ξανακανουν χρηση απαγορευμένων ουσιων για να μην μπουν σε κυκλο παλι.

salpas18
19-08-10, 15:39
κανενας αλλος το εχει δοκημαση?

Fotis_Patra
20-09-10, 22:13
Μαπα. το ειχα δοκιμασει πολυ παλια και το μονο που ειδα ηταν να αλλαξουν χρωμα τα ουρα

tsoumi7
09-05-13, 01:10
Εχω 3μερες που τ άρχισα και εχω πεθάνει στην καουρα και στον λοξιγκα.το σταματαω εδώ

tsoumi7
02-06-13, 21:25
Λοιπόν παίδες τελικά τελείωσα ένα κουτί με 90caps.λοιπον έχουμε και λέμε πρώτη φωρα χρησιμοποιώ τέτοιου είδος συμπλήρωμα.οι εντυπώσεις μου πολύ καλές ανέβηκα σ κιλά και ένιωθα γενικά ποιο δυνατός κ είχα και πριξιματα κατα όλη την διάρκεια που τ επερνα.η διατροφή μ δν άλλαξε έπεσα μ ξηρά της θερμίδες .

berris
06-05-18, 03:25
Πολυ καλο συμκπληρωμα,λογω της Beta Ecdysterone,που εχει,το ειχα δοκιμασει στο παρελθον που ειχε κ βασιλικο πολτο κ ηταν παρα πολυ καλο!!
Βεβαια κ εγω πιο νεος...τωρα δεν εχει βασιλικο πολτο,αλλα εξακολουθει να ειναι πολυ καλο.
Το εχω δοκιμασει σε διαιτες κ με αρκετες ωρες στην δουλεια κ δεν ειχα αισθηση κοπωσης,το σωμα ανταποκρινοτανε πολυ καλα.
Μεσα στην προπονηση κ σε περιοδους διαιτας κ εκτος,σου δινει πολυ δυναμη κ διαρκεια,απλα φερνει αρκετα νευρα,μετα το πρωτο δεκαπενθημερο.
Δεν εχω παρει ποτε πανω απο 4 ταμπλετες,παιρνω 2 πριν,μια μετα κ μια μετα το βραδινο γευμα.
Επισεις εχω παρατηρησει,οτι χρειαζεσαι πιο λιγες ωρες υπνου για να ξεκουραστεις.