PDA

Επιστροφή στο Forum : V-Max Pump (PHD)



xstreeme
30-06-10, 12:06
Παιδια εχετε καμια αποψη για το συγκεκριμενο προιον?Το εχει δοκιμασει κανεις??Σκεφτομαι να το παρω για pre-work out αυτον τον καιρο..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13483&stc=1&d=1277888884




* Container Size: 800g
* Serving Size: 2 scoops (20g)
* Servings Per Container: 40

PhD V-Max Pump Amounts Per Serving

* Total Calories: 70.2
* Protein: 10.5g
* Total Carbohydrates: 4.7g
o Sugars: 4.6g
o Dietary Fibre: 0g
* Fat: 0g
o Saturates: 0g
* Sodium: 0.01g
* PhD Pump & Plasma NO Activation System (15,190mg):
* Citrulline Malate: 3g
* Arginine AKG: 3000mg
* MIcronised Creatine: 2.5g
* Micronised L-Glutamine: 2.5g
* Beta Alanine: 1.5g
* Tri-Methyl-Glycine: 750mg
* Leucine: 500mg
* Arginine HCl: 500mg
* Taurine: 500mg
* Grapeseed Extract: 100mg
* Pine Bark Extract: 100mg
* Caffeine: 200mg
* Sodium Bi-carbonate: 40mg

beefmeup
30-06-10, 12:28
απτα συστατικα του φαινεται καλο prewo..κ εχει καλη ποσοτητα servings(40).
αν εχει κ καλη τιμη,δεν βλεπω τον λογο να μην το δοκιμασεις.

Qlim4X
30-06-10, 12:42
λιγο ακομα και θα ηταν τελειο.

λιγη ορνηθηνη θελει και BCAA χρειαζετε. δεν καταλαβενω γιατι δεν τα βαλανε....

xstreeme
30-06-10, 12:45
Ναι..σορρυ για τα αγγλικα..Βcca περνω της Μ double you..διο σκεψεις εχω..η να το επερνα μαζι με μονουδρυκη απο σεπτεμβριο..Η να το επερνα σκετο μονο του τωρα για περισσοτερη ενεργεια για καλυτερες προπονησεις..Μαλλον θα το ξεκινησω απο βδομαδα μονο του να δω πως θα παει..Παντως δν φενεται ασχημο για pre-work...

xstreeme
01-07-10, 15:16
Το αγόρασα..Από δευτέρα που θα το ξεκινήσω θα σας πω εντυπώσεις ;)

NASSER
01-07-10, 16:26
Ειναι απο τις καλυτερες επιλογες νιτρικου. Εχει οτι χρειαζεται!!! Ουτε περισσοτερα ουτε λιγοτερα!!!

ioannis1
04-08-10, 23:31
εγω το παιρνω και η αποψη μου -προσωπικη χωρις παρεξηγηση-δεν ειδα αυτο που λενε φοβερα πρηξιματα και τετοια.ισως σε καποιον πιο αρχαριο να δουλευει.

Eddie
04-08-10, 23:37
2 σκουπ παιρνεις Γιαννη?Δοκιμασε παραπανω μηπως σε πιασει.Πιθανον οι δοσολογιες αναφερονται σε αρχαριους-μεσους και οχι σε προχωρημενους αθλητες.

ioannis1
04-08-10, 23:38
πιθανον,2 βαζω ισως να θελει πιο πολυ σε μενα.

Eddie
04-08-10, 23:42
Πιστευω οτι παιζει ρολο.Καλυτερα δοκιμασε με παραπανω τοτε και ξανακανε ενα review.

xstreeme
04-08-10, 23:46
Mπα φιλε eddie δικαιο εχει ο γιαννης..Το ειχα σηζητησει και μαζι του..το χρησιμοποιησα 2 βδομαδες με 2 σκουπ 87 κιλα και δν ειδα απολυτως καμια διαφορα..σαν να μην το επερνα δηλαδη.Το εδωσα να φανταστεις σε ενα φιλο και πηρα το shock για δοκιμη

ioannis1
04-08-10, 23:51
παιδια εγω μιλω για τον δικο μου οργανισμο.για να ακουσουμε κιαλλες γνωμες.

ioannis1
04-08-10, 23:53
Πιστευω οτι παιζει ρολο.Καλυτερα δοκιμασε με παραπανω τοτε και ξανακανε ενα review.

θα το κανω αυριο να δω.αλλοι μου ειπαν κοκινιζε το δερμα, πολυς ιδρωτας και πρηξιμο ,δεν ξερω με δυο σκουπ δεν τα ειδα.

Eddie
04-08-10, 23:55
θα το κανω αυριο να δω.αλλοι μου ειπαν κοκινιζε το δερμα, πολυς ιδρωτας και πρηξιμο ,δεν ξερω με δυο σκουπ δεν τα ειδα.

Tελικα τα νιτρικα ειναι ισως τα πιο περιεργα συμπληρωματα.Σε αλλον πιανουν σε αλλον οχι.

xstreeme
04-08-10, 23:55
Εγω που προσωπικα ειχα αγανακτησει μιας και εσκασα τσαπα 50 ευρω δοκιμασα και 3 και παλι τιποτα..Τωρα αν σε καπιον αλον δουλευει τι να πω..

manos_
04-08-10, 23:57
Tελικα τα νιτρικα ειναι ισως τα πιο περιεργα συμπληρωματα.Σε αλλον πιανουν σε αλλον οχι.

εγω νομιζω οτι ο οργανισμος μαθαινει τα παντα και θελει ολο και κατι ποιο δυνατο.Θυμαμαι παλια με επιανε μεχρι και ενα της οπτιμουμ που ειχε μονο αργινινη μεσα.Μετα ποιο δυνατο ποιο δυνατο κτλ.Στο τελος δεν σε πιανει τιποτα.Τωρα να εισαι αρχαριος και να μην σε πιανει χμ....εκει μαλλον ειναι η βιοχημεια του σωματος σου οπου εκει δεν ξερω τι φταιει εμενα με πιανανε ολα παντα.

drago
05-08-10, 17:12
εμενα μ'επιασε αρκετα αυτο, με 2 scoops.

συστηχως οταν γυρισα απο τις διακοπες (10 μερες) για καποιο λογο εκανε υγρασια μεσα και χαλασε. δεν ξερω γιατι παντως το καπακι ηταν καλα κλειστο. ισος απ' την πολη ζεστη να εβγαλε μεσα υγρασια?

ioannis1
05-08-10, 21:44
εννοεις οτι οσο περναει ο καιρος γινεται σαν πετρα;

drago
05-08-10, 22:08
εννοεις οτι οσο περναει ο καιρος γινεται σαν πετρα;

ναι, εχει γινει ολο σαν πετρα :(

ioannis1
06-08-10, 02:16
και μενα ετσι γινεται.ισως προβλημα στη συσκευασια.

crow
06-08-10, 08:16
θα το κανω αυριο να δω.αλλοι μου ειπαν κοκινιζε το δερμα, πολυς ιδρωτας και πρηξιμο ,δεν ξερω με δυο σκουπ δεν τα ειδα.

Μηπως γινονται κ πρασινοι εκτος απο το πρηξιμο????:green:
Γιαννη ουτε με τρια σκουπ θα δεις κατι..........εγω 3 επαιρνα.Απλα κανεις πιο ευχάριστα προπονηση




συστηχως οταν γυρισα απο τις διακοπες (10 μερες) για καποιο λογο εκανε υγρασια μεσα και χαλασε. δεν ξερω γιατι παντως το καπακι ηταν καλα κλειστο. ισος απ' την πολη ζεστη να εβγαλε μεσα υγρασια?


και μενα ετσι γινεται.ισως προβλημα στη συσκευασια.

Ολα τα νιτρικα εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα, μαζευουν γρηγορα υγρασια.Τωρα το καλοκαιρι που εχει κ ζεστη κ υγρασια ειναι θεμα ημερων να αρχισει να πετρωνει.
Ομως δεν ειναι θεμα συσκευασιας απλα για καποιο λογο συμβαινει με ολα τα νιτρικα. Για αυτο καλύτερά να το εχετε σε μερος δροσερο κ σε δωματιο που δεν μαζευευει υγρασια(οχι κουζινα). Επισης αυτο δεν σημαινει οτι εχει χαλασει......οποτε συνεχίζετε κ το παίρνετε κανονικα:turtle:
Το συγκεκριμενο προιον ειναι ενα απο τα καλα νιτρικα του εμποριου.
Ισως οχι το ποιο δυνατο ομως τουλαχιστον διαλυετε ολο στο νερο χωρις ουτε καν ανακατεμα, ουτε ιζημα ουτε τιποτα.Εχει κ ωραια γευση!!!!

drago
06-08-10, 08:52
φτου ρε γμτ!!! τσαμπα το σουταρα :/

ioannis1
06-08-10, 13:38
Μηπως γινονται κ πρασινοι εκτος απο το πρηξιμο????:green:
Γιαννη ουτε με τρια σκουπ θα δεις κατι..........εγω 3 επαιρνα.Απλα κανεις πιο ευχάριστα προπονηση





Ολα τα νιτρικα εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα, μαζευουν γρηγορα υγρασια.Τωρα το καλοκαιρι που εχει κ ζεστη κ υγρασια ειναι θεμα ημερων να αρχισει να πετρωνει.
Ομως δεν ειναι θεμα συσκευασιας απλα για καποιο λογο συμβαινει με ολα τα νιτρικα. Για αυτο καλύτερά να το εχετε σε μερος δροσερο κ σε δωματιο που δεν μαζευευει υγρασια(οχι κουζινα). Επισης αυτο δεν σημαινει οτι εχει χαλασει......οποτε συνεχίζετε κ το παίρνετε κανονικα:turtle:
Το συγκεκριμενο προιον ειναι ενα απο τα καλα νιτρικα του εμποριου.
Ισως οχι το ποιο δυνατο ομως τουλαχιστον διαλυετε ολο στο νερο χωρις ουτε καν ανακατεμα, ουτε ιζημα ουτε τιποτα.Εχει κ ωραια γευση!!!!
:thumbup::thumbup::toast:

NASSER
08-08-10, 10:30
Παιδια καλο ειναι να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα.
Ενα απλο νιτρικο δεν υπαρχει πιθανοτητα να σε κανει σουπερμαν ουτε να σηκωσεις απο τη μια μερα στην αλλη 10 κιλα περισσοτερα. Προσφερει ενεργεια και αντοχη στη προπονηση και επομενο ειναι να νιωσεις και πιο πρισμενος στη προπονηση. ΟΧΙ οτι θα το παρεις και με το θα κουνησεις τα χερια σου σαν μαγος θα πριστεις...

Επειτα ειναι επομενο να μην νιωσεις ουτε ενταση ουτε ενεργεια αν πριν απο ενα σκευασμα καταναλωνες κατι παρομοιο. Αλλωστε σε καθε συσκευασια παρομοιου προιοντος συστηνουν να μην το καταναλωνουν πανω απο μια συγκεκρημενη χρονικη περιοδο. Και αυτο οχι επειδη θα παθεις κατι αλλα επειδη δεν θα εχει αποτελεσμα και εν τελη θα νιωσεις δυσαρεστημένος απο το προιον.


Προσωπικα επειδη πλεον δεν χρισημοποιω συχνα τελεια προιοντα οταν, οταν πηρα δοκιμαστικα το VMAX ειχα υπερενταση απο το απογευμα που το καταναλωνα μεχρι την ωρα που θα πηγαινα για υπνο. Και η δοσολογια ηταν η ελαχιστη...
Τυχαιο? Δεν νομιζω... :)

ioannis1
08-08-10, 10:50
εγω πρωτη φορα παιρνω τετοιο προιον και δεν δουλεψε πανω μου.

NASSER
08-08-10, 10:55
εγω πρωτη φορα παιρνω τετοιο προιον και δεν δουλεψε πανω μου.

Πηρες καποιο αλλο παρομοιο και δουλεψε πανω σου?
Εννοω οχι νιτρικο, αλλα κατι αλλο.. οπως πχ το storm της universal

ioannis1
08-08-10, 10:58
πρωτη φορα παιρνω δεν ενοιωσα τιποτε.δηλ δεν ειχα αυτα που διαφημιζουν πρηξιματα και τετοια δεν ξερω τι να πω.

ioannis1
08-08-10, 10:58
περααπο πρωτεινες και κρεατινες και αμινο εξειδικευμενα προιοντα δεν πηρα.

NASSER
08-08-10, 11:02
πρωτη φορα παιρνω δεν ενοιωσα τιποτε.δηλ δεν ειχα αυτα που διαφημιζουν πρηξιματα και τετοια δεν ξερω τι να πω.

Αν εχεις συνηθισει να πινεις διπλο καφε το πρωι και το εχεις συνηθισει, δεν ειναι δυνατον να νιωσεις κατι περισσοτερο αν το αντικαταστησεις με ενα τσαι... ουτε αν θα πινεις επιπλεον ενα τσαι... καταλαβες τον παραλληλισμο μου :)

ioannis1
08-08-10, 11:03
απολυτα :rolf::rolf:

drago
08-08-10, 17:28
εγω παντως ειδα εμφανες πριξημο, αν και δεν με πολυενδιαφερει.

επισης, νομιζω οτι ειδα καλυτερη αντοχη στην δυναμη. δλδ, ενω ξεκινοντας το σετ μου φανηκαν το ιδιο βαρια, στο τελος εβλεπα οτι εχω 1-2 επαναληψεις παραπανω.

απ' οτι εχω καταλαβει τα νιτρικα ειναι λιγο περιεργα. φαινεται οτι δεν τους πιανουν ολλους το ιδιο.

btw, τοβαλα στο ψυγειο τωρα και φαινεται να μην εχει προβλημα... ειδομεν...

Polyneikos
09-08-10, 00:25
Μεταφερθηκαν καποια μηνυματα που δεν είχαν σχεση με το εν λόγω προιον.
Γενικα παντως τα νιτρικα από ότι εχω συμπερανει δεν δουλευουν το ίδιο σε όλους,για καποιους τους δουλεψε καλυτερα το α προιον,που σε καποιους αλλους φανηκε μετριο κτλ...Μεγαλο ρόλο παίζει όπως ειπώθηκε και η ηδη εξοικείωση του αθλητη με καποιες ουσίες που περιεχονται στα νιτρικα,σιγουρα καποιος παρθενος οργανισμος θα δεχθει μεγαλύτερο Push.

hunteranimator
02-10-10, 13:27
σημερα το πηρα,μου εχουν πει οτι ειναι ποιο δυνατο απο το super pump 250 της gaspari ειναι και ενας απο τους λογους που το πηρα.Συντομα θα γραψω τις εντυπωσεις μου:green:

FuriousRabbit
03-10-10, 20:53
Καλησπέρα παιδιά...Επειδή δέν θέλω να ανοίξω καινούργιο θέμα θα ήθελα να ρωτήσω επειδή ενδιαφέρομαι να πάρω ενα Νιτρικό τώρα και είμαι ανάμεσα σε αυτό,το Hemorush και το Shock Therapy ποιό είναι κατα την γνώμη σας πιό δυνατό?

giannis64
03-10-10, 21:01
οπως ειπαμε πολλες φορες μεχρι τωρα, δεν υπαρχει καλο και κακο, δυνατο και αδυνατο νιτρικο.
υπαρχει μονο αυτο που θα δουλεψει σε σενα!

αλλα νιτρικα δουλευουν σε καποιον και αλλα σε αλλον!

Adinamos
03-10-10, 21:13
οπως ειπαμε πολλες φορες μεχρι τωρα, δεν υπαρχει καλο και κακο, δυνατο και αδυνατο νιτρικο.
υπαρχει μονο αυτο που θα δουλεψει σε σενα!

αλλα νιτρικα δουλευουν σε καποιον και αλλα σε αλλον!

+1
καλα τα λεει ο οφισερ!

FuriousRabbit
03-10-10, 21:17
Απλά αναφερόμουν σε συστατικά...Και γενικότερα κατα πόσο έμειναν ευχαριστημένοι τα παιδιά που τα έχουν δοκιμάσει...Παλαιότερα είχα δοκιμάσει το Xpand μου φάνηκε αρκετά καλό αν και θα έπρεπε να αυξήσω λίγο την δόση απο την συνιστώμενη...Είμαι και 100 κιλά και το λίγο παραπάνω scoop το χρειαζόμουν....

giannis64
03-10-10, 21:30
Απλά αναφερόμουν σε συστατικά...Και γενικότερα κατα πόσο έμειναν ευχαριστημένοι τα παιδιά που τα έχουν δοκιμάσει...Παλαιότερα είχα δοκιμάσει το Xpand μου φάνηκε αρκετά καλό αν και θα έπρεπε να αυξήσω λίγο την δόση απο την συνιστώμενη...Είμαι και 100 κιλά και το λίγο παραπάνω scoop το χρειαζόμουν....

ριξε μια ματια εδω Τα καλυτερα νιτρικα/φόρμουλες νιτρικων που εχετε δοκιμασει; (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10460)

Νιτρικα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6143)

hunteranimator
05-10-10, 02:36
φιλε FuriousRabbit απο οσο εχω ακουσει[γνωμες] και εχω δει σε forums ειναι το Shock Therapy θεωρειται γενικα απο τα καλητερα.Εαν δεν εχεις παρει νιτρικο ποτε σου θα σου δουλεψει πολυ καλα.

Το δοκιμασα σημερα πρωτη φορα το v-max της PHD.Δεν ειδα και καμια διαφορα εννοω σε πριξηματα.Ειδα ομως κατι αλλο που με ξετρελανε.Ενω ειχα πριστει πολυ[απο την καθιερωμενη μου προπονηση]εκανα δικεφαλα και στηθος εκει που πριζομουνα και δεν μπορουσα να συνεχισω με την καμια με το v-max ενω ημουνα πρισμενος μπορουσα να κανω και αλλο τοσο.Παρατηρησα και μια μικρη αυξηση στην δυναμη,δηλαδη εκανα παγκο και μου φανηκαν λιγο ποιο ευκολα τα κιλα απο οτι τις αλλες φορες.Ισως να ειναι η κρεατινη η να ειναι κανενα placebo.

FuriousRabbit
05-10-10, 14:24
Το μόνο Νιτρικό που έχω δοκιμάσει είναι το Xpand(Dymatize) μου φάνηκε αρκετά καλό άν και θα έπρεπε να αυξήσω τα scoop όσο το συνήθιζα...Παράγγειλα το Shock therapy και θα γράψω εντυπώσεις απο βδομάδα...

muscleboy21
20-01-12, 14:26
Το χρησιμοποιώ αυτό το διάστημα....μακράν ό,τι χειρότερο έχω δοκιμάσει!!

COBRA_STYLE
20-01-12, 21:25
απο ποια αποψη?

muscleboy21
20-01-12, 23:21
απολύτως τίποτα από ενέργεια,πρήξιμο και τα συναφή περί νιτρικών..!!

Demetrispower
27-04-12, 15:31
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ V-Max Pump (Phd) ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕ ΚΑΚΌ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ ΠΕΤΡΟΝΕΙ ΛΟΓΟ ΥΓΡΑΣΙΑ... ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΔΟΣΟΛΟΓΙΕΣ... (ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΛΩΓΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΠΑΡΕΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΎΠΣΗ ΤΟ ΠΟΛΛΥ 20' ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕ ΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΗΤΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΟΛΟ...ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ 35' Η 40' ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΗΝ ΑΔΡΕΝΑΛΗΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΗ ΣΕ ΥΣΗΧΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΗΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ (ΠΟΤΟ...) ΤΟ V-Max Pump (Phd) ΑΠΟΘΗΚΕΥΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟΥ ΜΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΣΚΟΝΕΙ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΑΝΤΟΧΗ ΤΩΝ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΑΤΙΝΗ...)

beefmeup
27-04-12, 15:32
μαστα..ενδιαφερουσα προσεγγιση..

αν εχεις την καλοσυνη φιλε μου μονο να γραφεις με μικρα γραμματα...:)

Demetrispower
27-04-12, 15:34
φιλε FuriousRabbit απο οσο εχω ακουσει[γνωμες] και εχω δει σε forums ειναι το Shock Therapy θεωρειται γενικα απο τα καλητερα.Εαν δεν εχεις παρει νιτρικο ποτε σου θα σου δουλεψει πολυ καλα.

Το δοκιμασα σημερα πρωτη φορα το v-max της PHD.Δεν ειδα και καμια διαφορα εννοω σε πριξηματα.Ειδα ομως κατι αλλο που με ξετρελανε.Ενω ειχα πριστει πολυ[απο την καθιερωμενη μου προπονηση]εκανα δικεφαλα και στηθος εκει που πριζομουνα και δεν μπορουσα να συνεχισω με την καμια με το v-max ενω ημουνα πρισμενος μπορουσα να κανω και αλλο τοσο.Παρατηρησα και μια μικρη αυξηση στην δυναμη,δηλαδη εκανα παγκο και μου φανηκαν λιγο ποιο ευκολα τα κιλα απο οτι τις αλλες φορες.Ισως να ειναι η κρεατινη η να ειναι κανενα placebo.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΚΡΕΑΙΝΗ ΟΥΤΕ PLACEBO... Η ΣΥΜΑΣΙΑ ΤΟΥ V-Max Pumb (Phd) ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΛΗΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ.... ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΩ ΣΟΥ

***γραφε με μικρους χαρακτηρες***

alexpanas
10-07-12, 15:45
εμενα μ'επιασε αρκετα αυτο, με 2 scoops.

συστηχως οταν γυρισα απο τις διακοπες (10 μερες) για καποιο λογο εκανε υγρασια μεσα και χαλασε. δεν ξερω γιατι παντως το καπακι ηταν καλα κλειστο. ισος απ' την πολη ζεστη να εβγαλε μεσα υγρασια?

φιλε και εμενα μια απο τα ιδια εχει πετρωσει και ανησυχω μηπως χαλασε.στο ψυγειο κανει δουλεια?

cuntface
04-09-12, 12:35
το εχει δοκιμαση κανεις πως το βλεπετε52953
Nutritional Information


Per 100G


Per 20G serving

Protein


52.5g


10.5g

Carbohydrates


23.5g


4.7g

Sugars


23g


4.6g

Fats


trace


trace

Sodium


0.05g


0.01g

PhD Pump & Plasma NO -Activation System







Citrulline Malate


15g


3000mg

Arginine AKG


15g


3000mg

MIcronised Creatine


12.5g


2500mg

Micronised L-Glutamine


12.5g


2500mg

Beta Alanine


7.5g


1500mg

Tr-Methyl-Glycine


3.75g


750mg

Leucine


2.5g


500mg

Arginine HCL


2.5g


500mg

Taurine


2.5g


500mg

Grapeseed Extract


500mg


100mg

Pine Bark Extract


500mg


100mg

caffeine


1000mg


200mg

Sodium Bi-carb


200mg


40mg
Ingredient declaration (example of Orange Crush): PhD V-Max Pump and Plasma NO-Activation System (Citrulline Malate, Arginine AKG, Micronised Creatine Monohydrate, Micronised L-Glutamine, Beta-Alanine, Tri-Methyl Glycine, Leucine (BCAA), Dextrose Monohydrate, Arginine HCL, Taurine, Grapeseed Extract, Pine Bark Extract), Caffeine, Natural Colour: Circumin, Sweetener: Sucralose, Sodium Bicarbonate.

sobral
04-09-12, 13:14
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?9305-V-Max-Pump-(PHD)

υπάρχει ήδη θέμα φίλε.:toast: προσωπικά το βρίσκω ενδιαφέρον, έχει καλά συστατικά και σε καλές ποσότητες, θα το δοκίμαζα. Και η εταιρία είναι αξιόπιστη. Από εκεί κ πέρα είναι κ τι εμπειρία έχεις από νιτρικά. Για ευρωπαϊκό σκεύασμα είναι πολύ καλό, γιατί αυτά συνήθως είναι πιο soft λόγω νομοθεσίας, από τα αμερικάνικα.

cuntface
04-09-12, 13:16
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?9305-V-Max-Pump-(PHD)

υπάρχει ήδη θέμα φίλε.:toast: προσωπικά το βρίσκω ενδιαφέρον, έχει καλά συστατικά και σε καλές ποσότητες, θα το δοκίμαζα. Και η εταιρία είναι αξιόπιστη. Από εκεί κ πέρα είναι κ τι εμπειρία έχεις από νιτρικά. Για ευρωπαϊκό σκεύασμα είναι πολύ καλό, γιατί αυτά συνήθως είναι πιο soft λόγω νομοθεσίας, από τα αμερικάνικα.

ΟΠ σορυ πατισα v max pump Και δν μου βγαλε τπτ αλλα ο τυπος που ειχε κανει το θεμα το εγραψε max pump οχι V MAX PUMP ΤΕΛΟς παντων :green::green::green::green: