PDA

Επιστροφή στο Forum : Kre-Alkalyn (MaxiMuscle)



vAnY
30-06-10, 14:45
Μετα απο καιρο αποφασισα να δοκιμασω κρεατινη. Στοχος μου η ενδυναμωση κατα τη διαρκεια της προπονησης. Κι επειδη δεν θελω να παρω πολυ "ογκο" διαλεξα krealkalyn διοτι δεν κραταει νερα, και δεν χαλαει το σωμα στη περιοδο της γραμμωσης.
Την εχει δοκιμασει κανεις που να ειναι σε περιοδο γραμμωσης να μου πει εαν τον/την βοηθησε στη προπονηση?:thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13484&stc=1&d=1277912962


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13485&stc=1&d=1277912962

kicko
30-06-10, 15:20
Μετα απο καιρο αποφασισα να δοκιμασω κρεατινη. Στοχος μου η ενδυναμωση κατα τη διαρκεια της προπονησης. Κι επειδη δεν θελω να παρω πολυ "ογκο" διαλεξα krealkalyn διοτι δεν κραταει νερα, και δεν χαλαει το σωμα στη περιοδο της γραμμωσης.
Την εχει δοκιμασει κανεις που να ειναι σε περιοδο γραμμωσης να μου πει εαν τον/την βοηθησε στη προπονηση?:thumbup:

13484

13485

χρησιμοποιω αυτο το διαστημα μια kre alkalyn αλλης εταιρειας.μου εδωσε πραγματι δυναμη στην προπονηση σχεδον καθολου νερα με καλη διατροφη βεβαια χωρις ομως να εχει τα αποτελεσματα της κλασσικης μονουδρικης

Muscleboss
01-07-10, 01:50
Tη συγκεκριμένη δε την έχω δοκιμάσει, αλλά χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες περίπου την kre-alkalyn της EFX, και είμαι ικανοποιημένος χρησιμοποιώντας από 0.75 έως 1.5 γρ τη μέρα.

Από οτι βλέπω και αυτό το προιόν βασίζεται στη πατενταρισμένη σύνθεση της EFX (σηματάκι πάνω δεξιά στην ετικέτα) άρα πιστεύω vany θα έχει αποτελέσματα, και είναι καλή επιλογή. Φόρτωμα όπως ξέρουμε δε χρειάζεται, τα πρώτα αποτελέσματα φαίνονται στη βδομάδα συνήθως.

Θα περιμένουμε εντυπώσεις.:toast:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
01-07-10, 02:01
πολυ σωστα είναι ενα συμπλήρωμα που έχει άμεσα αποτελέσματα , ειδικα σε φυσικούς αθλητες , αυτοί το καταλαβαίνουν περισσότερο , είναι η σύσταση τέτοια που δεν χρειάζετε φόρτωμα και εκεί που βλέπει κάποιος διαφορά είναι η ενέργεια δύναμη , αντοχή χρόνος αποκατάστασης , πάντα μιλάμε σε τυπικούς αθλητές που υποτίθετε τηρούν όλες τις παραμέτρους , αυτο δίνει το κάτι παραπάνω

και μάλιστα το έχω δεί και σε αθλητές που μετράν τις επιδόσεις τους όπως στιβου , η ποδόσφαιρο και όλοι είχαν σοβαρά αποτελέσματα .

εγω προσωπικά την έχω δοκιμάσει μόνο προαγωνιστικα λόγω φόβου κατακράτησης απο την συνηθισμένη που εμένα με πιάνει καταπληκτικα σε περίοδο εκτός αγώνων όταν παίρνω και δεν ειδα καμια διαφορα η σημαδι κατακράτησης υγρών και πιο εύκολη στην λήψη και απροβλημάτιστη :thumbup::thumbup:

vAnY
01-07-10, 02:25
σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας, :thumbup:
ναι οντας "φυσικη" αθλητρια πιστευω να με πιασει γρηγορα, παντως θα ποσταρω εντυπωσεις παλι μετα απο κανα 2 εβδομαδες, μολις δω διαφορα στις επιδοσεις μου;)

Qlim4X
01-07-10, 09:51
σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας, :thumbup:
ναι οντας "φυσικη" αθλητρια πιστευω να με πιασει γρηγορα, παντως θα ποσταρω εντυπωσεις παλι μετα απο κανα 2 εβδομαδες, μολις δω διαφορα στις επιδοσεις μου;)

σε περιοδο γραμωσης ειναι must κατι που να μην σε bloatari αλλα να σου δηνει ενεργεια.

το σκεφτομε και εγω να παρω κατι αντοιστηχο.

jsone
06-07-10, 12:35
πολυ σωστα είναι ενα συμπλήρωμα που έχει άμεσα αποτελέσματα , ειδικα σε φυσικούς αθλητες , αυτοί το καταλαβαίνουν περισσότερο , είναι η σύσταση τέτοια που δεν χρειάζετε φόρτωμα και εκεί που βλέπει κάποιος διαφορά είναι η ενέργεια δύναμη , αντοχή χρόνος αποκατάστασης , πάντα μιλάμε σε τυπικούς αθλητές που υποτίθετε τηρούν όλες τις παραμέτρους , αυτο δίνει το κάτι παραπάνω

και μάλιστα το έχω δεί και σε αθλητές που μετράν τις επιδόσεις τους όπως στιβου , η ποδόσφαιρο και όλοι είχαν σοβαρά αποτελέσματα .

εγω προσωπικά την έχω δοκιμάσει μόνο προαγωνιστικα λόγω φόβου κατακράτησης απο την συνηθισμένη που εμένα με πιάνει καταπληκτικα σε περίοδο εκτός αγώνων όταν παίρνω και δεν ειδα καμια διαφορα η σημαδι κατακράτησης υγρών και πιο εύκολη στην λήψη και απροβλημάτιστη :thumbup::thumbup:

Ακριβως οπως τα λες,τη χρησιμοποιουν αθλητες στιβου,κολυμβησης και ποδοσφαιριστες πλεον επειδη πρεπει να αποφυγουν τη κατακρατηση υγρων που σε ταχυδυναμικα και εκρηκτικα αγωνισματα επιφερει τραυματισμους μυικους και κυριως θλασεις.Αυτο κατι σημαινει..Αρα σε περιοδο γραμμωσης ειναι οτι πρεπει.
Ισχυει οτι η πατεντα ειναι μια και απλα καθε εταιρεια πληρωνει να τη χρησιμοποιει σαν προιον της,αρα καθε εταιρειας ειναι ακριβως η ιδια??

Devil Randime
11-08-10, 01:02
Οντως πληρωνει για να την χρησιμοποιήσεις (εκτός κάποιων εξαιρέσεων) και απλα καποιες εταιρίες βάζουν και καποια δικά τους ingridients ή αναλογιες για να το κάνουν ''πιο'' δικό τους προϊόν...
Αρ Πατεντας ΗΠΑ είναι ιδιος σε όλα τα προϊόντα. Αρα...