PDA

Επιστροφή στο Forum : 7 Phenylstack (Stacker2)



Xxlakis
01-07-10, 20:59
Δεν ειχα ξαναχρησιμοποιησει θερμογενετικα και γενικα συμπληρωματα λιποδιαλυσης και το πηρα κατοπιν παροτρυνσης ενος φιλου μου .Αρκετη ενεργεια και ορεξη στη προπονηση(μαλλον λογω της μεγαλης δοσης καφεινης) και πολυ ιδρωτας.Μια χαρα...


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13569&d=1278006920


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13570&d=1278006937

traffic
01-07-10, 21:29
φιλε μου το χρησιμοποιουσα για 3 εβδομαδες..... μεχρι 2 καψουλες την μερα.Μου εδινε ορεξη στην προπονηση(λογο καφεινης καθαρα).Εχασα λιπος οσο το χρησιμοποιουσα,να προσθεσω ομως οτι την 1,5 βδομαδα που ειμαι εκτος χανω με τον ιδιο ρυθμο.....κατι μου λεει λοιπον οτι μονο τσιτωμα απ την καφεινη μου εδωσε...

KINK
02-07-10, 08:06
:shock::shock::shock:

traffic
02-07-10, 13:08
:shock::shock::shock:

τι επαθες Kink???

traffic
07-07-10, 13:39
πάντως να εχετε υποψιν οτι το πρωτο συμπλεγμα ουσιων(75Mg ) περιεχει ουσιες που δουλεύουν μέσω του θυροειδη.....και δεν νομιζω οτι ειναι ιδιετερα απλο να τον επηρεαζουμε.......εγω πρωσοπικα ειχα κανει εξετασεις μερικουσ μηνες πριν την χρηση του,για αλλους λογους,αλλα μου χρειάστηκαν και εδω.!!

KINK
07-07-10, 16:51
το ειχα ξεκινησει κ το εκοψα..
τρελες τσιτες.. αν κ κατα διαστηματα τρωω eca δε μου βγαζει αυτο που μου εδωσε αυτο το μαραφετι..
τωρα για το αν δουλευει (λιποδιαλυτικα) δε μπορω να φερω γνωμη..

jsone
07-07-10, 18:07
Ειναι πολυ δυνατο απο τα συστατικα που εχει.τωρα με το καταλληλο αεροβιο νομιζω θα δουλευει καλα,ενα καλο ειναι οτι δε χρειαζεται να παιρνεις πολλες καψουλες οπως γινεται με αλλα για να πετυχεις τις ποσοστητες που χρειαζεται..σε συγκριση με αλλα που ειναι μεν δυνατα αλλα σε ποσοτητα πανω απο 4 καψουλες.

PAPA_JOHN
07-07-10, 19:12
Πολύ τσίτομα εγώ έπαιρνα 2 κάψουλες απο αυτό το προιόν.....και 1 κάψουλα απο το stacker 2 που μοιάζει με eca....έχασα αρκετό λύπος και αυτό φάνηκε απο την 1 εβδομάδα......πολύ καλό πάντος καλή η επιλογή.

silk
07-07-10, 19:20
αποτι ακουω για την συγκεκριμενη εταιρια τα λιποδιαλιτικα της σου δινουν και τρελες τσιτες στν προπονηση.πιο παλια ειχα παρει και εγω καποιο προιον τα στακερ 4 της εταιριας και εκανα την βλακεια και επερνα φουλ δοση.3 χαπια.κοινος 900 μιλιραμαρια καφεινης.στα 75-76 κιλα.με τσιτωνε απιστευτα ολη μερα και ας μην πω οτι το διαστημα των 20 ημρων που το επερνα παιζει και να βγαλα τις καλητερες προπονησεις που χω κανει ποτε.:weights::weights::bbbiceps::bbbiceps:

Xxlakis
07-07-10, 19:54
αποτι ακουω για την συγκεκριμενη εταιρια τα λιποδιαλιτικα της σου δινουν και τρελες τσιτες στν προπονηση.πιο παλια ειχα παρει και εγω καποιο προιον τα στακερ 4 της εταιριας και εκανα την βλακεια και επερνα φουλ δοση.3 χαπια.κοινος 900 μιλιραμαρια καφεινης.στα 75-76 κιλα.με τσιτωνε απιστευτα ολη μερα και ας μην πω οτι το διαστημα των 20 ημρων που το επερνα παιζει και να βγαλα τις καλητερες προπονησεις που χω κανει ποτε.:weights::weights::bbbiceps::bbbiceps:

Οντως για λιποδιαλυση δεν μπορω να πω κατι απολυτο αν δουλεψε η οχι γιατι εκανα εντονη αεροβια εκεινο το καιρο και υποθετω πως ακομα και χωρις αυτο θα εχανα αλλα οι τσιτες του ητανε αλλο πραγμα μαμω το κερατο μου ακομα και για μενα που εχω ψιλοανοσια στην καφεινη επειδη πινω πολλους καφεδες...τοση πολυ ορεξη και ενεργεια στο gym καιρο ειχα να δω και επαιρνα μολις 2 καψουλες πριν απο την προπονηση και μεχρι εκει...απογευμα και μετα δεν τολμησα να το παρω γιατι δεν με βλεπω να κοιμομουνα...

jsone
07-07-10, 22:42
Noμιζω το stacker E ειναι καθαρα ενεργειακο απο ολη τη σειρα ολα τα υπολοιπα οπως και το phenylstack ειναι θερμογεννετικα

traffic
08-07-10, 01:56
Noμιζω το stacker E ειναι καθαρα ενεργειακο απο ολη τη σειρα ολα τα υπολοιπα οπως και το phenylstack ειναι θερμογεννετικα


Οντως.....εριχνα κατι καλους ιδρωτες θυμαμαι...... παντως εχει μπολικο πραγμα μεσα και ειναι και σε σχετικα καλη τιμη σε σχεση με αλλα προιοντα(βλεπε λιπο6) που εχουν το ιδιο περιεχομενο.....καλα το λιπο 6 εχει πολυ διαφορετικο τροπο δρασης αλλα δεν ειναι το θεμα μας.....

manos_
08-07-10, 02:22
αποτι ακουω για την συγκεκριμενη εταιρια τα λιποδιαλιτικα της σου δινουν και τρελες τσιτες στν προπονηση.πιο παλια ειχα παρει και εγω καποιο προιον τα στακερ 4 της εταιριας και εκανα την βλακεια και επερνα φουλ δοση.3 χαπια.κοινος 900 μιλιραμαρια καφεινης.στα 75-76 κιλα.με τσιτωνε απιστευτα ολη μερα και ας μην πω οτι το διαστημα των 20 ημρων που το επερνα παιζει και να βγαλα τις καλητερες προπονησεις που χω κανει ποτε.:weights::weights::bbbiceps::bbbiceps:


900 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!Αυτο που λες το ειχα παρει και εγω μια φορα ετσι για να μην σταματησω καθολου τους λιποδιαλυτες ηταν και φτηνο και το πεταξα λεμε,απαραδεκτο να βαζουνε τοσο καφε μεσα και τα αλλα συστατικα σε γελοιες δοσεις.Μακρια λεμε απατη μεγιστη και πολλα ηταν τα λεφτα τελικα για καφεδακια.

silk
08-07-10, 04:14
900 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!Αυτο που λες το ειχα παρει και εγω μια φορα ετσι για να μην σταματησω καθολου τους λιποδιαλυτες ηταν και φτηνο και το πεταξα λεμε,απαραδεκτο να βαζουνε τοσο καφε μεσα και τα αλλα συστατικα σε γελοιες δοσεις.Μακρια λεμε απατη μεγιστη και πολλα ηταν τα λεφτα τελικα για καφεδακια.

ναι ρε αυτο σου λεω οτι ουσιαστικα δουλευε η καφεινη και ειχες τσιτες.καταλλα απο λιποδιαλιση δεν νομιζω να κανε τρελα πραγματα.ναι κ γω τ πηρα καμαι 20αρια μερες.

traffic
09-07-10, 14:04
συμφωνω φουλ με τον manos kai silk..... :thumbup:

Titanium
26-12-10, 16:53
Επαναφερω το θεμα γιατί ακούστηκαν λιγες γνώμες....Επισεις εχουν βγαλει και αυτο το οπιο εχει μεσα 4 και ειναι παρα πολυ φτινο...Για ριξτε μια ματια....
http://www.xtr.gr/eshop_files/pictures/5191_7-phenyl_caps.jpg
http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=5191&category=567

mercy_
10-01-13, 16:57
60073




60075



Τι λετε παιδια για αυτο τωρα το βρηκα....καλο?:P

beefmeup
10-01-13, 19:30
μονο που αργησες λιγο..:green:

mercy_
10-01-13, 23:12
μονο που αργησες λιγο..:green:

ουπς σορρυ το εγραφα στο Search και δεν μου το εμφανιζε :P

Predator1995
19-05-13, 23:14
Απο προσωπικη χρηση μπορω να πω πως ηταν απο τους καλυτερους λιποδιαλυτες που αγορασα και αξιζε τα λευτα του!! Πολυ ενεργεια στις προπονησεις και παρα πολυς ιδρωτας!!! και απο παρενεργειες δεν ειχα τιποτα παρολο που δεν επινα ουτε πινω καφε!!! αξιζει αρκετα :green: :green:

lagadas
05-06-13, 19:15
καλο αλλα καμια φορα βαρουσε στο στομαχι...!!

sobral
21-05-15, 00:27
94263

Η τωρινή του ετικέτα...Με παράδοση στους λιποδιαλύτες η εταιρία.

relaxncoffee
30-05-15, 15:37
θελω την γνωμη σας παιδια.

σκευτομαι να το αγωρασο,το μονο προβλημα δεν καταπινο καψουλες και χαπια.

να τις ανοιγο στο στομα μου κ να τις πινο με νερο γινετε ?

ρωταο γιατι εχει χαπια που πρεπει να τα πιεις να διαλυθουν αργα.

Polyneikos
04-06-15, 20:40
Ενα μπαμ και κάτω είναι με πολύ νερό , τωρα τι να σου γραψουμε, πως θα καταπιείς 2 χαπια;;:unsure:

relaxncoffee
05-06-15, 03:08
Ενα μπαμ και κάτω είναι με πολύ νερό , τωρα τι να σου γραψουμε, πως θα καταπιείς 2 χαπια;;:unsure:


αν ανοιγα την καψουλα και την εριχνα να την πιω με αμινοξεα θα μπορουσα?:)

Polyneikos
05-06-15, 08:43
αν ανοιγα την καψουλα και την εριχνα να την πιω με αμινοξεα θα μπορουσα?:)

Φίλε λογικά θα φας αηδία , πικρίζουν συνήθως, δοκιμασέ το..

No Fear
05-06-15, 10:11
Ακριβως οτι ειπε ο Κωστας!:thumbup:

vagdim
03-12-15, 19:03
Δοκίμασα λίγες κάψουλες που μου έδωσε ένας φίλος, έτσι για δοκιμή πριν την προπόνηση.
Δεν ξέρω τι δουλειά κάνει στην λιποδιάλυση γιατί δεν το πήρα καιρό και δεν είναι και της εποχής.
Όμως στη προπόνηση μου έδωσε φοβερή ενέργεια και ένοιωθα και μία πολύ θετική διάθεση. ο βάζω στα υπόψην.