PDA

Επιστροφή στο Forum : Προϊόν αύξησης νιτρικού οξειδίου και θυροειδης.



cleveland23
03-07-10, 11:43
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι 20χρονών και έχω θυροειδή και ο ενδοκρινολόγος μου μου είπε να πέρνω T4 των 75mg.Καθότι ομως θέλω να πάρω ενα συμπλήρωμα αύξησης νιτρικού οξειδίου και συγκεκριμένα το NO SHOTGUN της VPX.Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει αν η λήψη και των 2 μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα.

noz1989
03-07-10, 11:46
Το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να πας στον ενδοκρινοκογο σου και να του πεις οτι θε να παρεις αυτο το συμπληρωμα και να του δειξεις την καρτελα με τα συστατικα!

Χρήστος Κ.
03-07-10, 16:28
Ε, ναι γιατροί δεν είμαστε...(τουλάχιστον εγώ)...

bill1985
04-07-10, 22:35
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι 20χρονών και έχω θυροειδή και ο ενδοκρινολόγος μου μου είπε να πέρνω T4 των 75mg.Καθότι ομως θέλω να πάρω ενα συμπλήρωμα αύξησης νιτρικού οξειδίου και συγκεκριμένα το NO SHOTGUN της VPX.Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει αν η λήψη και των 2 μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα.
και εγω το ιδιο προβλημα εχω,ειδα οτι ισως το επηρεαζει παντως σε αλλο σαιτ στην στηλη ''πειτε μας γιατρε''

cleveland23
05-07-10, 15:09
και εγω το ιδιο προβλημα εχω,ειδα οτι ισως το επηρεαζει παντως σε αλλο σαιτ στην στηλη ''πειτε μας γιατρε''

Σημερα επισκεπτηκα ενα μαγαζι το οποιο πουλαει το συγκεκριμενο προιον και ρωτησα τον υπαλληλο εκει.Εκεινος μου ειπε πως μονο αν εχω καποιο προβλημα με την καφεϊνη να μην το παρω ενω μου ειπε πως δεν θα επηρεασει πουθενα τον θυροειδη.Για καλο και για κακο ομως και για τον λογο που ειπαν και τα παιδια πιο πανω την τεταρτη θα περασω απο τον ενδοκρινολογο μου για μια ξεκαθαρη απαντηση.

kyriakos23
06-07-10, 16:47
φιλε εμενα η γνωμη μου,αν ειχα καποιο προβλημα υγειας δεν θα το ρισκαρα να παρω νιτρικο ενω μπορεις να καταφερεις τοσα με μια μονο πρωτεινη.

TEFAAtzis
06-07-10, 16:55
Σημερα επισκεπτηκα ενα μαγαζι το οποιο πουλαει το συγκεκριμενο προιον και ρωτησα τον υπαλληλο εκει.Εκεινος μου ειπε πως μονο αν εχω καποιο προβλημα με την καφεϊνη να μην το παρω ενω μου ειπε πως δεν θα επηρεασει πουθενα τον θυροειδη.Για καλο και για κακο ομως και για τον λογο που ειπαν και τα παιδια πιο πανω την τεταρτη θα περασω απο τον ενδοκρινολογο μου για μια ξεκαθαρη απαντηση.

αυτο κανε Lebron:green:

cleveland23
07-07-10, 17:29
αυτο κανε Lebron:green:

Επειτα απο την επισκεψη στον ενδοκρινολογο μου,με ενημερωσε εν τελει πως αν οντως ισχυουν τα συστατικα του συγκεκριμενου προϊοντος δεν θα εχω κανενα προβλημα με τον θυροειδη μου,αλλα μην ξεχναμε πως ο καθε θυροειδης εχει τισ ιδιετεροτητες του οποτε μπορει να μην ισχυει και για καποιο αλλο αυτο.