PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με συσκευασια πρωτεινης Mutant Mass



litogy
03-07-10, 14:40
Εχω αγορασει την πρωτεινη MUTANT MASS 6.8kg εδω και λιγο καιρο. Αυτη η πρωτεινη δεν ειναι σαν τις αλλες σε δοχειο αλλα σε μια ''σακουλα'' η οποια κλεινει με κατι σαν κλιπακι. Πριν κατι μερες προσεξα οτι αυτο ειχε χαλασει με αποτελεσμα να μην κλεινει πληρως και να αφηνει ενα μικρο κενο, το οποιο μαλλον ειναι ετσι αρκετο καιρο.. Εχει αλλοιωθει η πρωτεινη, να συνεχισω να την παιρνω?

KATERINI 144
03-07-10, 14:59
αν δεν την μυρίσουμε η την δοκιμάσουμε πως να σου απαντήσουμε ?! ...

καλος ήρθες στο φορουμ, περνα απο την ενότητα των νεων μελων να συστηθείς.

εντιτ: μην ανοιγεις για καθε απορία που εχεις νεο θεμα, βρες το ανάλογο θεμα και ρωτα εκει.

Τ.Ε.Φ.Α.Α
03-07-10, 16:05
αν η γευση της πρωτεινης δεν σε καλυπτει δηλαδη εχει χαλασει η γευση της τοτε ναι πρεπει να δυστυχως να μην την ξαναχρησημοποιησεις! καθε συμπληρωμα που ειναι σε σκονη μπορει να χαλασει και αμα το εχεις σε ενα χωρο με υγρασια ,δλδ π.χ εγω αθελα μου ειχα βαλει μια πρωτεινη σε ενα μερος υγρο και την δευτερη βδομαδα ειχε αλλοιωθει η γευση καθως και η μυρωδια του σκευασματος!!

litogy
03-07-10, 16:31
εντιτ: μην ανοιγεις για καθε απορία που εχεις νεο θεμα, βρες το ανάλογο θεμα και ρωτα εκει.

Δεν βρηκα καποιο παρομοιο θεμα για να τι βαλω εκει, και θεωρησα καλο να γινει ξεχωριστο θεμα για να προσεξουν και τα αλλα μελη αυτη την πρωτεινη αλλα και οποια αλλη εχει αυτη τη συσκευασια.

Εγω τυχαια το ειδα. Μπορει καποιος που την εχει να μην το εχει προσεξει και να του εχει χαλασει και να μην το ξερει.




αν η γευση της πρωτεινης δεν σε καλυπτει δηλαδη εχει χαλασει η γευση της τοτε ναι πρεπει να δυστυχως να μην την ξαναχρησημοποιησεις!

Διαφορα στη γευση δεν εχω καταλαβει κατι ιδιαιτερο. Μονο απο τη γευση εξαρταται?