PDA

Επιστροφή στο Forum : BioForge Pro Max (Biotivia)



eas2000
07-07-10, 14:11
BioForge Pro Max comprises of the following natural ingredients (per 3 capsules):



Coleus Forskohlii (20% forskolin, HPLC tested) - 300mg
Fadogia Agrestis PE (Chromadex certified) -1500mg
7-methoxyflavone (Indofine Chemicals certified) -150mg
Cholecalciferol (Vitamin D3) -1500UI
Βγήκε καινούρια version του BioForge, αλλά βλέπω οτι διαφέρει αρκετά από την παλιά.
Για τα συστατικά του εκτός από το Forskohlii δεν ξέρω και πολλα, βέβαια από οτι διάβασα το 7-methoxyflavone δεν είναι το ίδιο με το methox που ξέρουμε.

Πάντως ακόυγονται καλά λόγια.
Ένα stack μαζί με το T - Bol θα ειναι πολύ καλό. Το μόνο αρνητικό η τιμή του, γυρω στα 62 ευρώ από εξω.
Ίσως κάποιος (BANE :P) μπορεί να μας πει περισσότερα.

Georges
07-07-10, 14:38
Γιατί να το βάλεις με ακόμη 1 test-booster? Εγώ θα το στάκαρα με κανα e-bol kai c-bol. To feedback από χρήστες είναι πολύ καλό. Όσο για την τιμή βράστα

Dreiko
08-07-10, 22:43
Γιατί να το βάλεις με ακόμη 1 test-booster? Εγώ θα το στάκαρα με κανα e-bol kai c-bol. To feedback από χρήστες είναι πολύ καλό. Όσο για την τιμή βράστα

οντως...κι εγω με e-bol το εχω στακαρει,κανα πενθημερο τωρα!αποτελεσματα σε κανα μηνα...εχω υψηλες προσδοκιες ομως!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

PROPHYLAXE Ehrlich e. K.
23-07-10, 09:57
Ξέρω ότι υπάρχουν σελίδες της Biotivia στα ελληνικά...
Απλά γράψτε τα όνοματα προϊόντων με την ελλήνικη διευθήνση gr, εκεί θα δείτε τα ετικέτες στα ελληνικά και θα δείτε τα συστατικά.

Όλα στα ελληνικά.

Devil
26-07-10, 14:34
BioForge Pro Max comprises of the following natural ingredients (per 3 capsules):



Coleus Forskohlii (20% forskolin, HPLC tested) - 300mg
Fadogia Agrestis PE (Chromadex certified) -1500mg
7-methoxyflavone (Indofine Chemicals certified) -150mg
Cholecalciferol (Vitamin D3) -1500UI
Βγήκε καινούρια version του BioForge, αλλά βλέπω οτι διαφέρει αρκετά από την παλιά.
Για τα συστατικά του εκτός από το Forskohlii δεν ξέρω και πολλα, βέβαια από οτι διάβασα το 7-methoxyflavone δεν είναι το ίδιο με το methox που ξέρουμε.


Πάντως ακόυγονται καλά λόγια.
Ένα stack μαζί με το T - Bol θα ειναι πολύ καλό. Το μόνο αρνητικό η τιμή του, γυρω στα 62 ευρώ από εξω.
Ίσως κάποιος (BANE :P) μπορεί να μας πει περισσότερα.

τσεκαρε το λινκ:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=124873631

πιστευω να σε βοηθησει αρκετα;)

Bane
26-07-10, 15:49
Γιατί να το βάλεις με ακόμη 1 test-booster? Εγώ θα το στάκαρα με κανα e-bol kai c-bol. To feedback από χρήστες είναι πολύ καλό. Όσο για την τιμή βράστα

Σύντομα CET 99$ στο bb.com. ;)
Το Promax περιμένω να μου έρθει για να το δοκιμάσω και εγώ, πάντως τα συστατικά είναι καλα ;)

Adinamos
27-07-10, 23:49
Σύντομα CET 99$ στο bb.com. ;)
Στο bb.gr ισως?? ;)
Θα κανω και group sto facebook!! :P

Georges
28-07-10, 00:38
Σύντομα CET 99$ στο bb.com. ;)
Το Promax περιμένω να μου έρθει για να το δοκιμάσω και εγώ, πάντως τα συστατικά είναι καλα ;)


Γιατί; Μια χαρά ήταν από Thermolife :unsure:

andreas1987
07-01-13, 16:51
καλησπέρα παιδιά. μια ερώτηση να κάνω παρακαλώ.

Το συγκεκριμένο προιόν είναι αντίστοιχο με το Erase Pro και το Triazole? Αν ναι, φαντάζομαι πως δε μπορεί να συνδυαστεί με αυτά, σωστα? Ρωτάω, επειδή βλέπω σε αντίστοιχα forum του εξωτερικού ότι συνδυάζουν Erase και Bioforge. (ειρήσθω εν παρόδω, ποιο είναι θεωρητικά το καλύτερο από τα προαναφερθέντα?)

Με ποιο προιόν θα μπορούσα να το συνδυάσω (π.χ. Activata Xtreme, Testforce...)?

COBRA_STYLE
07-01-13, 17:41
Δεν ειναι το ιδιο φιλε.To Εrase και το Τriazole ειναι Αromatase Inhibitors.

To Bio ειναι καθαρα test-booster.Mπορεις να κανεις το στακ Bio-Erase-Activate Xtreme και μπορεις να βαλεις κ το TF2...αν εχεις τα λεφτα ολα γινονται.