PDA

Επιστροφή στο Forum : Stacker W (Stacker2)



hardtraining
08-07-10, 14:37
παιδια την εχει προσφορα σε στο συγκεκριμενο καταστημα 2 κιλα 49 ευρω!! για πειτε τη γνωμη σας ειναι καλη? 50γρ πρωτεινης σε καθε δοση(σκοοπ)! τι λετε αξιζει να την αγορασω, τη δοκιμασε κανεις?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13976&stc=1&d=1278595145

Η μοναδική της ποιότητα έγκειται στο γεγονός ότι περιέχει τις τρεις πιο βασικές πηγές υψηλής ποιότητας πρωτεΐνης (whey concentrate, whey isolate, casein). Το συνολικό ποσοστό πρωτεΐνης ανέρχεται στο 76%.
Το Stacker W δίνει τόσο σημαντικά αποτελέσματα που δεν θα θέλεις να χρησιμοποιήσεις καμιά άλλη πρωτεΐνη στο μέλλον.


Τα πλεονεκτήματά της
• Εξαιρετικά υψηλής βιολογικής αξίας πρωτεΐνες
• 8γρ BCAA αμινοξέων σε κάθε δόση
• Δεν περιέχει ζάχαρη, ασπαρτάμη και άλλα γλυκαντικά
• Περιέχει αντιοξειδωτικά που μειώνουν την μυϊκό καταβολισμό, την κορτιζόλη και ενισχύουν το ανοσοποιητικό σύστημα

Θρεπτική αξία: Σύνθεση ανά δόση (50 gr)




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=13977&stc=1&d=1278595148

http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3211&category=562

kwstas25
08-07-10, 14:46
100 gr τιν μερα ειναι.. (whey concentrate, whey isolate, casein). ολα μεσα ....:P

hardtraining
08-07-10, 15:26
100 gr τιν μερα ειναι.. (whey concentrate, whey isolate, casein). ολα μεσα ....:P

kwstas τι λες δεν αξιζει ε?

deluxe
08-07-10, 15:38
Επειδη λεει 2 φορες την ημερα, δε σημαινει οτι ετσι πρεπει να κανουμε.

KATERINI 144
08-07-10, 15:42
hardtraining δες εδω: Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485) και φτιαξε με εντιτ σωστα το πρωτο ποστ.

kwstas25
08-07-10, 15:47
kwstas τι λες δεν αξιζει ε?

δεν ξερω .. αλλα δεν εινε ουτε γνοστη μακρα ... εχει καλα Βcaa ομος..

KATERINI 144
08-07-10, 16:51
στα 50γραμμαρια δόση έχει 38 γραμμάρια πρωτεΐνη,

για μετα την προπονηση δεν κανει αφου εχει και καζεΐνη.

manos_
08-07-10, 17:32
στα 50γραμμαρια δόση έχει 38 γραμμάρια πρωτεΐνη,

για μετα την προπονηση δεν κανει αφου εχει και καζεΐνη.

Κατα την γνωμη μου λεπτομερειες.Δεν ειμαστε προ.Εγω θα την επαιρνα παντως καλη τιμη.

jack26
08-07-10, 18:09
συμφωνω με το mano αλλα πειραζει αν δε παιρνουμε 50 γρ αλλα λιγοτερα?Ουτως αλλως δε χρειαζεται και 38 γρ πρωτεινη,δλδ αν παρουμε 35-40 γρ θα μας δωσει οσο δινουν και οι αλλες στο περιπου,απο τιμη μια χαρα ειναι.

flinstone
08-07-10, 18:52
δεν ξερω .. αλλα δεν εινε ουτε γνοστη μακρα ... εχει καλα Βcaa ομος..

και βέβαια είναι γνωστή μάρκα και κατα τη γνώμη μου αξιόπιστη.

flinstone
08-07-10, 18:54
ε΄γω την έχω πάρει αρκετές φορες. πολύ καλή.

kwstas25
08-07-10, 19:26
και βέβαια είναι γνωστή μάρκα και κατα τη γνώμη μου αξιόπιστη.

καλα ....ολες οι μαρκες γνωστες ειναι...

KATERINI 144
08-07-10, 20:05
καλα ....ολες οι μαρκες γνωστές ειναι...κωστας25 οχι δεν ειναι ολες οι μαρκες γνωστές,

ποστ χωρις νοημα και χωρις να έχετε να πείτε κατι δε χρειάζονται.

hardtraining
08-07-10, 21:09
ρε φιλε κωστας εγω ρωταω αν ειναι αξιοπιστη και σαν συμπληρωμα και σαν εταιρια...!! αυτο ρωταω!! τελικα για να μην ξεφυγουμε πως το βλεπετε να τη παρω παιδια,αξιζει? ας πουν και ατομα που τη δοκιμασαν

arisfwtis
08-07-10, 21:17
ρε φιλε κωστας εγω ρωταω αν ειναι αξιοπιστη και σαν συμπληρωμα και σαν εταιρια...!! αυτο ρωταω!! τελικα για να μην ξεφυγουμε πως το βλεπετε να τη παρω παιδια,αξιζει? ας πουν και ατομα που τη δοκιμασαν

την εχω παρει αδερφε και το μονο που μου αρεσε ηταν το σκουπακι το οποιο το εχω κρατησει:P

hardtraining
09-07-10, 12:28
την εχω παρει αδερφε και το μονο που μου αρεσε ηταν το σκουπακι το οποιο το εχω κρατησει:P

:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

αρα δεν συστηνεται ε?

KATERINI 144
09-07-10, 12:48
την εχω παρει αδερφε και το μονο που μου αρεσε ηταν το σκουπακι το οποιο το εχω κρατησει:Pδεν ηταν καλη η γευση της η τη?!

arisfwtis
09-07-10, 13:12
η γευση δν μου αρεσε οχι
ψιλοπικρυζε
αυτα ειναι γουστα βεβαια και ο καθενας εχει διαφορετικα
αλλα σας λεω την εντυπωση μου:toast:

metz
23-07-10, 17:42
Έχω πάρει τη γεύση βανίλια, σε μια εβδομάδα περίπου τελειώνω το κουτί.

Από γεύση είναι καλή (με νερό πίνεται άνετα, με γάλα ακόμη καλύτερα).

Διαλυτότητα καλή επίσης.

Θεωρώ τα 4 scoup (50γραμ - 38 γραμ πτωτεϊνης) που προτείνει υπερβολικά, έτσι χρησιμοποιώ 3 scoup που δίνουν 28 γραμμάρια πρωτεϊνης. Πέρνω μια δόση το πρωί με γάλα ή γιαούρτι, δεύτερη 1-2 ώρες πριν την προπόνηση και μία τρίτη το βράδυ.

Αμέσως μετά την προπόνηση πέρνω τα υγρά αμινοξέα της ίδιας εταιρίας (STACKER LIQUID AMINO), με κρεατίνη και υδατάνθρακες.

Η προπόνηση που κάνω είναι 3 φορές την εβδομάδα, πλάτη-δικέφ, στήθος-ώμοι-τικεφ, πόδια με 2-3 ασκήσεις soupersets και drop sets.

Είμαι ευχαριστημένος από τα αποτελέσματα γενικώς χωρίς να μπορώ να το αποδώσω αποκλειστικά στην πρωτεϊνη.

Θα έλεγα ότι μπορεί να τη δοκιμάσει κανείς, δεν είναι κακή.

Σκοπεύω να πάρω τη myofusion η την isobolic μόλις τελειώσει και να κρατήσω τις υπόλοιπες παραμέτρους (προπόνηση, συμπληρώματα) σταθερές και να δώ αν παρατηρήσω κάποια διαφορά. Είναι βέβαια πιθανό να μην καταλάβω κάποια διαφορά.

Σαν αρνητικό έχω να σημειώσω ''αέρια'', όχι πολλά, όταν την πίνω με κρύο γάλα...

Υ.Γ.: Παράλληλα πέρνω την Anavite της Gaspari, γλουταμίνη της IDS και CLA της MRM.

:weights::weights::weights:

kapsiras
14-10-10, 04:00
παιδια καλησπερα,σορρυ απλα θελω να κανω μια ερωτηση και πραγματικα θα ημουν υποχρεος αν με βοηθουσατε γιατι ειμαι σχετικα καινουργιοσ και στο forum και στα βαρη.Επαιρνα πρωτεινη sci-mentor whey οταν ημουν στην αγγλια και το scoup ηταν 45 γραμμαρια αν δεν απατωμαι΄και το κουτι πρωτεινε 1και μισο scoup μετα τη προπονηση ασ πουμε σε 400 γραμμαρια νερο,ωραια μεχρι εδω. Αγορασα την stacker w whey τωρα που γυρισα ελλαδα και το κουτι προτεινει 4 scoop(οπου το καθενα ειναι απο 50 γραμμαρια) σε 300 ml νερο η γαλα.Ειναι υπερβολικα υπερβολικο??η εγω εχω καταλαβει λαθος τη δοσολογια και κανω μαλακιες. Βασικα το κουτι της stacker γραφει 4 scoop kai mesa se parenuesh(50 γρ.) ενω λογικα θα πρεπε να λεει 200 γρ,αφου ειναι 50 το scoop,τι σκατα γινεται ασ με βοηθησει καποιος please?Η ας προτειενει καποιος εμπειρος(που να την εχει δοκιμασει) μια δοσολογια

giorgospet
14-10-10, 08:20
Νομίζω τα 2 σκουπ είναι 50 γρ.Η δοσολογία από ότι είδα είναι 2 σκούπ, 2 φορές την ημέρα. Για να είσαι σίγουρος ζύγισε ένα σκουπ πρωτεΐνη.

metz
14-10-10, 09:34
παιδια καλησπερα,σορρυ απλα θελω να κανω μια ερωτηση και πραγματικα θα ημουν υποχρεος αν με βοηθουσατε γιατι ειμαι σχετικα καινουργιοσ και στο forum και στα βαρη.Επαιρνα πρωτεινη sci-mentor whey οταν ημουν στην αγγλια και το scoup ηταν 45 γραμμαρια αν δεν απατωμαι΄και το κουτι πρωτεινε 1και μισο scoup μετα τη προπονηση ασ πουμε σε 400 γραμμαρια νερο,ωραια μεχρι εδω. Αγορασα την stacker w whey τωρα που γυρισα ελλαδα και το κουτι προτεινει 4 scoop(οπου το καθενα ειναι απο 50 γραμμαρια) σε 300 ml νερο η γαλα.Ειναι υπερβολικα υπερβολικο??η εγω εχω καταλαβει λαθος τη δοσολογια και κανω μαλακιες. Βασικα το κουτι της stacker γραφει 4 scoop kai mesa se parenuesh(50 γρ.) ενω λογικα θα πρεπε να λεει 200 γρ,αφου ειναι 50 το scoop,τι σκατα γινεται ασ με βοηθησει καποιος please?Η ας προτειενει καποιος εμπειρος(που να την εχει δοκιμασει) μια δοσολογια

Αν διαβάσεις το comment που έχω αφήσει καριβώς πάνω από το δικό σου θα δεις ότι το εξηγώ - 4 scoop = 50gr (38gr protein).
Θα σου πρότεινα 3 scoop μετά την προπόνηση και 2 αν θες να πάρεις πρωί ή βράδυ.