PDA

Επιστροφή στο Forum : Tri-Creatine Malate!



NightCrawler
08-07-10, 20:02
Χαιρετώ και πάλι!
Λοιπόν, βρίσκομαι στα τελειώματα του Xtreme Pump (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=8580) , και δεν θα έλεγα πως είμαι ενθουσιασμένος από τα αποτελέσματα της κρεατίνης. Ξέρω βέβαια πως είναι σχετικά νωρίς.

Επίσης, το Xtreme Pump, ακόμα και τώρα 1,5 μήνα μετά σχεδόν, με τσιτώνει υπερβολικά, με αποτέλεσμα όταν πάω gym μετά τις 7 το απόγευμα, το βράδυ να μην μπορώ να κοιμηθώ από την υπερένταση. Αντίθετα, αν πάω μεσημέρι, το βράδυ είμαι οκ.



Λέω να συνεχίσω με κάποια φόρμουλα tri-creatine malate, και θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μου προτείνατε ορισμένες!


Υ.Γ. Έψαξα στο forum αλλά δεν βρήκα κάποιο σχετικό thread για tri-creatine malate συμπληρώματα. Αν υπάρχει κάποιο ευπρόσδεκτο.

Ευχαριστώ!

Tasos Green
08-07-10, 21:10
οταν λες με κάποια φόρμουλα tri-creatine malate εννοεις φορμουλα κρεατινης η γενικα φορμουλα με νιτρικο + κρεατινη?

NightCrawler
08-07-10, 22:46
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι κυρίως η φόρμουλα να βασίζεται στην Τρι-κρεατίνη, και όχι σε Δι-κρεατίνη ή μονουδρική κρεατίνη για να αποφύγω την κατακράτιση υγρών.

Tasos Green
09-07-10, 11:41
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι κυρίως η φόρμουλα να βασίζεται στην Τρι-κρεατίνη, και όχι σε Δι-κρεατίνη ή μονουδρική κρεατίνη για να αποφύγω την κατακράτιση υγρών.

Τρι-κρεατίνη μονη της δυσκολα θα βρεις... συνηθως βρησκετε σε φορμουλες μαζι με αλους τυπος κρεατινης (μπορω να σου πω φορμουλες που να περιεχουν τρι-κρεατινη αλλα θα συμληρωνετε και με αλλους τυπους κρεατινης) αν τωρα το προβλημα σου ειναι τα υγρα σου προτηνω την KRE - ALKALYN που ειναι μια παντεντα πανω στην μονουδρικη αλλα χωρις καθολου υγρα και περιοδο φορτωματος... στην προτηνω γιατι την εχω δοκιμασει και μου δουλεψε καλα...

http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3199&category=566

τωρα απο φορμουλα κρεατινης+νιτρικο σου προτηνω το Horse Power της Ultimade που περιεχει τους εξης τυπους:
που επισης μου εκανε τρελη δουλεια (για μενα τουλαχιστον ειναι το καλυτερο) χωρις καθολου υγρα....

lokoo
09-07-10, 12:11
αν θες σκετη υπαρχει σε ενα ελληνικο site, της scitec nutrition "3CM", σε καψουλες, καλη τιμη.

NightCrawler
09-07-10, 17:50
Ευχαριστώ παίδες

Varg83
03-01-12, 18:13
Ξερει κανεις τιποτα για αυτο;

TRI CREATINE MALATE 300g (BIOTECH)

37490

37491




Μολις τελειωσα το Ignitro (interactive) και μαλλον προσανατολιζομαι για εκει.