PDA

Επιστροφή στο Forum : jack3d vs black powder vs hemorush



salpas18
08-07-10, 20:23
γεια σας παιδια θελω να παρω ενα νιτρικο απο τα τρια και δεν ξερω πιο να διαλεξω το νιτρικο το χρισιμοπιο μονο για τις τσιτες για να βγαζω καλες προπονησεις δεν με νιαζουν ουτε τα πρηξηματα ουτε η φλεβηκοτητα εγω θελω να με τσιτονι και να με σηγκεντρονη ειδα οτι το jack3d kai to black powder εχουν καλες κριτικες απλα θα ηθελα να μου πιτε και εσεις την γνωμη σας!! ευχαριστω!

deluxe
08-07-10, 20:45
Αμα θες μονο τσιτα και τιποτα αλλο, τοτε παρε σκετη καφεϊνη.

salpas18
08-07-10, 20:46
Αμα θες μονο τσιτα και τιποτα αλλο, τοτε παρε σκετη καφεϊνη.

ο συνδιασμος τον σηστατικον ειναι αυτο που σε τσιτονι παραπανο η καφεηνη δν μου κανει και πολλα και 4 καφεδες να πιο...

deluxe
08-07-10, 21:17
Τα 2 πρωτα ειναι αρκετα καλα και καθαρα. Τωρα για το hemorush δε ξερω, παντως και αυτο φαινεται αρκετα δυνατο..

salpas18
09-07-10, 01:22
Τα 2 πρωτα ειναι αρκετα καλα και καθαρα. Τωρα για το hemorush δε ξερω, παντως και αυτο φαινεται αρκετα δυνατο..

οκ bro ευχαριστω!:toast:

Qlim4X
09-07-10, 09:56
εχω δοκιμασει jack3d και BP.

το jack3d αρκετα καλο αλλα το συνιθιζεις ευκολα και για να σε πιανει ανεβαζεις δοσεις.

το BP ειναι φορμουλα.(creatine,no, ktl ktl) ισως απο τα καλητερα που δοκιμασω το μοναδικο που μετα απο ενα μηνα με σταθερη δοσολογια με επιανε.

deluxe
09-07-10, 11:59
Δλδ στο jack3d μεχρι ποσα scoop εφτασες;

Qlim4X
09-07-10, 12:11
Δλδ στο jack3d μεχρι ποσα scoop εφτασες;

3-4

ενο στο BP 1.5 scoop

deluxe
09-07-10, 12:26
4 scoop στο jack3d και μετα ελεγες εμενα που επαιρνα 3 scoop στο μουφα superpump;

Qlim4X
09-07-10, 12:46
4 scoop στο jack3d και μετα ελεγες εμενα που επαιρνα 3 scoop στο μουφα superpump;

μα αφου δεν με επιανε... και σιγα τα 20gr beta alanine και argirine.:turtle:

TEFAAtzis
09-07-10, 12:50
απο βδομαδα θα το εχω και γω στα χερια μου το Jack3d και θα γραψω εντυπωσεις

dhmhtrhs
09-07-10, 13:23
δοκιμασε το white flood και πες μου μετα αν σε τσιτωσε..

deluxe
09-07-10, 13:43
Εγω παντως απ'οτι καταλαβαινω ειναι και θεμα ψυχολογικο και το ποσο εθισμενος εισαι σε αυτα. Εγω που επαιρνα τοσο καιρο νιτρικα, δε νιωθω και πολλα. Εχει λιγο καιρο που τα σταματησα, αλλα και το cyto/mito που κανω κυκλο τωρα, εχει καφεϊνη, οποτε αν ξεκινησω το σεπτεμβριο νιτρικο, παλι δε θα νιωσω τσιτα.

Αλλα ενταξει, δεν ειναι απαραιτητα να σου δωσει τσιτα, αρκει να σου δωσει περισσοτερη αντοχη και δυναμη.

noz1989
09-07-10, 13:56
Εγω παντως απ'οτι καταλαβαινω ειναι και θεμα ψυχολογικο και το ποσο εθισμενος εισαι σε αυτα. Εγω που επαιρνα τοσο καιρο νιτρικα, δε νιωθω και πολλα. Εχει λιγο καιρο που τα σταματησα, αλλα και το cyto/mito που κανω κυκλο τωρα, εχει καφεϊνη, οποτε αν ξεκινησω το σεπτεμβριο νιτρικο, παλι δε θα νιωσω τσιτα.

Αλλα ενταξει, δεν ειναι απαραιτητα να σου δωσει τσιτα, αρκει να σου δωσει περισσοτερη αντοχη και δυναμη.

καλα παρε κανενα code red Απο musclemeds και πες μου αν νιωσεις τπτ!!:green:

deluxe
09-07-10, 14:13
Τωρα αν εχει κατι καλυτερο απο καφεϊνη και δε το εχω ξαναπαρει, λογικο να νιωσω. :P

Τι εχει btw;

Καλα τωρα μπηκα στο site τους..

Bodybuilding is 5% Sport - 95% Science…
Get the SCIENCE Right!

Τα ισοπεδωνουν ολα! Και την φωτο με τον greene πριν και μετα photoshop!

Περα απο το geranium δε βλεπω κατι αλλο παραξενο.

TEFAAtzis
09-07-10, 14:15
καλα παρε κανενα code red Απο musclemeds και πες μου αν νιωσεις τπτ!!:green:

φαινεται ενδιαφερον συμπληρωμα οπως το βλεπω.Για κανε ενα review

dhmhtrhs
09-07-10, 14:18
Serving Size:1Level Scoop(10g)
Servings Per Container:30


Amount Per 1 Scoop % Daily Value


Calories 15

Total Carbohydrate 3g %*
Sugar 0g ‡
Vitamin C (As Asorbic Acid) 50mg %
Vitamin E (As D-Alpha Tocopheryl Acetate) 25IU %
Vitamin B6 (Pyridoxine HCl) 0.2mg %
Folate (As Folic Acid And Calcium Folate) 300mcg %
Vitamin B12 (As Cyanocobalamin) 100mcg %
Calcium (As Calcium Citrate) 12.5mg %
Magnesium (As Magnesium Citrate) 12.5mg %
Sodium (As Sodium Citrate And Bicarbinate) 25mg %
Potassium (As Potassium Citrate And Potassium Bicarbonate) 50mg %


GlycoCarn® Clinically Tested Pump And Preformance Compound
Glycine Propionyl-L-Carnitine Hydrochloride 2.25g ‡


CODE RED: Super-Potent Workout Amplifier Matrix 3.5g ‡
Power-AMP Anabolic Cell Volumizer Complex
Cre3 (Creatine Monohydrate Creatine Magna Creatine Gluconate) And Beta-Alanine


MyoGUARD ROS Nuetralizer Complex
Ascorbic Acid, D-Alpha Tocopheryl Acetate And N-Acetyl Cysteine


Nuerogenic Energizers
Glucuronolactone , Caffeine, Vinpocetine, Huperzine And 1,3-Dimethylamylamine(Germanium)(Stem)


Enhanced Electrolyte Complex
Potassium Citrate, Potassium Bicarbonate, Sodium Citrate And Sodium Bicarbonate


‡ Daily Value not established.
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
Other Ingredients:
Maltodextrin, Artificial Flavors, Citric Acid, Malic Acid, Silica, Blue 1, Sucralose And Acesulfame Potassium.

deluxe
09-07-10, 14:26
Και με ποσα scoop σε πιανει; Γιατι αν ειναι με 3, τοτε κραταει μονο 10 ημερες! Να μου πεις και το superpump με 3 scoop τοσο περιπου παει! :D

noz1989
09-07-10, 14:29
Καταρχην δεν το εχω παρει εγω αλλα ενα πολυ καλος μου φικος που κανουμε μαζι προπονησεις και εμπιστευομαι την γνωμη του!! Αλλα χωρις να μου πει οτι το παιρνει το καταλαβα, γιατι και τρελη ενταση εβγαζε, και σε δυναμη ανεβηκε!

Παντως να ξερετε οτι η αργηνινη δεν ανεβαζει το νιτρικο οξειδιο!!! ολα τα νιτρικα βασισμενα στην αργινινη ειναι μαπα!!

Οι ουσιες που κανουν δουλεια ειναι: 1) Glycine Propionyl-L-Carnitine Hydrochloride και 2) Creatine nitrate

deluxe
09-07-10, 14:51
Τοσο καλη αυτη η Creatine Nitrate; Και το C-bol την εχει.

Αποτελειται απο μονοϋδρικη + Magnesium Creatine Chelate, τωρα τι ειναι η 2η, δε το ξερω..

Qlim4X
09-07-10, 15:14
και εγω εχω στα υποψην να δοκιμασω την σειρα τις musclemed το νιτρικο τις εχει τελιος αλλη φιλοσοφια.

ηδομεν...

noz1989
09-07-10, 15:53
και εγω εχω στα υποψην να δοκιμασω την σειρα τις musclemed το νιτρικο τις εχει τελιος αλλη φιλοσοφια.

ηδομεν...

Δοκιμασε το!! Οπως επισης και η πρωτεινη τους ειναι πολυ καλη! Απο μοσχαρι!!!!:green:

PMalamas
18-03-11, 19:34
jack3d vs black powder= εδω παντως black powder wins

Adinamos
18-03-11, 20:56
Εγω ψηφιζω SuperPump Max. :inandout:

PMalamas
18-03-11, 22:11
θελω πολυ να το δοκιμασω κι αυτο...

arisfwtis
18-03-11, 22:13
to jack3d προσωπικα με επιασε πολυ με 3 σκουπ βεβαια


αλλα το κρασαρισμα μολις το σταματησα ηταν τρομερο:(

PMalamas
18-03-11, 22:57
ναι αλλα ενταξει με 3 σκουπ, αλλα η συνηστομενη δεν ειναι τοσο.. στο 1,5 σα να μη το χα παρει.. κι αν βαλεις 3 θα τελειωσει γρηγορα

arisfwtis
18-03-11, 23:18
ναι αλλα ενταξει με 3 σκουπ, αλλα η συνηστομενη δεν ειναι τοσο.. στο 1,5 σα να μη το χα παρει.. κι αν βαλεις 3 θα τελειωσει γρηγορα

ναι στο 1,5 τιποτα απολυτως και σε εμενα

με 2,5 3 γινοταν η δουλεια

Michaelangelo
22-03-11, 16:11
ΜΑΚΡΙΆ από το Hemorush! Η χειρότερη εμπειρία που είχα ποτέ με συμπλήρωμα. Δεν με ανέβασε ποτέ, αντίθετα πολλές φορές με έριχνε και μου δημιουργούσε πονοκεφαλίασματα, ζαλάδες, εμετούς κ.τ.λ. μέχρι να το βγάλω από το σώμα μου!