PDA

Επιστροφή στο Forum : Αδεια και γυμναστικη; Ιδεα για προγραμμα.



deluxe
08-07-10, 20:35
Απο αυριο και για 25 ημερες εχω αδεια. Μερικες ημερες θα παω στο πατρικο μου καποιες θα παω διακοπες και μετα πισω Αθηνα. Τι μου προτεινετε να κανω; Απο βαρη εχω μια σουστα, 2 αλτηρες 10κιλους, 2 αλτηρες 5κιλους, 2 στηριγματα για καμψεις, και μια μπαρα με 40 κιλα, αλλα δε θα μπορεσω να την παρω σπιτι :P

Στο πατρικο μου θα μεινω 10 ημερες. Εχουμε ποδηλατο εκει, οποτε το πρωι ξυπναω και κανω ποδηλατο. Αλλα δε ξερω απο προγραμμα τι να κανω. Κυκλικη ή κατι αλλο;

Επισης διακοπες που θα παω με τη κοπελα μου, θα ειναι λιγες ημερες και δε θελω να μενω σπιτι και να κανω βαρη. Τι λετε να κανω; Σιγουρα αφθονο μπανιο και καμψεις/βυθισεις/καθισματα. Κατι αλλο;

-beba-
08-07-10, 20:38
Επισης διακοπες που θα παω με τη κοπελα μου, θα ειναι λιγες ημερες και δε θελω να μενω σπιτι και να κανω βαρη. Τι λετε να κανω; Σιγουρα αφθονο μπανιο και καμψεις/βυθισεις/καθισματα. Κατι αλλο;

Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις ένα οφ ολίγων ημερών και να φροντήσεις να περάσεις ωραία και να διασκεδάσεις με την κοπέλα σου. Καλά να περάσεις.:toast::toast::toast:

arisfwtis
08-07-10, 20:49
καμψεις και ελξεις φιλε μου
αλλα στις διακοπες οπως λεει και η μπεμπα καλυτερα οφ
στο πατρικο ταραξε τα ολα:weights:
:thumbup:

deluxe
08-07-10, 21:08
Στο πατρικο εχει να πεσει πολυ αεροβια. Εχω και παγκο για καμψεις, αλλα δυστυχως δεν εχω μονοζυγο.. :(

Με την πλατη θα ζοριστω, γιατι το μονο που μπορω να κανω ειναι κωπηλατικη με αλτηρες..

ioannis1
11-07-10, 19:02
κανε την αεροβικη σου οπως δηποτε ξεκουρασου λιγο απο τα βαρη μερικες μερες καιμετα κανε οτι ασκησεις γινονται.