PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια για επιλογη συμπληρωματος.



Pitsirikos
09-07-10, 22:57
Κατ` αρχας καλησπερα και κατα δευτερον συγγνωμη. Συγγνωμη γιατι δεν ηξερα που επρεπε να κανω το post.
Εχω ενα μικρο προβληματακι, ποιο ειναι αυτο θα σας πω αμεσως. Ειμαι 1,85 και 92 κιλα, θελω να χασω 10 κιλα. Η διατροφη μου ειναι σχεδον καλη απο αποψη ποιοτητας, αλλα, κανω τετοια δουλεια που δεν με αφηνει να κανω ισσοροπημενη διατροφη και χανω ολα τα γευματα εκτος απο το βραδινο που θα φαω στης 11 το βραδυ. Λαθος το ξερω.
Θα ηθελα λοιπον να παρω ενα συμπληρωμα για να αναπληρωνω τα γευματα που χανω αλλα δεν ξερω τι να παρω. Σας παρακαλω heeeeeeelp meeeeee!

KATERINI 144
09-07-10, 23:07
υπάρχουν συμπληρώματα αντικατάστασης γεύματος αλλα δεν καταλαβα θα κανεις 5 γευματα απο αυτο και 1 κανονικό στις 11 το βράδυ?!
και τη θα καταφέρεις ετσι να αδυνατίσεις?! δεν καταλαβαινω.

Pitsirikos
09-07-10, 23:12
Θα προσπαθησω να κοψω το φαγητο το βραδυ και θα προσπαθησω να τρωω πριν την δουλεια. Δεν μπορω να παιρνω ταπερακια στο εργοστασιο και δεν εχω στανταρ βαρδια ας πουμε χθες ημουν νυχτα και σημερα ημουν απογευμα και αυριο ειμαι πρωι.

dhmhtrhs
09-07-10, 23:12
ταπερακια δεν μπορεις να εχεις μαζι σου??ακομα και με meal replacement δεν θα κανεις τιποτα...

Pitsirikos
09-07-10, 23:18
Ταπερακια δεν μπορω να εχω και να μπωρουσα δεν θα το εκανα με τοση σκονη που εχει εκει μεσα.

KATERINI 144
09-07-10, 23:21
Θα προσπαθησω να κοψω το φαγητο το βραδυ και θα προσπαθησω να τρωω πριν την δουλεια. Δεν μπορω να παιρνω ταπερακια στο εργοστασιο και δεν εχω στανταρ βαρδια ας πουμε χθες ημουν νυχτα και σημερα ημουν απογευμα και αυριο ειμαι πρωι.δες αυτο Progen (Reflex) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=9224)

παντος αν δεν τρως κανονικο φαγητό δε θα κανεις τίποτα, μπορεις να εχεις σαντουιτσακια με κοτοπουλο, καμια κονσερβα τονο κλπ.

Pitsirikos
09-07-10, 23:31
Τα τοστακια με την γαλοπουλα εχουν μπει στο προγραμμα ηδη. Απλα ελεγα να επαιρνα ενα συμπληρωμα. Που θα παει σε 2 μηνες θα ξαναπαω στο παλιο μου ποστο και θα την στρωσω την διατροφη μου.