PDA

Επιστροφή στο Forum : MusclePharm



Ramrod
10-07-10, 02:01
Παιδιά γνωρίζει κανείς τίποτα για τη συγκεκριμένη εταιρεία? Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα προϊόν? Δε πρέπει να παίζει πολύ στην Ευρώπη και όσο για Ελλάδα καθόλου.
Έχει τρελή χορηγία στο UFC, εκεί την πρωτοείδα...

*********************************************************

Hercules
10-07-10, 06:42
με μια πρωτη ματια πολυ εφετζιφδικη..παντως μια πρωτεινουλα ευχαριστως θα την επαιρνα να δω τι λεει.αλλα δε νομιζω να "παιζει" ευρωπη η συγκεκριμενη εταιρια

Anithos
10-07-10, 10:41
η πρωτεινη της(πολλαπλων πηγων) καλη σε γευση -σοκολατα φυστικοβουτηρο- αλλα απο διαλυτοτητα δεν με ενθουσιασε και σε κραταει αρκετα οπως και ισχυριζεται η εταιρια ..παντως βγηκε η καλυτερη νεα εταιρια περυσι στη Αμερική..αυτα

Ramrod
10-07-10, 13:44
με μια πρωτη ματια πολυ εφετζιφδικη..

Λογικό, αφού "παίζει" κυρίως με αθλητές πολεμικών τεχνών και όχι με BB. Πρέπει να κάνει εντύπωση, γι αυτό και τα εφετζίδικα ονόματα...

Πάντως φαίνεται καπως ποιοτική, και απο αυτά που είπε ο Ανιθος αυτό κατάλαβα. Αν ξέρει κανείς που μπορούμε να τη βρούμε πμ. ;)

Αν την έχει δοκιμάσει και κανείς άλλος...

xristosmostar
31-08-11, 18:30
Την άλλη εβδομάδα, ηλεκτρονικό κατάστημα που θυμίζεται για τις χαμηλές τιμές του, φέρνει την προτεϊνη και την πολυβιταμίνη της muschlepharm. Αλλιώς από Amazon Βρετανίας

xristosmostar
04-12-11, 21:36
35746Γνωρίζει κανείς από εσάς που μπορώ να βρω συμπληρώματα της Musclepharm στην Ελλάδα? Χρησιμοποιώ τα προϊόντα της πολλούς μήνες και είμαι ευχαρι-στημένος. Στην Ελλάδα που υπάρχουν?

xristosmostar
24-12-11, 15:31
Κανείς δεν ξέρει; Έψαξα και εγώ αρκετά και δεν βρήκα καποιον στην Ελλάδα που να εμπορεύεται Musclepharm. Κρίμα. Παρήγγειλα από UK και πλήρωσα 16 λίρες έξοδα μεταφοράς για δυο προϊόντα που κόστιζαν 66 λίρες. Είναι κρίμα. Anyway, καλές γιορτές σε όλους

kicko
24-12-11, 16:13
δοκιμασα το assault με καλα αποτελεσματα δεν μου αρεσε η γευση

sobral
24-12-11, 16:16
Κανείς δεν ξέρει; Έψαξα και εγώ αρκετά και δεν βρήκα καποιον στην Ελλάδα που να εμπορεύεται Musclepharm. Κρίμα. Παρήγγειλα από UK και πλήρωσα 16 λίρες έξοδα μεταφοράς για δυο προϊόντα που κόστιζαν 66 λίρες. Είναι κρίμα. Anyway, καλές γιορτές σε όλους

κ εγώ το assault από Αγγλία το είχα φέρει. Απορώ που δεν έχει βρεθεί ένας προμηθευτής στο Ελλαδιστάν που να αρχίσει να την φέρνει...