PDA

Επιστροφή στο Forum : η διατοφη μου-περιμενω τη συμβουλη σας



kafros gate 7
20-07-10, 19:36
λοιπον παιδια επειδη εχω ριξει πολυ βαρος στο να διαβαζω και να γραφω για προπονησεις θα ηθελα να με βοηθησετε να φτιαξω ενα πλανο για τη καθημερινη διατορφη μου.σας γραφω τι τρωω καθε μερα και περιμενω τις διορθωσεις σας.ειμαι 1.80 και 76 κιλα.

1ο γευμα:ενα τοστ με γαλοπουλα και τυρι απαχο και 20γρ αμυγδαλα μαζι με ενα φρουτο

2ο γευμα:μια κονσερβα τονου ή 100γρ cottage

3ο γευμα: (μεσημεριανο) συνηθως τρωω οτι εχουμε σπιτι αν και φροντιζω να αυτο να ειναι ή κοτοπουλο λεμονατο ή μπριζολα ή φιλετο κοτοπουλοή στην χειροτερη μπιφτεκι. (μερικες μερες αν δν εχω τιποτα απο αυτα βολευομαι με μοσχαρι κοκκινιστο ξερω μ@@@κια.)

4ο γευμα:1 ολοκληρο αυγο και 3 ασπραδια με 20γρ αμυγδαλα ή 100γρ cottage με 20γρ αμυγδαλα ή ενα τοστ με γαλοπουλα και τυρι απαχο και 20γρ αμυγδαλα

5ο γευμα: (βραδινο)μπριζολα μοσχαρισια ή κοτοπουλο φιλετο ή τονο

6ο γευμα: (πριν τον υπνο) ενα total 2% 20γρ καρυδια

το ξερω οτι ειναι ψιλοχαλια αλλα αν φανταστειτε οτι ειχα πανω μου 30 κιλα παραπανω μεχρι περυσι και καταφερα και καθαρισα εστω και τοσο τη διατροφη μου ειναι προοδος.:) κανοντας αυτη τη δοατροφη εχασα σε λιπος ή εβαλα μυϊκη μαζα, παντως εχω καλυτερη γραμμωση και πιο γεματους μυς.

ΣΤΟΧΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΪΚΗ ΜΑΖΑ ΧΑΝΩΝΤΑΣ ΛΙΠΟΣ Ή ΕΣΤΩ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ...

kwstas25
20-07-10, 20:07
γραψε θερμιδες ... οταν γραφεις για καθε μερα..

kafros gate 7
20-07-10, 20:48
γραψε θερμιδες ... οταν γραφεις για καθε μερα..

κοιταξε δν εχω υπολογισει ακριβως τις θερμιδες.
αν θελετε θα τις υπολογησω...