PDA

Επιστροφή στο Forum : Creacic Hardcore (Muscletech)



dhmhtrhs 1979
23-07-10, 23:27
παιδια θα ηθελα την γνωμη σας για την κρεατινη creakic της
muscletech..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14398&stc=1&d=1280045577


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14399&stc=1&d=1280045585





Directions: Take 2 servings (each serving consisting of 3 caplets) with an 8 oz. glass of water daily. On workout days, take 1 serving first thing in the morning and the other serving immediately after your workout. On non-workout days, take 1 serving in the morning and the other anytime during the day. Do not exceed 2 servings (6 caplets) in a 24 hour period. Consume then 8 oz. glasses of water daily to help enhance creatine absorption, to maintain an adequate state of hydration, and for general good health. Read the entire label before use and follow directions. This bottle provides a 1 month supply based on 2 servings per day.
Warnings: Not intended for use by persons under 18. Do nto use if pregnant or nursing. Consult a medical doctor before use if you have been treated for or diagnosed with, or have a family history of, any medical condition, or if you are using any prescription or over-the-counter drug(s). Consult a medical doctor before starting any diet or exercise program. If you experience a skin rash or any other allergic reaction, discontinue use and consult a medical doctor. Improper use of this prodduct will not improve results and is not advised. Use only as directed.

KATERINI 144
23-07-10, 23:38
Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

δες εδω πως πρεπει να ειναι το ποστ σου οταν ανοιγεις νεο θεμα, καλος ηρθες στο φορουμ.

Polyneikos
23-07-10, 23:39
Μαλλον εννοείς creakic,,,Φτιαξτο λίγο όπως σου είπε ο Κατερινης!

orestis-tsd
15-11-10, 17:03
http://yolkedperformance.com/images/creakic.jpg

http://www.bbclub.gr/files/products/18_CREAKIC.gif

Το πρώτο και μοναδικό προϊόν στον κόσμο που υπερενεργοποιεί τους μυϊκούς δέκτεςΗ αλήθεια είναι ότι όσο σκληρά και εάν γυμνάζεστε ή όσο καλά και εάν τρώτε δεν θα έχετε την καλύτερη δυνατή σωματική ανάπτυξη χρησιμοποιώντας συνηθισμένα χάπια κρεατίνης συμπεριλαμβανομένων και εκείνων που εμφανίστηκαν τώρα τελευταία και βασίζονται στην αιθυλεστερική κρεατίνη. Όσο καλά και εάν είναι τα συνηθισμένα χάπια κρεατίνης παραμένουν πάντοτε ελαττωματικά και παρωχημένα με αποτέλεσμα να μην αποδίδουν αυτά που πρέπει.Τα ΑΜΟ είναι ένα τεράστιο πρόβλημα το οποίο δεν επηρεάζει μόνο τους bodybuilders αλλά και εκατομμύρια ανθρώπους σε όλο τον κόσμο. Είναι μια ισχυρή μορφή οξείδωσης που μπορεί να εμφανιστεί με πολλές χημικές μορφές. Φανταστείτε το. Μεγάλες ποσότητες υποχλωριώδους οξέως, υπεροξειδίων του νιτρώδους άλατος, ελεύθερες ρίζες υδροξυλίου, οξυγόνο και υπεροξειδίου του υδρογόνου κυκλοφορούν ελεύθερα στον οργανισμό σας κάθε στιγμή σαμποτάροντας τις προσπάθειές σας να αναπτύξετε μυς.
Η σκληρή προπόνηση εξασθενεί το σώμα και αυτό προσπαθεί να αναρρώσει και να ανακτήσει ένα είδος ισορροπίας. Αυτός είναι και ο λόγος που το σώμα αναπτύσσεται και δυναμώνει ή σε αντίθετη περίπτωση αδυνατίζει με αποτέλεσμα εσείς να έχετε μικρότερο όγκο από ότι προηγουμένως. Όταν το σώμα σας είναι εξασθενημένο τα ΑΜΟ μπορούν να μειώσουν την συνοχή των μυϊκών μεμβρανών με αποτέλεσμα αυτές να παθαίνουν θλάσεις
Ευτυχώς για εσάς οι ερευνητές της MuscleTech θέλησαν να καλύψουν την αλήθεια και να μάθουν τον λόγο που τα συνηθισμένα χάπια κρεατίνης δεν έχουν γρήγορα αποτελέσματα στην αύξηση της μυϊκής μάζας και της δύναμης.
Το CREAKIC HARDCORE είναι το μοναδικό χάπι κρεατίνης στον κόσμο που επιτίθεται και εξουδετερώνει τα ΑΜΟ. Επίσης παίρνετε το καλύτερο μείγμα κρεατίνης που είναι ειδικά κατασκευασμένο έτσι ώστε να ωφελείται το σώμα σας. Και όλα αυτά στην εύχρηστη μορφή του χαπιού. Ποτέ άλλοτε στην ιστορία του bodybuilding ένα τόσο μικρό χάπι δεν έκανε τόσα πολλά για την μυϊκή ανάπτυξη.


Το εχει δοκιμασει κανεις; εντυπωσεις ; ευχαριστω

Devil
15-11-10, 17:07
ακυρο αλλα εχεις καμια σχεση με την muscletech, map και six star????

και οι τρεις μια εταιρια ειναι...

orestis-tsd
15-11-10, 17:19
οχι απλα μου εχουν πει για προιοντα απο το bodybuilding club και ρωταω για να δω τι μπορω να χρησιμοποιησω . παροτι ειμαι 17 μισο μπορω να χρησιμοοποιησω καμια κρεατινη ;

Devil
15-11-10, 17:25
οχι απλα μου εχουν πει για προιοντα απο το bodybuilding club και ρωταω για να δω τι μπορω να χρησιμοποιησω . παροτι ειμαι 17 μισο μπορω να χρησιμοοποιησω καμια κρεατινη ;

ναι οκ μπορεις αλλα δεν θα σου δωσει τιποτα παραπανω ενα τετοιο προιον απο μια μονουδρικη κρεατινη που κοστιζη τα μισα λεφτα

Polyneikos
15-11-10, 17:26
Αυτη την φορα η συγχωνευση μου είναι σίγουρα ευστοχη ;),καντε πρωτα αναζητηση και μετα ανοίγετε καινουργιο τοπικ.
Καλα αυτοι στα bbclub ότι να ναι,την αλλη φορα μου λεγανε για ενα ΖΜΑ που δεν θυμαμαι πως το ονομαζει η Μτεκ και ουτε λίγο ουτε πολυ μου λεγανε πως θα ξυπναγα τοσο τουμπανο όσο μετα την προπονηση της προηγουμενης ημερας:turtle::turtle:

orestis-tsd
15-11-10, 17:35
ειμαι καινουριος και δεν ξερω καποιον που μπορει να με συμβουλευσει για τα συμπληρωματα . μπορει κανεις να μου πει καμια κρεατινη που θα μπορουσα να χρησιμοποιησω ;

Devil
15-11-10, 17:36
ειμαι καινουριος και δεν ξερω καποιον που μπορει να με συμβουλευσει για τα συμπληρωματα . μπορει κανεις να μου πει καμια κρεατινη που θα μπορουσα να χρησιμοποιησω ;

βασικα ξεκινα ποσταροντας διατροφη και προπονηση και μετα πας και στην κρεατινη

νομιζω αυτη της reflex ειναι μια χαρα

Polyneikos
15-11-10, 17:38
Μια μονουδρικη που να αναφερει 5000 mg creatine monohydrate ανα 5γρ και όχι τον ουρανο με τα αστρα μεσα σε μια κουταλια του γλυκου ;)

orestis-tsd
15-11-10, 17:43
απο που θα μπορουσα να παρω μια μονουδρικη ; υπαρχει καποια που προτιματε ;

LoCoPaKo
28-07-13, 19:53
παιδια αυτο θα με βοηθεισι να παρω ογκο ?

ΠανοςΒ
28-07-13, 20:09
Οχι, αν δεν μαθεις να τρως και να γυμναζεσαι σωστα.

LoCoPaKo
28-07-13, 20:30
Εμ δεν ξερω κατα ποσο τρωω σωστα..αλλα οτι γυμναζομε σωστα αυτο το ξερω γιατι κανω Τακ Κβον Δο...!! Μηπως θα μπορουσες να με κατατοπισεις ως προς τι ειναι πιο σωστο να παρω..??