PDA

Επιστροφή στο Forum : μια βοηθεια για ασκησεις!!



annama
24-07-10, 11:12
καλημερα....θελω να τονωσω τουσ γλουτους μου....ειμαι 19 χρονων και μετα απο καποιουσ μηνεσ απολυτησ αποχησ απο καθε τι που εχει να κανει με την γυμναστικη τωρα ηρθε ο καιροσ να ξαναασχοληθω....θελω καποιεσ ασκησεισ που να κανουν τουσ γλουτους πεταχτουσ στητους και στρογγυλουσ.....τι πρεπει να κανω????????ευχαριστω...


*****καλώς ήρθες στο φόρουμ! πρόσεχε λίγο για να μην ανοίγεις τα θέματα σου όπου νάνε!!, mods team *****

TEFAAtzis
24-07-10, 11:58
καθισματα,προβολες με αλτηρες ή μπαρα και στο ειδικο μηχανημα για γλουτους.Κανε αυτα και ελα να μου πεις αν δεν μεγαλωσουν ;)

Qlim4X
24-07-10, 12:10
καλημερα....θελω να τονωσω τουσ γλουτους μου....ειμαι 19 χρονων και μετα απο καποιουσ μηνεσ απολυτησ αποχησ απο καθε τι που εχει να κανει με την γυμναστικη τωρα ηρθε ο καιροσ να ξαναασχοληθω....θελω καποιεσ ασκησεισ που να κανουν τουσ γλουτους πεταχτουσ στητους και στρογγυλουσ.....τι πρεπει να κανω????????ευχαριστω...

δυσκολο αυτο που ζητας αν δεν εχεις καλα γενετικα.

πες μας μερικα body stats. (υψος, βαρος, % λοιπος)

παντος εκαλο θα ηταν να περιμενεις απαντηση της κωσταντινας να σου πει μιας και ειναι η αρμοδια στα γυναικια θεματα

σε γενικες γραμμες παντος βαηθανε
1) διαδρομος
2) στεπερ
3) ασκηση καλημερα στο smith
4) προσαγογους στην ορθια μηχανη
5) πρασαγογους στην καθηστη μηχανη (πιεση προς τα εξω)
6) αρσεις ποδιον στο μονοζιγο η σε ισιο παγκο. (πιανει και κοιλιακους)

thegravijia
24-07-10, 12:28
καθισματα,προβολες με αλτηρες ή μπαρα και στο ειδικο μηχανημα για γλουτους.Κανε αυτα και ελα να μου πεις αν δεν μεγαλωσουν ;)
+10