PDA

Επιστροφή στο Forum : Οptimum Nutrition



annama
24-07-10, 15:24
σχετικα με την optimum (ON) γνωριζει καποιοσ τι παιζει?εχω ακουσει οτι ειναι πολυ αξιοπιστη....ισχυει?:unsure:

Maxwell Wolfen
24-07-10, 15:55
σχετικα με την optimum (ON) γνωριζει καποιοσ τι παιζει?εχω ακουσει οτι ειναι πολυ αξιοπιστη....ισχυει?:unsure:

απο τις καλυτερες και αξιοπιστες μαρκες....δοκιμασε την πρωτεινη της την ON Gold Whey και δε θα χασεις...

deluxe
24-07-10, 20:39
Το θεμα ειναι να την αγορασεις και απο αξιοπιστα μαγαζια.. Αλλιως θα παρεις σκετη ζαχαρη.

stelios025
24-07-10, 21:53
Το θεμα ειναι να την αγορασεις και απο αξιοπιστα μαγαζια.. Αλλιως θα παρεις σκετη ζαχαρη.

Αυτό που λες είναι και λίγο μια φήμη που κυκλοφορούν τα xtr για να την πουλάνε στην τιμή που την πουλάνε!!

Polyneikos
24-07-10, 21:55
Και για να παίρνεις μονο απο αυτους!;)
Σταθερη αξία,από τις πρωτες πρωτεινες που δοκίμασα..
Ακομα και στο εσωτερικο δημοψήφισμα υπερεχει μακραν... Ποιες εταιρίες συμπληρωματων προτιματε;; (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5341)

annama
24-07-10, 23:06
να πωτησω και κατι αλλο?εγω παιρνω την gold.το καινουριο κουτι ομωσ ειναι διαφορετικο απο το προηγουμενο...και το χαρτακι που λεει τι περιεχει και το χαρτι που εχει κατω απο το καπακι στην πρωτη ηταν λευκο ενω τωρα γραφει κατι....εχει αλλαξει η συσκευασια?

Titanium
25-07-10, 00:01
να πωτησω και κατι αλλο?εγω παιρνω την gold.το καινουριο κουτι ομωσ ειναι διαφορετικο απο το προηγουμενο...και το χαρτακι που λεει τι περιεχει και το χαρτι που εχει κατω απο το καπακι στην πρωτη ηταν λευκο ενω τωρα γραφει κατι....εχει αλλαξει η συσκευασια?

Ναι εχει αλαξει μην ανησηχεις....:toast:

thegravijia
25-07-10, 00:04
σχετικα με την optimum (ON) γνωριζει καποιοσ τι παιζει?εχω ακουσει οτι ειναι πολυ αξιοπιστη....ισχυει?:unsure:
οχι

Eddie
25-07-10, 00:13
Mε τοσα που βλεπουμε περι αξιοπιστιας συμφωνω και γω εν μερη με τον βιγια.Και για την eas ετσι λεγαμε μεχρι που ειδαμε τα πειστηρια.

Polyneikos
26-07-10, 06:19
οχι

Eνα ξερο όχι δεν μας βηθαει..Προχωρα στο παρασυνθημα..Ξερεις κατι που δεν ξερουμε;;Βαλε μας στην σκεψη σου..

thegravijia
26-07-10, 13:21
Eνα ξερο όχι δεν μας βηθαει..Προχωρα στο παρασυνθημα..Ξερεις κατι που δεν ξερουμε;;Βαλε μας στην σκεψη σου..
:inandout:
αυτο που ειπε ο eddie με τοσα που εχουν ακουστει για την optimum αστο καλυτερα .

Polyneikos
26-07-10, 13:31
Oπως;:unsure::unsure:

Eddie
26-07-10, 13:40
Noθεια απ τα εξτριμ,βουλγαρικες μαιμουδες,"περιεργα"με συσκευασιες επισης λογια του αερα αναφερουν οτι η καθαροτητα της ειναι οτι να ναι και περιεχει πολυ ζαχαρη.

Αλλα οπως ειπαμε,αυτα ειναι μερικα απ τα οποια λεγονται απο στομα σε στομα χωρις να υπαρχει καποιο πιστοποιητικο.

Τεσπα,εμενα επειδη μου αρεσει σαν γευση και επειδη εχω ξεμεινει απ τη nutrisport θα παρω ενα δικιλο,αλλα εχω υποψιες οτι αυτο που θα αγορασω δε θα ειναι οπως θα επρεπε.

thegravijia
26-07-10, 13:46
παρε την ρεφλεξ ^^^

Polyneikos
26-07-10, 13:48
Το αν καποιος παίρνει νοθευμενα προιοντα εχει να κανει με το που τα προμηθευεται,αν δηλαδη το κανει από περιεργα sites,απο υποπτες χωρες,απο ανεπίσημους εμπορους,ή με ιδιαιτερα χαμηλες τιμες κτλ...

Eddie
26-07-10, 13:54
Το αν καποιος παίρνει νοθευμενα προιοντα εχει να κανει με το που τα προμηθευεται,αν δηλαδη το κανει από περιεργα sites,απο υποπτες χωρες,απο ανεπίσημους εμπορους,ή με ιδιαιτερα χαμηλες τιμες κτλ...

Ναι μα εδω σου ανεφερα και επισημο εμπορο που ισχυριζεται οτι φερνει την γνησια.Λες και ολοι οι αλλοι πουλανε μαπα(λεμε τωρα).

Τεσπα,επειδη αυτα οπως ξαναειπα ειναι λογια του αερα,αν δε βρεθει καποιος να την παει στο χημειο για αναλυση θα συνεχισουμε να μαλωνουμε σαν τα γατια.Τσαμπα θαψιμο δλδ.

Προσωπικα με αυτα που εχω δει,δεν εμπιστευομαι πλεον καμια εταιρια στο θεμα της πρωτεινης.Κοιταω να παιρνω καποια που να με συμφερει και να εχει καλη γευση διαλυτοτητα.Ολα τα αλλα περι αξιοπιστιας δυστηχως εχουν καταντησει να ειναι δευτερευοντα απ τη στιγμη που αλλα γραφει το κουτι και αλλα εχει.Γνωμη μου.

pan0z
26-07-10, 14:08
Μου φαινεται με αυγα ολοι θα την βγαλουμε στο τελος με οσα ακουγοντε δεν ξες τι περνεις πλεον.:(:(:(

jack26
26-07-10, 14:28
Εγω πιστευω οτι οπως τα πολυ επωνυμα ρουχα η οι πολυ επωνυμες τσαντες και τα γυαλια γινονται στοχος απομιμησεων ετσι και η πολυ επωνυμη εταιρεια συμπληρωματων που θα πουληθει πολυ ευκολα θα γινει πιο ευκολα στοχος να αντιγραφει απο καποιους και να σπρωξουν στην αγορα μαπα προιον για καθαρο κερδος.

ΛΕΥΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
13-12-10, 03:30
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.
ΜΙΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΕΤΕΡΙΑ ΕΧΕΙ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ???????? ΕΤΣΙ ΙΣΩΣ ΜΟΙΩΝΑΜΕ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ΚΑΙ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΑΜΕ ΑΠΕΞΩ.

*** Γραφε με μικρους χαρακτηρες,τα κεφαλαια δηλωνουν εντονη γραφη.Μοds Team ***

sofos
23-12-10, 04:06
τι να πει κανεις γι αυτη την εταιρια βρε παιδια μονο διαφημηση κανενα ποιοτικο προιον,καθε χρονο βγαζουν πρωτη την gold standard ενω υπαρχουν πολυ καλυτερες πρωτεινες απ αυτην κ σε τιμη κ σε συστατικα.......εχω δοκιμασει πολλα προιοντα της κ με κανενα δεν ειδα διαφορα κ οι πρωτεινες τις δε μ αφησαν ευχαριστημενο,οσο πρωτεινες αλλων εταιριων συγκεκριμενα δοκιμασα gold standard double rich chocolate κ ηταν μια αηδεια,ειδικα στο νερο........επειτα η serious mass σοκολατα γευση παλι δν πινοταν με τπτ,ενω το νιτρικο της,ηταν αερας κ εκανε κ 75 ευρω απο γνωστο μαγαζι συμπληρωματων της θεσσ/νικης....

Valentinos
23-12-10, 12:15
Εμένα μου αρέσει η gold standard double rich chocolate, μπορώ να την πιώ πολύ εύκολα σε νερό, δεν έχω κάποιο παράπονο στη γεύση, αποτελέσματα θέλω να δω.

Lao
24-12-10, 00:31
Εγώ πάλι έχω πάρει την Opti-Men και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ικανοποιημένος. Κατά την γνώμη μου, είναι μια από τις καλύτερες πολυβιταμίνες της αγοράς.

PMalamas
24-12-10, 00:52
Εγώ πάλι έχω πάρει την Opti-Men και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ικανοποιημένος. Κατά την γνώμη μου, είναι μια από τις καλύτερες πολυβιταμίνες της αγοράς.

+1 πιστευω κι εγω ειναι οτι κσλυτερο μπορεις να παρεις αν δε θες κατι υπερβολικο.. που κατα τη γνωμη μου και δε χρειαζεται...:clap:

alex-xx
06-03-13, 18:52
η μαρκα συμπληρωματων Οn που βλεπω κατα καιρους μεσα στο φορουμ ειναι αυτη? 62685 γτ θελω να κανω μια παραγκελια κ θελω να ειμαι σιγουρος κ αν ναι γραφει και αυτο "OPTIMUM" διπλα?

AlexakisKon
06-03-13, 18:53
ναι φίλε

Giorgos04
06-03-13, 18:55
ναι,αυτη ειναι.

alex-xx
06-03-13, 18:56
οκ ευχαριστω παιδια :toast: