PDA

Επιστροφή στο Forum : γιαννης93 φωτο



γιαννης93
25-07-10, 18:26
δεκα μηνες ασχολούμαι ... 1.68 69 κιλα τα σχολια δικα σας...

-beba-
25-07-10, 18:45
Μπράβο.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Καλή επιτυχία στους στόχους σου.:toast:

savage
25-07-10, 19:19
Γιαννακη εμενα για 10 μηνες μονο μ'αρεσεις παρα πολυ.στηθος και τραπεζιοι σε τρομερη κατασταση,χερια κοιλια ωμοι πολυ καλη,χαμηλο ποσοστο λιπους.την πλατη σου δε μπορω να κρινω 100% γιατι δεν την ανοιγεις καθολου καλα,αλλα φαινεται πολυ καλη κι αυτη.μονο τα ποδια ισως να φαινονται λιγο πισω,αλλα ισως ξεγελαει η τριχα που κρυβει τη γραμμωση,ενω αν δε τα δεις τα ποδια μαζι με το υπολοιπο σωμα,δε μπορεις να καταλαβαεις αν ειναι οντως μικρα η οχι.
γενικα εισαι σε πολυ καλο δρομο παντως

Silver
25-07-10, 19:48
Βαδιζεις σε πολυ καλο δρομο... Κεεπ απ :clap::clap:

just
25-07-10, 20:09
πολυ καλος:thumbup:

Polyneikos
25-07-10, 22:46
Τετοιους αθλητες βγαζει η Λευκαδα!Γιαννη πολυ καλος για τους μηνες που ασχολείσαι,ξεκινα όμως τωρα που είναι η αρχη να γυμναζεις σοβαρα τα πόδια σου,ήδη είναι λιγο πίσω αλλα επειδη βλεπω τον ανω κορμο ότι εχει ταση να αναπτυχθει μην δημιουργησεις ααυμμετρία.Συνεχισε ετσι!:thumbup:

γιαννης93
26-07-10, 00:54
εδω και 2 μηνες γυμναζω κα8ε βδομαδα ποδια 8α προσπα8ησω να τα ανεβασω οσο μπορω ουτε μενα μαρεσουν,παλια τα γυμναζα μονο 2 φορες το μηνα και οχι καλα...

οταν ξεκινησα ημουν 56 κιλα τελειως κοκκαλιαρης...τωρα κατι εχω κανει ανεβωκατεβαινω τα 69-70 κιλα και αφου βλεπω οτι εχω κολλησει στα κιλα 8α κανω γραμμωση λιγο καιρο να φανουν και οι κοιλιακοι(το ξερω βλακεια) και 8α πεσω γυρω στα 65-66 κιλα πιστευω 8α μεινω για λιγο καιρο ετσι και τελη σεμπτεβρη.αρχες νοεμβρη 8α μπω στον ογκο και εχω σκοπο να μεινω πολυ καιρο στον ογκο...αυτα.

ευχαριστω για τα λογια σας ελπιζω να τα εννοειται και να μην τα λετε απλα απο καλοσυνη :)

Eddie
26-07-10, 03:38
Για τον καιρο που ασχολεισαι μια χαρα σε βρισκω!!

Καλη συνεχεια και οπως λενε και τα παιδια δωσε περισσοτερο βαση στα ποδια:thumbup:

gmalamos
26-07-10, 17:50
Πολυ καλη δουλιτσα με καλες υποδομες φαινεται..:clap::clap:

beefmeup
26-07-10, 19:27
γιαννακη,εισαι σε καλο δρομο:thumbup:

γιαννης93
27-07-10, 18:07
πλατη σου δε μπορω να κρινω 100% γιατι δεν την ανοιγεις καθολου καλα,αλλα φαινεται πολυ καλη κι αυτη.

τωρα...

γιαννης93
17-08-10, 02:13
το πριν...

Devil Randime
17-08-10, 02:19
πολυ ωραιο σωμα mate!! Γραμμωμενο και fit. Πολυ καλος!!! :thumbup: Μπραβο :thumbup:

Polyneikos
17-08-10, 02:22
Γιαννη εχεις βελτιωθει,αυτο φαίνεται.Απλα δεν γίνεται στο πριν να μας βαζεις μια φωτο καθισμενος σε μια καρεκλα και στο μετα να ποζαρεις,δεν βγαινουν ετσι ευκολα συμπερασματα,το σωστο είναι να βαζεις στο πρίν και μετα ίδιες πόζες,από ίδια γωνια λήψης...:toast:

Devil Randime
17-08-10, 02:24
Γιαννη εχεις βελτιωθει,αυτο φαίνεται.Απλα δεν γίνεται στο πριν να μας βαζεις μια φωτο καθισμενος σε μια καρεκλα και στο μετα να ποζαρεις,δεν βγαινουν ετσι ευκολα συμπερασματα,το σωστο είναι να βαζεις στο πρίν και μετα ίδιες πόζες,από ίδια γωνια λήψης...:toast:

Καλα σε αυτο δεν εχει αδικο ο Πολυνεικος. Ωστοσο ΟΚ στο τωρα δινουμε κατα κυριο λογο βαση και αυτο ειναι πολυ ΚΑΛΟ!! :thumbup:

Μπραβο στον Γιαννη! :toast:

γιαννης93
17-08-10, 02:52
Γιαννη εχεις βελτιωθει,αυτο φαίνεται.Απλα δεν γίνεται στο πριν να μας βαζεις μια φωτο καθισμενος σε μια καρεκλα και στο μετα να ποζαρεις,δεν βγαινουν ετσι ευκολα συμπερασματα,το σωστο είναι να βαζεις στο πρίν και μετα ίδιες πόζες,από ίδια γωνια λήψης...:toast:

ε ενταξει την εβαλα να δειτε στο περιπου την διαφορα με το ζορι βρηκα φωτο που φαινεται ολο το σωμα τοτε δεν ηξερα τι ειναι το bodybuilding ποσο μαλλον να παιρνω και ποζες να βγαζω και φωτο...

και ετσι ενημερωτικα δεν πηγα τελικα γραμμωση ειμαι σε φουλ ογκο εχω μεινει στα ιδια κιλλα αλλα εχω ανεβει σε δυναμη και ψυχολογικα...


εσυ πολυνεικος ποτε 8α ερ8εις λευκαδα περιμενω...