PDA

Επιστροφή στο Forum : Προταση Πρωτεινης



cleveland23
28-07-10, 14:18
Θα ηθελα την βοηθεια σας σχετικα με την προταση μιας καλης πρωτεινης.
Εδω και καιρο χρησιμοποιο την Isopure low carb της Nature's best.Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος απο τα αποτελεσματα της συγκεκριμενης πρωτεινης δεδομενου οτι προκειτε για μια παρα πολυ καθαρη πρωτεινη.Το προβλημα με την συγκεκριμενη ειναι οτι η τιμη της στα καταστηματα της ελλαδας ειναι αρκετα τσιμπιμενη και επισης δεν μπορω να την βρω και σε ευρωπαικα ηλεκτρονικα καταστηματα.Θα μπορουσατε μηπως να μου προτεινετε καποια αλλη πρωτεινη εφαμηλης αξιας,με σχεδον μηδενικους υδατανθρακες,καλη περιεκτικοτητα πρωτεινης αλλα να μην υστερει σε διαλυτοτητα και γευση?

beefmeup
28-07-10, 14:22
πολυ καλη,αλλα πανακριβη.
k δυσκολα θα την βρεις απο ευρωπη.

ισως κατι σε 100%gold standard,της ON,σε διαλυτοτητα/γευση,αλλα ειναι μπλεντ κ ποιοτικα οχι τοσο καλη σαν την ιsopure.

Senereison
28-07-10, 14:24
Η συγκεκριμένη είναι πολλη καλή και παρα πολλu τσιμπημένη λοιπόν θα σου πρότεινα Scitec nutrition να πάρεις γεύσεις θα πάθεις πλακα και διαλητοτιτα το ίδιο..

cleveland23
28-07-10, 14:31
πολυ καλη,αλλα πανακριβη.
k δυσκολα θα την βρεις απο ευρωπη.

ισως κατι σε 100%gold standard,της ON,σε διαλυτοτητα/γευση,αλλα ειναι μπλεντ κ ποιοτικα οχι τοσο καλη σαν την ιsopure.

την ον την ειχα χρησιμοποιηση στο παρελθον αλλα δεν ξερω δεν εκατσε καλα επανω μου.τωρα βεβαια μπορει να ηταν και ι ιδεα μου αλλα δεν θα την ξαναπροτιμησω.ειχε και πολυ υδατανθρακα.γι αυτο ψαχνω και μια πιο καθαρη για να βαζω μονος μου οσο υδατανθρακα χρειαζομαι.

cleveland23
28-07-10, 16:14
Μετα απο αναζητηση στο internet βρηκα την 90+protein της nutrisport.Εχετε να μου πειτε κριτικες για αυτην?

giannis64
28-07-10, 17:02
δες εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7172