PDA

Επιστροφή στο Forum : Γιάννης Γιαντζόγλου



Drsarru
29-07-10, 19:09
Ο Γιαννης Γιαντζογλου Συνεχιστης Της Παραδοσης Εφτασε Να Αγωνιζετε , Μετα Απο 10 Χρονια Σωστης Διατροφης , Ορθολογικη Χρηση Προϊοντων Διατροφης Για Αθλητες Και Μενοντας Και Ο Ιδιος (Οσο Και Αν Φαινεται Απιστευτο Για Καποιους ) Μακρυα Απο Αναβολικα-Στεροιδη Σε Αγωνες Fitness Kai B.B.Της Ναββα(Η Παλαιοτερη Ομοσπονδια Παγκοσμιως).Ο Γιαννης Διακριθηκε Και Στους Πανελληνιους Αλλα Κυριως Στους Αγωνες Στο Εξ/Κο(2003 Σκοτια Σαν Junior 5ος Σε Παγκοσμιο Β.Β. Ναββα,2003 Σκοτια 4ος Junior Σε Πανευρωπαικο B.B. Ναββα, 2005 Γερμανια 5ος Πλεον Σαν Ανδρας Σε Παγκοσμιο Fitness Nabba Σε Κατηγορια Performance.)

TRIANTAFYLLOU
29-07-10, 19:22
πολύ καλός αθλητής ο γιάννης απο σέρρες και φίλος , με τον πατέρα του γνωριζόμαστε πάρα πολλα χρόνια και αυτός είχε απο τα πρώτα γυμναστήρια στην ελλάδα τα παλιά σιδεράδικα και τα παιδια του το κρατάν μέχρι τωρα .
:clap::clap::clap::clap:

Drsarru
29-07-10, 19:33
Ετοιμαζουμε και ενα αφιέρωμα για τον Ανέστη Γιαντζόγλου πατέρα του Γιάννη και πιστεύω θα σας ενθουσιασει

ioannis1
29-07-10, 22:30
τον γιαννη τον ξερω προσωπικα χρονια εχει κανει ενα φοβερο γυμν στις σερρες εχει κερδισει παρα πολλυς τιτλους και πανω απολα ειναι απο τα καλυτερα παιδια.εμαθα παντρεφτηκε προσφατα μακαρι να τον ξαναδουμε στους αγωνες.:thumbup:

sogoku
29-07-10, 22:38
Πηγαινω στο γυμναστηριο του Γιαννη και του αδερφου του Βασιλη πολυ καλα παιδια.

Drsarru
30-07-10, 00:25
μακαρι να τον ξαναδουμε στους αγωνες.:thumbup:
Πιστεύω γιαννη πως θα ειναι μια εκπληξη στο προσεχες μελλον..

Drsarru
30-07-10, 15:56
Νομικου-Γιαντζογλου 2005 Mr KRHTH

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14542&stc=1&d=1280496671

-beba-
30-07-10, 21:39
Είναι φοβερός.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

-beba-
30-07-10, 22:40
Δεν βλέπουμε τις φωτό Γιάννη.

ioannis1
30-07-10, 22:44
to 2004
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14546&stc=1&d=1280518978

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14547&stc=1&d=1280518960

ioannis1
30-07-10, 22:44
τωρα;

-beba-
30-07-10, 22:45
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Τώρα έπαθα :shock::shock::shock::shock::shock:

ioannis1
31-07-10, 00:20
νιατα γμτο.....:(:(

-beba-
31-07-10, 11:15
νιατα γμτο.....:(:(

Γιατί το λές αυτό? Ισα ισα που νομίζω πως τώρα είσαι πιο........σούπερ...:bowdown::bowdown::bowdown:

Το νέο σου αβατάρ είναι ουάου!!!

ioannis1
31-07-10, 12:57
:toast::toast::toast:μανεβαζειςτο ηθικο:green:

Drsarru
02-08-10, 19:35
Εφηβων 2003

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14616&d=1280766638




http://img716.imageshack.us/img716/8464/2003l.jpg

Polyneikos
02-08-10, 19:38
Mπραβο στο παλικαρι,εχει κανει καλη δουλεια στο σωμα του.:clap::clap:

giannis64
02-08-10, 19:43
ο πρωτος αριστερα πρεπει να ειναι ο μπαμπης ο χαραλαμπιδης!!

Drsarru
02-08-10, 19:48
ο πρωτος αριστερα πρεπει να ειναι ο μπαμπης ο χαραλαμπιδης!!

Γιαννη η καθε φοτο οταν ανοιγει γραφει τα ονοματα αλλα εδω νομιζω πως ειναι ο Κωνσταντινιδης-Βιτσας-Γιαντζογλου

Drsarru
02-08-10, 19:51
Λιγο ακόμη απο Γιαννη :thumbup:

Drsarru
02-08-10, 20:26
KΑΠΟΥ ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ.....http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=217084#post217084

TRIANTAFYLLOU
02-08-10, 21:28
Εφηβων 2003

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14616&d=1280766638




http://img716.imageshack.us/img716/8464/2003l.jpg

κανένας όμως δεν είδα να σχολιάζει αυτη την φωτο εκτενέστερα ο αριστερός είναι ο δικός μου αθλητής ο μπάμπης ο κωσταντινίδης , ο δεξιός είναι ο γιαντζόγλου ο γιάννης , αλλα η έκπληξη είναι ο μεσαίος που είναι και σκληρός σαν γρανίτης και είναι ο δικός μας ο πάνος ο μασκλεμπός :turtle::turtle::turtle:

Muscleboss
02-08-10, 21:30
Ευχαριστούμε για τις φώτος! Δεν είχα καμία φώτο από εκείνο τον αγώνα! Ήταν η 1η συμμετοχή μου και δεν ήμουν πανέτοιμος, αλλά από τα παιδιά έμαθα πολλά. Τους χαιρετισμούς μου στο Γιάννη. :thumbup:

ΜΒ

giannis64
02-08-10, 21:32
εγω να πω την αληθεια επιδη δεν ανοιξα τις μικρες φωτο δεν ειδα τα ονοματα! και τον μπαμπη τον γνωρισα λογο του οτι ειναι απο δω καβαλα και τον βλεπω στο γυμ! τον πανο ουτε που τον γνωρησα!!:(

σορυ πανο!!!!!:green:

KINK
03-08-10, 14:53
natural??? καλα διαβασα πιο πανω?

Drsarru
03-08-10, 16:08
natural??? καλα διαβασα πιο πανω?

Ναι διαβασες πολυ καλα σε λιγο χρονικο διαστημα θα μπει κ ο ιδιος ο Γιαννης στο φορουμ(το ελπιζω δλδ :P)και θα υα πει κ ο ιδιος

savage
04-08-10, 01:32
λοιπον χιλια μπραβο στο παλικαρι,για οσα εχει καταφερει,γιατι τα εχει καταφερει με το σπαθι του και 10000000000000000 μπραβο του που ειναι natural οπως λες,και μπραβο και σε σενα που αναδεικνυεις τετοιους αθλητες!.:thumbup::thumbup:

μακαρι να γραφτει κι αυτος στο φορουμ οπως λες,να δυναμωσει κι αλλο η φωνη του natural bbing

m3ssias
04-08-10, 01:45
Ο Γιαννης ο Γιατζογλου εχει πολλα να προσφερει στο αθλημα, ειναι natural αθλητης με πολλες γνωσεις, εξαιρετικα γονιδια και πολλη αγαπη γι αυτο που κανει...
Τον ξερω χρονια καθως εχει γυμναστηριο αλλα και μαγαζι με σημπληρωματα στις εδω Σερρες.
Πιστευω οτι θα κανει το come-back συντομα! Ειναι πολυ καλο παιδι και πιστευω οτι θα τον δουμε και στο φορουμ συντομα:turtle:

spirospros
04-08-10, 08:43
συγχαριτηρια :thumbup:

LION
04-08-10, 12:36
Τελικα παιδια ολοι ειμαστε μια καλη παρεα και ο κοσμος ειναι μικρος!Μπραβο στον ΑΝΕΣΤΗ για τα παιδια του και φυσικα στα παιδια.Οπως λεει κι η παροιμια το μηλο κατω απο τη μηλια θα πεσει!Γυμναστηκα στο πρωτο γυμναστηριο του Ανεστη και του Στεργιου.Ειμαστε φιλοι απο τοτε με τον πατερα του Γιαννη κι εχουμε γυμναστει και μαζι!Τα παιδια δεν ετυχε να τα γνωρισω,αλλα παντα ηταν υπερηφανος οταν μιλαει γι αυτα.Καταλαβαινω γιατι!!!:clap:

f-panos
29-08-10, 17:28
Πολυ καλα παιδια κ ο Γιαννης κ ο Βασιλης!

:thumbup::thumbup::thumbup:

bodystyle
11-11-10, 14:07
ο γιαννης με αλλα 10 ατομα απο την ελλαδα αγωνιστηκε στις 23.10.10 στο γκρατζ της αυστριας στο univerum ης nabba -wff. εγινε δηλαδη η αναμενωμενη επιστροφη του και κερδισε την 3η!!!θεση στην fitness performance to 35 .εναντι της 5ης !!! που ειχε κερδισει το 2005 στον ιδιο αγωνα.σας παραθετω μερικες φωτο ....και μαλιστα διακρινονται και 3 ακομη αθλητες του γυμ μας sponsored by bodystyle gym and shop.(στα γρηγορα...ηταν ο δημου στα junior 4oς!--ο τζιλοπουλος 2ος! στην fitness over 35--o κορονιδης 6ος !στην κατηγορια του γιαννη).

ελπιζουμε να ακολουθησουν και αλλοι αγωνες για τους αθλητες μας ...ηδη για τους ανοιξιατικους αγωνες του 2011 ετοιμαζετε η ομαδα μας...και με νεα προσωπα.

f-panos
11-11-10, 17:32
Συγχαρητηρια στον Γιαννη κ σε ολη την ομαδα του body style!!!
:clap::clap::clap:

sogoku
11-11-10, 19:59
Μπραβο και απο εμενα στον Γιαννη που ειναι και καλο παιδι μαλιστα κια συμπατριωτης

vAnY
11-11-10, 20:05
:clap::bowdown: μπραβο παιδια !! συγχαρητηρια στο Γιαννη αλλα και σε ολη την ομαδα !!!:toast:

Muscleboss
11-11-10, 23:32
Μπράβο στο Γιάννη και στην υπόλοιπη ομάδα! :clap:

Αυτοί οι αγωνιστικοί "πηρύνες-ομάδες" αθλητών που είναι σπαρμένοι σε όλη την επαρχία, από τις Σέρρες και τη Χρυσούπολη, έως την Κρήτη, το Αγρίνιο, τη Λαμία, τη Ρόδο, την Κώ, κτλ, είναι αυτοί που κρατούν κατα τόπους αναμμένη τη φλόγα του αθλήματός μας και αποτελούν τη βάση για την μεγαλύτερη επέκτασή του στη χώρα μας.
Καλή συνέχεια στα παιδιά. :toast:

ΜΒ

bodystyle
13-11-10, 00:16
ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια.ναι χρειαζεται να επεκταθει το σπορ μας , να μας δουν σαν αθλητες που κοπιαζουμε για να πατησουμε στην σκηνη,οπως σεβονται και τους αθλητες αναγνωρισμενων αθληματων για την προετοιμασια των αγωνων τους.
μιας και το αφιερωμα ειναι για τον γιαννη ασ σας τον δειξω πως ειναι τωρα γυρω απο τους θαυμαστες του,στο γυμναστηριο του ,οι οποιοι δεν αντεξαν ...του εβγαλαν τα ρουχα να τους ποζαρει.ετσι πρεπει να ειναι οι γυμναστηριουχοι να εχουν τα παιδια γυρω τους και να προσπαθουν να φερουν κοσμο γυρω απο το αθλημα.

TRIANTAFYLLOU
13-11-10, 16:25
πολύ ωραίες φωτο και ο γιάννης σε καταπληκτική φόρμα , μπράβο του και για την έμπνευση που αποτελεί για τους αθλητές του :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

LION
13-11-10, 18:44
Μπραβο Γιαννη.Ειδα πισω και τον Στεργιο και συγκινηθηκα ρε συ.Εχω πολλα χρονια να τον δω!Περασε και μια περιπετεια με την υγεια του,απ,οτι μου ειπε ο πατερας σου.Τον πατερα σου ευτυχως τον βλεπω,αραια και που,οταν ανεβαινω πανω.Δωστους πολλα χαιρετισματα απο τον Χρηστο και ναναι παντα καλα και δυνατοι!!!:toast:

fetas
25-12-10, 13:08
Μπραβο Γιαννη.Ειδα πισω και τον Στεργιο και συγκινηθηκα ρε συ.Εχω πολλα χρονια να τον δω!Περασε και μια περιπετεια με την υγεια του,απ,οτι μου ειπε ο πατερας σου.Τον πατερα σου ευτυχως τον βλεπω,αραια και που,οταν ανεβαινω πανω.Δωστους πολλα χαιρετισματα απο τον Χρηστο και ναναι παντα καλα και δυνατοι!!!:toast:

K.Xρηστο βρηκα επιτελους το τροπο να σας ανταποδωσω τους χαιρετισμους σας .στελνω μια φωτογραφια μου με τον Στεργιο που με προπονει τωρα για τους καλοκαιρινους αγωνες ,μαζι με τους δικους του χαιρετισμους σε εσας.Συντομα θα
ανεβασουμε βιντεακι απο προπονησεις του Στεργιου που κανει τωρα στα 61 !!!!μια ζωντανη αποδειξη οτι το bodybuilding δεν εχει ηλικια .και μαλιστα με κιλα που θα ζηλεψετε .

Madd_Chadd
27-12-10, 17:02
Για τον γιαννη μπορω να πω 3 πραγματα : Σκληροπυρηνικος - Φυσικος - Χαμογελαστος.

Οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλες αλλα οσοι τον δειτε απο το κοντα θα σας πεσει το στομα.Στις φωτο ειναι 85 κιλα,τωρα off season ειναι 93 αλλα πραγματικα τα περνει τοσο καθαρα που δε μπορεις να το καταλαβεις.
Θα τον δεις παντα στο γυμναστηριο με ενα ταπερ στο χερι να τρωει οταν δε κανει προπονηση φυσικα και να κανει χαβαλε με ολους.

Ειμαι περηφανος που πηγαινω στη γυμναστηριο του και που μου κανει το προγραμμα διοτι εχει απιστευτη θεληση και τσαγανο οταν προπονηται.Αν μιλησεις μια φορα μαζι του και καταλαβει οτι το θελεις πραγματικα θα σε βοηθησει σα να γυμναζει τον εαυτο του.

Αυτα εν ολιγις.....ααα και επειδη υπαρχει παντα κατι σκοτεινο στο κοσμο της γυμναστικης τρωει <τσουρεκια με καστανο απο τον τερκενλη>

TRIANTAFYLLOU
27-12-10, 18:09
K.Xρηστο βρηκα επιτελους το τροπο να σας ανταποδωσω τους χαιρετισμους σας .στελνω μια φωτογραφια μου με τον Στεργιο που με προπονει τωρα για τους καλοκαιρινους αγωνες ,μαζι με τους δικους του χαιρετισμους σε εσας.Συντομα θα
ανεβασουμε βιντεακι απο προπονησεις του Στεργιου που κανει τωρα στα 61 !!!!μια ζωντανη αποδειξη οτι το bodybuilding δεν εχει ηλικια .και μαλιστα με κιλα που θα ζηλεψετε .


τον στέριο τον γνωρίζω πολλα χρόνια , απλα τελευταία χαθήκαμε , ανήκει στην παλια σχολή του ελληνικού ββ , άνθρωπος με όρεξη και χαρα να βοηθήσει , τα χαιρετίσματά μου γιάννη να του δώσεις :toast::toast:

LION
27-12-10, 18:50
K.Xρηστο βρηκα επιτελους το τροπο να σας ανταποδωσω τους χαιρετισμους σας .στελνω μια φωτογραφια μου με τον Στεργιο που με προπονει τωρα για τους καλοκαιρινους αγωνες ,μαζι με τους δικους του χαιρετισμους σε εσας.Συντομα θα
ανεβασουμε βιντεακι απο προπονησεις του Στεργιου που κανει τωρα στα 61 !!!!μια ζωντανη αποδειξη οτι το bodybuilding δεν εχει ηλικια .και μαλιστα με κιλα που θα ζηλεψετε .


Νασαι καλα Γιαννη!
Και τον πατερα σου και τον Στεργιο,τους εχω μεσα στην καρδια μου!:toast:
Μου αρεσε πολυ αυτη η τελευταια φωτο,που χαμογελαει ο Στεργιος.:thumbup:
:welcome::welcome::welcome:

spirospros
28-12-10, 09:25
:thumbup: μπραβο μπραβο

fetas
28-12-10, 11:10
Eυχαριστω παρα πολυ ολους που μιλησαν εδω για μενα ,και ευχαριστω πολυ τo team του bodybuilding.gr που καταχωρηση το ονομα μου στα αφιερωματα .
Εν συνεχεια λοιπον παραχωρω καποιες φωτογραφιες μου απο την πρωτη μου προετοιμασια το1997 για το πανελληνιο πρωταθλημα της NABBA επι Αναργυρου Τσοπουριδη .Γυμναζομουνα στην δουλεια του πατερα μου οπου ειχε ολο τον εξοπλισμο απο το παλιο του τοτε γυμναστηριο περιπου 1 χρονο .Ειμαι εδω γυρω στα 85-88 κιλα και ειχα βαλει σε ενα χρονο 17 κιλα .

f-panos
28-12-10, 20:46
:clap::clap::clap:

Α ρε Γιανναρε ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!

:bowdown::bowdown::bowdown:

sogoku
28-12-10, 20:51
Καλουπι αξιοζηλευτο.

Muscleboss
29-12-10, 01:21
Πολυ ωραίες φώτος! Δε ξέρω αν θυμάσαι Γιάννη, αλλά οταν είχαμε συναντηθεί στο Βόλο, το 2003, στον πρωτο μου αγωνα, μου λές "Έχω παίξει σε 7 αγώνες" και έμεινα με το στόμα ανοιχτό... λέω "ποτε προλαβε αυτος junior και επαιξε τοσους αγωνες...." τωρα καταλαβαίνω οτι η οικογένεια έχει μια παραδοση απο πισω, την οποια συνεχιζεις επαξια :clap:

ΜΒ

Eddie
29-12-10, 01:25
Πολυ καλες φωτο!Ειδικοτερα μου αρεσε η πρωτη,το στηθος ειναι μαματο.

fetas
29-12-10, 12:05
Πολυ ωραίες φώτος! Δε ξέρω αν θυμάσαι Γιάννη, αλλά οταν είχαμε συναντηθεί στο Βόλο, το 2003, στον πρωτο μου αγωνα, μου λές "Έχω παίξει σε 7 αγώνες" και έμεινα με το στόμα ανοιχτό... λέω "ποτε προλαβε αυτος junior και επαιξε τοσους αγωνες...." τωρα καταλαβαίνω οτι η οικογένεια έχει μια παραδοση απο πισω, την οποια συνεχιζεις επαξια :clap:

ΜΒ
Φυσικα και το θυμαμαι Πανο ,και επαθα πλακα οταν σε ειδα στις φωτογραφιες σου γιατι βελτιωθηκες παρα πολυ στους μετα σου αγωνες
χαχαχαχχαχ θυμαμαι που σκουντιομασταν στην σκηνη και μετα ζητουσαμε συγνωμη ο ενας απο τον αλλον θυμασαι?
Πολλα μπραβο για το bodybuilding.gr φοβερη κινηση για τον κοσμο του bodybuilding.Eλπιζω συντομα να τα πουμε απο κοντα.

fetas
29-12-10, 12:08
Πολυ καλες φωτο!Ειδικοτερα μου αρεσε η πρωτη,το στηθος ειναι μαματο.

Nαι η αληθεια ειναι οτι ημουνα κολημενος με το στηθος και ειδικα με τις πιεσεις στον παγκο .Ευχαριστω Eddie.

Νικος 23
30-12-10, 01:20
Ενα πραμα εχω να πω για τον ΓΙΑΝΝΑΡΟ.ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown:
οι αγωνες που θα πραγματοποιηθουν στης σερρες 28 μαιου ειναι γεγονος.
Το καλυτερο ομως ειναι οτι θα αγωνιστη και ο NATURAL φετας Γιαννης................και οχι μονο θα παρει μερος αλλα θα βγει και πρωτοςςςςςςςςςςςςςςςςςς:):):):):)
Οσοι θα παρεται μερος λοιπον προετοιμαστηται οσο μπορειται πιο καλα για να διεκδικησεται την 2 θεση γιατι η 1 θα ειναι πιασμενη απο τον Γιανναροοοοοοοοοοοοοο:bowdown::bowdown::bowdown:ΤΕΛΟΣ

bodystyle
26-02-11, 15:16
Μιας και το αφιερωμα ειναι δικο μας ας σας ενημερωσουμε και εδω πως ,αυτο το διαστημα ο γιαννης και εγω(βασιλης)διοργανωνουμε το πανελληνιο πρωταθλημα τησ wff-nabba στις 28 .5.11 στην σερρες ,και θα χαρουμε να σας δουμε ολους εκει.

bodystyle
27-02-11, 21:57
Βρηκα ψαχνωντας σε παλια αλμπουμ και αυτες τις φωτο του γιαννη απο τον πρωτο του αγωνα 1997 στην σερρες αλλα και απο τα 2-3 επομενα χρονια στο γυμν. μας εως και το 2001 στο πανελληνιο της nabba στην θεσ.κη νομιζω. με τον Ζαχιλα στον τιτλο για τον γενικο νικητη.(ο γιαννης ηταν 1ος στην κατηγορια junior) .Επισης το 2003 στον Βολο στο πανελληνιο και παλι σε συγκρισεις με τον μαθητη του Ηλια (Τριανταφυλλου) σε κατηγορια junior και παλι.

savage
27-02-11, 22:05
ωραιες φωτο μπραβο βασιλη. ο γιαννης ειναι ενας αθλητης που θαυμαζω πολυ και το ξερει καλα. αν και οπως του εχω πει πολυ δυσκολα θα μπορεσω να ερθω στον αγωνα στις σερρες,ευχομαι να εχει καθε επιτυχια ο αγωνας.
γιαννη εχεις πολλα χαιρετισματα απο τον παρασκευα το νικολαου το φιλο μου,παρεπιπτοντως:welcome:

TRIANTAFYLLOU
28-02-11, 01:18
ο Γιάννης απο κεί και μετα κάθε χρόνο γινόταν και καλύτερος , στην φωτο είναι με ενα δικό μου αθλητή τότε απο καβάλα τον Μπάμπη τον Κωσταντινίδη αδερφό του Ιορδάνη που είχε κερδίσει και γενικό τζούνιορ πανελλήνιο

αλλα είπαμε παίζει ρόλο και η παράδοση της οικογένειας γιαντζόγλου :clap::clap:

bodystyle
28-02-11, 17:44
Παρακατω ειναι καποιες φωτο απο το universum 2010 wff στην Αστρια,λιγο διαφορετικες απο τις συνηθισμενες.Δειχνουν την κουραση απο την διαιτα ,την αγωνια πριν την σκηνη και κατα την διαρκεια του αγωνα,την βοηθεια του ενος προς τους αλλους της ελληνικης ομαδας και τελος την χαρα τις επιτυχιας.Ολα αυτα, και η προετοιμασια για να φτασεις εκει, ειναι το fitness kai το bodybuilding αγωνων.

fetas
10-04-11, 02:27
Σας ευχαριστω πολυ ολους μεσα απο την καρδια μου!
κανω 21 μερες διαιτα και σημερα εφαγα μια πιτσα ,και 2 κρεπες και δεν μπορω να κοιμηθω και διαβαζω ολα αυτα που γραψατε στο τοπικ για μενα.
Ενα απο τα μεγαλυτερα κινητρα ενως αθλητη επι σκηνης και μη ειναι ο θαυμασμος του κοινου.Και το μονο που μπορει να κανει για να τους ευχαριστησει ειναι να συνεχιζει.......
:welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:

BODYMPAL
10-04-11, 11:06
Πραγματικά καταπληκτικός !!!:shock::shock::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown: Τα λόγια είναι περιττά !!!:):):) Είσαι πρότυπο για όλους εμάς εδώ μέσα και αποδικνιετε περίτρανα πως μπορούμε να αποκτήσουμε προσπαθώντας με φυσικό τρόπο αγωνιστική κατάσταση !!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: Προσωπικά περιμένω την ώρα που θα σε γνωρίσω και από κοντά στο mr Κρήτη !!;););););)

bodystyle
21-05-11, 13:24
Και κάποιες φωτο από το greek king ,15.5.11 στο Ηράκλειο.1ος νικητής στην fitness ανδρων athletic και 4ος νικητής στην b.b. men 3,την βαρια! κατηγορία.

Eddie
21-05-11, 14:04
Μπραβο :clap::clap::clap::clap::clap:

Κομματια,πολυ καλος..το στηθος ειναι για κορνιζα :clap:

bodystyle
04-06-11, 19:52
Mερικές φωτο του Γιάννη από το πανελλήνιο nabba-wff-serres 2011.....

Madd_Chadd
04-06-11, 20:41
Ο Γιαννης ειναι RANK 1 για εμας που τον γνωριζουμε !!!! :clap: :thumbup: :weights: Ααα και Βασιλη βαλε καμια απο τις μυστικες....ωρα προπονησης π.χ :P

Madd_Chadd
15-06-11, 18:51
Αυτες ειναι καποιες απο τις φωτογραφιες του Natural Αθλητη Ιωαννη Γιατζογλου 3 μερες πριν το WFF UNIVERSE 18 Ιουνιου 2011 στην Αυστρια.Ευχαριστω τον Γιαννη και τον αδερφο του Βασιλη που μου επετρεψαν να τις ανεβασω και για ολες τις συμβουλες πανω στο bodybuilding που μου εχουν δωσει και συνεχιζουν να μου δεινουν. :clap::clap::clap:

2758027581275822758327584

savage
15-06-11, 18:57
Απιστευτος!!!!:shock:
Respect!!!:bowdown:

BODYMPAL
15-06-11, 20:30
Γιάννη απλά φοβερός !!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup: (και πάνω απ'ολα NATURAL !!!!)Εύχομαι ότι καλύτερο για τους αγώνες!! πραγματικά νιώθω τυχερός που σε έχω γνωρίσει και από κοντά γιατί εκτός από καταπληκτικός αθλητής είσαι και ένας υπέροχος ΑΝΘΡΩΠΟΣ !!!!:welcome:

Muscleboss
15-06-11, 21:07
Καλή επιτυχία και από εμένα στο Γιάννη. Πιστεύω θα τα πάει πολύ καλά :toast:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
15-06-11, 21:50
ο γιάννης έχει πλέον μπαρουτοκαπνιστεί σε τέτοιους αγώνες και έχει την φόρμα αλλα και την εμπειρία να διεκδικήσει κάτι πολύ καλό .
καλη επιτυχία γιάννη και να πάν όλα καλά :thumbup::thumbup::thumbup:

zakk lio
16-06-11, 00:44
Οντως εχει μπαρουτοκαπνιστει τοσο καιρο, αλλα φετος διψαει περισσοτερο απο καθε αλλη φορα για διακρισεις !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Δεν τον εχω ξαναδει ΤΟΣΟ στεγνο !!!!!!
σημερα εκει που καθοταν στον υπολογιστη παρατηρουσα τον πηχη του και το δερμα του ηταν λες και δεν υπηρχε!!!


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΑΕΙ ΓΙΑ ΑΥΣΤΡΙΑ!!!

savage
16-06-11, 00:57
εχεις δικιο ζαχο,και γω που μιλησα μαζι του το απογευμα στο τηλεφωνο αυτο καταλαβα. φετος ειναι πολυ διψασμενος ,εχει παρει σβαρνα τους αγωνες και εχει ακομα πολυ δρομο. :thumbup:

καλη επιτυχια στην αυστρια αν και του ειπα και στο τηλ το απογευμα:thumbup:

zakk lio
20-06-11, 20:54
Μερικες φωτογραφιες του "ΣΦΑΓΜΕΝΟΥ" πλεον Γιαννη Γιαντζογλου απο το Παγκοσμιο Πρωταθλημα της ΝΑΒΒΑ & WFF στην Αυστρια στης 28/6/2011 !!!!!!!!!!!!

Αν στο Πανελληνιο Πρωταθλημα των Σερρων ειχε λιγο πετσι πανω του, στην Αυστρια το εχασε και αυτο!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΤΡΙΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!! :clap::clap:

http://www.team-andro.com/coppermine/albums/userpics/11590/normal_A_DSC_8406__229_.jpg

http://www.team-andro.com/coppermine/albums/userpics/11590/normal_A_DSC_8406__223_.jpg

http://www.team-andro.com/coppermine/albums/userpics/11590/normal_A_DSC_8406__227_.jpg

http://www.team-andro.com/coppermine/albums/userpics/11590/normal_A_DSC_8406__228_.jpg

http://www.team-andro.com/coppermine/albums/userpics/11590/normal_A_DSC_8406__230_.jpg

Μολις τις βρηκα τις φωτογραφιες ... τις ανεβασα ... και φευγω γρηγορα και ορεξατος για προπονηση!!! :turtle::turtle::turtle: :welcome:

Madd_Chadd
20-06-11, 22:51
Πολυ ωραιες φωτο Ζαχο !!! :clap::clap:

gym
21-06-11, 14:52
μ αρεσει που αυτος ο αθλητης χαμογελαει στη σκηνη...δηλαδη βγαζει ζωντανια κ οτι πραγματικα το διασκεδαζει.. και επισης δεν δειχνει στο προσωπο του να δυσκολευεται τοσο να σφιξει για να ποζαρει, του βγαινει τοσο φυσικα...μπραβο του!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

bodystyle
21-06-11, 15:49
Να συμπληρώσω καποιες καλές φώτο του Γιάννη από το 2011 wff-mr universe.ο μεγαλύτερος και σκληρότερος αγώνας του Γιάννη εδώ και χρόνια . Πολλά άτομα στην κατηγορία, πολυ υψηλό επιπεδο σε σχέση με τις προιγούμενες 5-6 χρονιές, πολλές αλλαγές στην ψυχολογία του από τον διαχωρισμό εως την απονομή.Φύγαμε από την Ελλάδα ελπίζοντας σε διάκριση αφου ήταν σε πολύ καλή φόρμα,κυριολεκτικά στον διαχωρισμό έπεσαν τα αυτια μας...όταν ανέβηκαν στην σκηνή το βράδυ καταλάβαμε πως μετραει,...και τέλος μας έμεινε η πικρία πως μπορούσε να είναι πιο πάνω.Έτσι είναι ο πρωταθλητισμός.Θέλεις να κερδίσεις.

Madd_Chadd
21-06-11, 17:56
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

sogoku
21-06-11, 18:44
Γονιδια δυνατα και κορμι αγαλμα ο Γιαννης.

savage
22-06-11, 02:34
ενταξει τα λογια ειναι περιττα για το γιαννη. απιστευτη η κατασταση του!!! :bowdown::bowdown:

Madd_Chadd
30-06-11, 17:26
Ανεβαζω και αυτες που εχετε δει τις 3 απλα για να υπαρχουν στο topic του Γιαννη.;)
2813428135281362813728138

blackhack
30-06-11, 17:33
φοβερο σωμα,εχω παθει πλακα.Συγχαρητηρια πολλα γι αυτα που εχεις πετυχει Γιαννη.Ερχομουν στο γυμναστηριο Σερρες οταν ημουν 15.

bodystyle
11-07-11, 23:19
Δύο, τρείς φώτο του Γιάννη από το INBA natural world cup italy 2011.Το αποκορύφωμά του για φέτος και η βάση για την συνέχεια...

savage
12-07-11, 01:50
πραγματικα σε τρομερη φορμα ο γιαννης. εξαιρετικος αθλητης και φιλος και πανω απ'ολα εξαιρετικος ανθρωπος. εχω να πω γι'αυτον μονο τα καλυτερα!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

crow
12-07-11, 13:38
πραγματικα σε τρομερη φορμα ο γιαννης. εξαιρετικος αθλητης και φιλος και πανω απ'ολα εξαιρετικος ανθρωπος. εχω να πω γι'αυτον μονο τα καλυτερα!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

+1 :thumbup::thumbup::thumbup:
Ο Γιαννης ειναι απλα απιστευτος.........χαιρομαι πολυ που τον γνωρισα!!!!!!!!!!

savage
12-07-11, 17:31
αλλη μια φωτο γιαννη που διακρινεται στο βαθος σε σταση ριλαξ αλλα ακομα κι ετσι κερναει τσαι τους αντιπαλους του με τα ποδια που εχει. η διαφορα του με τους αλλους ειναι πολυ μεγαλη. :clap:

fetas
12-07-11, 20:31
αλλη μια φωτο γιαννη που διακρινεται στο βαθος σε σταση ριλαξ αλλα ακομα κι ετσι κερναει τσαι τους αντιπαλους του με τα ποδια που εχει. η διαφορα του με τους αλλους ειναι πολυ μεγαλη. :clap:,

Τι να απαντησω τωρα για ολα αυτα !!!!!!!!
Ευχαριστω θερμα τον Νικο για ολα του τα λογια και την εμψυχωση του οταν αγωνιζομουν .Ενας απο τους ανθρωπους που με εκανε να ξαναξεκινησω να γυμναζομαι!!!!Ενα μεγαλο χειροκροτημα :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
και για αυτον και για την Ναντια!!

savage
12-07-11, 22:56
,

Τι να απαντησω τωρα για ολα αυτα !!!!!!!!
Ευχαριστω θερμα τον Νικο για ολα του τα λογια και την εμψυχωση του οταν αγωνιζομουν .Ενας απο τους ανθρωπους που με εκανε να ξαναξεκινησω να γυμναζομαι!!!!Ενα μεγαλο χειροκροτημα :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
και για αυτον και για την Ναντια!!

αυτο ειναι το μεγαλυτερο κοπλιμεντο που μπορει να δεχτει ενας αθλητης.
να βγαινει ενας αθλητης (καλυτερος απο μενα οπως ο γιαννης) και να λεει οτι ημουν ενας απο τους λογους που τον εκανα να ξαναρχισει να γυμναζεται.
θα μπορουσε να μην το πει.αλλωστε ποιος ειμαι εγω μπροστα στο γιαννη? εχει πολυ περισσοτερες διακρισεις απο μενα.
για αλλη μια φορα ομως δειχνει το ηθος του και την μετριφροσυνη που τον διακρινει.
πραγματικος ντορας για μενα
:clap::clap::bowdown:

bodystyle
02-08-11, 10:42
:welcome:Το Σαββατοκύριακο που πέρασε
<<κλείδωσε>> η συμετοχή του Γιάννη σε δύο κορυφαίους αγώνες για την επόμενη αγωνιστική σεζόν. Αμέσως μετά το world cup του leco στην Ιταλία δέχτηκε μια προφορική πρόσκληση από τον προεδρο της inba-pnba παγκοσμίως ,denny kako , η οποία επιβεβαιώθηκε με το παραπάνω τώρα αφού θα την έχουμε γραπτή σε λίγες ημέρες.

Στις 5 Νοεμβρίου λοιπόν, Σάββατο θα συμ. στο natural world chambionship στο hollywood , το αντίστοιχο της usa το οποίο δεν έχει καμία σχέση με το ευρωπαικό γιατί λαμβάνουν μέρος όλες οι λατινο αμερ. χώρες , ο Καναδάς η Αυστραλία και πολλοί περ. Αμερικάνοι.

Στις 11 -12-13 Νοεμβρίου στην Νεβάδα στο Reno θα πραγματοποιηθεί το NATURAL MR OLYMBIA 2011,ο οποίος είναι ο δεύτερος αγώνας του Γιάννη για φέτος.
Σας παρουσιάζω και τις αφίσες των αγώνων .

Madd_Chadd
02-08-11, 12:28
:clap::clap::clap::clap: Συνχαρητηρια !!!!!1η φορα που θα παει ο Γιαννης στο Αμερικα και αν δε κανω λαθος Βασιλη ειναι και ο 1ο πρωτος Ελληνας που παει στο Natural Olympia?Καλη προετοιμασια να ευχηθω εχει 3+ μηνες μπροστα του για να κανει οτι καλυτερο μπορει.:weights::thumbup:

savage
02-08-11, 12:32
Αυτα ειναι νεα!!!!:clap::clap:
Φετος ο Γιαννης,του χρονου εγω.:thumbup:
Καλη επιτυχια(την οποια θεωρω δεδομενη βεβαια :icon_smile_big: ) στον Γιαννη μεσα απο την καρδια μου!!:thumbup::welcome:

jGod
02-08-11, 12:49
συγχαρητήρια και καλή προετοιμασία εύχομαι!:green:stay heavy!

zakk lio
04-08-11, 02:45
Δυσκολα μπορουμε να κατανοησουμε εδω στην ελλαδα τη σημασια και τη βαρυτητα του NATURAL OLYMPIA διοτι δεν εχουμε τετοιους αγωνες...
Το σιγουρο ειναι οτι ο Γιαννης ειναι ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΣ και ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ!!! εχει κατανοησει την μεγαλη και απροσμενη ευκαιρια που του δινεται και τα δινει ολα!!! :clap::clap::clap:

οπως τον ειδα τις προαλλες απο κοντα, ειναι σε αριστη σωματικη κατασταση και ας ειχε βγει για αρκετες μερες απο το προγραμμα του... ενα νεο παιδακι, το τριτο πλεον στην οικογενεια του ειναι λογικο να του αποσπαει την προσοχη τωρα... :)

παντως οπως και να χει συντομα θα ειναι ετοιμος να σταθει απεναντι στους PRO τις ΙΝΒΑ και να τους κοιταξει στα ματια!!! εχει καταφερει δυσκολοτερα πραγματα και με τετοια φορμα που επιασε και οσο παει βελτιωνει δεν εχει να φοβηθει απολυτως τιποτα !!!!!

καλο θα ηταν να γινει ενα νεο τοπικ στους διεθνεις αγωνες με θεμα το NATURAL OLYMPIA 2011 και να παρουσιαστουν οι αθλητες που παιζουν καθε χρονο για να μαθουμε και οι υπολοιποι ;););)
(savage you are the perfect man for this job) :thumbup::thumbup:

Madd_Chadd
04-08-11, 19:25
Αυτα ειναι νεα!!!!:clap::clap:
Φετος ο Γιαννης,του χρονου εγω.:thumbup:
Καλη επιτυχια(την οποια θεωρω δεδομενη βεβαια :icon_smile_big: ) στον Γιαννη μεσα απο την καρδια μου!!:thumbup::welcome:

Θα έρθει κ σένα η ώρα σου savage :).
Μήπως θα ήταν καλό να κάνουμε ένα θέμα για τους αγώνες που πρόκειται να λάβει μέρος ο Γιαννης; Ιστορία αγώνων και αθλητές που έχουν λάβει μέρος στο παρελθόν.

savage
06-08-11, 13:24
παντως οπως και να χει συντομα θα ειναι ετοιμος να σταθει απεναντι στους PRO τις ΙΝΒΑ και να τους κοιταξει στα ματια!!! εχει καταφερει δυσκολοτερα πραγματα και με τετοια φορμα που επιασε και οσο παει βελτιωνει δεν εχει να φοβηθει απολυτως τιποτα !!!!!

ζαχο νομιζω οτι ο γιαννης σε πρωτη φαση δε θα παιξει με τους προ της ΙΝΒΑ.δεν εχει επαγγελματικη καρτα αλλωστε ακομα. θα τη διεκδικησει στους 2 αυτους αγωνες.
και για το Νatural Olympia να διευκρινισουμε οτι γινονται 2 μερες. τη μεν παρασκευη γινεται το Αmateur Olympia (στο οποο θα συμμετασχει ο γιαννης) και το σαββατο το Οlympia των προ.
ο νικητης του World Championship & Natural Olympia παιρνουν επαγγελματικη καρτα απ'οσο ξερω.
το διευκρινιζω οχι για να μειωσω το γιαννη,απλα για να μην πει κανενας καλοθελητης οτι λεμε πραγματα που δεν ισχυουν και οτι καβαλαησαμε το καλαμι.
μακαρι ο γιαννης να γινει ο 1ος ελληνας επαγγελματιας:bowdown:


καλο θα ηταν να γινει ενα νεο τοπικ στους διεθνεις αγωνες με θεμα το NATURAL OLYMPIA 2011 και να παρουσιαστουν οι αθλητες που παιζουν καθε χρονο για να μαθουμε και οι υπολοιποι ;););)
(savage you are the perfect man for this job) :thumbup::thumbup:

Μήπως θα ήταν καλό να κάνουμε ένα θέμα για τους αγώνες που πρόκειται να λάβει μέρος ο Γιαννης; Ιστορία αγώνων και αθλητές που έχουν λάβει μέρος στο παρελθόν.[/QUOTE]

πολυ καλη ιδεα.αφηστε το πανω μου. απλα δωστε μου λιγο χρονο να μαζεψω πληροφοριες:thumbup:



Θα έρθει κ σένα η ώρα σου savage :).

σιγουρα θα ερθει. θα μπορουσα να παω κι απο φετος.μου προτεινε ο προεδρος ο κ.Κακος. απλα θεωρω πως δεν ειμαι ετοιμος ακομα να διεκδικησω την επαγγελματικη καρτα.εχω παιξει πολλους αγωνες τους τελευταιους μηνες και το σωμα μου αφενος χρειαζεται ξεκουραση ,αφετερου πρεπει να αυξησω τη μυικοτητα μου. ειναι και πολλα τα εξοδα για ενα τετοιο υπεραρλαντικο ταξιδι και πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες.ισως δοκιμασω του χρονου η οποτε τελος παντων θεωρησω οτι ειμαι ετοιμος .

pepeismenos karga
06-08-11, 14:55
αυτα ειναι..........μπραβο στο γιαννη και μακαρι να παει και να τα δωσει ολα..το εχει.και την επαγγελαμτικη καρτα ειναι θεμα μηνων.......οσο αφορα τους νατουραλ αυτος που το πηρε ειναι ο ιαπωνας[μου φενεται] kiyoshi moody...ο οπιος κατεβαινει στη hevyweight[δηλαδη -100] και γενικα παραειναι για νατουραλ αλαλ τεσπα.....αυτος εαν δεν κανω λαθος ειναι ο τωρινος μρ ολυμπια....και εχει πολυ καλο σχημα ο ατιμος.τεσπα καλη επιτυχια στο γιαννη......good luck...

savage
06-08-11, 22:18
δημητρη ο γιαννης ειναι αποφασισμενος να κανει το καλυτερο δυνατο. μακαρι αυτο να σημανει και μια μεγαλη επιτυχια για το ελληνικο bodybuilding!:clap:
δε θα ειναι ευκολη υποθεση αλλα θα δωσει τη μαχη του. μιλαμε πολυ συχνα στο τηλ και με αυτον και με τον αδερφο του,εχει πολυ καλη ψυχολογια μετα και τη γεννηση του 3ου παιδιου του(ολα πηγαν καλα στη γεννα οποτε του εφυγε κι ενα αγχος). ο γιαννης εχει μεγαλες δυνατοτητες και πιστευω οτι θα μας εκπροσωπησει επαξια!:clap:

crow
07-08-11, 17:16
Εγω που ειδα λιγο πολυ τους αθλητες που θα εχει αντιπαλους νομιζω πως θα γυρισει με μετάλλιο....Οπως κ να εχει του αξιζει ενα μεγαλο BRAVO :clap::clap::clap:

Y.G Γιαννη δεν φανταζομαι να πας χωρις τον Giuseppe?????:P:P:P

ChestBrah
07-08-11, 17:41
Καλός αθλητής και καλή συμμετρία, αλλά μην κοροιδευόμαστε. Δεν φτάνεις σε τόσο χαμηλά ποσοστά λίπους με διατροφή, αερόβια και λιποδιαλύτες του στυλ μιτοτροπίν και λιπο6. Αυτό π θέλω να πω είναι πως να πασάρονται αθλητές του συγκεκριμένου (και ανώτερου επιπέδου) ως natural είναι κορο'ι'δία και είναι σαν να παίζουν με την νοημοσύνη των άλλων και ιδιαίτερα αυτών π δεν έχουν ψαχθεί με το άθλημα. Όσο για θέμα γονιδίων σίγουρα παίζει ρόλο στη συμμετρία του σώματος, απλά το να υπονοούμε ότι κάποιος φτάνει σε αυτό το επίπεδο λόγω δυνατότητας π του δίνουν τα γονίδια του είναι αστείο.

naturalgiaourtaki
07-08-11, 17:51
Καλός αθλητής και καλή συμμετρία, αλλά μην κοροιδευόμαστε. Δεν φτάνεις σε τόσο χαμηλά ποσοστά λίπους με διατροφή, αερόβια και λιποδιαλύτες του στυλ μιτοτροπίν και λιπο6. Αυτό π θέλω να πω είναι πως να πασάρονται αθλητές του συγκεκριμένου (και ανώτερου επιπέδου) ως natural είναι κορο'ι'δία και είναι σαν να παίζουν με την νοημοσύνη των άλλων και ιδιαίτερα αυτών π δεν έχουν ψαχθεί με το άθλημα. Όσο για θέμα γονιδίων σίγουρα παίζει ρόλο στη συμμετρία του σώματος, απλά το να υπονοούμε ότι κάποιος φτάνει σε αυτό το επίπεδο λόγω δυνατότητας π του δίνουν τα γονίδια του είναι αστείο.

Το mitotropin φταίει για όλα,του κάψε το ένα στήθος απ την έντονη θερμογέννεση του νάρκισου

Madd_Chadd
07-08-11, 20:56
Καλός αθλητής και καλή συμμετρία, αλλά μην κοροιδευόμαστε. Δεν φτάνεις σε τόσο χαμηλά ποσοστά λίπους με διατροφή, αερόβια και λιποδιαλύτες του στυλ μιτοτροπίν και λιπο6. Αυτό π θέλω να πω είναι πως να πασάρονται αθλητές του συγκεκριμένου (και ανώτερου επιπέδου) ως natural είναι κορο'ι'δία και είναι σαν να παίζουν με την νοημοσύνη των άλλων και ιδιαίτερα αυτών π δεν έχουν ψαχθεί με το άθλημα. Όσο για θέμα γονιδίων σίγουρα παίζει ρόλο στη συμμετρία του σώματος, απλά το να υπονοούμε ότι κάποιος φτάνει σε αυτό το επίπεδο λόγω δυνατότητας π του δίνουν τα γονίδια του είναι αστείο.

O καθενας μπορει να νομιζει οτι θελει και συνηθως οι ασχετοι που δε γνωριζουν λενε κακιες.Οταν θα γυμναζεστε για 15 χρονια μπορειτε να πειτε δε γινεται εως τοτε αυτα που γραφετε θα ειναι λογια του αερα.Το site θα υπαρχει μετα απο 15 χρονια φανταζομαι οποτε περιμενουμε φωτο σας!:green: Οσο για το στηθος του,εκανε ισιο παγκο με αρκετα κιλα και ο παρτενερ του δεν τον βοηθησε τη καταλληλη στιγμη με αποτελεσμα να του πεσουν και να κοπει το στηθος του.Καμια αλλη ερωτηση?;)

Υ.Γ Οταν βλεπω τον Γιαννη να δαγκωνει τη κοκκινη πιπερια λες και ειναι μπανανα με πιανει απλα εμετος.Αλλα γιαυτο ειναι αυτος που ειναι!

ChestBrah
07-08-11, 21:59
O καθενας μπορει να νομιζει οτι θελει και συνηθως οι ασχετοι που δε γνωριζουν λενε κακιες.Οταν θα γυμναζεστε για 15 χρονια μπορειτε να πειτε δε γινεται εως τοτε αυτα που γραφετε θα ειναι λογια του αερα.Το site θα υπαρχει μετα απο 15 χρονια φανταζομαι οποτε περιμενουμε φωτο σας!:green: Οσο για το στηθος του,εκανε ισιο παγκο με αρκετα κιλα και ο παρτενερ του δεν τον βοηθησε τη καταλληλη στιγμη με αποτελεσμα να του πεσουν και να κοπει το στηθος του.Καμια αλλη ερωτηση?;)

Υ.Γ Οταν βλεπω τον Γιαννη να δαγκωνει τη κοκκινη πιπερια λες και ειναι μπανανα με πιανει απλα εμετος.Αλλα γιαυτο ειναι αυτος που ειναι!

Αδερφέ μπορείς να μ αποδείξεις ότι ο Κάτλερ δεν είναι natural? ;). Αν το πάμε έτσι κανείς δεν παίρνει αναβολικά από τη στιγμή π δεν μπορούμε να το αποδείξουμε.. Ας ζούμε λοιπόν στο ψέμα αφού αυτό σας αρέσει..

beefmeup
07-08-11, 22:01
:moderator::moderator::moderator:

μεινετε ον τοπικ,μην λεμε παλι τα ιδια.
το οφ ποστ του naturalgiaourtaki πηγε στην αλανα,κ οι κυρωσεις ακολουθουν.
δεν θα χαλατε τα θεματα καποιοι γιατι την εχετε δει μαγκες,capiche?

savage
07-08-11, 23:58
O καθενας μπορει να νομιζει οτι θελει και συνηθως οι ασχετοι που δε γνωριζουν λενε κακιες.Οταν θα γυμναζεστε για 15 χρονια μπορειτε να πειτε δε γινεται εως τοτε αυτα που γραφετε θα ειναι λογια του αερα.Το site θα υπαρχει μετα απο 15 χρονια φανταζομαι οποτε περιμενουμε φωτο σας!:green: Οσο για το στηθος του,εκανε ισιο παγκο με αρκετα κιλα και ο παρτενερ του δεν τον βοηθησε τη καταλληλη στιγμη με αποτελεσμα να του πεσουν και να κοπει το στηθος του.Καμια αλλη ερωτηση?;)

Υ.Γ Οταν βλεπω τον Γιαννη να δαγκωνει τη κοκκινη πιπερια λες και ειναι μπανανα με πιανει απλα εμετος.Αλλα γιαυτο ειναι αυτος που ειναι!

ψηλε μην δινεις αξια στα troll. κοπλιμεντο του κανουν του Γιαννη στην τελικη.

Υγ.διονυση ν'αγιασει το στομα σου ρε φιλαρακι!:clap:

ChestBrah
08-08-11, 01:06
ψηλε μην δινεις αξια στα troll. κοπλιμεντο του κανουν του Γιαννη στην τελικη.

Υγ.διονυση ν'αγιασει το στομα σου ρε φιλαρακι!:clap:

Χαιρετώ το θηρίο του σα'ι'τ. Αρχηγέ με φρικάρουν τα πρηγμένα δικεφαλά σου στο άβαταρ. Εσύ λογικά είσαι natural, γιατί αν πήρες αναβόλες για να σαι έτσι τι να πω, πάνε πέσε από την Μπέλιτσα ;). Θα με πεις και τρολ. Λεπτέ ε λεπτέ. :D

savage
08-08-11, 01:26
εχεις δικιο.δεν εισαι τρολ.ειναι προφανες οτι εχεις μπει στο site για να πληξεις την εικονα του γιαννη,και οτι πιθανοτατα εχεις κατι προσωπικο μαζι του αφου εισαι και συ σερραιος οπως λες στην ενοτητα των νεων μελων.μεσα σε 2 μερες απο τη στιγμη που γραφτηκες και με 5 ποστ ολα κι ολα ηρθες στο τοπικ του γιαννη να πεταξεις λασπη. καθολου τυχαιο.
δυστυχως για σενα δε θα πεσω στο επιπεδο σου να ανταλλαξουμε χαρακτηρισμους αν και ξερω οτι πολυ θα το ηθελες.αλλωστε by the morning you'll have probably been banned:welcome:

αυτα απο μενα και δε θα επανελθω.ηδη ξοδεψα πολυ χρονο για εναν ανωνυμο.

ζητω συγνωμη απο το φιλο μου το Γιαννη που καταχραστηκα το τοπικ του για λιγο,απλα καλο ειναι να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους.

ChestBrah
08-08-11, 08:54
εχεις δικιο.δεν εισαι τρολ.ειναι προφανες οτι εχεις μπει στο site για να πληξεις την εικονα του γιαννη,και οτι πιθανοτατα εχεις κατι προσωπικο μαζι του αφου εισαι και συ σερραιος οπως λες στην ενοτητα των νεων μελων.μεσα σε 2 μερες απο τη στιγμη που γραφτηκες και με 5 ποστ ολα κι ολα ηρθες στο τοπικ του γιαννη να πεταξεις λασπη. καθολου τυχαιο.
δυστυχως για σενα δε θα πεσω στο επιπεδο σου να ανταλλαξουμε χαρακτηρισμους αν και ξερω οτι πολυ θα το ηθελες.αλλωστε by the morning you'll have probably been banned:welcome:

αυτα απο μενα και δε θα επανελθω.ηδη ξοδεψα πολυ χρονο για εναν ανωνυμο.

ζητω συγνωμη απο το φιλο μου το Γιαννη που καταχραστηκα το τοπικ του για λιγο,απλα καλο ειναι να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους.

Ποια εικόνα ήρθα να αμαυρώσω? Αν διάβασες προσεχτικά το ποστ μου είπα πως είναι καλός σαν αθλητής, απλά αμφισβήτησα το ότι είναι φυσικός.. Άντε και ακόμα ας υποθέσουμε ότι δεν πήρε αναβολικά, αμφισβητείς ότι πήρε τρελά διουρητικά πριν τον αγώνα και για να είναι σε αυτήν την φόρμα? Πολλοί μεγάλοι αθλητές δεν πασάρoνται σαν φυσικοί (εννοείται πως δεν αναφέρουν και για αναβολικά είναι λογικό). Εμένα απλά με ενοχλεί το πάθος μερικών να παρουσιάσουν τον εαυτό τους ως natural. όσο για το ban δεν νομίζω να προσέβαλα κανέναν...Εσύ ήσουν αυτός π άρχισες τα ερεθιστικά σχόλια.. ;)

FiVo-Alex/City
08-08-11, 09:40
Ποια εικόνα ήρθα να αμαυρώσω? Αν διάβασες προσεχτικά το ποστ μου είπα πως είναι καλός σαν αθλητής, απλά αμφισβήτησα το ότι είναι φυσικός.. Άντε και ακόμα ας υποθέσουμε ότι δεν πήρε αναβολικά, αμφισβητείς ότι πήρε τρελά διουρητικά πριν τον αγώνα και για να είναι σε αυτήν την φόρμα? Πολλοί μεγάλοι αθλητές δεν πασάρoνται σαν φυσικοί (εννοείται πως δεν αναφέρουν και για αναβολικά είναι λογικό). Εμένα απλά με ενοχλεί το πάθος μερικών να παρουσιάσουν τον εαυτό τους ως natural. όσο για το ban δεν νομίζω να προσέβαλα κανέναν...Εσύ ήσουν αυτός π άρχισες τα ερεθιστικά σχόλια.. ;)

Ερεθιστικά; LOL!

31bhzxhu44Q

ChestBrah
08-08-11, 10:09
Ερεθιστικά; LOL!

31bhzxhu44Q

Ερεθιστικά με την έννοια του εκνευριστικά, η γλώσσα μας ευτυχώς είναι πλούσια και έχουμε πολλές επιλογές έκφρασης. Έμαθες λοιπόν μία καινούρια έννοια του "ερεθιστικά" πέρα από την σεξουαλική :P

Polyneikos
08-08-11, 10:16
Κυριοι το τοπικ αφορα αγωνιστικους αθλητες,σεβαστειτε το.Δεν ειναι μαθημα νεολληνικης γλωσσας.Τα οφ τοπικ θα μεταφερθουν.

bodystyle
08-08-11, 14:25
Για να επανέλθουμε ....Καλά έκανες savage και διευκρίνiσες το οτι θα συμμετέχει ο Γιάννης στο OLYMBIA των amateurs αθλητών .Επειδή εμείς τα γνωρίζουμε δεν σημαίνει ότι τα ξέρουν και οι υπόλοιποι. Δεν είναι ο στόχος να κερδίσει την επαγγ. κάρτα. Μια καλή παρουσία θα τον δικαίωνε ,νομίζω και... ας ανοίξει και τον δρόμο για την συνέχεια για εσένα ,τον Πάρη και όποιον άλλο βρεθεί.


Υ.Γ.

Καλός αθλητής και καλή συμμετρία, αλλά μην κοροιδευόμαστε. Δεν φτάνεις σε τόσο χαμηλά ποσοστά λίπους με διατροφή, αερόβια και λιποδιαλύτες του στυλ μιτοτροπίν και λιπο6. Αυτό π θέλω να πω είναι πως να πασάρονται αθλητές του συγκεκριμένου (και ανώτερου επιπέδου) ως natural είναι κορο'ι'δία και είναι σαν να παίζουν με την νοημοσύνη των άλλων και ιδιαίτερα αυτών π δεν έχουν ψαχθεί με το άθλημα. Όσο για θέμα γονιδίων σίγουρα παίζει ρόλο στη συμμετρία του σώματος, απλά το να υπονοούμε ότι κάποιος φτάνει σε αυτό το επίπεδο λόγω δυνατότητας π του δίνουν τα γονίδια του είναι αστείο.

Γιατί αφου είσαι και Σερραίος δεν έρχεσαι να γυμναστείς εδώ μαζί μας να δεις τι τρωει και τι κάνει εδώ και 15 έτη ο Γιάννης ?Είναι πολύ προσβλητικό να μιλάς έτσι για μας ενώ δεν γνωριζόμαστε καν. 15 χρόνια τώρα όσα παιδιά πέρασαν από το γυμν . βλέπουν κατ αρχήν το χαρακτήρα μας τι είμαστε,τι τους προτείνουμε .
Δηλαδή θα κάνει όλη αυτή την προσπάθεια ο Γιάν. για την usa , θα ξοδέψει ένα κάρο χρήματα ,για να διακυνδινεύσει να πιαστεί ντοπαρισμένος? ή μήπως έχουμε πλέον τα κονέ να μας περάσει η wadda από τα τεστ μιας και ο Γιάννης είναι μεγάλος και τρανός και πολύ συμαντικο πρόσωπο παγκοσμίως?

teoprasari
08-08-11, 17:23
Για να επανέλθουμε ....Καλά έκανες savage και διευκρίνiσες το οτι θα συμμετέχει ο Γιάννης στο OLYMBIA των amateurs αθλητών .Επειδή εμείς τα γνωρίζουμε δεν σημαίνει ότι τα ξέρουν και οι υπόλοιποι. Δεν είναι ο στόχος να κερδίσει την επαγγ. κάρτα. Μια καλή παρουσία θα τον δικαίωνε ,νομίζω και... ας ανοίξει και τον δρόμο για την συνέχεια για εσένα ,τον Πάρη και όποιον άλλο βρεθεί.


Υ.Γ.

Καλός αθλητής και καλή συμμετρία, αλλά μην κοροιδευόμαστε. Δεν φτάνεις σε τόσο χαμηλά ποσοστά λίπους με διατροφή, αερόβια και λιποδιαλύτες του στυλ μιτοτροπίν και λιπο6. Αυτό π θέλω να πω είναι πως να πασάρονται αθλητές του συγκεκριμένου (και ανώτερου επιπέδου) ως natural είναι κορο'ι'δία και είναι σαν να παίζουν με την νοημοσύνη των άλλων και ιδιαίτερα αυτών π δεν έχουν ψαχθεί με το άθλημα. Όσο για θέμα γονιδίων σίγουρα παίζει ρόλο στη συμμετρία του σώματος, απλά το να υπονοούμε ότι κάποιος φτάνει σε αυτό το επίπεδο λόγω δυνατότητας π του δίνουν τα γονίδια του είναι αστείο.

Γιατί αφου είσαι και Σερραίος δεν έρχεσαι να γυμναστείς εδώ μαζί μας να δεις τι τρωει και τι κάνει εδώ και 15 έτη ο Γιάννης ?Είναι πολύ προσβλητικό να μιλάς έτσι για μας ενώ δεν γνωριζόμαστε καν. 15 χρόνια τώρα όσα παιδιά πέρασαν από το γυμν . βλέπουν κατ αρχήν το χαρακτήρα μας τι είμαστε,τι τους προτείνουμε .
Δηλαδή θα κάνει όλη αυτή την προσπάθεια ο Γιάν. για την usa , θα ξοδέψει ένα κάρο χρήματα ,για να διακυνδινεύσει να πιαστεί ντοπαρισμένος? ή μήπως έχουμε πλέον τα κονέ να μας περάσει η wadda από τα τεστ μιας και ο Γιάννης είναι μεγάλος και τρανός και πολύ συμαντικο πρόσωπο παγκοσμίως?
θα ηθελα να γραψω και εγω για τον φιλο μου τον γιαννη.καταρχην καπιοι ανθρωποι εχουν την εντυπωση οτι χωρις την χρειση αναβολικων δεν μπορεις να αποκτισεις καλη σωματικη κατασταση ποσο μαλιστα αγωνιστικη.αυτο ειναι μεγαλο λαθος γιατι οπως και ο γιαννης και αλλα παιδια μεσα σε αυτα ανηκο και εγω εχουμε αποκτιση τιτλους και σε αγωνες ελλαδος και σε παγκοσμιους αγωνες .και επειδη ειναι καλο να μιλαμε επωνυμα εγω ειμαι ο κορωνιδης ο θοδωρης.επειδη λοιπον τον ξερω τον γιαννη καλα και εχουμε σηζητηση απειρες φορες για το θεμα σας λεω οτι ειναι νατυραλ.ειμαστε και συναθλητες και ο ιδιος μαζι με τον αδερφο του ηταν και χορηγει μου.οποτε μπορω να εχω αποψη.καταρχην τα σωματα τον νατυραλ αν δεν ποζαρεις δεν φαινονται καθολου..ενω τα παιδια που χρησιμοποιουν αναβολικα στεροειδη ειναι συνεχεια πρησμενη.δεν νομιζω ομως να ειναι κακο να ειναι κανεις νατυραλ.οπως και ουτε ειναι κακο να κανει καποιος χρισει.αυτο σιγουρα δεν ειναι καλο για την υγεια τους αυτο το πιστευω 100 τισ 100 ομως σε θεμα εμφανισεις τα θαυμαζω και εγω.βλεπω τους μρ ολυμπια και τους χαιρομαι οπως και αλλα παιδια που συνανταω στους αγωνες και ειναι αξιοι θαυμαζου.ειναι θεμα επιλογης πλεων αν εισαι νατυραλ.εγω προσοπικα νομιζω οτι ο αθλητισμος ειναι υγεια και με την συνεχεις χρισει φαρμακων επιτηχενεις ακριβως το αντιθετο.τωρα γιατι καποιοι συνεχιζουν να μην πιστευουν οτι μπορεις να πετυχεις καλη φορμα και αγωνιστικη αυτο δεν μπορω να το καταλαβω..αν γυμναζεσαι πολλα χρονια και εχεις υπομονη ολα γυνονται..σιγουρα μρ ολυμπια χωρις την χρηση ουσιων μαλλον δεν θα γινεις ποτε ομως ολοι εχουν τετοια γενετικα χαρακτηριστικα η τετιοες βλεψεις?εγω προσοπικα ευχομαι στον γιαννη να πετυχη την καλυτερη διακριση και να πραγματοποιηση να φερει την νατυραλ ομοσπονδοια και στην ελλαδα και το καλοκαιρι να γινει το πρωτο πανελληνιο πρωταθλημα νατυραλ.αυτο θα ειναι ενα πολυ καλο γεγονος γιατι πλεων θα ειναι ποιο ευκολα για τα παιδια να κατεβουν σε εναν αγωνα...οποτε βασιλη δεν χρειαζεται ουτε να νευριαζεις ουτε να θυμωνεις οταν ακους σχολια του τυπου οτι ο γιαννης δεν ειναι νατυραλ.αυτο να σε κανει χαρουμενο γιατι σημαινει οτι ο γιαννης ειναι παρα παρα πολυ καλος για να νομιζει ετσι το παιδι.και δεν νομιζω οτι εχετε να αποδειξετε τιποτα οποιος σας ξερει σας εμπιστευεται και απο οτι φενεται με τον κοσμο που εχετε στο γυμναστηριο δεν ειναι και λιγη...τωρα επειδη ακομα δεν προκειτε να πιστεψουν καποιοι που ειναι δισπιστοι εγω λεω οταν θα αποδειχτη αυτο γιατι θα αποδειχτη τοτε τουλαχιστον να εχουν το θαρρος να πουν εκανα λαθος για το παιδι...αυτα απο μενα καλη προετοιμασια του ευχομαι γιατι θα κυνηγησει κατι πολυ καλο για τα δικα μας τα δεδομενα...ευχομαι να καταφερει το καλυτερο και του χρονου πλεων σαν ομοσπονδοια ελλαδος να πατισουμε και εμεις το ποδι μας στην σκηνη του νατυραλ ολυμπια γιατι στην αλλη σκηνη ουτε σαν θεατες δεν μας κοβω... χα χα χα

bodystyle
08-08-11, 20:00
θα ηθελα να γραψω και εγω για τον φιλο μου τον γιαννη.καταρχην καπιοι ανθρωποι εχουν την εντυπωση οτι χωρις την χρειση αναβολικων δεν μπορεις να αποκτισεις καλη σωματικη κατασταση ποσο μαλιστα αγωνιστικη.αυτο ειναι μεγαλο λαθος γιατι οπως και ο γιαννης και αλλα παιδια μεσα σε αυτα ανηκο και εγω εχουμε αποκτιση τιτλους και σε αγωνες ελλαδος και σε παγκοσμιους αγωνες .και επειδη ειναι καλο να μιλαμε επωνυμα εγω ειμαι ο κορωνιδης ο θοδωρης.επειδη λοιπον τον ξερω τον γιαννη καλα και εχουμε σηζητηση απειρες φορες για το θεμα σας λεω οτι ειναι νατυραλ.ειμαστε και συναθλητες και ο ιδιος μαζι με τον αδερφο του ηταν και χορηγει μου.οποτε μπορω να εχω αποψη.καταρχην τα σωματα τον νατυραλ αν δεν ποζαρεις δεν φαινονται καθολου..ενω τα παιδια που χρησιμοποιουν αναβολικα στεροειδη ειναι συνεχεια πρησμενη.δεν νομιζω ομως να ειναι κακο να ειναι κανεις νατυραλ.οπως και ουτε ειναι κακο να κανει καποιος χρισει.αυτο σιγουρα δεν ειναι καλο για την υγεια τους αυτο το πιστευω 100 τισ 100 ομως σε θεμα εμφανισεις τα θαυμαζω και εγω.βλεπω τους μρ ολυμπια και τους χαιρομαι οπως και αλλα παιδια που συνανταω στους αγωνες και ειναι αξιοι θαυμαζου.ειναι θεμα επιλογης πλεων αν εισαι νατυραλ.εγω προσοπικα νομιζω οτι ο αθλητισμος ειναι υγεια και με την συνεχεις χρισει φαρμακων επιτηχενεις ακριβως το αντιθετο.τωρα γιατι καποιοι συνεχιζουν να μην πιστευουν οτι μπορεις να πετυχεις καλη φορμα και αγωνιστικη αυτο δεν μπορω να το καταλαβω..αν γυμναζεσαι πολλα χρονια και εχεις υπομονη ολα γυνονται..σιγουρα μρ ολυμπια χωρις την χρηση ουσιων μαλλον δεν θα γινεις ποτε ομως ολοι εχουν τετοια γενετικα χαρακτηριστικα η τετιοες βλεψεις?εγω προσοπικα ευχομαι στον γιαννη να πετυχη την καλυτερη διακριση και να πραγματοποιηση να φερει την νατυραλ ομοσπονδοια και στην ελλαδα και το καλοκαιρι να γινει το πρωτο πανελληνιο πρωταθλημα νατυραλ.αυτο θα ειναι ενα πολυ καλο γεγονος γιατι πλεων θα ειναι ποιο ευκολα για τα παιδια να κατεβουν σε εναν αγωνα...οποτε βασιλη δεν χρειαζεται ουτε να νευριαζεις ουτε να θυμωνεις οταν ακους σχολια του τυπου οτι ο γιαννης δεν ειναι νατυραλ.αυτο να σε κανει χαρουμενο γιατι σημαινει οτι ο γιαννης ειναι παρα παρα πολυ καλος για να νομιζει ετσι το παιδι.και δεν νομιζω οτι εχετε να αποδειξετε τιποτα οποιος σας ξερει σας εμπιστευεται και απο οτι φενεται με τον κοσμο που εχετε στο γυμναστηριο δεν ειναι και λιγη...τωρα επειδη ακομα δεν προκειτε να πιστεψουν καποιοι που ειναι δισπιστοι εγω λεω οταν θα αποδειχτη αυτο γιατι θα αποδειχτη τοτε τουλαχιστον να εχουν το θαρρος να πουν εκανα λαθος για το παιδι...αυτα απο μενα καλη προετοιμασια του ευχομαι γιατι θα κυνηγησει κατι πολυ καλο για τα δικα μας τα δεδομενα...ευχομαι να καταφερει το καλυτερο και του χρονου πλεων σαν ομοσπονδοια ελλαδος να πατισουμε και εμεις το ποδι μας στην σκηνη του νατυραλ ολυμπια γιατι στην αλλη σκηνη ουτε σαν θεατες δεν μας κοβω... χα χα χα

:clap::clap:

savage
08-08-11, 21:36
πολυ ωραια τα ειπε ο Θοδωρης.:clap:
Θοδωρη δεν ειχα την ευκαιρια να σε δω το διημερο που ημουν στις Σερρες,αλλα ευελπιστω οτι θα γνωριστουμε και θα τα πουμε απο κοντα του χρονου στους αγωνες η οποτε ξανανεβω στις Σερρες.

Βασιλη να πουμε και κατι ακομα που δε γνωριζει ο κοσμος.Ο Γιαννης εκτος απο τον ελεγχο που θα γινει στην Αμερικη στους αγωνες που θα συμμετασχει,πιθανοτατα θα του γινει και καποιος αιφνιδιος ελεγχος μεσα στο φθινοπωρο πριν τον αγωνα,οπως αλλωστε και προβλεπει το καταστατικο της ΙΝΒΑ για τοσο μεγαλους αγωνες,οπου οι συμμετεχοντες ειναι γνωστοι απο καιρο πριν αλλωστε.
Αν τελικα γινει ο ελεγχος αυτος(πραγμα που ευχομαι γιατι ο Γιαννης δεν εχει τιποτα να κρυψει),καμποσοι απο τους "καλοθελητες" θα φανε τη γλωσσα τους.

Γενικα παντως Βασιλη ο δρομος που εχουμε διαλεξει θελει γερο στομαχι,και το ελεγα και προχτες στο τηλ στο Γιαννη.Πρεπει να κλεισει τα αυτια του σε ολους αυτους και να επικεντρωθει στο στοχο του.
Ειναι δεδομενο οτι θα δεχθουμε πολυ λασπη ολοι οσοι διαλεξαμε αυτο το δρομο γιατι τα συμφεροντα οσων εμπορευονται αναβολικα ειναι μεγαλα,οποτε για ευνοητους λογους θελουν να πεισουν τον κοσμο οτι δε γινεται χωρις αναβολικα να πιασεις μια καλη φορμα και να συμμετασχεις σε αγωνες(εστω και σχετικα χαμηλου επιπεδου),οποτε ειναι επομενο οτι η λασπολογια απο διαφορους κατα καιρους κομητες θα δινει και θα παιρνει.

Αντι να χαιρομαστε που εχουμε εναν αθλητη να μας εκπροσωπησει στο Natural Olympia (λες και συμβαινει καθε μερα) και να ειμαστε περηφανοι γι'αυτον και να παιρνουν εμπνευση και οι μικροτεροι,κοιταμε να τον αποκαθηλωσουμε.Ειναι πρωτακουστο.

ChestBrah
08-08-11, 22:25
πολυ ωραια τα ειπε ο Θοδωρης.:clap:
Θοδωρη δεν ειχα την ευκαιρια να σε δω το διημερο που ημουν στις Σερρες,αλλα ευελπιστω οτι θα γνωριστουμε και θα τα πουμε απο κοντα του χρονου στους αγωνες η οποτε ξανανεβω στις Σερρες.

Βασιλη να πουμε και κατι ακομα που δε γνωριζει ο κοσμος.Ο Γιαννης εκτος απο τον ελεγχο που θα γινει στην Αμερικη στους αγωνες που θα συμμετασχει,πιθανοτατα θα του γινει και καποιος αιφνιδιος ελεγχος μεσα στο φθινοπωρο πριν τον αγωνα,οπως αλλωστε και προβλεπει το καταστατικο της ΙΝΒΑ για τοσο μεγαλους αγωνες,οπου οι συμμετεχοντες ειναι γνωστοι απο καιρο πριν αλλωστε.
Αν τελικα γινει ο ελεγχος αυτος(πραγμα που ευχομαι γιατι ο Γιαννης δεν εχει τιποτα να κρυψει),καμποσοι απο τους "καλοθελητες" θα φανε τη γλωσσα τους.

Γενικα παντως Βασιλη ο δρομος που εχουμε διαλεξει θελει γερο στομαχι,και το ελεγα και προχτες στο τηλ στο Γιαννη.Πρεπει να κλεισει τα αυτια του σε ολους αυτους και να επικεντρωθει στο στοχο του.
Ειναι δεδομενο οτι θα δεχθουμε πολυ λασπη ολοι οσοι διαλεξαμε αυτο το δρομο γιατι τα συμφεροντα οσων εμπορευονται αναβολικα ειναι μεγαλα,οποτε για ευνοητους λογους θελουν να πεισουν τον κοσμο οτι δε γινεται χωρις αναβολικα να πιασεις μια καλη φορμα και να συμμετασχεις σε αγωνες(εστω και σχετικα χαμηλου επιπεδου),οποτε ειναι επομενο οτι η λασπολογια απο διαφορους κατα καιρους κομητες θα δινει και θα παιρνει.

Αντι να χαιρομαστε που εχουμε εναν αθλητη να μας εκπροσωπησει στο Natural Olympia (λες και συμβαινει καθε μερα) και να ειμαστε περηφανοι γι'αυτον και να παιρνουν εμπνευση και οι μικροτεροι,κοιταμε να τον αποκαθηλωσουμε.Ειναι πρωτακουστο.


Λοιπόν για να μιλάμε ξεκάθαρα αυτή η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά. Εγώ εύχομαι καλή επιτυχία στον Γιάννη Γιαντζόγλου και να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί του, έχω ψωνίσει και ψωνίζω και από το μαγαζί του στις Σέρρες. Τώρα όσο αφορά τον έλεγχο ντόπινγκ εννοείται πως θα είναι καθαρός την περίοδο π ακολουθεί επίσης ποτέ δεν είπα ότι κάνει συνέχεια κύκλους, απλά πιστεύω πως έχει χρησιμοποιήσει αναβολικά σε κάποια περίοδο της γυμναστηριακής του καριέρας. Πάλι ότι και να έχει κάνει για να φτάσει στο επίπεδο αυτό (ξέρω εσείς υποστηρίζετε ότι έφτασε με προπόνηση και διατροφή) απαιτεί πολλές θυσίες για να διατηρηθεί σε τέτοια φόρμα, το αναγνωρίζω αυτό και το σέβομαι. Απλά το ότι ο έλεγχος δεν αποδυκνύει ότι είναι νάτσουραλ είναι αυτονόητο διότι οι ουσίες δεν μένουν στο αίμα σου για πάντα ;).

bodystyle
17-09-11, 09:45
Γιαννόπουλος-Γιαντζόγλου. Ο μαθητής ετοιμάζεται για το πανελλ. 2011 της nabba στις 15/10(τουλαχιστο) και είναι σχεδόν έτοιμος, και ο δάσκαλος για το 2011 natural mr olymbia στις 11-13/11. Μονο που ο μαθητής έχει ποιότητα στους κοιλιακούς που σπάνια βλέπουμε!

zakk lio
17-09-11, 11:03
Πεταει η ομαδα μας φετος!!!! πεταει!!!!

ο δασκαλος, ο μαθητης και ο μαστερ απο πισω τους! :green:

Madd_Chadd
17-09-11, 15:23
Ξυραφια και οι 2! ;)

TRIANTAFYLLOU
17-09-11, 15:32
έτοιμοι ακόμη και αύριο να γινόταν οι αγώνες !!μπράβο και στούς 2:clap::clap::clap::clap:

bodystyle
26-10-11, 10:59
:welcome:Δυο τρεις φωτο του γιαννη απο το πανελλ. nabba wff 15/10/11 στην Αλεξαντρεια. Καλα τα πηγε αν σκεφτουμε πως εχει 3-4 εβδ. πριν το natural mr olymbia .

BODYMPAL
26-10-11, 11:26
φοβερός όπως πάντα ο Γιάννης!!!!:green::):thumbup::clap:

tower nikolas
26-10-11, 11:39
Φίλε μου Γιάννη καλή επιτυχία στους προσεχείς αγώνες, είμαι σίγουρος πως θα τα πας πολύ καλά. Φίλε μου για μένα είσαι από τους καλύτερους, και σαν αθλητής και σαν προπονητής στο χώρο του bodybuilding!!!:clap::clap::clap:

Madd_Chadd
26-10-11, 16:56
Πολυ ωραιο υλικο Βασιλη!!! :clap::clap:

Madd_Chadd
27-10-11, 19:53
Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Ιωαννη Γιατζογλου για το φωτογραφικο υλικο που μου εδωσε πριν φυγει για την Αμερικη στις 30-10-2011 για τους 2 μεγαλους αγωνες του.O ενας ειναι το World Championship της INBA kαι ο δευτερος το Natural Olympia,της INBA επισης.Αυτη τη στιγμη η ζυγαρια γραφει 86.6 κιλα αλλα πιθανοτατα θα πεσει και αλλο μεχρι το επομενο σαββατο.
:thumbup::clap: ( Δεν ειχαμε καλο φωτισμο για ποδια,ελπιζω να βγαλουμε τις επομενες μερες ;) )


333433334433345333463334733348

m3ssias
28-10-11, 00:20
10000 μπραβο στον Γιαννη!!!
Ειναι σπουδαιος αθλητης και ειμαι σιγουρος οτι θα τα παει πολυ καλα! Αυτο που κανει ειναι ενα μεγαλο βημα:clap::clap:

Madd_Chadd
28-10-11, 11:12
Θα εχουμε επικοινωνια μεσω skype εκεινες τις μερες οποτε θα ενημερωνουμε τι γινεται!!!:toast:
(Φωτογραφιες με τα ποδια αυριο ;) )

Madd_Chadd
03-11-11, 14:10
Τρεις φωτο απο Αμερικα.;)

337023370333704

sTeLaKoS
03-11-11, 14:17
Ωραίος!!

Γιάννη αν σου είναι εύκολο θύμισε μας τις ημερομηνίες των αγώνων :thumbup:

Madd_Chadd
03-11-11, 14:19
Στελιο ο πρωτος ειναι 5.11.11 World Championship της INBA και ο δευτερος 11.11.11 το Natural Olympia. ;)

sTeLaKoS
03-11-11, 14:21
Του ευχόμαστε καλή επιτυχία! :toast:

S. KTISTAKIS
03-11-11, 14:51
Ο Γιατζογλου γραφει ΙΣΤΟΡΙΑ καθως θα ειναι ο ΠΡΩΤΟΣ Ελληνας που θα παιξει σε ενα Mr OLYMPIA ! :clap:

tower nikolas
03-11-11, 16:08
Γιαννη καλή επιτυχία!!!!:clap::clap::clap:

zakk lio
03-11-11, 21:36
Ο Γιατζογλου γραφει ΙΣΤΟΡΙΑ καθως θα ειναι ο ΠΡΩΤΟΣ Ελληνας που θα παιξει σε ενα Mr OLYMPIA ! :clap:

+100000000000000 :clap::clap::clap::clap::clap: :):)


Πιστευω οτι αυτη η υποστηριξη ειναι πολυ χρησιμη για τον ιδιο αυτην την περιοδο!!

zakk lio
03-11-11, 21:40
33721

Απο τα πιο ΑΞΙΟΖΗΛΕΥΤΑ σωματα που εχω δει!!! Και η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να δουμε σε 2 μερες που ειναι ο αγωνας που θα εχει γεμισει κιολας!!!

muscleseeker
03-11-11, 22:34
Τον Γιάννη δέν τον ήξερα ως αθλητή μέχρι που διάβασα το ''MD'' σεπτεμβρίου οπου περιέχει μια πολλύ κατατοπιστική συνέντευξη του,οπού εντυπωσιάστηκα τόσο απο τις διακρίσεις του-:clap::clap:όσο και απο το επίπεδο του ως ανθρώπου πρώτa-και ύστερα ως bodybuilder,του εύχομαι λοιπόν τα καλύτερα τόσο ως αθλητή αλλά και φυσικά ως bodybuilder:clap::clap:

J.P.
04-11-11, 13:55
33721

Απο τα πιο ΑΞΙΟΖΗΛΕΥΤΑ σωματα που εχω δει!!! Και η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να δουμε σε 2 μερες που ειναι ο αγωνας που θα εχει γεμισει κιολας!!!

Πολύ όμορφο σώμα! Συγχαρητήρια στο Γιάννη!! :clap::clap:

bodystyle
04-11-11, 14:57
Στο συγκεκριμενο (πανω φωτο) τευχος του M.D. εχει και ενα πολυ καλο αφιερωμα στον Γιαννη.
...και μια ακομη φωτο απο usa

Muscleboss
04-11-11, 15:28
Καλή επιτυχία και από εμένα στο Γιάννη. :thumbup:
Ευχόμαστε το καλύτερο

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
04-11-11, 17:37
καλή επιτυχία στον γιάννη που άν πετύχει την γνωστή του καλή φόρμα θα είναι δεδομένη :clap::clap::clap:

bodystyle
06-11-11, 11:21
:welcome:Καλημερα σας.
Μολις πριν λιγο, το βαρυ (αν και γραμμωμενο) πυροβολικο του bodystyle τελειωσε τον πρωτο αγωνα του στην USA. Δεν ηξερε βεβαια οτι τα περισσοτερα τα πληροφορουμασταν εδω στην Ελλαδα (χθες βραδυ για εμας) απο ατομα (μεσω facebook )που βρισκοταν μεσα στον χωρο . Να και ενα απο τα καλα του facebook.
Λοιπον , ο Γιαντζογλου κερδισε την κατ. ατομων που δεν πηραν καμια φορα απαγ. ουσιες-- forever classic -- η οποια πιστοποιειται με τεστ πολυγραφου.
Κερδισε την novice(πρωτοεμφανιζωμενοι στον αγωνα) + 1,80m ,...
κερδισε το οverall novice .
Επαιξε στον open αγωνα και κερδισε την +1,80m κατηγορια και τελος εχασε το overal του αγωνα απο ενα Γαλλο.(μαλιστα ο Γαλλος θεωρηθηκε υποπτος και τον ξανακαλεσαν για τεστ στο τελος του αγωναμε για αλλες extra.200 ουσιες απαγ. )
\Κερδισε την pro card της ΙΝΒΑ-PNBA και το επομενο σαββατοκυριακο θα παιξει παρασκευη στο NATURAL MR.OLYMPIA των ερασιτεχνων και....
το σαββατο στο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜR.OLYMPIA 2011 μετα και απο συμβουλη του προεδρου denny kakkoy..
Κερδισε απο οτι μου ειπε 4 σπαθια σαμουραι τα οποια ειναι τα κυπελλα του αγωνα.!!!
τα σχολια δικα σας..............................εμεις περιμενουμε καμια φωτο για να δουμε την γραμμωση του ,αφου αυτη τον βοηθησε να κερδισει ατομα πολυ πιο βαρια ,οπως ειπε ο γιαννης με χερια των 50-60 cm !.

S. KTISTAKIS
06-11-11, 12:00
:welcome:Καλημερα σας.
Μολις πριν λιγο, το βαρυ (αν και γραμμωμενο) πυροβολικο του bodystyle τελειωσε τον πρωτο αγωνα του στην USA. Δεν ηξερε βεβαια οτι τα περισσοτερα τα πληροφορουμασταν εδω στην Ελλαδα (χθες βραδυ για εμας) απο ατομα (μεσω facebook )που βρισκοταν μεσα στον χωρο . Να και ενα απο τα καλα του facebook.
Λοιπον , ο Γιαντζογλου κερδισε την κατ. ατομων που δεν πηραν καμια φορα απαγ. ουσιες-- forever classic -- η οποια πιστοποιειται με τεστ πολυγραφου.
Κερδισε την novice(πρωτοεμφανιζωμενοι στον αγωνα) + 1,80m ,...
κερδισε το οverall novice .
Επαιξε στον open αγωνα και κερδισε την +1,80m κατηγορια και τελος εχασε το overal του αγωνα απο ενα Γαλλο.(μαλιστα ο Γαλλος θεωρηθηκε υποπτος και τον ξανακαλεσαν για τεστ στο τελος του αγωναμε για αλλες extra.200 ουσιες απαγ. )
\Κερδισε την pro card της ΙΝΒΑ-PNBA και το επομενο σαββατοκυριακο θα παιξει παρασκευη στο NATURAL MR.OLYMPIA των ερασιτεχνων και....
το σαββατο στο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜR.OLYMPIA 2011 μετα και απο συμβουλη του προεδρου denny kakkoy..
Κερδισε απο οτι μου ειπε 4 σπαθια σαμουραι τα οποια ειναι τα κυπελλα του αγωνα.!!!
τα σχολια δικα σας..............................εμεις περιμενουμε καμια φωτο για να δουμε την γραμμωση του ,αφου αυτη τον βοηθησε να κερδισει ατομα πολυ πιο βαρια ,οπως ειπε ο γιαννης με χερια των 50-60 cm !.

ΕΓΡΑΨΕ ΙΣΤΟΡΙΑ !

Ξερω οτι "καποιοι" θα προσπαθησουν να μειωσουν τα παντα ! Χαρη στο ΓΙΑΝΝΗ η σημαια μας θα κυμματισει σε ενα OLYMPIA ! :clap:

mP8NkXF6J5o

crow
06-11-11, 12:49
:clap::clap::clap::clap::clap:
Μπραβο στο Γιαννη(αν κ μονο ενα μπραβο δεν ειναι τιποτα για αυτη του την επιτυχια).
Ο Γιαννης για μενα εχει απο τα πιο ωραια σωματα ,ειναι σιγουρη η επιτυχια του στο natural Olympia!!!!!!!!!!!!!!

Madd_Chadd
06-11-11, 13:58
Μπραβο στο Γιαννη που τα σαρωσε ολα και στο Βασιλη που εμεινε ξυπνιος για να μαθει τα νεα εκεινης της στιγμης και να μοιρασει χαρα στις καρδιες ολων μας που περιμεναμε τα αποτελεσματα!!!!
:thumbup::clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown:
4 ΣΠΑΘΙΑ ΣΑΜΟΥΡΑΙ αυτο τα λεει ολα.Τα ματια μου γεμιζαν με δακρυα χαρας οταν διαβαζα τα αποτελεσματα δεν εχω λογια...:cry::cry::cry:

Το αλλο Σαββατο στο Natural Olympia θα γινει ΧΑΜΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lift2hand::lift2hand::lift2hand:

grego
06-11-11, 14:10
συχαρητηρια μπραβο γιαννη σου ευχομαι οτι καλυτερο φιλε!!

zakk lio
06-11-11, 15:04
Μπραβο στον Γιανναρο!!!! Ειμαι ΠΟΛΥ περηφανος για τον προπονητη, φιλο και προτυπο μου!!! Ημουν σιγουρος οτι θα εσκιζε!!! Αλλα δεν περιμενα οτι θα τα εσκιζε ΟΛΑ!!!

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Τα καλυτερα τωρα ερχονται για αυτον και χαιρομαι και καμαρωνω πολυ γιατι αν καποιος επρεπε να τα απολαμβανει ολα αυτα τωρα, ειναι ο Γιαννης!!!
Με τοσα χρονια κοπων και θυσιων, εχοντας στο πλευρο του την γυναικα του και τα 3 παιδακια του που λατρευει οσο τιποτα αλλο, μια ολοκληρη ομαδα αθλητων που ο ιδιος ενεπνευσε, δημιουργησε και συνεχιζει να προπονει, κατορθωσε να κανει προετοιμασια, να μεινει 7 μηνες σε αγωνιστικη φορμα και τελικα να παει στην Αμερικη και να σκισει!!!


Το Σαββατο λοιπον θα γινει χαμοοοοοοοοοοοοςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πολυ σωστη η τοποθετηση του κυριου Κτιστακη! Ειναι πρωτοφανης αυτη η διακριση για την Ελλαδα ! ! !
Προχθες στο τσατ μου ειπε οτι ηταν πολυ ηρεμος και χαλαρωνε... σημερα δεν ξερω πως θα ειναι !!!

Περιμενω με αγωνια για τις φωτογραφιες του !!!

sTeLaKoS
06-11-11, 15:09
Συγχαρητήρια στο Γιάννη για τις μεγάλες διακρίσεις του.
Όπως κι αν λέγεται ο αγώνας, όσο και να αμφισβητείται η ομοσπονδία, δε παύει να είναι είναι μια παγκόσμια διάκριση και μεγάλη ανταμοιβή για τους κόπους ετών.
Του αξίζουν πολλά μπράβο! :clap:

Περιμένουμε υλικό παιδιά! :toast:

J.P.
06-11-11, 15:14
Πολλά Μπράβο!!!!!!!!! Του αξίζουν!!!:clap:

TEFAAtzis
06-11-11, 15:20
πολλα συγχαρητηρια και απο μενα στον Γιαννη οτι και να πει κανεις για μια τετοια επιτυχια ειναι λιγο!!!:clap:

Polyneikos
06-11-11, 15:37
Συγχαρητηρια στον Γιαννη,ειναι σπουδαια η επιτυχία του :clap::clap:

Muscleboss
06-11-11, 17:42
Πολλά συγχαρητήρια στο Γιάννη για τις πολλαπλές του διακρίσεις. Νομίζω το άξιζε και φυσικά καλή επιτυχία για τη συνέχεια!!!! :clap:

MB

ελμερ
06-11-11, 17:45
Μπραβο Γιαννη....οι κοποι σου και η προσπαθεια σου δικαιωθηκαν.....:clap::clap::clap: :welcome:

tower nikolas
06-11-11, 18:02
Μπραβο Γιαννη!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown:

TheWorst
06-11-11, 18:09
Ο Γιατζογλου γραφει ΙΣΤΟΡΙΑ καθως θα ειναι ο ΠΡΩΤΟΣ Ελληνας που θα παιξει σε ενα Mr OLYMPIA ! :clap:

Εννοεις natural olympia ? Ή MR.OLYMPIA:shock:

Antonis Giannoulis
06-11-11, 18:14
μπραβο στον Γιαννη, πολλα συγχαρητηρια...
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

BODYMPAL
07-11-11, 01:22
μπραβο στον Γιαννη, πολλα συγχαρητήρια και απο εμένα!!!!:thumbup::thumbup::green::green:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΙ 8Α ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ??:P:P:shock:

zakk lio
07-11-11, 03:07
33878


Οριστε η πρωτη φωτογραφια που αποσπασαμε απο τα αποδυτηρια!!!

Σφαγμενος ο γιαννης!!!!!:clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
07-11-11, 19:58
μπράβο στον Γιάννη τα κατάφερε και πέτυχε την τέλεια φόρμα του εκεί που έπρεπε ώστε να του δώσει αυτη την διάκρηση και να εκπροσωπήσει επάξια την Ελλάδα :clap::clap::clap::clap:

caterpillar
07-11-11, 21:50
Πολλα μπραβο για τις διακρισεις,ειναι σε εκπληκτικη κατασταση!!!:bowdown:

argyrakis
07-11-11, 22:24
Μπράβο Γιάννη είσαι σε τρομερή κατάσταση δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα

bodystyle
07-11-11, 23:28
:clap:

gym
07-11-11, 23:48
φοβερος...πραγματικα πολλα μπραβο !:clap::clap::clap:

zakk lio
08-11-11, 00:01
Ε τωρα δες τα ποδια του γαλλου και τους γλουτους του και δες και του γιαννη!!!!



ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap::clap::clap::clap:
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!

bodystyle
08-11-11, 11:00
:clap:

Eddie
08-11-11, 14:48
πωπωπωπω 1000 μπραβο στον Γιαννη!!!!!!!!!!!!


Ποδαρια μιλαμε :clap::clap:

BODYMPAL
08-11-11, 17:06
καλά οτι και να πούμε είναι λίγο !!! Πραγματικά είναι φοβερός ο Γιάννης!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ !!!!!!!:welcome::welcome::welcome::)

aqua_bill
08-11-11, 17:38
απλα.....φοβερος.:clap:

bodystyle
08-11-11, 23:17
:weights:

zakk lio
09-11-11, 01:05
Σαν κολωσσος φαινεται διπλα στους αλλους 2 !!!!!!!!!!! :clap::clap::clap::clap::clap:

Φοβερα στεγνος και αρμονικος πανω στη σκηνη οπως παντα!!!
Αληθινος all-time natural PRO!!! Αληθινος Γιαννης Γιαντζογλου!!!

aqua_bill
09-11-11, 10:11
υπάρχει πολύ ενδιαφέρουσα συνέντευξη του στο MD.

bodystyle
10-11-11, 16:46
:weights:Η ελλ. αποστολη εφτασε χθες στο ξενοδοχειο , στην nevada ,μετα απο 8 ωρη οδ. πορεια. ευτυχως εχουν μεγαλους δρομους και γρηγορα αυτοκινητα.Τωρα ξεκουραζονται στον 27ο οροφο!!!,ελπιζω σε λιγο να τους μιλησω να δω πως ειναι η ψυχολογια του Γιαννη η σωματικη κατασταση του,αν και ξερω πως συνεχιζει να ειναι σε φορμα και ισως καλυτερος απο το worldchampion της προιγ. εβδομαδας.Αυριο θα βοηθησουν στην διοργανωση του amateur mr. olympia ,θα δοκιμασουμε και το live streaming και παμε για τον μεγαλο αγωνα του σαββατου.

Madd_Chadd
11-11-11, 00:58
Ας βαλω και εγω μια.;)


34135

d__george
11-11-11, 04:32
Στη τελευταία προπόνηση χτες ώμους και δικέφαλα.
34138

spirospros
11-11-11, 14:02
απλα απιστευτος

συγχαρητηρια :shock::shock:

No Cash
11-11-11, 14:16
τρελη η τελευταια φωτο!:thumbup:

bodystyle
11-11-11, 16:57
:weights::χθες και πριν λιγο μιλησα με τον νικο,αντιπροσωπο της inbα στην αλβανια,master σαν κατηγορια αθλητης,με δυο συμμετοχες σε αμερ. αγωνες της ομοσπονδιας. Μου ειπε πως εχει τον γιαννη για πολυ ψηλα οπως τον βλεπει και ξερει και τους αντιπαλους του.Τολμησε να μου πει πως μετα τον αυστραλο τον ιαπωνα , και εναν master πολυ καλο θα ειναι ο γιαννης!!!!!εγω αυτο που λεω ειναι να εχει φορμα καλυτερη απο την προιγ. εβδομαδα και αποπ εκει και περα δεν με νιαζει οτι θεση και αν παρει.Αρκει να σταθει διπλα τους σαν ισο προς ισο,αν και ειναι πιο ελαφρυς σε βαρος,αλλα νομιζω πιο κομμενος.Σιγουρα ειναι πολυ καλυτερα απο καθε αγωνα .Εχει την φορμα που θελει την στιγμη που πρεπει.αυτο εννοουσα πριν απο 25 ημερες στη αλεξανδρεια στο πανελληνιο της nabba οτι ανεβηκε στην σκηνη για να τιμησει την διοργανωση και οχι για να βγει πρωτος.
μετα απο τοσα χρονια προετοιμασιων με τον γιαννη ,δεν εκπλησ. με την αλλαγη στο σωμα του γιατι ηξερε πολυ πριν φυγει τι ακριβως θα εκανε με την προπονηση με το φαγητο ,το νερο και την ξεκουραση για να εχει το απαιτουμενο αποτελεσμα.NEVADA ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ. naturalbodybuilding.com για ζωντανη μεταδοση του αγωνα ,ακομη και σημερα το βραδυ για το amateur mr olympia.Eλπιζω να εχουν γρηγορο internet για να καταλαβαινουμε τι γινεται στην σκηνη.

soko
11-11-11, 19:16
Mπραβο σou Γιαννη, πολλα συγχαρητηρια......!!!!!
......:clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap::clap::clap:

Madd_Chadd
31-03-12, 17:42
http://www.youtube.com/watch?v=M51NL4_RVQQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=v9SSufq25H0

m3ssias
31-03-12, 23:07
Μπραβο τον Γιανναρα!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μεγαλος αθλητης ο Γιαννης !! Επιασε φοβερη φορμα με πολυ καλο σχημα, και το ποζαρισμα του ειναι πραγματικα ξεχωριστο!!:bowdown::bowdown:

Πολυ φιλος!! Την επομενη φορα που θα ερθω Ελλαδα, θα περασω απο το μαγαζι να τον δω!!!:toast:

Jimy
02-04-12, 16:26
Συγχαρητηρια και συγκινηση σε αυτους που πραγματικα εκροσωπευουν αυτη τη χωρα και οχι σε αλα λαμογια που μας κανουν ρεζιλι(βουλευταδες)
Με ιδρωτα,ψυχη και χαμογελο μας κανει περηφανους ο Γιαννης Γιαντζογλου σαν εθνος και κραταει την Ελληνικη σημαια με καμαρι.

Υ.Γ.Λες και θα σκιστει το δερμα να βγουνε εξω οι μυες ειναι στο βιντεο.Απλα απιστευτος.Συγχαρητηρια και παντα υγεια Γιαννη!

bodystyle
09-05-12, 11:36
11ος/2011. MR. OLYMPIA INBA PRO!!!
Ελπιζω συντομα να δουμε και αλλον κατ αρχην Ελληνα επαγγελματια της inba world και δευτερον να μας αντιπροσωπευσει σε μια αντιστοιχη μεγαλη διοργανωση .
Ισως μετα τους φετινους αγωνες της inba greece 23.6.12 στην Σερρες να δουμε ταλεντα που δεν ξεραμε οτι υπηρχαν.