PDA

Επιστροφή στο Forum : fotos moy



hotdevil
30-07-10, 12:55
θελω να ακουσω τα παντα απλα να ξερετε οτι γυμναζομαι 9 μηνες και ημουν πριν 5 μηνες 106κιλα και τωρα ειμαι 72 κιλα με υψος 1.72.Πιστευετε οτι πρπει να χασω και αλλα κιλα???εγω δεν το νομιζω και προσπαθω να γραμμωσω τωρα.Τις φοτος τις εβγαλα μονος μου οποτε μην βαρατε χαχαχα

savage
30-07-10, 13:33
WTF???????????????????
:shock::shock::shock::shock::shock:
34 ΚΙΛΑ ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ??????????????
Are you on drugs or what??????
Ρε μπας και παιρνεις ναρκωτικα??
7 κιλα το μηνα?????
Απιστευτο!!!!!
Αν δεν εκανες τυπογραφικο λαθος,το επιτευγμα σου ειναι ασσυληπτο!!!
Συγχαρητηρια απο μενα!!!!
Σιγουρα δε χρειαζεται να χασεις αλλα κιλα,σαν νουμερο.Αλλωστε ηδη αρχιζουν και φαινονται λιγακι και οι κοιλιακοι.Απλα εχεις λιγο λιπος ακομα μεχρι να φανουν για τα καλα,αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες μπροστα σε αυτο που πετυχες.
Προσπαθησε να βαλεις και μυικη μαζα πανω σου,θα δειχνεις καλυτερος.Δωσε λιγο μεγαλυτερη βαση στα βαρη απ'οτι στην αεροβια!

hotdevil
30-07-10, 13:50
WTF???????????????????
:shock::shock::shock::shock::shock:
34 ΚΙΛΑ ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ??????????????
Are you on drugs or what??????
Ρε μπας και παιρνεις ναρκωτικα??
7 κιλα το μηνα?????
Απιστευτο!!!!!
Αν δεν εκανες τυπογραφικο λαθος,το επιτευγμα σου ειναι ασσυληπτο!!!
Συγχαρητηρια απο μενα!!!!
Σιγουρα δε χρειαζεται να χασεις αλλα κιλα,σαν νουμερο.Αλλωστε ηδη αρχιζουν και φαινονται λιγακι και οι κοιλιακοι.Απλα εχεις λιγο λιπος ακομα μεχρι να φανουν για τα καλα,αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες μπροστα σε αυτο που πετυχες.
Προσπαθησε να βαλεις και μυικη μαζα πανω σου,θα δειχνεις καλυτερος.Δωσε λιγο μεγαλυτερη βαση στα βαρη απ'οτι στην αεροβια!

φιλε μου πολυ αυστηρη διαιτα λιποδιαλιτες και πολυ αεροβιο εκανα και ναι εχασα 34κιλα απιστευτο.Εχω λιγο λιπος στο αφαλο φιλε μου αλλα κανω διατροφη αυτη που εχς περασει μεσα και μαζευω πολυ.ευχαριστω

Eddie
30-07-10, 14:06
A ρε φιλε το δερμα σου να ειχα..τοσα κιλα και φαινεται τσιτα ακομα.Λες και δεν ησουν ποτε υπερβαρος.

Πολυ καλος,για μενα μη χανεις αλλα κιλα!!Ισοθερμιδικη διαιτα πολλα βαρη και αεροβιο1-2 φορες τη βδομαδα.Αποψη μου.

hotdevil
30-07-10, 14:13
A ρε φιλε το δερμα σου να ειχα..τοσα κιλα και φαινεται τσιτα ακομα.Λες και δεν ησουν ποτε υπερβαρος.

Πολυ καλος,για μενα μη χανεις αλλα κιλα!!Ισοθερμιδικη διαιτα πολλα βαρη και αεροβιο1-2 φορες τη βδομαδα.Αποψη μου.

μια χαρα εισαι φιλαρακι κανω αυτα που λεσ και προσπαθω να γραμμωσω αλλα θελει δουλεια το ατιμο.Το προβλημα ειναι οτι με τα πολλα κιλα εχς κατι ραγαδες και με χαλανε λιγο αλλα τι να κανουμε

-beba-
30-07-10, 20:54
Μπράβο σου.:clap::clap::clap:
Είσαι πάρα πολύ καλός. Μην αδυνατήσεις άλλο.

TEFAAtzis
30-07-10, 22:06
συγχαρητηρια και απο μενα ;)

Silver
01-08-10, 00:00
Φιλε μια χαρα εισαι με το που φυγουν οι ζεστες για ογκο αμεσος :weights: :weights:

Kyrillos
01-08-10, 02:55
Σε καμία περίπτωση μη χάσεις άλλα κιλά.Οπως είπαν τα παιδιά εστίασε στην γυμναστική με βάρη και θα πάρεις ποιοτικά κιλά.Τώρα για το λίπος που έχει απομείνει κοιλιακοί στα συγκεκριμένα σημεία και με τον καιρό θα χαθεί.Μπράβο για το επίτευγμα σου με τα κιλά.Πραγματικά φανταστικο!:shock:

hotdevil
01-08-10, 12:36
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΒΑΡΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑΓΕς ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΛΙΠΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΕΛΟς ΠΑΝΤΩΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.α!!!!! και προσοχη τι τρωτε τωρα στις διακοπες χαχαχα ευχαριστω

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
02-08-10, 14:27
συγχαρητηρια απο εμενα φιλε μου, αυτο που καταφερες σε τοσο λιγο θελει πολυ θεληση και πολυ υπομονη, κ παλι μπραβο σου

TRIANTAFYLLOU
02-08-10, 16:40
μπράβο σου φοβερό κατόρθωμα δεν χρειάζεσαι να ανυσηχείς καθόλου είσαι πλέον σε καλό δρόμο απο δώ και πέρα δούλεψε με σωστό προγραμματισμό να χτίσεις όσο το δυνατόν περισσότερους μυς ώστε να αναδείξεις ακόμη καλύτερα το σώμα σου , αν είσαι μικρός σε ηλικία και προσέχεις και την διατροφή σου , γι αυτο και δεν έχεις χαλάρωση στο δέρμα :clap::clap::clap::clap:

hotdevil
03-08-10, 09:00
μπράβο σου φοβερό κατόρθωμα δεν χρειάζεσαι να ανυσηχείς καθόλου είσαι πλέον σε καλό δρόμο απο δώ και πέρα δούλεψε με σωστό προγραμματισμό να χτίσεις όσο το δυνατόν περισσότερους μυς ώστε να αναδείξεις ακόμη καλύτερα το σώμα σου , αν είσαι μικρός σε ηλικία και προσέχεις και την διατροφή σου , γι αυτο και δεν έχεις χαλάρωση στο δέρμα :clap::clap::clap::clap:

ειμαι 24χρ προσεχω αρκετα απλα πρεπει να αλλαξω λιγο το προγραμμα μου διοτι κανω καιρο ενα απο εδω μεσα.Αν εχετε κανενα να μου προτινεται εδω ειμαι.....