PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για συμπληρωματα!!!!



baggelis1987
31-07-10, 18:35
καλησπερα σ'ολους παιδια.....
Νεος με την γυμναστικη και με το forum αλλα και με τα συμπληρωματα,εχω δει πολλα εχω ακουσει πολλα περισσοτερα και θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι πλεον μονο αυτους που τα πηραν μπορω να εμπιστευτω!!!
λοιπον αν παρω κρεατινη? επιπλοκες αμεσες-εμμεσες στην υγεια μου?
αν παρω πρωτεινη? ιδια ερωτηση
αν νιτρικο οξειδιο?? ιδια ερωτηση,και στο sex??τι γινεται??
απαντηστε ρε παιδες γιατι καιγομαι!!!ειμαι 1.78,95 κιλα(ημουν 115),με μια κοιλια αστα να πανε και πρεπει να ξεφουσκοσω αμμεσα γιατι απλα δεν βλεπομαι

Manos1989
31-07-10, 18:42
καλησπερα σ'ολους παιδια.....
Νεος με την γυμναστικη και με το forum αλλα και με τα συμπληρωματα,εχω δει πολλα εχω ακουσει πολλα περισσοτερα και θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι πλεον μονο αυτους που τα πηραν μπορω να εμπιστευτω!!!
λοιπον αν παρω κρεατινη? επιπλοκες αμεσες-εμμεσες στην υγεια μου?
αν παρω πρωτεινη? ιδια ερωτηση
αν νιτρικο οξειδιο?? ιδια ερωτηση,και στο sex??τι γινεται??
απαντηστε ρε παιδες γιατι καιγομαι!!!ειμαι 1.78,95 κιλα(ημουν 115),με μια κοιλια αστα να πανε και πρεπει να ξεφουσκοσω αμμεσα γιατι απλα δεν βλεπομαι

Κάνε αναζήτηση στο φορουμ για κάθε ένα από αυτά που θες και θα βρεις όλες τις απαντήσεις.
Εν συντομία,πρώτον κανένα από αυτά δεν θα σε βοηθήσει άμεσα να χάσεις κιλά/λίπος.
Κανένα από αυτά δεν θα επιφέρει επιπλοκές στην υγεία σου εφόσον μείνεις στις συνιστώμενες δόσεις(οχι οτι αμα τις περάσεις θα γίνει και τίποτα σπουδαίο αλλά πάντα δουλέυουμε με το πρωτόκολλο;))
Εφόσον απότι φαίνεται δεν ξέρεις γιατί παίρνεις το καθένα,μήπως να μην τα έπαιρνες καθόλου μέχρι να μάθεις ώστε να δεις αν πράγματι σου χρειάζονται?

baggelis1987
31-07-10, 19:01
ναι ρε φιλε Μανο ξερω σχεδον για το τι το παιρνω το καθενα αλλα εχω ακουσει και παρα πολλα προβληματα ισχυει κατι τετοιο???προβληματα στο στομαχι,στο εντερο,στην στυση??
ολα αυτα δεν ισχυουν??

thegravijia
31-07-10, 19:33
kαι που θες να ξερουμε εμεις τι εχουν μεσα και τι μπορει να παθεις εσυ με οτι παρεις

Manos1989
31-07-10, 19:35
ναι ρε φιλε Μανο ξερω σχεδον για το τι το παιρνω το καθενα αλλα εχω ακουσει και παρα πολλα προβληματα ισχυει κατι τετοιο???προβληματα στο στομαχι,στο εντερο,στην στυση??
ολα αυτα δεν ισχυουν??

Μήπως μπερδεύεις τα συμπληρώματα διατροφής με τα ΑΑΣ?Λέω εγώ τώρα....
Προβλήματα στο στομάχι μόνο αν σου κάθεται βαριά η πρωτείνη ξέρω γω LoL.
Πάντως εγώ νομίζω ότι απλά θες να πάρεις κάτι επειδή στο έδωσαν και νομίζεις θα σου δώσει το κάτι παραπάνω.
Εγώ απλά να σε πληροφορήσω ότι εάν δεν κάνεις διατροφή+άσκηση σωστά,τα υπόλοιπα είναι άχρηστα.
Εν ολίγοις,το συμπλήρωμα πρωτείνης είναι σαν να τρως κοτόπουλο.Το χρησιμοποιούμε όποτε δεν έχουμε τη δυνατότητα να φάμε κάτι στερεό ή βρισκόμαστε έξω και μετά την προπόνηση.
Η κρεατίνη θα σου δώσει λίγη δύναμη όσο την παίρνεις(αν την παίρνεις σωστά)γιατί κρατάει νερά.
Το νιτρικο,θα σου δώσει πρηξίματα και ίσως φλεβικότητα κατά τη διάρκεια της προπόνησης και λίγες ώρες μετά.
Αυτά τα ολίγα και εντελώς απλουστευμένα για να έχεις μια ιδέα.
Και όχι κανενα από αυτά δεν θα σου δημιουργήσει πρόβλημα στο έντερο ή στην στύση.

baggelis1987
01-08-10, 17:02
να σαι καλα ρε φιλε μανο!
δεν μου εδωσε κανεις απλα ακουω και απορω και ειπα να ρωτησω να μαθω!
επι τησ ευκαιριας τι ειναι τα ΑΑΣ?

mg_24
01-08-10, 17:10
AAΣ=ανδρογονα-αναβολικα στεροειδη,ορμονες,συνθετικα παραγωγα της κυριας ανδρικης ορμονης,Τεστοστερονης.

baggelis1987
01-08-10, 17:11
εκει φυσικα αν εμπλακεις εχεις σοβαρο προβλημα ετσι??

TEFAAtzis
01-08-10, 17:22
ναι και δεν συζητιουνται και αυτα εδω

baggelis1987
01-08-10, 17:23
ok!!!sorry