PDA

Επιστροφή στο Forum : Stimulant X (Anabolic Xtreme)



salpas18
01-08-10, 22:39
το εχει δοκημασει κανεις? δινει τσιτες καθολου?

Το τονωτικό Χ είναι για τους αδρεναλίνη-οδηγημένους και καθορισμένους αθλητές μόνο ποιοι είναι δεσμευμένος να πάρει το άπαχο κρέας 100% και τεμαχισμένος στο χρόνο ρεκόρ. Εάν είστε η περιστασιακή κατανάλωση latte, να ρουφήξουν γουλιά γουλιά τσαγιού, ο ειδήμων ενεργειακών ποτών, κατόπιν τονωτικό Χ δεν είναι για σας. Σε αναβολικό Xtreme ξεκλειδώσαμε τελικά το μυστικό στην ανάπτυξη της ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΤΕΡΗΣ δύναμης που συσκευάστηκε λίγο χάπι ότι καλούμε το τονωτικό Χ! Καμία άλλη επιχείρηση δεν έχει τολμήσει πάντα να κατασκευάσει το εμποτίζοντας, παχύ εκμηδενίζοντας προϊόν μιας ενέργειας ως μυαλό που φυσά και adre

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14593&d=1280690972 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14593&d=1280690972)



Serving Size: 1 Capsule
Servings per Container: 84


Amount Per Serving % Daily Value
Stimulant X Proprietary Blend: 569 mg **
Caffeine (Bio-Armored Time Release and Absorption Technology 175mg protected/Anhydrous 4:3 ratio)
Cissus quadrangularis extract (standardized to NLT 2.5% Keto-Phytosterols and 15% Soluble Plant Fiber)
N-Acetyl-l-tyrosine, Methylhexamine HCl (from salted Geranium oil isolate)
Rhodiola rosea root extract (standardized to 3% Rosavins and 1% Salidroside)
Ginger root extract (standardized to 5% Phenylpropanoids)
Theobromine (Anhydrous)
Yohimbine HCl.



* Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.
** Percent Daily Values not established.

salpas18
13-08-10, 19:30
κανενας?:turtle:

beefmeup
14-08-10, 10:55
σαν διεγερτικο μετραει,ειχα παρει ενα κουτι κ ειχα δωσει κ μαλιστα σε φιλους κανα 2 για δοκιμες.αλλα με το παλιο λεμπελ,οχι αυτο.δεν ξερω αν εχει αλλαξει κ τπτ στα συστατικα.

σε καποιους που δεν ειχαν επαφη με διεγερτικα εκανε τρελη δουλεια.ο ενας μαλιστα εχασε κ τον υπνο του μια μερα.
σε μενα δεν εκανε κ τπτ σπουδαιο.

σαν λιποδιαλυτης που λεει,δεν ξερω γιατι δεν το επερνα ετσι.

salpas18
14-08-10, 20:38
σαν διεγερτικο μετραει,ειχα παρει ενα κουτι κ ειχα δωσει κ μαλιστα σε φιλους κανα 2 για δοκιμες.αλλα με το παλιο λεμπελ,οχι αυτο.δεν ξερω αν εχει αλλαξει κ τπτ στα συστατικα.

σε καποιους που δεν ειχαν επαφη με διεγερτικα εκανε τρελη δουλεια.ο ενας μαλιστα εχασε κ τον υπνο του μια μερα.
σε μενα δεν εκανε κ τπτ σπουδαιο.

σαν λιποδιαλυτης που λεει,δεν ξερω γιατι δεν το επερνα ετσι.

aha οκ beef ευχαριστω!

Dragonbreath
09-11-13, 21:38
Η σύσταση του, έχει πλέον αλλάξει και είναι η εξής με, ή χωρις γιοχιμπίνη

74440

το χρησιμοποιώ εδώ και κάποιες μέρες, καλές και με το παραπάνω εντυπώσεις, αλλά ολοκληρωμένο review σε κανένα μήνα από τώρα.

Dragonbreath
15-11-13, 02:38
λοιπόν έκτη μέρα που το χρησιμοποιώ στις 3 caps ημερησίως (... εντάξει..χθες πήρα 4..:clown2:) και έχω να πω, πως σαν λιποδιαλύτης δεν ξέρω ακόμα τι κάνει.. αλλά η εγκεφαλικά διαυγής, καθαρή ενέργεια και κυρίως το ψυχολογικό ανέβασμα που σου δίνει... είναι τουλάχιστον απίστευτα... κατι σαν τον ζωμό του πανοραμίξ ένα πράγμα, ειδικά άμα το συνδιάσεις με purple wraath σαν pre,... άντε γεια!! (εγώ πάντως αυτό κάνω..... και δεν το μετανιώνω για κανένα λόγο:turtle: :turtle:)
Η όρεξή μου βέβαια, έχει ανεβεί κατακόρυφα... τρώω συνέχεια λέμε(κυρίως φρούτα)... αλλά νομίζω ότι "καίω" περισσότερα, με το ζόρι φεύγω κάθε φορά από το γυμναστήριο... αυτά