PDA

Επιστροφή στο Forum : Nature's best



FuriousRabbit
02-08-10, 02:17
Γειά σας παίδες....Σαν μάρκα την έχετε δοκιμάσει την συγκεκριμένη?

silk
02-08-10, 07:48
πριν καιρο.ειχα παρει πρωτεινη με 0 καρμπ αν θυμαμαι καλα.την ειχα βρει σε προσφορα και ηταν καλη τιμη ομως και γενικα μαρεσε.

Polyneikos
02-08-10, 08:26
Ειναι πολυ καλή εταιρια,εγω θα στην πρότεινα ανεπιφύλακτα,ειδικα οι Zero Carb ειναι ιδανικεςς για δίαιτα,0 ζαχαρη,0 υδατανθρακες ..

FuriousRabbit
02-08-10, 13:53
Ενδιαφέρομαι για το meal replacement της εταιρίας αυτής και σε σύγκριση με πολύ πιο γνωστές ειναι η μόνη που έχει 50 γραμμάρια πρωτείνη...Και γενικά έχει κάποια ποικιλία σαν μάρκα...Απλά δέν την έχετε αναφέρει και πολύ εδώ μέσα γι αυτό ρωτάω...Και στην αξιολόγηση είναι κάπως χαμηλά...

metz
02-08-10, 14:00
Ενδιαφέρομαι για το meal replacement της εταιρίας αυτής και σε σύγκριση με πολύ πιο γνωστές ειναι η μόνη που έχει 50 γραμμάρια πρωτείνη...Και γενικά έχει κάποια ποικιλία σαν μάρκα...Απλά δέν την έχετε αναφέρει και πολύ εδώ μέσα γι αυτό ρωτάω...Και στην αξιολόγηση είναι κάπως χαμηλά...

Ποιό προϊόν είναι το meal replacement;

Polyneikos
02-08-10, 14:00
Aνασταλτικος της παραγοντας είναι ότι είναι σχετικα ακριβη σαν εταιρια,αλλα ποιοτικη,εχει πολύ καλο όνομα.
Δεν την εχεις ακουσει πολυ εδω μεσα ίσωςγιατι δεν ξερω κατα ποσο την δουλευουν τα ευρωπαικα on-line shops καθως πολυς κόσμος αγοραζει αποκλειστικα από εκει.Παρτην αφοβα,ειναι ποιοτικη και αξιοπιστη,κατ΄εμε παντα..

FuriousRabbit
02-08-10, 14:14
Φίλε metz αυτό με τα φακελάκια είναι....Όλα τα meal replacement έτσι βγαίνουν...

metz
02-08-10, 15:50
Φίλε metz αυτό με τα φακελάκια είναι....Όλα τα meal replacement έτσι βγαίνουν...

Εγώ ξέρω meal replacement products που βγαίνουν και σε άλλες συσκευασίες...

π.χ.: LEAN DESSERT (BSN), SYNTHA 6 (BSN), Nutrabolics Iso-MRP, CytoSport Cytomax Pre-Formance, EAS Myoplex Original.

Καλά είναι να είμαστε λίγο ποιό συγκεκριμένοι όταν ρωτάμε κάτι και περιμένουμε απάντηση...

FuriousRabbit
02-08-10, 16:19
Δέν ξέρω αν κατάλαβες αλλα η ερωτησή μου ήταν για την μάρκα γενικά...Όχι συγκεκριμένα το meal replacement τις εν λόγω εταιρίας...Ρώτησα γιατί έχω δοκιμάσει απο πιό γνωστές εταιρίες και ήθελα να δώ την άποψή σας για την συγκεκριμένη...Άν δέν σας κάνει κόπο βέβαια....

metz
03-08-10, 00:18
Ενδιαφέρομαι για το meal replacement της εταιρίας αυτής και σε σύγκριση με πολύ πιο γνωστές ειναι η μόνη που έχει 50 γραμμάρια πρωτείνη...Και γενικά έχει κάποια ποικιλία σαν μάρκα...Απλά δέν την έχετε αναφέρει και πολύ εδώ μέσα γι αυτό ρωτάω...Και στην αξιολόγηση είναι κάπως χαμηλά...

Εδώ δεν ρωτάς για το meal replacement;;;

deluxe
03-08-10, 00:41
Ενταξει η Syntha-6 δεν ειναι ακριβως meal replacement.. Ουτε οι πρωτεινες ογκου ειναι meal replacements.

Αντιθετως ενα υποκταστατο γευματος που περιεχει και αρκετες βιταμινες και αλλα πραματα ειναι το Progen απο τη reflex.

metz
03-08-10, 02:34
Ενταξει η Syntha-6 δεν ειναι ακριβως meal replacement.. Ουτε οι πρωτεινες ογκου ειναι meal replacements.

Αντιθετως ενα υποκταστατο γευματος που περιεχει και αρκετες βιταμινες και αλλα πραματα ειναι το Progen απο τη reflex.

Γνώμη μου είναι πως ίσως με την ευρεία έννοια και το Syntha-6 μπορεί να χαρακτηριστεί/χρησιμοποιηθεί και ως meal replacement. Αλλά ΟΚ δεν θα τα χαλάσουμε σ'αυτό... Ο όρος meal replacement δεν περιλαμβάνει κάποιο αυστηρό προσδιορισμό ούτως ή άλλως...

beefmeup
03-08-10, 15:09
Γνώμη μου είναι πως ίσως με την ευρεία έννοια και το Syntha-6 μπορεί να χαρακτηριστεί/χρησιμοποιηθεί και ως meal replacement. Αλλά ΟΚ δεν θα τα χαλάσουμε σ'αυτό... Ο όρος meal replacement δεν περιλαμβάνει κάποιο αυστηρό προσδιορισμό ούτως ή άλλως...

αυτο ειναι σωστο.

metz
03-08-10, 15:39
αυτο ειναι σωστο.

Σε πάω γιατί τα λες ωραία... :toast::thumbup:

Dimitrios
14-12-11, 12:34
Πολύ καλή και αξιόπιστη η εταιρεία, αλλά πολύ ακριβή και δυσεύρετη στην Ευρώπη...
Δοκιμασμένη η Isopure Zero Carb με εξαιρετικές εντυπώσεις σε γεύση-διαλυτότητα.:thumbup:

Devil
18-12-11, 07:15
Πολύ καλή και αξιόπιστη η εταιρεία, αλλά πολύ ακριβή και δυσεύρετη στην Ευρώπη...
Δοκιμασμένη η Isopure Zero Carb με εξαιρετικές εντυπώσεις σε γεύση-διαλυτότητα.:thumbup:

δυσευρετη δεν ειναι.... αλλα οντως ειναι αρκετα ακριβη.... και χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο θα ελεγα....:unsure:

Dimitrios
18-12-11, 12:45
δυσευρετη δεν ειναι.... αλλα οντως ειναι αρκετα ακριβη.... και χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο θα ελεγα....:unsure:

Ε στα στα στηνά ευρωπαϊκά site(δλδ όχι τα αγγλικά) δεν τη βρίσκεις..
Και στην Αγγλία την έχουν αρκετά τσιμπημένη(όχι βέβαια όπψς εδώ του κάνουν νομίζω 100 ευρώ τα 2 κιλά:shock:), απλά όντως είναι παραδόξως αρκετά ακριβή σαν εταιρεία.
Είχα διαβάσει ένα άρθρο βέβαια ότι είναι πολύ προσεγμένη εταιρεία(αμερικάνικο ήταν θαρρώ :green: ) αλλά και πάλι δεν εξηγειται..

Lao
18-12-11, 14:51
Πολύ ποιοτική εταιρεία αλλά στην χώρα μας διανέμει τα προϊόντα της κυρίως μέσω των φαρμακείων. Άρα, μόνο απ'έξω. ;)

Dimitrios
18-12-11, 18:56
Πολύ ποιοτική εταιρεία αλλά στην χώρα μας διανέμει τα προϊόντα της κυρίως μέσω των φαρμακείων. Άρα, μόνο απ'έξω. ;)

Ούτε που το ήξερα για τα φαρμακεία φίλε Lao...:welcome:
Πάντως και Ευρώπη τσιμπημένες πολύ..Αμέρικα είναι πιο φτηνά αλλά δυστυχώς δεν απευθύνονται σε εμάς..:(