PDA

Επιστροφή στο Forum : ζελατηνα στν κοιλια??



soscagon
02-08-10, 03:20
παιδια εχω 1 απορια.. ακουσα πως για καλυτερα αποτελεσματα στο τοπικο λιπος στν κοιλια καλο 8α ταν το τυλιγμα της κοιλιας με ζελατηνα .. π χ αυτη των τροφημων.. και με αεροβια ασκηση εχεις καλυτερα αποτελεσματα... παιζει κατι ?? η μπα??

deluxe
02-08-10, 05:21
Μπορει να κανεις και κακο στην υγεια σου με αυτο.

KATERINI 144
02-08-10, 08:39
μόνο νερα διώχνει, οχι λίπος.

metz
02-08-10, 10:13
παιδια εχω 1 απορια.. ακουσα πως για καλυτερα αποτελεσματα στο τοπικο λιπος στν κοιλια καλο 8α ταν το τυλιγμα της κοιλιας με ζελατηνα .. π χ αυτη των τροφημων.. και με αεροβια ασκηση εχεις καλυτερα αποτελεσματα... παιζει κατι ?? η μπα??

Φίλε το έχω δοκιμάσει και αυτό.... δυστυχώς τίποτα...

Σωστή διατροφή και γυμναστική είναι η λύση. Κάνε και μερικά sprints, και σίγουρα θα δεις διαφορά!

:thumbup:

beefmeup
02-08-10, 10:38
η ζελατινα στο στομα για την αλογιστη μασαμπουκα,πιστευω θα εκανε καλυτερη δουλεια:rolf:

Polyneikos
02-08-10, 11:07
^^^ :rolf::rolf:

Andrikos
02-08-10, 11:19
Ούτε η ζελατίνα , ούτε τα "μαγικά παπούτσια" , ούτε το νερό με όζον , ούτε κάποιο ειδικό ματζούνι από τα βάθη του Αμαζονίου.

Eddie
02-08-10, 13:12
Φιλος μου με ζελατινα επαθε σοβαρα εγκαυματα στην περιφερεια μετα απο πολυωρη χρηση.

deluxe
02-08-10, 18:09
Εδω εχουν βγαλει και ενα "μαγικο" δαχτυλιδι, που αναλογα σε ποιο δαχτυλο το φορας, χανεις λιπος και απο διαφορετικο σημειο του σωματος!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Andrikos
02-08-10, 22:18
Εδω εχουν βγαλει και ενα "μαγικο" δαχτυλιδι, που αναλογα σε ποιο δαχτυλο το φορας, χανεις λιπος και απο διαφορετικο σημειο του σωματος!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Ναι , όλα αυτά συμβαίνουν γύρω μας γιατί η κοινή γνώμη αγνοεί ότι η επιστημονική μέθοδος είναι η πιο αποτελεσματική μέθοδος και εμπιστεύεται απάτες. Βέβαια χρησιμοποιεί όλες τις κατακτήσεις τις επιστήμης , πάει στη δουλειά με το αμάξι , χρησιμοποιεί τον ηλεκτρισμό, ακόμα και από την πρώτη στιγμή της γέννησης μας - αλλά και πιο πρίν - απολαμβάνουμε την αποτελεσματικότητα της επιστημονικής μεθόδου αλλά από εκεί και μετά δοκιμάζουμε οποιαδήποτε σαχλαμάρα δεν έχει αποδείξεις ότι δουλεύει.

soscagon
02-08-10, 22:48
ελεος ρε παιδια ελεος τν ζελατηνα ενοω 8α τν βαλεις 8α κανεις αεροβια ασκηση και καλη διατροφη .. αθτο ρωτησα σε συνδιασμο δλδ αν εχεις καλυτερα αποτελεσματα... δν ρωτησα αν απο μονη τησ κανει ... ΕΛΕΟΣ !!!!

TEFAAtzis
02-08-10, 22:53
φιλε μην την βαλεις για κανεναν λογο,οπως προειπε και ο φιλος ο Βασιλης μπορει να παθεις μεχρι και εγκαυμα

deluxe
03-08-10, 00:11
Δλδ αν ζητας εσυ ζελατινα, οι χοντροι τι θα κανουν;

beefmeup
03-08-10, 00:18
Δλδ αν ζητας εσυ ζελατινα, οι χοντροι τι θα κανουν;

θα την φανε?

metz
03-08-10, 00:22
Εδω εχουν βγαλει και ενα "μαγικο" δαχτυλιδι, που αναλογα σε ποιο δαχτυλο το φορας, χανεις λιπος και απο διαφορετικο σημειο του σωματος!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Το ξέρω αυτό το μαγικό δαχτυλίδι! ''Βέρα'' λεγεται! Από τότε που το φόρεσα όμως αντί να χάσω λίπος άρχισε να αυξάνεται κυρίως στην περιοχή της κοιλιάς...

Πιστεύω πως δεν δουλεύει όπως σου είπαν... :turtle::turtle::turtle:

pronek
03-08-10, 01:25
Τι ζελατίνα λετε τώρα.... Αλουμινόχαρτο βαζεις και μπαίνεις όπως είσαι στην σάουνα και γίνεσαι παστίτσιο!!! :rolf::rolf::rolf:

soscagon
03-08-10, 01:58
τεσπα ρε μαγκες απλα η απορια μου ητν αν σε συνδιασμο ζελατηνας αεροβιας κ διατροφης 8α χεισ καλυτερα αποτελεσματα...

pronek
03-08-10, 01:59
Φιλε μου πιστευω πηρες τις απαντησεις σου.... Εγω έκανα πλάκα ελπιζω να μην σε πείραξε :shock:

soscagon
04-08-10, 02:33
Φιλε μου πιστευω πηρες τις απαντησεις σου.... Εγω έκανα πλάκα ελπιζω να μην σε πείραξε :shock:

ναι ρε μαν αχαχαχαχα οκ απλα νομιζα με δουλευατε

pronek
04-08-10, 14:51
Οχί φίλε μου δεν νομιζα να είχαν ειχα κατι τετόιο στο μαυλο τους απλά κάνουν πλακα χιουμορ που ειναι καλό!!!:P

loufas
05-08-10, 21:06
ποτε ζελατινα στη κοιλια
αν θες κατι παραπανω για να καψεις λοιπος τρεξε 20 λεπτα παρανω σε αργο ρυθμο
πιο υγειηνο και αποτελεσματικο

CROCOJET
07-08-10, 00:58
Και μόνο η σκέψη ότι θα μπορούσα να έχω τυλιγμένη ζελατίνα πάνω μου ενώ είμαι ιδρωμένος μου προκαλεί απίστευτο εκνευρισμό... :toast:

SAKE
09-08-10, 00:50
Αν θές φίλε μου δοκίμασε εφυδροτική ζώνη για να σου φύγει κι ο καϊμός, δεν είναι ακριβή.
Εχω δοκιμάσει κι εγώ και έχει κάποια μικρή οπτική διαφορά μόλις την βγάζεις, η οποία είναι κύρίος απο νερά που χάνεις.
Για ζελατίνα φυσικά ούτε λόγος...