PDA

Επιστροφή στο Forum : Anadrox Pump & Burn (MHP)



aggelos-serres
03-08-10, 12:27
Καλημέρα.

Για το παραπάνω λιποδιαλυτικό έχει ακούσει-διαβασει κανείς τπτ ???


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14664&stc=1&d=1280846453


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14665&stc=1&d=1280846465

τα παρακάτω "καπως" βρέθηκαν μέσα στο ποστ μου, χωρις να τα βάλω εγώ. Τα αφήνω και ας μας εξηγήσει τι θέλει να πει ο ποιητής ....








Acetaminophen
Acetaminophen with codeine
Anticonvulsants
AZT
Caffeine
Chemotherapy
Carbidopa
Cisplatin
Clozapine
Cyclophosphamide
Cycloserine
Docetaxel
Doxorubicin
Erythromycin
Estrogens
Fenofibrate
Fluorouracil
Fluribiprofen
Folic Acid
Gabapentin
Gentamicin
Hydralazine
Hydrocodone with acetaminophen
Hydroxychloroquine
Interferon
Isoniazid
Isosorbide dinitrate
Isosorbide mononitrate
Metoclopramide
Levodopa
Mixed Amphetamines
Neomycin
Nitroglycerin
Oral Contraceptives
Oral corticosteroids
Paclitaxel
Pencillamine
Phenelzine
Phenobarbital
Rispendone
Sulfamethoxazole
Tetracycline
Theophylline/Aminophylline
Tricyclic antidepressants
Trimethoprim
Valproic acid

KATERINI 144
03-08-10, 15:00
τα παρακάτω "καπως" βρέθηκαν μέσα στο ποστ μου, χωρις να τα βάλω εγώ. Τα αφήνω και ας μας εξηγήσει τι θέλει να πει ο ποιητής ....




δεν ξερω ποιος ποιητής απο τους υπόλοιπους μοντ διόρθωσε το ποστ σου αλλα ρίξε μια ματια εδω για να ξερεις στο μέλλον : Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

aggelos-serres
03-08-10, 18:56
για την μορφή έχει απόλυτο δικαιο, αλλά δεν βρήκα την φωτο που είχα κατεβάσει και το έβαλα βιαστικά. Θα συμπλήρωνα από το σπίτι το ποστ. Απλά είπα να βάλω το όνομα μπας και γνωρίζει κάποιος κάτι και δεν κάνω την αγορά το απόγευμα. Θα είμαι ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ την επόμενη φορά.

με το "τι θέλει να πει ο ποιητής " όμως, κάνω αναφορά για το "Be aware" που σημαίνει : αντιλαμβάνομαι, συναισθάνομαι και στην ουσία όμως χρησιμοποιήτε ως "ΠΡΟΣΟΧΗ" .

Φράση που δεν υπάρχει στην ετικέτα. ΑΡΑ είναι σχόλιο !!! που μάλλον κάπου είδε.

giannis64
03-08-10, 19:02
καλύτερα έτσι όπως είναι τώρα?

αν κάτι δεν σου αρέσει κάνεις ένα εντιτ και το διορθώνεις!
πάμε παρακάτω στο σχολιασμό του προϊόν!!

manos_
03-08-10, 19:07
Αχταρμας προιον.Νιτρικο με dhea και διακοσια αλλα συστατικα.Δεν νομιζω να κανει κατι ιδιαιτερο.

aggelos-serres
10-08-10, 18:45
Τα Anadrox Pump & Burn (MHP) λιποδιαλυτικά τα χρησιμοποιώ ήδη μια εβδομάδα.

Εντυπώσεις : Δεν μου έφεραν ταραχή ή ένταση στο στομάχι. Το πρωι που τα πέρνω δεν καταλαβαίνω κάποια διαφορά. Αλλά όταν τα πέρνω πριν την προπόνηση-αεροβική έχω μεγαλύτερη εφύδρωση και σαν να βγάζω πιο εύκολα την προπονηση-αεροβική. Στο τέλος δλδ νιώθω λιγότερο κουρασμένος από ότι συνήθως. (ειδικά χθές που στα δικέφαλα ανέβηκα 1,25 κιλ σε κάθε αλτήρα και 2,5 κ στην μπάρα και πίστευα ότι θα ζοριζόμουν περισσότερο)

Σαν λιποδιάλυση ακόμη νωρίς ειναι αλλά έχω την εντύπωση ότι βλέπω πιο έντονα φλέβες στον πήχη (που ειναι κ το μέρος με το λιγότερο ήδη λίπος) Ενδεχομένος υποδόρια να "καθαρίζει" υγρά.

νωρίς ακόμη βέβαια... αλλά θα ενημερώσω για τυχόν αποτελέσματα που θα δω