PDA

Επιστροφή στο Forum : μια φωτο μου



dio32
06-08-10, 10:39
μια φωτο προσφατη απο διακοπες.ειχα σταματησει κανενα μισο μηνα στην φωτο αυτη αποgγυμναστηριο,διατροφη οχι τιποτα ιδιαιτερα σε προσεγμα εδω ειμαι στα 79 κιλα.πιστευω σε καλη κατασταση πηγα το σωμα μου αμα σκεφτουμε φετος που ολο σταματαγα το γυμναστηριο για εξετασεις με το θεμα συκωτιου για ποιο λογο ειναι ανεβασμενη η γ-gt.τωρα ολα καλα και παμε γερα επεστρεψα απο διακοπες,δυστηχως θα κανω αλη μια μεγαλη παυση και αυτο με στεναχωρει μεχρι τον οκτωμβριο ωστε να κανω και την τελευταια εξεταση ωστε οντος να διασταυρωθει οτι οντος η γ-gt στην δικια μου περιπτωση επηρεαζετε απο την βαρια προπονηση και μετα τελος παμε γερα.θα δω αμα κανω αυτο το τελευταιο ο γιατρος μου ειπε ειμαι οκ αλα αμα θελουμε να ειμαστε ενταξει να κανω μια μεγαλη παυση,διοτι σε ορισμενους ανθρωπους η μυης τους επηρεαζουν αλα οργανα δηλαδη οι μυης μου ειναι ευαθαισθητοι και επηρεαζουν τις τιμες του συκωτιου χωρις να εχω τιποτα.τεσπα θα δω αμα το κανω γιατι ειναι μεγαλη η αποχη απο τα βαρη.
http://yfrog.com/eudsc03017yj

http://img534.imageshack.us/img534/1002/dsc03017y.jpg

Eddie
06-08-10, 12:13
Ωραιος φιλε!!!Μου αρεσει πολυ το σχημα του στηθους σου:thumbup:

sogoku
06-08-10, 16:27
Tερατακι εισαι.Χασε μερικα κιλακια σωστα στον κορμο εχεις μια αξιολογη μυκη μαζα θα ελεγα αλλα ασε δεν το λεω.

dio32
06-08-10, 16:46
ευχαριστω παιδια για τα καλα λογια θα προσπαθησω πιο σκληρα.
πιστευω αμα εκανα σωστη διατροφη θα ημουν καλυτερος,δεν τρωω σαβουρες απλα δεν κανω 6 και 7 μικρα γευματα,κανω λιγοτερα

silk
06-08-10, 17:26
εγω γιατι να μην εχω απωλλονιους?ωραιος.το σωμα σου μου θυμηζει πολυ το δικο μου και το στιλ διατροφης σου.προσεχω αλλα 6 γευματα δεν τα κανω..

dio32
27-08-11, 18:52
3054130542

φετινες απο ζακυνθο.
δεν μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος.
μετα το πασχα αρχισα γραμωση μ3 φορες αεροβια στο διαδρομο με κλιση 10,γρηγορο περπατημα μετα αφου εχω τελειωσει την προπονηση διατροφη οσο μπορω καλη.
σε 2μηνες ειχα γραμωσει και μετα δεν ξερω κανει ενα μπραφ το σωμα μου και αρχισα και επερνα ογκο!δεν ξερω τι εγινε απογοητευτικα αρκετα.
εντωμεταξυ στην φωτο αδικει το ποδι ειναι ποιο ογκοδες μπροστα,γαμπα δυστηχως οσο εχω προσπαθησει δεν περνει με τιποτα.

TToni Shark
28-08-11, 12:50
Πολύ καλός, με λίγη δουλίτσα ακόμα θα δεις πολύ καλύτερα αποτελέσματα;)