PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιο το αγαπημένο σας sport?



Devil Randime
09-08-10, 15:16
Ποιο το αγαπημένο σας σπορ/άθλημα και σε ποιο αφιερώνεται τον περισσότερο χρόνο σας?

Levrone
09-08-10, 16:18
κλασσικα σοφτμπολ!!!

gym
09-08-10, 16:20
χμμμμ....βολευ....ποδηλατο...τρεκκινγκ...γενικα οτι εχει να κανει με βουνο....και στην θαλασσα ομως ειναι βωραια...γενικα α εξτριμ σπορ ειναι σουπερ...κ εχω να δοκιμασω πολλααααα ακομη!αλλα ειναι ωραια...

Levrone
09-08-10, 16:24
ο ιεαααα (η ελληνιστι προφορα του αμερικανικου/αγγλικου yes) , ειμαι μεσα σ ολα , Ιεααα,

εξτριμ σπορτς κι ετσι , γουσταρω λεμε!!! εξτριμ σπορτς, ειμαι παιδι των εξτριμ σπορτς , δε μπεστ οφ δε μπεστ, σιγα μην κανω τα καθιερωμενα που κανουν οι αλλοι, μονο εξτριμ σπορτς κανω και ειμαι η καλυτεροτερη!!! ΙΕΑΑΑ!!!

gym
09-08-10, 16:28
συγνωμη κιολας...εχεις κατι μαζι μου????με ξερεις κ αμφιβαλλεις οτι κανω εξτριμ?

Levrone
09-08-10, 16:30
συγνωμη κιολας...εχεις κατι μαζι μου????με ξερεις κ αμφιβαλλεις οτι κανω εξτριμ?

μηπως εννοεις x-treme stores?:green::green::green:

gym
09-08-10, 16:39
μηπως εννοεις x-treme stores?:green::green::green:

και απο αυτα ρε λαμογιο...που εχεις φαγωθει πια!!!!!!!

Levrone
09-08-10, 16:41
και απο αυτα ρε λαμογιο...που εχεις φαγωθει πια!!!!!!!

να τα κοψεις γιατι εχουμε e-shop!!!

Devil Randime
09-08-10, 16:46
χαχαχαχαχα!!!

μαχη γιγαντων :P

gym
09-08-10, 16:54
να τα κοψεις γιατι εχουμε e-shop!!!

για να σκασεις απο την ζηλια σου ρε εγω πηγαινω στην πηγη κ πινω.....

κουλης
09-08-10, 17:26
να βαλεται και το skate σαν επιλογη!!!:green:

giannis64
09-08-10, 17:27
η διαιτησια και το ββ !!!!!:green:

δεν επιτρεπετε σε τετοιο φορουμ να μην εχει μπει τετοια επιλογη!!!

Devil Randime
09-08-10, 17:27
Ναι όντως. Αυτό μου διέφυγε :S

κουλης
09-08-10, 17:30
το bodybuilding ειναι τροπος ζωης;)!!

Devil Randime
09-08-10, 17:33
Βάλε τοτε Γιάννη skate και bodybuilding. Μου διέφυγαν αυτά. Είναι πολλά Βλέπεις... :P

κουλης
09-08-10, 17:34
βιαστηκα και ψηφισα γαμωτο :unsure:............

giannis64
09-08-10, 17:37
Βάλε τοτε Γιάννη skate και bodybuilding. Μου διέφυγαν αυτά. Είναι πολλά Βλέπεις... :P

:thumbup:

Devil Randime
09-08-10, 17:39
βιαστηκα και ψηφισα γαμωτο :unsure:............

Ας περιμενες :P Εμεις ολα τα διορθώνουμε εδώ. Ειμαστε υπερφορουμ :P

-beba-
09-08-10, 17:52
Δεν βρίσκω στις επιλογές το αγαπημένο μου sport................................τι κρίμα....

Polyneikos
09-08-10, 17:57
Kαποτε εκανα αρκετα σπορ,πλεον δεν είναι ευκολο να ενταχθω σε ομαδικο αθλημα και να σγχρονιστω με 5-10 ατομα για να κανω τακτικα...
Bodybuilding λοιπον και ποδήλατο mountain!!
Ειδαλως θα έβαζα και ποδόσφαιρο,μπασκετ,πινγκ πονγκ:thumbup:

vAnY
13-08-10, 03:14
χμμμ πολεμικες τεχνες, extreme sports, ρακετες στη παραλια, πιγκ-πονγκ...:P

Surfer
13-08-10, 13:13
Windsurfing, kiteboarding, surf...:thumbup:
ούτε αυτά τα είχες στις επιλογές..:)

silk
13-08-10, 15:30
τωρα που λειπει ραμπο δεν βαζετε τις εξτρα επιλογες???

Devil Randime
13-08-10, 15:53
Windsurfing, kiteboarding, surf...:thumbup:
ούτε αυτά τα είχες στις επιλογές..:)

Εβαλα τα κλασσκα ρε παιδια. Οποιος θελει και άλλα να στειλει στον Γιαννη τι θελει :P

Levrone
13-08-10, 16:00
Οποιος θελει και άλλα να στειλει στον Γιαννη τι θελει :P

Γιαννη πιασε ακομη μια χωριατικη, ενα τζατζικι, και μια πατατες τηγανιτες!:rolf:

Devil Randime
13-08-10, 16:07
Γιαννη πιασε ακομη μια χωριατικη, ενα τζατζικι, και μια πατατες τηγανιτες!:rolf:

Kαι το σαγανακι και το σαγανακι!! :P :P :turtle:

mantus3
13-08-10, 18:35
αρση βαρων, αναρριχηση, ββ και tae kwon do...

Titanium
16-08-10, 15:10
Bbing αν και δεν το θεορω τοσο πολυ sport αλλα τροπο ζωης...και martial arts :box1::box1::box1::box1:.......

savage
18-08-10, 18:49
Μπασκετ και ξερο ψωμι!!!:basket::basket::basket:

Devil Randime
18-08-10, 18:55
Μπασκετ και ξερο ψωμι!!!:basket::basket::basket:

Εσυ ετοιμασου καλα για την Παρασκευη. Κανε απο τωρα προετοιμασια :green: χιχιχιχι :P

savage
19-08-10, 02:25
Born ready!!!

Devil Randime
19-08-10, 02:36
Born ready!!!

Ετσι σε θελω ετσι!!! Χεχε!!! :toast:

JustOneCrazy
19-08-10, 20:55
ποδοσφαιρο φυσικα!!!!πρωτα εμαθα να παιζω μπαλα κ μετα να περπαταω!!!!

Vinn
19-08-10, 20:58
BB!! Γτ πολυ απλα,το λατρευω..!!:turtle::turtle:

zenclub
05-09-10, 16:35
Kick-Boxing και Boxing με τρέλα!! Παιδιά θα έπρεπε να έχετε τα μαχητικά αθλήματα γενικά στο ψήφισμα!!! Έτσι πιστεύω ..

Polyneikos
06-09-10, 16:51
Tα εβαλα στις προτιμησεις,αυτο το παιδι μισες δουλειες κανει !!:P:P

zenclub
06-09-10, 20:31
αχαχαχαχαχα :thumbup:
Ολα καλά,, εξάλου γίνεται τόσο καλή δουλειά στο site που εντάξει δεν τρέχει κ τίποτα!!

Devil Randime
06-09-10, 20:44
Στο τέλος θα καταλήξουμε να βάλουμε όλα τα αθληματα που υπάρχουν στη γη!! Χαχαχα! ΕΛΕΟΣ :green: :geek:

giannis64
06-09-10, 23:20
εμενα μου αρεσει το κρικετ!!:geek:

aaabasilis
13-09-10, 21:17
βεβα το αγαπημενο σου σπορ ποιο ειναι?ενα που εχει πολλα στυλ προπονησης και μπορεις να το κανεις στο σπιτι στο γκαραζ στην εξοχη στις τουαλετες και μπορει να γινει με 2 ατομα η και με περισσοτερα?ομαδικο?μηπως εννοεις το σεξινγκ?εμενα παντως μου αρεσουν αρκετα..το beering,το sexing,το ξαπλωνινγκ..

Mitsen
13-09-10, 21:23
Πέραν του BB, ψαροντούφεκο και τα μυαλά στα κάγκελα!!:toast:

Δεν έχει ξαναγίνει τέτοια δημοψήφισμα?:unsure: Θυμάμαι πούχα ρωτήσει γιατί δεν έχει το ψαροντούφεκο σαν επιλογή:P


βεβα το αγαπημενο σου σπορ ποιο ειναι?ενα που εχει πολλα στυλ προπονησης και μπορεις να το κανεις στο σπιτι στο γκαραζ στην εξοχη στις τουαλετες και μπορει να γινει με 2 ατομα η και με περισσοτερα?ομαδικο?μηπως εννοεις το σεξινγκ?εμενα παντως μου αρεσουν αρκετα..το beering,το sexing,το ξαπλωνινγκ..
xtream sports 8)

beefmeup
13-09-10, 21:30
το sex,γιατι δεν υπαρχει??

αποσο ξερω καις θερμιδες.

manos_
13-09-10, 21:43
σεξξξξξξξξξ μπορεις να συνδιασεις αεροβια με σλαπινγκ weight lifting και γενικα να αυτοσχεδιασεις.

Ariel
13-11-10, 01:26
ενοργανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:thumbup:

aaabasilis
13-11-10, 16:07
ναι αριελ,αλλα μην πετας ετσι ενα σκετο ενοργανη..αιτιολογησε την απαντηση σου,δωσε μας πληροφοριες..ενοργανη αλλα τι ενοργανη?με τι οργανο?:P

Ariel
13-11-10, 22:54
ναι αριελ,αλλα μην πετας ετσι ενα σκετο ενοργανη..αιτιολογησε την απαντηση σου,δωσε μας πληροφοριες..ενοργανη αλλα τι ενοργανη?με τι οργανο?:P
και με τα 4 γυναικεια....................!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

giannis64
13-11-10, 22:58
και με τα 4 γυναικεια....................!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:


:unsure:
σε αυτό να είμαι ειλικρινής θα ήθελα κυρία μου να γίνετε πιο σαφής...

κουλης
13-11-10, 23:07
ποιος ψηφισε skate? πιστευω λιγο δυσκολο σπορτ ειδικα στον οταν εισαι στον ογκο! που να σε αντεξει η καιμενη η σανιδα:green: sk8 4 life!;)

marvin
13-11-10, 23:08
Ψηφισα στιβο.Λατρευω να παρακολουθω διοργανωσεις και μιτιγκ.Ηταν παιδικο μου ονειρο να συμετεχω καποτε:turtle: .Δυστυχως οταν επρεπε δεν βρεθηκε καποιος να με κρατησει στο δρομο αυτο.Ευτυχως ομως την αγαπη αυτη την μετεδωσα; την ειχε στο αιμα του; στο μικρο μου γιο που σημερα ακολουθει το αθλημα αυτο και ετσι εχω την χαρα να παρακολουθω απο μεσα!!!!;)

Ariel
14-11-10, 01:31
:unsure:
σε αυτό να είμαι ειλικρινής θα ήθελα κυρία μου να γίνετε πιο σαφής...

εδαφος,δοκο,αλμα,διζυγο!:thumbsup:

Titanium
14-11-10, 02:38
και με τα 4 γυναικεια....................!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:


:unsure:
σε αυτό να είμαι ειλικρινής θα ήθελα κυρία μου να γίνετε πιο σαφής...


εδαφος,δοκο,αλμα,διζυγο!:thumbsup:

Που πιγε το μιαλο σου?????:P:P:P:P:green:

PMalamas
09-02-11, 23:48
bodybuilding βεβαια..
αν και εχω καποιους ενδοιασμους γτ απ τη στιγμη που αρχιζω να το κανω απο τη ωρα που ξυπναω μεχρι την ωρα που θα σε πεσω για υπνο... δε ξερω κατα ποσο μπορει να το πει κανεις σπορ...

Stamer
21-04-11, 19:50
Kick boxing...!!!!

Mitsen
21-04-11, 20:27
Ψαροντούφεκο! (πρέπει να έχω απαντήσει ισα με 10 φορες:P)

πολύ ποιο πάνω και από το gym μιας και το έχω χρονια αυτό το χόμπι! recore ψαρέματος μέσα στο νερό 8 ώρες! μπορώ να κοιμηθώ μεστή θάλασσα που λέει ο λόγος!

sadistic
21-04-11, 22:09
Ψηφισα στιβο.Λατρευω να παρακολουθω διοργανωσεις και μιτιγκ.Ηταν παιδικο μου ονειρο να συμετεχω καποτε:turtle: .Δυστυχως οταν επρεπε δεν βρεθηκε καποιος να με κρατησει στο δρομο αυτο.Ευτυχως ομως την αγαπη αυτη την μετεδωσα; την ειχε στο αιμα του; στο μικρο μου γιο που σημερα ακολουθει το αθλημα αυτο και ετσι εχω την χαρα να παρακολουθω απο μεσα!!!!;)κοπελια τα σεβη μου!!!καπως ετσι την πατησα και γω......ευκολα θαμουν στην εθνικη...τοτε.δεν πειραζει ομως.αρκει που θα μεταδωσουμε στα παιδια μας τον κλασικο αθλητισμο!!οσο για το παλικαρι απο πανω που εχει βγαλει βραγχια με το 8αωρο στο ψαροντουφεκο,και γω παρεπιπτοντως πριν καμποσο καιρο ειχα κλεισει και γω 8αωρο με καργα ψαρικο.επαθα οτιτιδα τοτε θυμαμαι μιας και βουταγα στα 23-27μ συνεχεια.:thumbup:η ελευθερη καταδυση ειναι μαγια!τωρα πλεον ....surf-casting:)

NASSER
25-04-11, 17:21
Λείπει η ποδηλασία, αλλά δεν θα μπορουσε κανένα αθλημα να μου αρέσει περισσότερο απο το bodybuilding :P

TToni Shark
25-04-11, 18:49
Το bodybuilding και το μπάσκετ;)

flash
25-04-11, 19:25
Ορειβασία - Αναρρίχηση

MusclesOfShadow
26-04-11, 00:42
To bodybuilding ειναι ο τροπος ζωης μου, αλλα σαν σπορ, πιστευω οφειλουμε ολοι να το αποδεχθουμε και να αφησουμε χαζα στερεοτυπα και προκαταληψεις, και να ειναι ευκολο για καποιον που ασχολειται και ειναι καλος, να μπορεσει να ανεβει και να νιωσει πως ειναι να εισαι πανω στη σκηνη. Προσωπικα δεν εχω δει ποτε ζωντανα αγωνα στη ζωη μου και δεν εχω ιδεα που γινονται στην Ελλαδα. Διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα απ'ο,τι βλεπω δεν γινονται αγωνες στην Αθηνα, ετσι δεν ειναι?

NASSER
26-04-11, 12:45
To bodybuilding ειναι ο τροπος ζωης μου, αλλα σαν σπορ, πιστευω οφειλουμε ολοι να το αποδεχθουμε και να αφησουμε χαζα στερεοτυπα και προκαταληψεις, και να ειναι ευκολο για καποιον που ασχολειται και ειναι καλος, να μπορεσει να ανεβει και να νιωσει πως ειναι να εισαι πανω στη σκηνη. Προσωπικα δεν εχω δει ποτε ζωντανα αγωνα στη ζωη μου και δεν εχω ιδεα που γινονται στην Ελλαδα. Διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα απ'ο,τι βλεπω δεν γινονται αγωνες στην Αθηνα, ετσι δεν ειναι?

Γινονται... παρακολουθα λιγο την πρώτη ενότητα του φόρουμ. Ελληνικό bodybuilding .

gym
26-04-11, 14:23
κωπηλασια γιατι δεν εχει ε?αντε....:(:(:(

-beba-
26-04-11, 18:32
κωπηλασια γιατι δεν εχει ε?αντε....:(:(:(

Σου αρέσει να τραβάς κουπί νομίζω...........................

gym
26-04-11, 21:10
Σου αρέσει να τραβάς κουπί νομίζω...........................

οχι μπεμπα...μου αρεσει να παλευω με τα κυματα....;););)

TRIANTAFYLLOU
27-04-11, 02:18
και η ιππασία είναι ωραίο σπόρ αλλα δεν το βάλαμε σαν επιλογή στην αρχική ,όσοι είναι παλιοί και μεγάλωσαν σε χωριό θα ξέρουν , αρχίζαμε μικροί απο γαιδούρια και αργότερα καβαλούσαμε άλογα για πρακτικούς λόγους μεταφοράς και όσο μεγαλώναμε και άλλα ζωντανα χωρίς πρακτικούς λόγους , απλα για την χαρα και ικανοποίηση της βόλτας :P:P:P:turtle::turtle::turtle:

NASSER
27-04-11, 10:28
και η ιππασία είναι ωραίο σπόρ αλλα δεν το βάλαμε σαν επιλογή στην αρχική ,όσοι είναι παλιοί και μεγάλωσαν σε χωριό θα ξέρουν , αρχίζαμε μικροί απο γαιδούρια και αργότερα καβαλούσαμε άλογα για πρακτικούς λόγους μεταφοράς και όσο μεγαλώναμε και άλλα ζωντανα χωρίς πρακτικούς λόγους , απλα για την χαρα και ικανοποίηση της βόλτας :P:P:P:turtle::turtle::turtle:

:rolf::rolf::rolf::rolf:
Η τελευταία βόλτα που περιγράφεις Ηλία, πόση απόσταση διανύεις :P:P:P

Υ.Σ. το ήξερα πως θα σε πειράξει που δεν έχουν βάλει και την ιππασία στα αθλήματα... είναι ξεχωριστό σπορ άσχετα αν στις μέρες μας κοστίζει :green:

TRIANTAFYLLOU
27-04-11, 15:45
:rolf::rolf::rolf::rolf:
Η τελευταία βόλτα που περιγράφεις Ηλία, πόση απόσταση διανύεις :P:P:P

Υ.Σ. το ήξερα πως θα σε πειράξει που δεν έχουν βάλει και την ιππασία στα αθλήματα... είναι ξεχωριστό σπορ άσχετα αν στις μέρες μας κοστίζει :green:


στο πρώτο ερώτημα νασερ επειδη είμαστε και φιλόζωοι , έχω να πώ όσο αντέχει το άλογο , γιατι πρέπει να σκευτόμαστε και τα ζωντανά :P:P:P:P

και όντως είναι ξεχωριστο σπόρ που χαρίζει ελευθερία και επαφή με την φύση και το άλογο , που ενω παλια ήταν ενα δεδομένο μεταφορικό μέσο , στις μέρες μας θεωρείτε πολυτέλεια

jannous44
27-04-11, 15:55
εισαι σε forum bodybuilding και πιστευεις οτι θα σου πουν οτι το αγαπημενο τους αθλημα ειναι το κρικετ η οι μαχες χαρταετων? :rolf::rolf::P

exkaliber
27-04-11, 16:39
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::green:

TRIANTAFYLLOU
27-04-11, 19:15
πέρα όμως απο το ββ επειδη δεν είναι σωστο ο άνθρωπος να είναι κολημένος αλλα να είναι πολυπλευρικός , είναι φυσιολογικό να έχει και άλλα χόμπυ και ασχολίες .

τα κολλήματα ποτε δεν είναι καλά είτε σε γκόμενες , είτε σε τζόγο , ακόμη και στο σχολείο τα κολημένα άτομα με τα μαθήματα φυτα τα λέγαμε , ακόμη και ενας που ασχολείτε με το ββ , εγω πχ δεν θα το έλεγα χόμπυ αλλα τρόπος ζωής για μένα

lila_1
28-04-11, 10:55
Τάβλι δεν βλέπω να χει η λίστα...κ απογοητεύομαι!

pan0z
28-04-11, 11:54
Το ΒΒ πανω απο ολα γιατι με βοηθαει να ξεφευγω απο την καθημερινη μου ρουτινα και γενικα στην 1 ωρα εκει περα που κανω ξεχναω τα παντα και μερικα αλλα ενα ειναι το baseball σαν αμερικανακι που ειμαι δεν γλυτωνα απο αυτο οπως και να το κανουμε :green: και το MotoGP μου αρεσε ιδιετερα γιατι οταν ειχα μηχανη πηγαινα καμια φορα στην πιστα και ετρεχα και καταλαβα απο πρωτο χερι τι περνανε εκει περα αυτοι με τα θηρια των 220+ ιππων και μπορεσα οχι μονο να το δω το sport και να το θαυμασω αλλα και να το κανω και εγω!

RAMBO
28-04-11, 13:34
βολευ δωματιου:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
28-04-11, 16:37
βολευ δωματιου:turtle::turtle::turtle:
Ωραίος ο ράμπο και πάντα αθλητικός , να φανταστω ότι σ αυτο το σπόρ πρέπει να είσαι καλός στο κάρφωμα :turtle::turtle::turtle::turtle::banana::banana::banana:

RAMBO
28-04-11, 16:40
Ωραίος ο ράμπο και πάντα αθλητικός , να φανταστω ότι σ αυτο το σπόρ πρέπει να είσαι καλός στο κάρφωμα :turtle::turtle::turtle::turtle::banana::banana::banana:

αλλα παιζει και μεγαλο ρολο η αντιπαλοσ για να ανεβαινει και το επιπεδο..

TRIANTAFYLLOU
28-04-11, 17:14
αλλα παιζει και μεγαλο ρολο η αντιπαλοσ για να ανεβαινει και το επιπεδο..


σωστός ο ράμπο το κατέχεις το άθλημα , μετράει το πόσο σωστα θα στην σηκώσει την μπάλα να κάνεις καλό καρφί :P:P:P:P:P

sofos
28-04-11, 17:15
βολευ δωματιου:turtle::turtle::turtle:

ωραιος μολις τωρα αυτο θα γραφα :turtle::turtle: :green:

konna
28-04-11, 19:21
ωραιος μολις τωρα αυτο θα γραφα :turtle::turtle: :green:


στο βόλευ καρφώνει πότε η μία πλευρά και πότε η άλλη :unsure::unsure::unsure:

TRIANTAFYLLOU
28-04-11, 20:05
στο βόλευ καρφώνει πότε η μία πλευρά και πότε η άλλη :unsure::unsure::unsure:

γι αυτο και η διευκρύνηση "βόλευ δωματίου" που έγραψε και ο φίλος μας ραμπο πρός αποφυγή παρεξηγήσεων εκεί ο κανονισμός ορίζει να καρφώνει μόνο η μια πλευρα , κάτι σαν το σκουώς δηλαδή :P:P:P

Polyneikos
28-04-11, 21:28
Ο Ραμπο εξασκει το πιπινινγκ τις τελευταιες μερες στο γυμναστηριο,τον φωναζω μονο για τις απαραίτητες βοηθειες για να μην τον διακοπτω από αυτο το εξαντλητικο στυλ προπονησης,να δουμε εκεινος ποτε θα με φωναξει για καμια βοηθεια:P

sofos
28-04-11, 21:47
γι αυτο και η διευκρύνηση "βόλευ δωματίου" που έγραψε και ο φίλος μας ραμπο πρός αποφυγή παρεξηγήσεων εκεί ο κανονισμός ορίζει να καρφώνει μόνο η μια πλευρα , κάτι σαν το σκουώς δηλαδή :P:P:P

αχαχαχαχαχαχαχαχ :clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup: :bowdown: χρειαζοταν αυτη η διευκρινηση

TRIANTAFYLLOU
28-04-11, 21:55
Ο Ραμπο εξασκει το πιπινινγκ τις τελευταιες μερες στο γυμναστηριο,τον φωναζω μονο για τις απαραίτητες βοηθειες για να μην τον διακοπτω από αυτο το εξαντλητικο στυλ προπονησης,να δουμε εκεινος ποτε θα με φωναξει για καμια βοηθεια:P


ρε το παλιόπαιδο ακόμη και αν τον περισσεύουν πάσα δεν κάνει , θέλει να χορτάσει και το μάτι φαίνετε.
και γω κώστα ενας απο τούς λόγους που τον έχω φίλο εκτός τού ότι είναι καλό παιδι , είναι ότι απο το περίσευμά του άνετα χορταίνουμε .

οπότε όποτε σε φωνάξει για βοήθεια και δεν φτάνει και χρειάζετε ακόμη μεγαλύτερη , εγω βάζω τον φάρο και τρέχω :rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
28-04-11, 21:56
αχαχαχαχαχαχαχαχ :clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup: :bowdown: χρειαζοταν αυτη η διευκρινηση


ενοείτε γιατι το πράμα θα πήγαινε για παρεξήγηση και λέω για να τα βάλω τα πράματα στην "θέση " τους :P:P:P:P

sofos
28-04-11, 22:00
ενοείτε γιατι το πράμα θα πήγαινε για παρεξήγηση και λέω για να τα βάλω τα πράματα στην "θέση " τους :P:P:P:P

ετσι γιατι μερικες γυναικες θελουν να αλλαζουν κ τους ρολους,αυτα δε περνανε ομως εδω μεσα που ''βρωμαει'' τεστο :green::green::P :turtle::turtle:

RAMBO
28-04-11, 23:35
ρε το παλιόπαιδο ακόμη και αν τον περισσεύουν πάσα δεν κάνει , θέλει να χορτάσει και το μάτι φαίνετε.
και γω κώστα ενας απο τούς λόγους που τον έχω φίλο εκτός τού ότι είναι καλό παιδι , είναι ότι απο το περίσευμά του άνετα χορταίνουμε .

οπότε όποτε σε φωνάξει για βοήθεια και δεν φτάνει και χρειάζετε ακόμη μεγαλύτερη , εγω βάζω τον φάρο και τρέχω :rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

να μην ανχωνεστε αφηστε με πρωτα να κανω τα μαγικα μου να ξεροψηθουνε και μετα εγω δεν θα ξεχασω τουσ φιλουσ..

TRIANTAFYLLOU
29-04-11, 00:09
να μην ανχωνεστε αφηστε με πρωτα να κανω τα μαγικα μου να ξεροψηθουνε και μετα εγω δεν θα ξεχασω τουσ φιλουσ..

τώρα μας έφτιαξες την ψυχολογία και μείς θα σε βγάλουμε ασπροπρόσωπο :P:P:turtle::turtle::turtle:

giannis64
29-04-11, 22:22
αγαπημενο μου σπορ... το ΣΚΙ ;)

marvin
30-04-11, 00:03
αγαπημενο μου σπορ... το ΣΚΙ ;)

Ναι ρε Γιαννη το ηξερα τελικα οτι ησουν εσυ που κατεβαινες τις πλαγιες στο Saint Maurice
http://i279.photobucket.com/albums/kk144/ng_vanji/Honeymoon%20Movies/th_MOV02882.jpg (http://s279.photobucket.com/albums/kk144/ng_vanji/Honeymoon%20Movies/?action=view&current=MOV02882.mp4)

gym
30-04-11, 00:15
καλα μιλαμε για τον πιο κουλ οπα...οχι πλακες:P:P:P

TRIANTAFYLLOU
30-04-11, 04:09
αγαπημενο μου σπορ... το "ΞΕ" ΣΚΙ ;)


γιατι ρε παιδια εγω όλα τα βλέπω περίεργα , μήπως να με δεί γιατρός ? :(:(:(:P:P:P

Slack `N Track
30-04-11, 10:27
http://www.youtube.com/watch?v=x3pOU-WB8Rc&feature=related



http://www.youtube.com/watch?v=mj4HfD3Gotw&feature=fvwrel

marvin
30-04-11, 10:53
γιατι ρε παιδια εγω όλα τα βλέπω περίεργα , μήπως να με δεί γιατρός ? :(:(:(:P:P:P

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

giannis64
30-04-11, 14:31
Ναι ρε Γιαννη το ηξερα τελικα οτι ησουν εσυ που κατεβαινες τις πλαγιες στο Saint Maurice
http://i279.photobucket.com/albums/kk144/ng_vanji/Honeymoon%20Movies/th_MOV02882.jpg (http://http://i279.photobucket.com/albums/kk144/ng_vanji/Honeymoon%20Movies/th_MOV02882.jpg)

μπα δεν ειμουν εγω...:turtle:


καλα μιλαμε για τον πιο κουλ οπα...οχι πλακες:P:P:P

:clap::love:


γιατι ρε παιδια εγω όλα τα βλέπω περίεργα , μήπως να με δεί γιατρός ? :(:(:(:P:P:P

καλα που εκανε η Νικη κουοτ στο ποστ μου. αλλιως ποιος σε ακουγε μετα..
αμεσως εσυ εκει το μυαλο σου..
και μενα εκει ηταν..

TRIANTAFYLLOU
30-04-11, 15:57
μπα δεν ειμουν εγω...:turtle:



:clap::love:



καλα που εκανε η Νικη κουοτ στο ποστ μου. αλλιως ποιος σε ακουγε μετα..
αμεσως εσυ εκει το μυαλο σου..
και μενα εκει ηταν..

δεν το είπες ευθέως αλλα το ενοούσες και το γράφεις και με ψιλά γράμματα νοικοκύρη μου εσύ :P:P:P:P
είπα και γω μόνο εγω είμαι ελατωματικός και παει εκεί το μυαλό μου ?

αλλα τώρα κατάλαβα γιατι εμένα πάει εκεί το μυαλό μου , επειδη το σκί δημιουργεί πρόβλημα στα ήδη προβληματικά μου γόνατα απο το ατύχημα , το σπόρ τού γιάννη το ξε σκι αντίθετα δεν τα επιβαρύνει και γυμνάζει την καρδιά , λογικό μου ακούγετε :P:P:P:P

-beba-
30-04-11, 16:36
Δεν θα βρεθεί κανείς να τον κάνει μπάν τον Γιάννη.................τι είναι αυτά που γράφει?
Μένω έκπληκτη!!!:shock::shock::shock:

TRIANTAFYLLOU
30-04-11, 18:43
Δεν θα βρεθεί κανείς να τον κάνει μπάν τον Γιάννη.................τι είναι αυτά που γράφει?
Μένω έκπληκτη!!!:shock::shock::shock:
εγω να δείς τι σόκ έχω πάθει με αυτα που διαβάζω , είμαι βλέπεις του κατηχητικού και αυτα τα υπονοούμενα με σοκάρουν :shock:, αλλα εγω μου φαίνετε πρέπει να κάνω αυτη την βρώμικη δουλεια , με φρενάρει όμως το γεγονός ότι είναι καβαλιωτάκι και δείχνω μια επιήκεια στούς πατριώτες , έχω μια προκατάληψη και μεροληψία , αλλα αν συνεχίσει σ αυτούς τους χυδαίους ρυθμούς θα φάει το μπανάκι του :P:P:P

marvin
30-04-11, 23:29
εγω να δείς τι σόκ έχω πάθει με αυτα που διαβάζω , είμαι βλέπεις του κατηχητικού και αυτα τα υπονοούμενα με σοκάρουν :shock:, αλλα εγω μου φαίνετε πρέπει να κάνω αυτη την βρώμικη δουλεια , με φρενάρει όμως το γεγονός ότι είναι καβαλιωτάκι και δείχνω μια επιήκεια στούς πατριώτες , έχω μια προκατάληψη και μεροληψία , αλλα αν συνεχίσει σ αυτούς τους χυδαίους ρυθμούς θα φάει το μπανάκι του :P:P:P


Ετσι!!!! Χρειαζομαστε καποιον να επιβαλει την ταξη εδω μεσα!!!!!!!!Βαρυ και δυσκολο το εργο που εχεις αναλαβει αλλα μονο τα δικα σου ικανα χερια μπορουν να το φερουν σε περας!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
01-05-11, 01:26
Ετσι!!!! Χρειαζομαστε καποιον να επιβαλει την ταξη εδω μεσα!!!!!!!!Βαρυ και δυσκολο το εργο που εχεις αναλαβει αλλα μονο τα δικα σου ικανα χερια μπορουν να το φερουν σε περας!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
βαρύ και δύσκολο το έργο αλλα όταν αναγνωρίζετε είναι μεγάλη τόνωση , ώστε να συνεχήσω την κάθαρση σ αυτο το φόρουμ .

μετράει βέβαια και το γεγονός ότι αυτη η αναγνώρηση έρχετε απο μια γυναίκα του χώρου , να μην το παραλείπω αυτό γιατί έχει βαρύνουσα σημασία :turtle::turtle:
όσο για τα χέρια μου εκεί που πρέπει μπορεί να δώσουν καίριο χτύπημα στούς ανάγωγους , είναι και σαν της κότας τα πόδια απο τούς κάλους (αλλα είπαμε ο κάλος στο μυαλό πειράζει) , αλλα εκεί που πρέπει γίνονται μπαμπάκι και εκεί μιλάμε για ικανότητα όταν προσαρμόζονται στο ανάλογο περιβάλον:P:P και ο γιάννης ενοείτε αν δεν συνετιστεί θα δοκιμάσει την σκληρή τους πλευρά :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

giannis64
01-05-11, 10:44
για ποιον γιαννη μιλατε ρε παιδια?:unsure:
δεν πιστευω να λετε για μενα εε?:turtle:

-beba-
01-05-11, 15:33
για ποιον γιαννη μιλατε ρε παιδια?:unsure:
δεν πιστευω να λετε για μενα εε?:turtle:

Για σένα λέμε. Κατσε να τους πείσω να σε κάνουν μπάν έστω και για 12 ώρες..........πολύ(οί) θα γελάσουμε....:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Gianna
01-05-11, 16:51
Μπασκετάκι, η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή!!! Άντε έχουμε και final four την Παρασκευή:rocking: Κρίμα μόνο που δεν μπόρεσα να πάω Βαρκελώνη, θα ταν τέλεια!!!
Ε, και ποδήλατο, περπάτημα, κολύμπι, όρεξη και παρέα να χεις!!!:turtle:

TRIANTAFYLLOU
01-05-11, 22:06
για ποιον γιαννη μιλατε ρε παιδια?:unsure:
δεν πιστευω να λετε για μενα εε?:turtle:
να πιστεύεις γιάννη η πίστη είναι καλό πράγμα ,εσυ εισαι η πέτρα του σκανδάλου και μας σκανδαλίζεις:P:P:P:P

giannis64
01-05-11, 22:37
εγω???:unsure:

που δεν εχω ουτε ενα ποστ στα χοτ μειμπι? εγω που ουτε στα ματια δεν μπορω να κοιταξω γυναικα? εγω που ειμαι ταξης και ηθικη? εγω? :unsure:

δεν νομιζω τακη...:green:

TRIANTAFYLLOU
01-05-11, 22:55
εγω???:unsure:

που δεν εχω ουτε ενα ποστ στα χοτ μειμπι? εγω που ουτε στα ματια δεν μπορω να κοιταξω γυναικα? εγω που ειμαι ταξης και ηθικη? εγω? :unsure:

δεν νομιζω τακη...:green:


αυτο τωρα για καλό το λές? δεν μπορείς να κοιτάξεις στα μάτια γιατι κοιτάς πιο χαμηλά , έως αρκετά χαμηλά !!τι να πώ εχω πάθει πλάκα με τον τρόπο σκέψης σου , αλλα εμένα δεν θα καταφέρεις να με πονηρέψεις αλητήριε:P:P:P

TRIANTAFYLLOU
02-05-11, 00:04
Μπασκετάκι, η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή!!! Άντε έχουμε και final four την Παρασκευή:rocking: Κρίμα μόνο που δεν μπόρεσα να πάω Βαρκελώνη, θα ταν τέλεια!!!
Ε, και ποδήλατο, περπάτημα, κολύμπι, όρεξη και παρέα να χεις!!!:turtle:
και μια συμβουλή στα κορίτσια όταν πηγαίνουν για τρέξιμο εκτός πόλεως σε κανένα ειδυλιακό τοπίο ,δασάκι ας πούμε , νά έχετε πάντα εναν άντρα παρέα γιατι κυκλοφορούν και αδέσποτα σκυλια και αλβανοί , για να μην αντί να τρέχετε για αερόβια τρέχετε να σωθείτε απο τα χειρότερα , αρκεί να κρατάτε καλη σιλουέτα και να είστε όμορφες ώστε να βρίσκετε πάντα έναν φύλακα άγγελο εύκαιρο να σας προστατεύει :P:P:P:P

vaggan
30-01-12, 11:45
μποντυμπιλντινγκ φυσικα

kritsinaki!
08-02-12, 03:30
kick boxing , ποδηλασια ,τρεξιμο κ φυσικα ΜΟΤΟ GP :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::bowdown::bowdown::bowdown:

Ηλαπ
08-02-12, 15:51
kick boxing , ποδηλασια ,τρεξιμο κ φυσικα ΜΟΤΟ GP :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::bowdown::bowdown::bowdown:

χα ειναι πολυ ενδιαφερον μια γυναικα να κανει κικ :P

εμενα δεν με καλυπτουν οι επιλογες και θα πω εκτος απο το σκι που μου αρεσει (και γενικα οτι εχει σχεση με χιονι-παγο) εναι και το mma που δεν ειναι στην λιστα...

Dim0s
25-03-21, 00:04
https://www.youtube.com/watch?v=ZveJBM0wJ4k

Mad strength ripper
06-06-21, 17:17
Παρατηρώ ότι απουσιάζουν αθλήματα όπως χειρολαβή, power lifting ,καράτε το τελευταίο θα γίνει και Ολυμπιακό άθλημα !