PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι σας ελκύει σε μια κοπέλα / αγόρι ?



Devil Randime
11-08-10, 01:49
Ποιό-α είναι τα πρώτα πράματα που κοιτάτε πάνω στον άλλον και σας ελκύουν?
*Το thread αφορά και κοπέλες και αγόρια

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης :thumbup:

TEFAAtzis
11-08-10, 01:50
εμφανισιακα μιλαμε παντα ετσι???Μην αρχησει και λεει ο ενας και ο αλλος για χαρακτηρες

Devil Randime
11-08-10, 01:55
Ε γενικότερα. Το thread αναφέρεται γενικα στο τι σε ελκυει σε μια κοπελα π.χ....

Levrone
11-08-10, 02:04
λεφτα αισθηματα , ακινητος χαρακτηρας και ψυχικα διαμερισματα:rolf::rolf::rolf::rolf:

Devil Randime
11-08-10, 02:18
:P Χαχαχαχαχα

sogoku
11-08-10, 02:21
Προσωπο αρχικα.

Devil Randime
11-08-10, 02:23
Και μεταρχικά?..

sogoku
11-08-10, 02:24
Και μεταρχικά?..

Φατσα

Devil Randime
11-08-10, 02:26
To πρόσωπο φάτσα δεν είναι?? ή κάνω λάθος??

sogoku
11-08-10, 02:28
To πρόσωπο φάτσα δεν είναι?? ή κάνω λάθος??

Η και μουτρα καμια φορα.Ναι ρε τα ιδια ειναι σε συγχησαε?Εiιμαι ψιλορομαντικος και μαλακας πειτε το πρωτα κοιταω εκει.

TEFAAtzis
11-08-10, 02:32
Με μια πρωτη ματι σχεδον ολο το πακετο " σωμα,προσωπο,υψος,στυλ.Οταν προκειται για κατι πιο σοβαρο ο χαρακτηρας μετραει πανω απ'ολα

Ramrod
11-08-10, 02:39
Είναι αυτό που λέει ο Τεφατζής. Είναι το πακετάκι, ο συνδυασμός. Για εμένα τη μεγαλύτερη βαρύτητα την έχει ο χαρακτήρας. Αν δε μπορείς να επικοινωνήσεις με τον/την άλλο/η τι να το κάνεις (και δεν εννοώ μόνο το διάλογο;) ). Αλλά σίγουρα δε μπορείς να είσαι με κάποιο άτομο που δε σου αρέσει εμφανησιακά. Σίγουρα όμως δε με ενδιαφέρει να είναι η πιο ωραία της παρέας ή οποιασδήποτε άλλης ομάδας ανθρώπων :green:

Devil Randime
11-08-10, 02:41
Παραξενο που δε με εχει ρωτησει κανενας εμένα :P
Χαχαχαχαχα

TEFAAtzis
11-08-10, 03:06
αντε πες μας για σενα

Devil Randime
11-08-10, 03:11
:P E ενταξει :P
Αν ειναι να κάνω σοβαρη σχεση δε κοιταζω καθολου σωμα. Πρωτα χαρακτήρα . Μετα προσωπο και μάτια... Αν και για να ειμαι ειλικρινής τα ματια κοιτάζω πάντα πρώτα...

TEFAAtzis
11-08-10, 03:19
αν ειναι δλδ 134 κιλα και εχει τα ωραιοτερα ματια???

Devil Randime
11-08-10, 03:20
Χμμ... Εξαρτάται το τι θα μου κάνει κλικ απο πάνω της... Το παρακανες πάντως! Χαχαχαχαχαχα! Ελεος :P

TEFAAtzis
11-08-10, 03:34
ποιο απο ολα τα πανω της???Γιατι θα χει και πολλα :P

Devil Randime
11-08-10, 04:25
Μη γίνεσαι κακός...

noz1989
11-08-10, 12:40
Her booty-licious!!!!!:green:

mg_24
11-08-10, 12:42
Ο πισινος προφυλακτηρας :banana::banana::shifty:

Devil Randime
11-08-10, 13:21
Ο πισινος προφυλακτηρας :banana::banana::shifty:

Χαχαχαχα! Όσον αφορα τον μπροστινο όμως??? :unsure:

Mitsen
11-08-10, 14:53
Τα βυζιά!
Αλλα δεν το είχε σαν επιλογή:rolf:

Devil Randime
11-08-10, 14:56
Τα βυζιά!
Αλλα δεν το είχε σαν επιλογή:rolf:

Δεν το εβαλα σαν επιλογή γιατι ήθελα οι επιλογες να αφορουν και κοπελες και αγορια. Με το να απαντήσεις σώμα πάντως αναφέρεσαι και στα tits...

TEFAAtzis
11-08-10, 15:20
Δεν το εβαλα σαν επιλογή γιατι ήθελα οι επιλογες να αφορουν και κοπελες και αγορια. Με το να απαντήσεις σώμα πάντως αναφέρεσαι και στα tits...

tits,asses απ'ολα:thumbup:

-beba-
11-08-10, 17:34
Εγώ απάντησα κάτι άλλο γιατί θεωρώ το μυαλό και γενικά την πνευματική καλιέργεια (οχι πανεπιστημιακή μόρφωση απαραίτητα) τα στοιχεία που τραβάνε το ενδιαφέρον μου σε έναν άντρα. Εαν δεν έχει αυτά τα στοιχεία βαριέμαι πάρα πολύ εύκολα........................... Μου αρέσει ο φίλος μου να κρατάει ζωντανό το ενδιαφέρον μου για αυτόν.:toast::toast::toast:

manos_
11-08-10, 17:58
το βλεμα(50 τις εκατο διαολος 50 τις εκατο αγγελος) και ο κολος της.

KATERINI 144
11-08-10, 18:17
τα πλούσια ελέη, αλλα δεν το εχει επιλογή να ψηφίσω.

εντιτ: ψήφισα ''κατι αλλο'' ολα οκ.

Eddie
11-08-10, 18:31
Σωμα,καλο δερμα χωρις ραγαδοκυτταριτιδες,μαλλια εννοειται μακρια μαυρα η καστανα η κοκκινα i hate blondes.Τα ματια δε τα προσεχω τοσο πολυ οσο το βλεμμα,μου αρεσουν τα αγριμια και οχι το αγαθο το παπαδοκοριστικο απορρημενο βλεμμα.

Και πολυ συμαντικο για την πρωτη ματια ειναι το στυλακι,αμα ειναι παγοκολωνα η αμα κανει σαν 12χρονο,fail.

Για χαρακτηρα δε μιλαω μιας και ολοι ζηταμε τα ιδια!!

manos_
11-08-10, 18:33
Σωμα,καλο δερμα χωρις ραγαδοκυτταριτιδες,μαλλια εννοειται μακρια μαυρα η καστανα η κοκκινα i hate blondes.Τα ματια δε τα προσεχω τοσο πολυ οσο το βλεμμα,μου αρεσουν τα αγριμια και οχι το αγαθο το παπαδοκοριστικο απορρημενο βλεμμα.

Και πολυ συμαντικο για την πρωτη ματια ειναι το στυλακι,αμα ειναι παγοκολωνα η αμα κανει σαν 12χρονο,fail.

Για χαρακτηρα δε μιλαω μιας και ολοι ζηταμε τα ιδια!!


ετσι

Eddie
11-08-10, 18:38
ετσι

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

manos_
11-08-10, 18:42
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Αυτη ειναι υποταχτικη αλλοιως ειναι το αγριμι.

TEFAAtzis
11-08-10, 18:42
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

σκυλισιο βλεμμα.Για πονο και ηδονη ειναι αυτη

Eddie
11-08-10, 18:44
E τοτε δε μου αρεσει το αγριμι.Γραψτε λαθος,Aria Giovanni style,η ακομα καλυτερα Oksana :evil2:

manos_
11-08-10, 18:47
passive agressive θες καταλαβα αυτη μπορει να γινει επιθετικη μονο οταν την παιρνει.

Eddie
11-08-10, 18:54
passive agressive θες καταλαβα αυτη μπορει να γινει επιθετικη μονο οταν την παιρνει.

Ε ναι ρε φιλε!!Τι καλυτερο??

Καταλαβα,εσυ θες Σαντρα style:turtle::turtle:

silk
11-08-10, 18:55
πρωτο που βλεπω ειναι το σωμα.
δεν με πειραζει να μην εχει και πολυ στηθος, μπορω να πω οτι με ξενερωνει το πολυ βυζι.δεν ειναι λειτουργικο πολλες φορες ασε που ενα μετριο μεγεθος καλειπτει τα παντα.
με νοιαζει ο κωλος.αν εχει ωραιο κωλο τοτε και το σωμα της γενικα θα ειναι καλο.σπανια να εχει ωραιο κωλο ας πουμε και να ναι με κοιλια.
γενικα κοιταω προσωπο.χειλια σαρκωδη , να ειναι πιο ωραια αβαφτη απο τι βαμμενη.
ειδικα στο προσωπο κοιταω ματια.αδυναμια στις πρασινοματες.
χαρακτηρα:
αν μου λεει συνεχεια ναι δεν καθομαι για πολυ ,
αν μου λεει συνεχεια οχι ετσι για να νομιζει οτι ναι αγρια την περνεις χαμπαρι πολυ γρηγορα και της το ψιθηριζεις στο αφτι το γκουντμπαι.
αν και πλαθεται ο χαρακτηρας της εκαστοτε .

KATERINI 144
11-08-10, 18:58
καλα νορμαλ γυναικα δεν ψαχνει κανενας? ολοι τη σκλερανικοβα ψαχνεται ρε?!

Eddie
11-08-10, 19:00
καλα νορμαλ γυναικα δεν ψαχνει κανενας? ολοι τη σκλερανικοβα ψαχνεται ρε?!

Τι λες μωρε??Αφου ειπα,οχι ξανθια :turtle:

manos_
11-08-10, 19:01
καλα νορμαλ γυναικα δεν ψαχνει κανενας? ολοι τη σκλερανικοβα ψαχνεται ρε?!

νορμαλ ις βαρετο τιγκα.Παω για προπονηση με αναστατωσατε(σικ) παλι κολοπαιδα.

KATERINI 144
11-08-10, 19:02
Τι λες μωρε??Αφου ειπα,οχι ξανθια :turtle:α οκ γιατι δε θα ξερει ποιον να πρωτοδιαλεξει η κοπελα. :P

silk
11-08-10, 19:03
αα και απαραιτητα μελανουρι.ανοιχτοχρωμες δεν τις εχω σε εκτιμηση:clap:

Vinn
11-08-10, 19:48
αα και απαραιτητα μελανουρι.ανοιχτοχρωμες δεν τις εχω σε εκτιμηση:clap:

+1000:thumbup::clap:
Αυτα ειναι.. :)

noz1989
11-08-10, 20:53
πρωτο που βλεπω ειναι το σωμα.
δεν με πειραζει να μην εχει και πολυ στηθος, μπορω να πω οτι με ξενερωνει το πολυ βυζι.δεν ειναι λειτουργικο πολλες φορες ασε που ενα μετριο μεγεθος καλειπτει τα παντα.
με νοιαζει ο κωλος.αν εχει ωραιο κωλο τοτε και το σωμα της γενικα θα ειναι καλο.σπανια να εχει ωραιο κωλο ας πουμε και να ναι με κοιλια.
γενικα κοιταω προσωπο.χειλια σαρκωδη , να ειναι πιο ωραια αβαφτη απο τι βαμμενη.
ειδικα στο προσωπο κοιταω ματια.αδυναμια στις πρασινοματες.
χαρακτηρα:
αν μου λεει συνεχεια ναι δεν καθομαι για πολυ ,
αν μου λεει συνεχεια οχι ετσι για να νομιζει οτι ναι αγρια την περνεις χαμπαρι πολυ γρηγορα και της το ψιθηριζεις στο αφτι το γκουντμπαι.
αν και πλαθεται ο χαρακτηρας της εκαστοτε .

Παρα πολυ σπανιο αυτο!!!

ellaki
11-08-10, 20:54
κυριως η αυρα του θα με τραβηξει...αυτο που εκπεμπει..δεν αντεχω τους αντρες που βγαζουν αρνητισμο.. απο κει και περα δεν θα ψαξω τον mr perfect αρκει να με κερδιζει στα σημεια-λεπτομεριες...

Devil Randime
11-08-10, 23:54
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Αυτη στη φψτογραφία είναι φίλη σου??? :unsure:

Eddie
12-08-10, 00:00
Αυτη στη φψτογραφία είναι φίλη σου??? :unsure:

Καλα,ειναι δυνατον να εχω τετοια φιλη??Απ το πολυ πεσιμο η θα ειχαμε παντρευτει η θα με σουταριζε κι απο φιλο!!

Devil Randime
12-08-10, 00:08
Γιατι ρε συ? Μη το λες αυτό :P

Eddie
12-08-10, 00:21
Γιατι ρε συ? Μη το λες αυτό :P

Ε γιατι δεν ξερω αν θα κρατιομουν με την aria giovanni για φιλη!!!Επισης εχω ξαναπει οτι δεν πιστευω στην 100% φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα.

Devil Randime
12-08-10, 00:28
Ε γιατι δεν ξερω αν θα κρατιομουν με την aria giovanni για φιλη!!!Επισης εχω ξαναπει οτι δεν πιστευω στην 100% φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα.

ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!! Γιατι τα λεω εγω σε μερικους και με λενε ηλιθιο. Τωρα έχω και υποστηρικτη! Α ρε ΜΑΝ :thumbup: :green:

Levrone
12-08-10, 00:40
Αυτη στη φψτογραφία είναι φίλη σου??? :unsure:

τον εχεις αυτον για να χει φιλες???? :P:P

Eddie
12-08-10, 00:41
ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!! Γιατι τα λεω εγω σε μερικους και με λενε ηλιθιο. Τωρα έχω και υποστηρικτη! Α ρε ΜΑΝ :thumbup: :green:

Παντα το πιστευα και θα το πιστευω.Απλως μερικοι δε θελουν να το παραδεχτουν.

Levrone
12-08-10, 00:42
Παντα το πιστευα και θα το πιστευω.Απλως μερικοι δε θελουν να το παραδεχτουν.

10000000000000% συμφωνω!

καλα ασε μην ανοιξει κι αλλο δημοψηφισμα ο Devil γιατι το μυριζομαι! :P:P:P

TEFAAtzis
12-08-10, 00:45
Παντα το πιστευα και θα το πιστευω.Απλως μερικοι δε θελουν να το παραδεχτουν.

και γω μαζι σου!!!Και μαλιστα μια με εχει παραδεχτει για αυτο.Δεν εγινε κατι μεταξυ μας και εγω δεν της μιλουσα και μετα που αρχησε να παιζει κατι μου λεει σε παραδεχτηκα τοτε.Της λεω τι εννοεις???Και μου λεει δεν εγινε κατι μεταξυ μας και δεν εκατσες να μου το παιξεις να μεινουμε φιλοι και ετσι και αυτο μαρεσε!!!

Devil Randime
12-08-10, 00:46
10000000000000% συμφωνω!

καλα ασε μην ανοιξει κι αλλο δημοψηφισμα ο Devil γιατι το μυριζομαι! :P:P:P

Μη μου βάζεις ιδέες!! Μέχρι να σας ταράξω στις έρευνες θα τρώτε δημοψηφίσματα :P

Levrone
12-08-10, 00:50
και γω μαζι σου!!!Και μαλιστα μια με εχει παραδεχτει για αυτο.Δεν εγινε κατι μεταξυ μας και εγω δεν της μιλουσα και μετα που αρχησε να παιζει κατι μου λεει σε παραδεχτηκα τοτε.Της λεω τι εννοεις???Και μου λεει δεν εγινε κατι μεταξυ μας και δεν εκατσες να μου το παιξεις να μεινουμε φιλοι και ετσι και αυτο μαρεσε!!!

καφροσκυλο και εσυ ρε φουστη μου..:P:P:P

TEFAAtzis
12-08-10, 01:28
καφροσκυλο και εσυ ρε φουστη μου..:P:P:P

oχι καφρος φιλε,ετσι πρεπει,πρεπει να μαστε και λιγο σκληροι γιατι αλλιως αν νομιζουν οτι μας εχουν του χεριου τους το χασαμε το παιχνιδι

Mitsen
13-08-10, 11:46
το βλεμα(50 τις εκατο διαολος 50 τις εκατο αγγελος) και ο κολος της.
Δηλαδή για να καταλάβω, εσύ τη γκόμενα τη θες και παρθένα και πουτ@να :green::P

koulisss
13-08-10, 12:33
εγω κοιταω ματια,8ελω να εχει ωραιο βλεμμα ελκυστικο ,και μακρια ισια μαλλια αυτο ειναι το γουστο μου!

jGod
13-08-10, 13:22
εγω παλι κοιταω κοιλιακους..μπορεις να το επιβεβαιωσει ο τεφαατζησ! :) :)
περα απο την πλακα..
νομιζω οτι ολοι μας..κοιταμε πολλα πραγματα. φυσικα στην αρχη μετραει η εμφανιση αλλα νομιζω λιγοι θα μενανε για παντα με μια θεοχαζη γκομενα επειδη εναι ομορφη ...

TEFAAtzis
13-08-10, 13:26
εγω παλι κοιταω κοιλιακους..μπορεις να το επιβεβαιωσει ο τεφαατζησ!

εσυ κοιτας milf:P.Πλακα κανω φυσικα,ναι παιδια ειναι τρελος κοιταει τετοιο πραγμα κραξτε τονννννννννννννν:P

giannis64
13-08-10, 15:12
γιατι να τον κραξουμε???

ξερει τι κοιταει αυτος!!

αμα εχει καλους κοιλιακους και το υποληπο σωμα θα ειναι the best!!!;)

(δεν μιλαω για φατσα!)

mantus3
13-08-10, 16:15
τα βασικοτερα που προσεχω σε μια κοπελα ειναι: 1) εθνικοτητα, 2)χρώμα δέρματος 3) να έχει γλυκό προσωπάκι κ να εξυπνάδα μέσα της.

απο εκει κ περα ειτε ειναι 30kg είτε 200 μου είναι παντελός αδιάφορο...

giannis64
13-08-10, 16:23
ααα εσυ νυφη ψαχνεις ρε μητσο??:unsure:

Devil Randime
13-08-10, 16:28
τα βασικοτερα που προσεχω σε μια κοπελα ειναι: 1) εθνικοτητα, 2)χρώμα δέρματος 3) να έχει γλυκό προσωπάκι κ να εξυπνάδα μέσα της.

απο εκει κ περα ειτε ειναι 30kg είτε 200 μου είναι παντελός αδιάφορο...

Αν ταιριαζες με μια δηλαδη Ιρακινή δε θα τα εφτιαχνες μαζι της λογω εθνικότητας ή κουλτουρας?

mantus3
13-08-10, 16:32
Αν ταιριαζες με μια δηλαδη Ιρακινή δε θα τα εφτιαχνες μαζι της λογω εθνικότητας ή κουλτουρας?

ναι δεν θα τα "εφτιαχνα"... ασε που δεν θα τεριαζα λόγο διαφορετικής κουλτουρας... :toast:

Γιάννη, δεν ψάχνω για νύφη, μην το μελεταμε το θεμα... ;)
Δευτέρα πρωί θα είμαι καβάλα, πάμε για κανένα καφέ?

NASSER
13-08-10, 16:40
Εγω πιστευω πως το πιο σημαντικο ειναι ο χαρακτηρας. Τα αλλα πανω κατω μπορουν να αλλαξουν εμφανιση. Ειναι πολυ μπροστα η τεχνολογια :green:

vAnY
13-08-10, 17:02
:)εγω παλι κοιταζω θρησκεια, δεν θα ηθελα να ειμαι με καποιον "κολλημενο" χριστιανο, η χειροτερα, μουσουλμανο (ε μη καταντησω με μπουρκα)οντας η ιδια αθεη.....
Περα απ αυτο Ναι η εξωτερικη εμφανιση σαφως παιζει μεγαλο ρολο καθως αμα δεν μου αρεσει δεν θα πλησιασω η κανω τον κοπο να του μιλησω....
Κοιταζω ματια, σωματοτυπο....(δεν θελω καποιον με μπακα μεχρι εκει:rolf:) ..ακουω φωνη...:thumbup: και μετα με τη κουβεντα καταλαβαινεις και το χαρακτηρα... και πραττεις αναλογως..:turtle:

RAMBO
13-08-10, 19:57
εγω δεν χρειαζεται να απαντησω...........

TEFAAtzis
13-08-10, 19:59
γιατι ετσι ρε Ραμπε???

RAMBO
13-08-10, 20:01
επιλεγω διαφορετικη καθε μερα γιατι θελω να αποκτησουν εμπειριεσ;););)

TEFAAtzis
13-08-10, 20:07
προσφερεις με λιγα λογια κοινωνικο εργο αν καταλαβα καλα???

RAMBO
13-08-10, 20:11
καποιοσ πρεπει να θυσιαστει σε αυτη τη ζωη.....

ellaki
13-08-10, 20:12
προσφερεις με λιγα λογια κοινωνικο εργο αν καταλαβα καλα???

οπου να ναι θα του παραδωσουμε τιμητικη πλακετα για την προσφορα του!!! :bowdown::bowdown:
αλλα δεν μας ειπε...χαριζει απλοχερα εμπειριες σε οοοολες τις γυναικες αδιακριτως?? :unsure::unsure:

RAMBO
13-08-10, 20:20
αναλογα την περιοδο....

Devil Randime
13-08-10, 20:25
αναλογα την περιοδο....

Και αυτή τη περίοδο? :unsure:

RAMBO
13-08-10, 20:26
οτι κατσει:unsure:

Devil Randime
13-08-10, 20:29
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!
Αυτο θα πει κοινωνική ευαισθησία :green:

arisfwtis
13-08-10, 21:05
οχι κατι σταθερο ειναι να σου κανει το κλακ:thumbup:

hunteranimator
13-08-10, 21:12
ελλακι εκμπεμπω θετικη ενεργεια εκμπεμπω ακτηνες Χ σε ελκυω?αστειακι:rolf:Εγω παιδια κοιταζω η αλλη να ειναι κακαασχημη θεοχοντρη σαβουρα με κυτταριτιδα ατελειωτη κρεατοελιες και τρελη τριχοφυηα και να μυριζει κακα με ζαμπον αυτο τραβαει στην πραγματικοτητα εναν αντρα.:rolf:και αλλο αστειακι...Αυτο που με τραβαει ειναι η αλλη να μην ειναι γκρινιαρα τρελοσκατοζηλιαρα να γουσταρει το καλαμπουρι να ειναι τολμηρη! να ειναι γενικα κεφατος-θετικος ανθρωπος να ειναι ωραια[δεν ειπα να ειναι μοντελο]απλα οταν βγαινει να μην ετοιμαζει ο κοσμος τις ντοματες και να μην ειναι σαν μιλκομπουκαλο 1,50 υψος.

ellaki
13-08-10, 21:14
ελλακι εκμπεμπω θετικη ενεργεια εκμπεμπω ακτηνες Χ σε ελκυω?αστειακι:rolf:Εγω παιδια κοιταζω η αλλη να ειναι κακαασχημη θεοχοντρη σαβουρα με κυτταριτιδα ατελειωτη κρεατοελιες και τρελη τριχοφυηα και να μυριζει κακα με ζαμπον αυτο τραβαει στην πραγματικοτητα εναν αντρα.:rolf:και αλλο αστειακι...Αυτο που με τραβαει ειναι η αλλη να μην ειναι γκρινιαρα τρελοσκατοζηλιαρα να γουσταρει το καλαμπουρι να ειναι τολμηρη! να ειναι γενικα κεφατος-θετικος ανθρωπος να ειναι ωραια[δεν ειπα να ειναι μοντελο]απλα οταν βγαινει να μην ετοιμαζει ο κοσμος τις ντοματες και να μην ειναι σαν μιλκομπουκαλο 1,50 υψος.

:rolf::rolf::rolf::rolf: ζωγραφιζεις λεμε!!

TEFAAtzis
13-08-10, 23:12
οπου να ναι θα του παραδωσουμε τιμητικη πλακετα για την προσφορα του!!! :bowdown::bowdown:
αλλα δεν μας ειπε...χαριζει απλοχερα εμπειριες σε οοοολες τις γυναικες αδιακριτως?? :unsure::unsure:

γιατι ρωτας Ελλη μου ενδιαφερεσαι???:green::P

ellaki
13-08-10, 23:15
γιατι ρωτας Ελλη μου ενδιαφερεσαι???:green::P

εσυ γιατι ρωτας???εεεε????

TEFAAtzis
13-08-10, 23:16
εσυ γιατι ρωτας???εεεε????

εγω σε ρωτησα πρωτος:)

Titanium
16-08-10, 15:05
Σωμα,προσωπο,στυλ,ντισημο.........................χαρακτιρας για κατι σωβαρο...

Devil Randime
16-08-10, 15:10
Σωμα,προσωπο,στυλ,ντισημο.........................χαρακτιρας για κατι σωβαρο...

Εγω να πω την αληθεια στυλ ,χρωμα μαλλιών και ματιων κοιταζω πρωτα. Μετα όλα τα άλλα...

Ειμαι λιγο ανωμαλος στα γουστα μου και ποιες κοπελες μου αρεσουν. Σε κανεναν δεν αρεσουν αυτες που μου αρεσουν... Για σχεση τουλαχιστον... :green:

beefmeup
16-08-10, 15:13
εμενα σε κοπελες με ελκυουν τα μουσκουλα.

Polyneikos
16-08-10, 15:26
Χα,χα,σε καταλαβα από την φωνη!:thumbup:

beefmeup
16-08-10, 15:31
ειναι λιγο βαρια βασικα τωρα γιατι ειμαι βραχνιασμενος.:green:

Devil Randime
16-08-10, 15:33
ειναι λιγο βαρια βασικα τωρα γιατι ειμαι βραχνιασμενος.:green:

Χαχαχαχαχαχαχα :green:

Titanium
16-08-10, 16:07
Εγω να πω την αληθεια στυλ ,χρωμα μαλλιών και ματιων κοιταζω πρωτα. Μετα όλα τα άλλα...

Ειμαι λιγο ανωμαλος στα γουστα μου και ποιες κοπελες μου αρεσουν. Σε κανεναν δεν αρεσουν αυτες που μου αρεσουν... Για σχεση τουλαχιστον... :green:

Ε τοτε εισαι πολυ τυχερος γιατι δεν θα εχεις ανταγονισμο....:green::green::green:

Devil Randime
16-08-10, 16:10
Ε τοτε εισαι πολυ τυχερος γιατι δεν θα εχεις ανταγονισμο....:green::green::green:

Χαχαχαχα! Μισο λεπτο να βρω μια φωτογραφια κοπελας να καταλαβετε περιπου ποιες μου αρεσουν.

Υποσημειωση: και η κοπελα με την οποια ειμαι τωρα ειχαμε γνωριστει σε ενα live μου, οποτε ειναι του στυλ μου.

Devil Randime
16-08-10, 16:23
Χαχαχαχα! Μισο λεπτο να βρω μια φωτογραφια κοπελας να καταλαβετε περιπου ποιες μου αρεσουν.

Θα φριξετε μερικοι με τις γυναικειες προτιμησεις μου αλλα οκ :P
Βρηκα μετα απο ψαξιμο 2 pics που ταιριαζουν στο στυλ κοπελιων που μ'αρεσουν. Με τρυπες( αρκετα σκουλαρικια), tattoo, μαυρο-κοκκινα μαλλιά και βαμμενα μαυρα ματια.

http://www.what-is-goth.com/images/Gothic-Girl-Red-Blue.JPG
http://www.crestock.com/images/740000-749999/747894-xs.jpg
:green:

beefmeup
16-08-10, 16:24
σαν δεν ντρεπεσαι τεντυ μποη.

μανο τα βλεπεις???

giannis64
16-08-10, 16:26
αυτη ρε αμα την δεις νυχτα......

θα σου σηκωθει η τριχα!!!!!!!!!!!!!!!!

beefmeup
16-08-10, 16:27
αυτη ρε αμα την δεις νυχτα......

θα σου σηκωθει η τριχα!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα κ κατι αλλο σου σηκωνεται,αλλα μην γινομαστε χυδαιοι:P

Devil Randime
16-08-10, 16:29
αυτη ρε αμα την δεις νυχτα......

θα σου σηκωθει η τριχα!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιατι ρε Γιαννη γίνεσαι κακός??? :(
Κοπελα να δω με tattoo (ιδιως στα χερια) και μαυρα μαλλιά με κοκκινες ανταυγειες δε θελω κατι αλλο. Αν εχει και σκουλαρικι στα χειλη την παντρευομαι :P


καλα κ κατι αλλο σου σηκωνεται,αλλα μην γινομαστε χυδαιοι:P

+1 Agree

giannis64
16-08-10, 16:33
καλα κ κατι αλλο σου σηκωνεται,αλλα μην γινομαστε χυδαιοι:P

http://www.clicksmilies.com/s1106/aktion/action-smiley-073.gifhttp://www.clicksmilies.com/s1106/aktion/action-smiley-073.gif:green:


Γιατι ρε Γιαννη γίνεσαι κακός??? :(
Κοπελα να δω με tattoo (ιδιως στα χερια) και μαυρα μαλλιά με κοκκινες ανταυγειες δε θελω κατι αλλο. Αν εχει και σκουλαρικι στα χειλη την παντρευομαι :P

εσενα θα αρχισω να σε προσεχω!!!!!!!!:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

beefmeup
16-08-10, 16:33
Γιατι ρε Γιαννη γίνεσαι κακός??? :(


δεν ειναι θεμα κακιας ρε..ειναι θεμα ηλικιας.
αν δεν φοραει δερμα για φουστα(μονο κατω,πανω δεν φοραει τπτ),κ δεν κυνηγαει με ακοντιο δεινοσαυρους ειναι πολυ μοντερνα για τον γιαννη!

:thumbsup:

beefmeup
16-08-10, 16:34
http://www.clicksmilies.com/s1106/aktion/action-smiley-073.gifhttp://www.clicksmilies.com/s1106/aktion/action-smiley-073.gif:green:



μ αρεσουν τα προστυχα κ γεματα υποσχεσεις ημοτικον.

giannis64
16-08-10, 16:34
εγω αυτα τα φοβαμαι!!

θελω να ειμαι σιγουρος για το που παω!!!;)

για φαντασου τι κατω απο το δερματινο παντελονι!!!!!!!!!!!:unsure:

ενο κατω απο το πρωτογονο πατελονι..........

Devil Randime
16-08-10, 16:35
εσενα θα αρχισω να σε προσεχω!!!!!!!!:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Γιατι ρε Γιαννη?? Ειμαι καλο παιδακι εγω. Και ροκας επίσης :P Αλλωστε ξεκαθαρισα τη θεση μου, ειπα εχω εντελως περιεργα γουστα :green:

Οι γονεις μου ειχαν παθει σοκ οταν γνωριζαν τις πρωην μου. Τωρα με την κοπελα που ειμα αυτη τη περιοδο (8 μηνες κλεισαμε!) παραξενευτηκαν οταν την ειδαν!!! Περιμεναν ενα πιο φρικιο :P

beefmeup
16-08-10, 16:36
εγω αυτα τα φοβαμαι!!

θελω να ειμαι σιγουρος για το που παω!!!;)

για φαντασου κατω απο το δερματινο παντελονι!!!!!!!!!!!:unsure:

χαχα,θα χει κ τπτ αλλο πετσινο:banana::banana::banana:

giannis64
16-08-10, 16:37
Γιατι ρε Γιαννη?? Ειμαι καλο παιδακι εγω. Και ροκας επίσης :P Αλλωστε ξεκαθαρισα τη θεση μου, ειπα εχω εντελως περιεργα γουστα :green:

αυτο πρεπει να προσεχω!!!;)

Οι γονεις μου ειχαν παθει σοκ οταν γνωριζαν τις πρωην μου. Τωρα με την κοπελα που ειμα αυτη τη περιοδο (8 μηνες κλεισαμε!) παραξενευτηκαν οταν την ειδαν!!! Περιμεναν ενα πιο φρικιο :P

τους λυπαμε τους αθρωπους................:turtle::turtle::turtle:

Devil Randime
16-08-10, 16:38
Η μπορει να θελει να δυσκολεψει τον Γιαννη και να το εχει με λουκετο και το κλειδι να ειναι στον πιο ψηλο πυργο του καστρου :P

--τι ειπα παλι ο ανθρωπος :P :P --


τους λυπαμε τους αθρωπους................:turtle::turtle::turtle:

Μπα δε παθαινουν τιποτα. Αντεχουν. Χαχαχαχαχα!!! Η

beefmeup
16-08-10, 16:39
Η μπορει να θελει να δυσκολεψει τον Γιαννη και να το εχει με λουκετο και το κλειδι να ειναι στον πιο ψηλο πυργο του καστρου :P

--τι ειπα παλι ο ανθρωπος :P :P --

η στο πιο βαθυ πηγαδι

οτι βολευει βασικα.

Devil Randime
16-08-10, 16:40
Κατσε Γιαννη. Σου εχω μια πιο ωραια κοπελα για βραδυνο περιπατο. Περιμενε ερχεται εικονα :P

giannis64
16-08-10, 16:41
εγώ θα προτιμούσα το πηγάδι από τον πύργο!!

ρε σίγουρα πράματα λέμε!!!

ρε που βαδίζουμε ορέ........................................

beefmeup
16-08-10, 16:43
εγώ θα προτιμούσα το πηγάδι από τον πύργο!!

ρε σίγουρα πράματα λέμε!!!

ρε που βαδίζουμε ορέ........................................

κ δεν χαλαει ποτε ετσι??το λεει κ η λαικη ρηση(η γνωστη).

ο πυργος μπορει να πεσει,τοσοι σεισμοι γινονται.

Devil Randime
16-08-10, 16:43
http://s.bebo.com/app-image/7960105103/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/07/02/Scarlett.jpg

Ομορφουλα δε βρισκεις?

beefmeup
16-08-10, 16:44
http://s.bebo.com/app-image/7960105103/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/07/02/Scarlett.jpg

Ομορφουλα δε βρισκεις?

αν ειχε κ μουσκουλα την παντρευομουν τωρα.

Devil Randime
16-08-10, 16:46
Περιμενω και την αποψη του Γιαννη εγώ...

giannis64
16-08-10, 16:50
κ δεν χαλαει ποτε ετσι??το λεει κ η λαικη ρηση(η γνωστη).

ο πυργος μπορει να πεσει,τοσοι σεισμοι γινονται.


σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://s.bebo.com/app-image/7960105103/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/07/02/Scarlett.jpg

Ομορφουλα δε βρισκεις?

ο εφιαλτης στον δρομο με τις λευκες!!!!!http://www.clicksmilies.com/s1106/alles_moegliche/mixed-smiley-017.gifhttp://www.clicksmilies.com/s1106/alles_moegliche/mixed-smiley-017.gifhttp://www.clicksmilies.com/s1106/alles_moegliche/mixed-smiley-017.gif

Devil Randime
16-08-10, 16:53
Χαχαχαχαχαχα!!! Ε καλα δεν είναι και έτσι η κοπέλα--->
http://gothdating.org/wp-content/uploads/2009/04/goth-girls.jpg


Υποσημειωση: Γιαννη μη λιποθυμισεις

giannis64
16-08-10, 16:55
αυτην θα την κανουμε προξενιο στον φιλο μου τον φωτη!!!:P

Devil Randime
16-08-10, 16:56
αυτην θα την κανουμε προξενιο στον φιλο μου τον φωτη!!!:P

Ιδανική επιλογή την βρίσκω για καθε τυπου ανδρος. ΧΑχαχα :toast:

vAnY
16-08-10, 17:42
χαχχαα ε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, και σε μας τις γυναικες μας ελκυουν "αγριοι" αντρες με τατουαζ, σκουλαρικια, μακρυ μαλλι και καμια χαρλει αμα λαχει.... (χωρις τη μπυροκοιλια πουχουν πολλοι ομως!!!:turtle:)
Αρα γιατι το αντιστοιχο γυναικειο να μην ελκυει εναν αντρα?

κανεις αλλος με "περιεργα γουστα"????
εγω εχω περιεργο γουστο στους αντρες, μου αρεσουν οι πολυ μεγαλυτεροι μου...και με 20 χρονια διαφορα δεν με πειραζει:green: οκ γουστα ειναι αυτα...:P

Devil Randime
16-08-10, 17:48
οκ γουστα ειναι αυτα...:P

Σιγουρα! Οπως αρεσει στον καθενα και πρεπει να το σεβομαστε παντα :thumbup:

silk
16-08-10, 19:05
αν η γυναικα δεν εχει στιλ προσωπικοτητα..να ξεχωριζει στα ματια σου..ουτε μαλλια κοιτας ουτε τιποτα..

Titanium
16-08-10, 19:30
http://s.bebo.com/app-image/7960105103/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/07/02/Scarlett.jpg

Ομορφουλα δε βρισκεις?

ΑΑΑ εγω τωρα τις ιδα αυτες......
Ενταξει ρεσυ δεν ειναι και πολυ περιεργο το γουστο σου...εγω προσοπικα αν και δεν ειναι του γουστου μου αυτο το στιλ κοριτσιον ηχα κανει κατι με μια κοπελα που μπορο να πο οτι μιαζει λιγο με την πρωτη φοτο που εβαλες μονο που ηταν χορις τατοο και με λιγα περισοτερα piercing....:P:P:P

Devil Randime
16-08-10, 21:08
ΑΑΑ εγω τωρα τις ιδα αυτες......
Ενταξει ρεσυ δεν ειναι και πολυ περιεργο το γουστο σου...εγω προσοπικα αν και δεν ειναι του γουστου μου αυτο το στιλ κοριτσιον ηχα κανει κατι με μια κοπελα που μπορο να πο οτι μιαζει λιγο με την πρωτη φοτο που εβαλες μονο που ηταν χορις τατοο και με λιγα περισοτερα piercing....:P:P:P

Αχ αυτά τα piercing στις γυναικες.... :love: Σκετος ερωτας :love:

Littlejohn
16-08-10, 21:50
Εγώ κάτι ιδιαίτερο/συγκεκριμένο στην εμφάνιση δεν κοιτάω. Θα ``κοιτάξω`` την γυναίκα που μου εκπέμπει πολύ θηλυκότητα.

Οπότε ``διαλέγω`` περισσότερο με τις αισθήσεις, παρά οπτικά...

Για τον συγκεκριμένο λόγο, με αφήνουν παντελώς αδιάφορο οι μικρές (και ας με κράζουν μερικοί μερικοί :green:) ...

Από εκεί και πέρα αν είναι να μιλήσουμε για θέματα χαρακτήρα/συμπεριφοράς. Μου αρέσουν οι ναζιάρες τύπου χούτσου-χούτσου :rolf::rolf: , με καλή αίσθηση του χιούμορ και με μια σχετική παιδεία (μη σε κοιτάει και σα χάνος όλη την ώρα :) )...

------------------------

Devil Randime
16-08-10, 21:54
Μου αρέσουν οι ναζιάρες τύπου χούτσου-χούτσου :rolf::rolf:


Εννοεις τις γουτσου γουτσου??? :unsure:

Littlejohn
16-08-10, 22:02
Όχι, αυτές είναι άλλου τύπου...:P:rolf::rolf::rolf:

Devil Randime
16-08-10, 22:13
Όχι, αυτές είναι άλλου τύπου...:P:rolf::rolf::rolf:

Α οκ!!! Να ξερουμε όχι τιποτα άλλο :green: :P

hunteranimator
18-08-10, 00:08
Devil Randime σου δειχνω 2 εικονες να μου πεις αν θα σου αλλαξουν οι γυναικιες σου προτημησεις.χαχα

Devil Randime
18-08-10, 00:10
Devil Randime σου δειχνω 2 εικονες να μου πεις αν θα σου αλλαξουν οι γυναικιες σου προτημησεις.χαχα

Τσοντα το καναμε το forum!!! Χαχαχαχα :bowdown:
Λυπαμαι φιλος αλλα προτιμω και παλι αυτες που παρεθεσα. Το σεξυ ειναι αυτο που παρεθεσα. αυτες τις βρισκω απλα ωραιες!!!
Γουστα ειναι αυτα ρε παιδια :P

hunteranimator
18-08-10, 00:10
Χαχαχαχαχαχα!!! Ε καλα δεν είναι και έτσι η κοπέλα--->
http://gothdating.org/wp-content/uploads/2009/04/goth-girls.jpg


Υποσημειωση: Γιαννη μη λιποθυμισεις
αυτη πρεπει να γινει νηπειαγωγος.

hunteranimator
18-08-10, 00:13
Τσοντα το καναμε το forum!!! Χαχαχαχα :bowdown:
Λυπαμαι φιλος αλλα προτιμω και παλι αυτες που παρεθεσα. Το σεξυ ειναι αυτο που παρεθεσα. αυτες τις βρισκω απλα ωραιες!!!
Γουστα ειναι αυτα ρε παιδια :P
να σου πω εισαι και εσυ τετοιος?ρε σι να σου αυτου του ειδους γυναικες τι ρατσα λεμε οτι ειναι?μια μιξη ποπ,γκοθικ,μεταλ,εμο,ινταστριαλ?θα ηθελα να δω μια τετοια που να κανει BB.:turtle::turtle::turtle:

Devil Randime
18-08-10, 00:13
αυτη πρεπει να γινει νηπειαγωγος.

Αυτη προσωπικα ειναι σιχαμα. Απλα την παρεθεσα για να τρομαξω τον Γιαννη!!! Χαχαχαχα.
Οι αλλες 3 που παρεθεσα ομως μου αρεσουν παρα πολυ και ειναι ακριβως το στυλ που θελω σε κοπελα. ετσι με tattoo, piercings, κοκκινες ανταυγειες ή μπλε, βαψιμο μαυρο κλπ κλπ...

κουλης
18-08-10, 00:13
να σεβεται τον τροπο ζωης που εχω επιλεξει να μου μαγειρευει ανα 3 ωρες τα γευματα μου να με ενθαρυνει στις προπονησεις μου να μην χλαπακιαζει σαβουρες και εγω διπλα της με το στηθοσ κοτοπουλο και την βραστη πατατα να μου τρεχουν τα σαλια!:green: και ας εχει οτι χαρακτηριστικα θελει:thumbup:

Devil Randime
18-08-10, 00:15
να σου πω εισαι και εσυ τετοιος?ρε σι να σου αυτου του ειδους γυναικες τι ρατσα λεμε οτι ειναι?μια μιξη ποπ,γκοθικ,μεταλ,εμο,ινταστριαλ?θα ηθελα να δω μια τετοια που να κανει BB.:turtle::turtle::turtle:

gothούδες και καποιες από αυτες metal girls ειναι φίλε μου... Ξεχωριζουν απο το ντυσιμο και το βαψιμο καποιες φορες οπως και απο το γενικο στυλ...

hunteranimator
18-08-10, 00:15
να σεβεται τον τροπο ζωης που εχω επιλεξει να μου μαγειρευει ανα 3 ωρες τα γευματα μου να με ενθαρυνει στις προπονησεις μου να μην χλαπακιαζει σαβουρες και εγω διπλα της με το στηθοσ κοτοπουλο και την βραστη πατατα να μου τρεχουν τα σαλια!:green: και ας εχει οτι χαρακτηριστικα θελει:thumbup:
ξεκινα να κανεις μαθηματα υπνωτισμου και ανθηποβολης,η κερδισε το λοττο

κουλης
18-08-10, 00:19
ξεκινα να κανεις μαθηματα υπνωτισμου και ανθηποβολης,η κερδισε το λοττο

παραμενεις single και ολα μελι-γαλα:green: (γαλα 0% μην ξεχναμε τα λιπαρα και μελι 2 κουταλιες μετα την προπονηση:P)

Devil Randime
18-08-10, 00:20
gothούδες και καποιες από αυτες metal girls ειναι φίλε μου... Ξεχωριζουν απο το ντυσιμο και το βαψιμο καποιες φορες οπως και απο το γενικο στυλ...

Γιατι δεν παραγγελνεις αυτην εδω τοτε να βρεις την υγεια σου???

WbFFs4DHWys

hunteranimator
18-08-10, 00:29
αναμεσα στα ποδια της τι εχει?usb? η wi-fi?

Devil Randime
18-08-10, 00:34
αναμεσα στα ποδια της τι εχει?usb? η wi-fi?

Χαχαχαχα!!! Μονο αν ψαξεις θα μαθεις!!! :P
Οι κινεζοι την λενε παντως την ''τελεια γυναικα'' για τους αντρες αυτην σε πληροφορώ! Ποτε θα φτασει η ωρα φιλος που θα κανουμε καμακι σε μια ή θα κανουμε ερωτα μαζι της και μετα να μας εκμυστηρευεται οτι ειναι robot να μενουμε μαλ**ες... Χεχεχε

hunteranimator
18-08-10, 00:46
Χαχαχαχα!!! Μονο αν ψαξεις θα μαθεις!!! :P
Οι κινεζοι την λενε παντως την ''τελεια γυναικα'' για τους αντρες αυτην σε πληροφορώ! Ποτε θα φτασει η ωρα φιλος που θα κανουμε καμακι σε μια ή θα κανουμε ερωτα μαζι της και μετα να μας εκμυστηρευεται οτι ειναι robot να μενουμε μαλ**ες... Χεχεχε
εγω θα την βαλω να μου πλενει,να μου φτιαχνει το pc και να μου γνωρισει και τις αλλες φιλες της.Οσες ποιο πολλες τοσο ποιο καλα.Περα απο την πλακα ειναι καμενοι οι γιαπωνεζοι,παω για υπνο.

Devil Randime
18-08-10, 00:49
Αμα τη βαλεις να πλενει φοβαμαι για βραχυκύκλωμα ρε συ... :(
Θα την σκοτωσεις τη κοπελα ΑΛΗΤΗ!!! :P

Titanium
18-08-10, 10:29
Devil Randime σου δειχνω 2 εικονες να μου πεις αν θα σου αλλαξουν οι γυναικιες σου προτημησεις.χαχα

πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ:shock::shock::shock:....αυτα ειναι......:green::green::green:

Titanium
18-08-10, 10:30
αυτη πρεπει να γινει νηπειαγωγος.

χοαχοαχοαοχαοχαοχαοχαοχαοχοα:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Devil Randime
18-08-10, 14:45
Δεν τη βρισκεις καλη τη περιπτωση με τη robotίνα Titanium? Εσυ τι λες?? χιχιχι :P

TRIANTAFYLLOU
19-08-10, 01:51
εγω πιστεύω στα συναισθήματα δεν υπάρχουν ταμπέλες και ηλικία , άσχετα άν κάποιος έχει κάτι εξιδανικευμένο στο μυαλό του και εγω για να πω την αλήθεια μου αρέσουν οι μικρές και 20 χρόνια μικρότερες :P:P και δεν κάνω πλάκα γιατι ο ένας συμπληρώνει τον άλλο , οι μέν παίρνουν εμπειρία και σωστή συμπεριφορα και οι δε την δροσια απο τα νειάτα τους και την ενέργεια και χαλαρότητα λόγω του νεαρού της ηλικίας και έτσι υπάρχει ισοροπία .

και το βρίσκω όμορφο σε έναν άντρα να έχει κατα πολύ μικρότερη του γυναίκα , αρκεί να μην είναι κανένα μπάζο γιατι εκεί πάει αλλού η δουλεια είναι για τα λεφτα του αισθήματα

αλλα δεν είναι πάντα κρητήριο η ηλικία είναι και θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα , γιατι άλλοι απλα μεγαλώνουν και άλλοι ωριμάζουν , όλα είναι σχετικα , αλλα το γεγονός είναι πως ο γερόλυκος λογικό είναι να κυνηγάει τα τρυφερα τα κατσικάκια :P:P

Devil Randime
19-08-10, 01:58
εγω πιστεύω στα συναισθήματα δεν υπάρχουν ταμπέλες και ηλικία , άσχετα άν κάποιος έχει κάτι εξιδανικευμένο στο μυαλό του και εγω για να πω την αλήθεια μου αρέσουν οι μικρές και 20 χρόνια μικρότερες :P:P και δεν κάνω πλάκα γιατι ο ένας συμπληρώνει τον άλλο , οι μέν παίρνουν εμπειρία και σωστή συμπεριφορα και οι δε την δροσια απο τα νειάτα τους και την ενέργεια και χαλαρότητα λόγω του νεαρού της ηλικίας και έτσι υπάρχει ισοροπία .

και το βρίσκω όμορφο σε έναν άντρα να έχει κατα πολύ μικρότερη του γυναίκα , αρκεί να μην είναι κανένα μπάζο γιατι εκεί πάει αλλού η δουλεια είναι για τα λεφτα του αισθήματα

αλλα δεν είναι πάντα κρητήριο η ηλικία είναι και θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα , γιατι άλλοι απλα μεγαλώνουν και άλλοι ωριμάζουν , όλα είναι σχετικα , αλλα το γεγονός είναι πως ο γερόλυκος λογικό είναι να κυνηγάει τα τρυφερα τα κατσικάκια :P:P

+1 :)
Απο τις πιο ωραιες αποψεις που εχω ακουσει..

JustOneCrazy
19-08-10, 20:59
τ συνολο μετραει......δεν κιταζω κατι ιδιαιτερα σ μια κοπελα τα ειχα και με κοντη με τελεια φατσα και με ψιλη με σωματαρα και ματαρες κ κατι ενδιαμεσω οποτε για παρτυ μ τ συνολο μετραει αν και τ στηθος με ελκυει λυγακιιιι :rolf:

Eddie
20-08-10, 00:24
gothούδες και καποιες από αυτες metal girls ειναι φίλε μου... Ξεχωριζουν απο το ντυσιμο και το βαψιμο καποιες φορες οπως και απο το γενικο στυλ...

Εγω ρε συ Πανο θα γουσταρα τις grouppies απο τιποτα Poison,motley crue,ratt,cinderella ξερεις πιο light κατασταση αλλα hair metal style!!!

Gothουδες δεν ειναι του γουστου μου.Θελω lack,eyeliner με το κιλο!!:turtle:

Devil Randime
20-08-10, 00:28
Εγω ρε συ Πανο θα γουσταρα τις grouppies απο τιποτα Poison,motley crue,ratt,cinderella ξερεις πιο light κατασταση αλλα hair metal style!!!

Gothουδες δεν ειναι του γουστου μου.Θελω lack,eyeliner με το κιλο!!:turtle:

Κατι σαν μια πρωιμη δηλαδη Lita Ford ε?

Eddie
20-08-10, 00:28
Κατι σαν μια πρωιμη δηλαδη Lita Ford ε?

Ναι ναι :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

Devil Randime
20-08-10, 00:31
Ναι ναι :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

Ή μήπως μια πολύ Tawny Kitten (τους εχει περασει ενα χερι ολους τους τραγουδιστες ροκ, οπως Coverdale, Vince Neil, Robin Crosby (Ratt) κλπ) -->
Ειναι αυτη που στο βιντεο παταει το juke box να παιξει

MVGV7t4Z5Rg

Titanium
20-08-10, 00:42
Δεν τη βρισκεις καλη τη περιπτωση με τη robotίνα Titanium? Εσυ τι λες?? χιχιχι :P

Μπα δεν λεει...Εξαλου εχω ιδι ενα τετιο μωρο μες στο σπιτι μου και το εφτιαξα και μονος μου...:P:P:P
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15046&stc=1&d=1282254064
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15047&stc=1&d=1282254080
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf: Sorry mods......

hunteranimator
04-09-10, 01:34
Τι σας ελκύει σε μια κοπέλα?σε αυτο το πραγμα πιστευω πως σχεδον ολοι οι αντρες εχουνε εναν κοινο παρανομαστη!!!!!!!!και αυτο ειναι....Οτι σχεδον ολοι κοιταζουμε αν καποια εχει εναν ωραιο κολο.

nasos
05-09-10, 22:21
κατεμε το στυλ.
γιατι αν κατεχεις το θεμα βγαζεις κ συντομα συμπερασμα.
..θες κ μια επικοινωνια στην τελικη..

eri_87
17-09-10, 17:22
Σίγουρα μετράει η εξωτερική εμφάνιση, αλλά πάνω απόλα είναι ο χαρακτήρας! Πολλές φορές μπορεί να μην ενθουσιαζόμαστε από την ομορφιά κάποιου, αλλά γνωρίζοντάς τον μας έλκει ο χαρακτήρας του και το στυλ του! Για μένα πάντως μετράει αρκετά η εμφάνιση (σαν σύνολο)! Για μερικούς μάλλον δεν μετράει τόσο, αν κρίνω από τα ζευγάρια που βλέπω εδώ και κει...

Krokodeilakias
25-11-10, 12:49
έβαλα πρόσωπο....

κάααπως έτσι....

οι 2 αγαπημένες μου....

η πρώτη...

http://i62.photobucket.com/albums/h120/tavocrazy/Actrices/untitled.jpg


και η 2η....

http://i116.photobucket.com/albums/o20/u_pertz17/HOLLYWOOD%20ACTORS/theron_sd6.jpg


:green::turtle::shock::thumbup:

marvin
25-11-10, 13:18
Πανω απο ολα ..το βλεμα!!!!!!Υπαρχουν ατομα που μιλουν με τα ματια και εχουν εντονο βλεμα.Θεωρω πως αυτο ειναι το καλυτερο σημειο για να μου τραβηξει την προσοχη καποιος!!!!

paulakos
25-11-10, 18:47
Χαρακτηρας απαντησαν 34 ατομα???Τι ψευτες.....:rolf:

Polyneikos
25-11-10, 19:34
Eχουν μπει πολυ καθως πρεπει επιλογες:green::green:

Manos1989
25-11-10, 20:11
Πρόσωπο με χίλια....:thumbup:

beefmeup
25-11-10, 20:18
Eχουν μπει πολυ καθως πρεπει επιλογες:green::green:

οπως η προικα ε??:green:

Polyneikos
25-11-10, 20:47
οπως η προικα ε??:green:

Aυτες οι επιλογες ειναι αυτο που πρεπει ;)

Zylo
25-11-10, 21:13
αμα η τυπισα εχει κοκκινο μαλι ανεβαινει επιπεδο για μενα!!!!τωρα αν εχει και ωραια φατσα και σωμα θα χωθω με τη μια....τελος, αν υπαρξει ανταποκριση θα πει τον δεσποτη παναγιωτη!!!:turtle::turtle::green:

Marine
25-11-10, 22:11
εμενα μου αρεσουν οι γυναικες με τριχες στη μασχαλη...




ναι ναι ειμαι βιτσιοζος..:thumbup:

paulakos
25-11-10, 22:35
εμενα μου αρεσουν οι γυναικες με τριχες στη μασχαλη...




ναι ναι ειμαι βιτσιοζος..:thumbup:

Και στον Λενιν:turtle::turtle:

Zylo
25-11-10, 22:59
εμενα μου αρεσουν οι γυναικες με τριχες στη μασχαλη...




ναι ναι ειμαι βιτσιοζος..:thumbup:

αμα ειναι και εκει κοκκινομαλα τοτε δεν εχς προβλημα:P:P:P:turtle:

exkaliber
25-11-10, 23:19
βυζια
κωλος
να μη μου τα πρηζει για μαλακιες

Marine
25-11-10, 23:40
αμα ειναι και εκει κοκκινομαλα τοτε δεν εχς προβλημα:P:P:P:turtle:

εισαι αρρωστος ρε φιλε αχ0αχ0αχ0χα0 :bowdown:

Mitsen
25-11-10, 23:40
βυζια
κωλος
να μη μου τα πρηζει για μαλακιες

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Dreiko
25-11-10, 23:42
εισαι αρρωστος ρε φιλε αχ0αχ0αχ0χα0 :bowdown:

ναι ενω εσυ.....:P:P:P

Zylo
25-11-10, 23:43
εισαι αρρωστος ρε φιλε αχ0αχ0αχ0χα0 :bowdown:

ρε αμα προκειται για κοκκινομαλα με μπανικο σωμα εγω σου κανω και τη διασπαση του ατομου!!

Titanium
26-11-10, 00:28
Εγω ενα εχω να πω:
o4znnFBgFFw&feature=related
:cool:

Pavlos17
19-12-10, 10:13
ο καλυτερος τροπος να ριξεις γυναικα ειναι να εισαι απλα ο εαυτος ΜΟΥ!!!

αν το πιστευεις αυτο ακομα στις μερες μας...εισαι εκτος τοπου και χρονου :P

GEORGEXX1
19-12-10, 11:59
αν το πιστευεις αυτο ακομα στις μερες μας...εισαι εκτος τοπου και χρονου :P

εχεις δικιο αλα αυτο ειναι το ζητουμενο,να μην ξεφτιλιστεις σαν ανθρωπος σε κατι που ισως δεν θα εχει καμια αξια στο μελον.

Αν και ο Galthazar ηθελε να το το αποδωσει με χιουμορ:να εισαι απλα ο εαυτος ΜΟΥ!!!

arisfwtis
19-12-10, 12:24
κανουμε ενα λαθος ομως

σημαντικο ρολο παιζει και η ηλικια

αλλιως ριχνεις μια κοπελα στα 18 αλλιως στα 25
και αλλιως στα 30

GEORGEXX1
19-12-10, 12:27
σαφεστατα εχεις δικιο,αλα λεμε ενας 20αρις να ριξει μια 17-18,
και ενας 30αρις μια 25αρα.
σε αντιθετη περιπτωση θα μιλησουμε για αλα πραγματα και γουστα σωστα;;;;

arisfwtis
19-12-10, 12:38
ναι εννοειτε

κατα την αποψη μου το πρωτο πραγμα που πρεπει να κοιταει κανεις ειναι η ηλικια

δλδ δν μπορει ενας 20χρονος να κανει ιδιο καμακι σε μια 18χρονη και σε μια 25αρα


και σε καποιες περιπτωσεις μπορει το να εισαι ο εαυτος σου να αποτελει τροχοπεδη στο να καταφερεις να ριξεις μια κοπελά

GEORGEXX1
19-12-10, 12:42
και εγω αυτης τησ φιλοσοφιας ειμαι: ειμαι αυτος και δεν κανω εκπτωσεις για να ειμαι αρεστος.

Pavlos17
19-12-10, 12:43
δεν ξερω τι λετε εσεις...παντος ειναι σπαστικο να σου λενε εχεις ωραια μπρατσα και μετα να μην σου καθονται...γυναικες.. :turtle:

arisfwtis
19-12-10, 12:44
ε τουλαχιστον με τετοια σχολια ξερεις οτι πας καλα στην προπονηση
:rolf::rolf::rolf:

GEORGEXX1
19-12-10, 12:47
δεν ξερω τι λετε εσεις...παντος ειναι σπαστικο να σου λενε εχεις ωραια μπρατσα και μετα να μην σου καθονται...γυναικες.. :turtle:

αμα η γυναικα σε βλεπει στα μπρατσα,και δεν αναρωτιεται για τους τετρακεφαλους σου τη να την κανεις μωρε;;;;:green:

Pavlos17
19-12-10, 12:47
ε τουλαχιστον με τετοια σχολια ξερεις οτι πας καλα στην προπονηση
:rolf::rolf::rolf:

ασε ασε...ξενερωνω ομως :)

Titanium
19-12-10, 16:22
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:Καλα μηλαμε για εντελος οφφ τοπικ ομως:green:

Pavlos17
19-12-10, 16:43
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:Καλα μηλαμε για εντελος οφφ τοπικ ομως:green:

πολυ ομως :turtle:

El Topo
19-12-10, 17:59
Αυτό για τα χρήματα που λέτε πολλοί, ισχύει. Αλλά μην το θεωρείτε και τον απόλυτο τρόπο, ή ακόμα χειρότερα, το μοναδικό.

Μυαλό και χαρακτήρα χρειάζεται πάνω απ'όλα και μετά μια καλή οικονομική και εμφανισιακή ισορροπία. Τουλάχιστον για κοπέλες που αξίζουν τον κόπο.

Τώρα για τα χαζογκομενάκια, προσωπικά ούτε με ενδιαφέρει τι ζητούν, ούτε γενικά τα ίδια. Απλά επειδή έχουν καταντήσει πλέον οι περισσότεροι άντρες υπερλιγούρια, βρίσκουν κι αυτές θύματα και τα κάνουν.

Αυτοπεποίθηση και σοβαρότητα θέλει η γυναίκα. Αν τα'χεις αυτά και 60 κιλά να είσαι και με 10 ευρώ στο πορτοφόλι, μπορείς να κάνεις αρκετά.
Αν πάλι νομίζεις (γενικό το β'ενικό) ότι τα μπράτσα ή το πορτοφόλι θα σε κάνουν άνθρωπο, τότε κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.
Το πολύ πολύ να σε κάνουν θύμα για κανα δυο μήνες και μετά απο'κει παν κι οι άλλοι.

Και το off καλά κρατεί...:green:

Galthazar
19-12-10, 18:51
Αν και ο Galthazar ηθελε να το το αποδωσει με χιουμορ:να εισαι απλα ο εαυτος ΜΟΥ!!!

:thumbup::thumbup:

-beba-
19-12-10, 21:32
Αυτό για τα χρήματα που λέτε πολλοί, ισχύει. Αλλά μην το θεωρείτε και τον απόλυτο τρόπο, ή ακόμα χειρότερα, το μοναδικό.

Μυαλό και χαρακτήρα χρειάζεται πάνω απ'όλα και μετά μια καλή οικονομική και εμφανισιακή ισορροπία. Τουλάχιστον για κοπέλες που αξίζουν τον κόπο.

Τώρα για τα χαζογκομενάκια, προσωπικά ούτε με ενδιαφέρει τι ζητούν, ούτε γενικά τα ίδια. Απλά επειδή έχουν καταντήσει πλέον οι περισσότεροι άντρες υπερλιγούρια, βρίσκουν κι αυτές θύματα και τα κάνουν.

Αυτοπεποίθηση και σοβαρότητα θέλει η γυναίκα. Αν τα'χεις αυτά και 60 κιλά να είσαι και με 10 ευρώ στο πορτοφόλι, μπορείς να κάνεις αρκετά.
Αν πάλι νομίζεις (γενικό το β'ενικό) ότι τα μπράτσα ή το πορτοφόλι θα σε κάνουν άνθρωπο, τότε κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.
Το πολύ πολύ να σε κάνουν θύμα για κανα δυο μήνες και μετά απο'κει παν κι οι άλλοι.

Και το off καλά κρατεί...:green:
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Marine
19-12-10, 21:41
Εμενα σαν κοπελα μου αρεσει ο αντρας να εχει λεφτα αισθηματα και μπρατσα και τετρακεφαλους και γενικα οτι τελειωνει σε κεφαλι :turtle: να ειναι ωραιο και ΜΕΓΑΛΟ :rolf::rolf::P

Ariel
19-12-10, 23:23
γαμπες.....:P

Dreiko
19-12-10, 23:26
γαμπες.....:P

φτιαχτηκες??:P:P:green:
http://3.bp.blogspot.com/_ktZTnElYsFM/S-64GCQW6dI/AAAAAAAAAEs/3WPolmy5okA/s1600/calves.jpg
:rolf::rolf:

Ariel
19-12-10, 23:29
:shock:

Dreiko
19-12-10, 23:31
:shock:

μη μασας τωρα ειμαι καλυτερος...:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


λεμε και καμια μ@λ@κι@ να περναει η ωρα.....:turtle:

Ariel
19-12-10, 23:33
:o

jannous44
20-12-10, 14:11
ο κολος της και τα βυζια της! (ας φαω ban τουλαχιστων τα εβγαλα απο μεσα μου!! ουφ!) :P:P:P:turtle::turtle::turtle:

gmalamos
06-02-11, 00:22
η προικα.:P:P

PMalamas
09-02-11, 23:34
Πρόσωπο

kostantinoss
18-11-11, 00:30
χαρακτηρας και εμφανιση πανω απ ολα!!

franky94
18-11-11, 00:39
Αναλογα τι σκοπο εχεις για την ταδε κοπελα!!αλλα εγω πιστευω λιγο απ ολα γιατι αν ειναι απ εξω τελεια θα ειναι μεσα κλουβια και το αντιθετο :green:;)

Goofonly
18-11-11, 00:48
Αν είναι μελαχρινή, με γαλάζια, πράσινα ή μελί μάτια...
έχει μέτριο αναστήμα και γλυκιά φωνή...
όμορφο χαμόγελο, καλοσχηματισμένα φρύδια και μύτη...
άσπρα και ίσια δόντια...
σφιχτό και γραμμωμένο σώμα με μέτριο και στητό στήθος και μικρό και σφριγηλό πορτ παγκάζ...

και θέλει να μου πληρώνει και τις εξόδους μας...

Τότε ναι, μπορώ να πω πως η κοπέλα αυτή με ελκύει αρκετά.

Titanium
18-11-11, 01:34
Αν είναι μελαχρινή, με γαλάζια, πράσινα ή μελί μάτια...
έχει μέτριο αναστήμα και γλυκιά φωνή...
όμορφο χαμόγελο, καλοσχηματισμένα φρύδια και μύτη...
άσπρα και ίσια δόντια...
σφιχτό και γραμμωμένο σώμα με μέτριο και στητό στήθος και μικρό και σφριγηλό πορτ παγκάζ...

και θέλει να μου πληρώνει και τις εξόδους μας...

Τότε ναι, μπορώ να πω πως η κοπέλα αυτή με ελκύει αρκετά.

Φίλε έχουμε ακριβός το ίδιο γούστο:cool::green::bowdown:

Adinamos
18-11-11, 02:15
Δυσκολες εποχες.... Προικα.

vaggan
18-11-11, 10:40
το Ε1 της και το Ε9 της:turtle::turtle::rolf:

jannous44
18-11-11, 11:10
αναθεωρω λοιπον... ο πατερας της να ειναι ψαρας η κρεοπωλης...:toast::toast:

Goofonly
18-11-11, 11:13
Φίλε έχουμε ακριβός το ίδιο γούστο:cool::green::bowdown:

άρχοντες 8-)

Goofonly
18-11-11, 11:14
αναθεωρω λοιπον... ο πατερας της να ειναι ψαρας η κρεοπωλης...:toast::toast:

όχι δεν το είπε :rolf:

rey1989
18-11-11, 11:46
Για ουαν ναιτ στάντ (σώμα , άλλωστε την νύχτα δεν βλέπεις πρόσωπα :green::green: :rolf::rolf:)

Για να έχει και συνέχεια

Πρόσωπο , τρελαίνομε για cute καταστάσεις και χαρακτήρας το αντίθετο από αυτό που επικρατεί στις μέρες μας το νταλικέρης style που ανοίγουν το στώμα τους και ξερνάνε υλικό που δεν βγάζω ούτε εγω που το βρισίδι το έχω έμφυτο.
σώμα όχι και τόσο (αν και δεν με χαλάει να είναι τούμπανο αλλά με χαλάει να είναι τελείως άστα να πάνε , με νορμάλ ενδιάμεσες καταστάσεις είμαι οκ).:turtle::turtle:

john john
18-11-11, 11:58
για μενα παιζει μεγαλο ρολο να εχει ισια δοντια...

rey1989
18-11-11, 12:07
@john john
δηλαδή θα σε χάλαγε αυτό το μανούλι
34465
επειδή μονο και μονο έχει στραβά δοντάκια ? :green::rolf:


--
εμένα με χαλάει να έχει κενό στα δόντια...:dooreek:

john john
18-11-11, 12:10
oxi ρε φιλαρακι!!!τι σου εκανα!!!!!!!!!!?????????

GREEK POWER
18-11-11, 12:14
Αν η γυναικα εχει ναζι και θηλυκοτητα δυσκολα μενει αδιαφορος ενας αντρας.;)

john john
18-11-11, 12:34
ναζι και θηλυκοτητα

+1

gsisr
19-11-11, 02:20
για σχέση είμαι περίεργος.. μπορεί να ναι ^&&ναρα και να μη μ λέει κτ λόγω χαρακτήρα η ακόμα κι αν δεν έχει ωραία νύχια(μη βαράτε)
για ότι να ναι ισχύει το όσο πίνω ομορφαίνεις αρκεί να μη με παιρνάει σε βάρος - όγκο
και για να περιγράψω την ιδανική

34520

exkaliber
19-11-11, 18:30
η φωνη
ποτε δεν περιμενα να εχω τοσο ρομαντικα γουστα :turtle::turtle::turtle::turtle:

DrNio
19-11-11, 20:10
H εθνικότητα που κολλάει?

Eddie
19-11-11, 21:02
Το εχω ξαναπει,αλλα θα το ξαναπω για να το φρεσκαρουμε λιγο :turtle:

Τα ματια!!Μαγκες,ολα γινονται,κωλοι,βυζια,ναζι κλπ ειναι πραγματα που μπορουν να αλλαξουν.Τα ματια ομως ποτε (και μη πει κανας εξυπνος για φακους επαφης..),εκει φαινεται η πραγματικη ομορφια,στα ματια και στο βλεμμα,να σε κοιταει η αλλη/ος και να παθαινεις τραμπακουλο.

Goofonly
19-11-11, 21:07
Το εχω ξαναπει,αλλα θα το ξαναπω για να το φρεσκαρουμε λιγο :turtle:

Τα ματια!!Μαγκες,ολα γινονται,κωλοι,βυζια,ναζι κλπ ειναι πραγματα που μπορουν να αλλαξουν.Τα ματια ομως ποτε (και μη πει κανας εξυπνος για φακους επαφης..),εκει φαινεται η πραγματικη ομορφια,στα ματια και στο βλεμμα,να σε κοιταει η αλλη/ος και να παθαινεις τραμπακουλο.

Eddie, γαλάζια μάτια και βλέμμα που καθηλώνει... Επειδή σε νοιάζομαι αδερφέ θα στη πασάρω :turtle::turtle:

34539

Eddie
19-11-11, 23:13
χμμ..βλεπω γουσταρεις gilf-granny ε??Ωραιος..και νομιζα οτι μονο στον devil αρεσουν αυτες :turtle:

TRIANTAFYLLOU
19-11-11, 23:41
πλάκα έχει που τώρα στην εποχή που ζούμε αν ρωτούσαν μια γυναίκα τι θα ήθελες να έχει ενας άντρας , ενω παλιότερα θα έλεγε ακριβό αμάξι , κανα πόρσε κτλ , τωρα θα λένε απλα καλοριφέρ ειδικα τον χειμώνα .

αλλάζουν βέβαια οι εποχές παλια και τωρα βέβαια, εμείς που έχουμε την παλια νοοτροπία , δεν θα μπορούσαμε να διανοηθούμε να έχει η γυναίκα περισσότερα λεφτα απο μας η να μας ταίζει , γιατι με δεδομένο ότι θέλουμε να είμαστε πιο πάνω απο αυτήν και στο σεξ να έχει ο άντρας τον ρόλο του κυρίαρχου , μια γυναίκα που είναι πιο πάνω απο αυτόν δεν την κολαντίζει όπως πρέπει , αλλα τωρα βρέθηκε λύση και γι αυτο το φαινόμενο της εποχής , ξεκαθαρίζονται οι ρόλοι απο την αρχή και ούτε γατα ούτε ζημια , στο ποιός κάνει κουμάντο δηλαδή και είναι βιώσιμες οι καταστάσεις .

εκείνο που τραβάει αρχηκα σε εναν άντρα μια γυναίκα είναι η εξωτερική εμφάνηση σε συνδιασμό βέβαια με τον τρόπο που κινείτε και την συμπεριφορά της και ανάλογα με το τι ζητάει ενας άντρας απο μια γυναίκα , αν δηλαδή θέλει κατι σταθερό η εφήμερο , αλλα επειδη είμαστε του ματιού η πρώτη εικόνα είναι σημαντική , μετα έρχετε η γνωρημία και ο χαρακτήρας που ανάλογα ενισχύει η αποδυναμώνει την εξωτερική εμφάνηση

mitsoulas
10-01-12, 16:49
Πρωτα τα ματια , μετα το προσωπο , μετα το σωμα , μετα τα μαλλια , μετα το υψος , μετα το χρωμα δερματος , μετα τον χαρακτηρα , μετα τα υλικα αγαθα , μετα την εθνικοτητα , μετα το κατι αλλο , μετα το στυλ και αφηνω στο τελος το ντυσιμο.

sofos
10-01-12, 17:01
Πρωτα τα ματια , μετα το προσωπο , μετα το σωμα , μετα τα μαλλια , μετα το υψος , μετα το χρωμα δερματος , μετα τον χαρακτηρα , μετα τα υλικα αγαθα , μετα την εθνικοτητα , μετα το κατι αλλο , μετα το στυλ και αφηνω στο τελος το ντυσιμο.

αα λιγα κοιτας εσυ :rolf:

mitsoulas
10-01-12, 17:06
:lol: τα εβαλα με σειρα προτεραιοτητας :lol:

amateur666
10-01-12, 17:06
Υλικά αγαθά που διαθέτει (χρήμα, προίκα κτλπ)..

ελα να βλεπω να μεγαλωνει τ ποσοστο μερες π ειναι!..:green: :turtle: :turtle: :turtle: