PDA

Επιστροφή στο Forum : Stacker E2 Extreme (Stacker)



Devil Randime
12-08-10, 01:30
Καλησπέρα παιδιά!
Αυτό το προϊόν μου φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον για pre-workout συμπλήρωμα. Μου φαίνεται καλό(δείχνει δυνατό) για πριν τη προπονηση μου και για πριν το μπασκετ. Με μία καψουλα πριν απο καθε ασκηση (100 έχει το κουτί) κρατάει και για πολύ καιρό. Ποια η γνώμη σας??

http://www.stackeruk.com/images/Stacker%20E2%20Extreme.jpg

http://www.emagemaker.gr/accounts/139/138/216/pictures/E2-EXTREME_.gif

Dosage: Ένα χάπι 20-30 λεπτά πριν τη προπόνηση με 100ml νερό

Polyneikos
12-08-10, 17:24
Για τόνωση δείχνει καλο.Απλα όλα αυτα μετα από 15-20 μερες το πολυ συνηθίζονται από τον οργανισμο και δεν εχουν τα ιδια αποτελεσματα.Οπότε μην περιμενεις με 1 χαπι να εχεις την ίδια τόνωση την 1η μερα και την 100η.ΔΟσολογία είναι ενα χαπι γενικα μεσα στην ημερα;

Devil Randime
12-08-10, 17:37
Στο πρωτο κομμάτι της απάντησής σου συμφωνώ απόλυτα.

Η δοσολογία ειναι 1 χαπι πριν απο κάθε αθλητική δραστηριότητα. Παντως δείχνει δυνατό.

tommygunz
12-08-10, 18:06
Ακόμα πιο δυνατό είναι το "παλιό" Stacker 2 ;)... Δεν ξέρω αν το έχει δοκιμάσει κανείς από εδώ μέσα...

Devil Randime
12-08-10, 18:09
Λεει τιποτα σαν εταιρία αυτή φίλος? εχεις δοκιμάσει και άλλα προϊόντα της?

TEFAAtzis
12-08-10, 18:14
να σου πω την αληθεια δεν ξερω πολλα για τα συστατικα του παντως αυτη η εταιρεια ολο χαπια βγαζει.Αν ειναι καλο δεν ξερω

tommygunz
12-08-10, 18:22
Λεει τιποτα σαν εταιρία αυτή φίλος? εχεις δοκιμάσει και άλλα προϊόντα της?

Από αυτή την εταιρεία μόνο για το Stacker 2 ξέρω να σου πω. Σε ξένα φόρουμ που είχα διαβάσει για το τωρινό Stacker 2, δεν ενθουσίασε και πάρα πολύ σε σχέση με το παλιό. Μάλλον επειδή το παλιό είχε ephedra...:green: Τα φέρνει ένας φίλος μου τα παλιά και ξέρω ότι δουλεύουν και με το παραπάνω. ;)

Xxlakis
12-08-10, 19:26
Αμα θες ενεργεια ορεξη και δεν σε ενοχλει η καφεινη για δοκιμασε το Phenylstack της συγκεκριμενης εταιρειας και τα λεμε...

Devil Randime
12-08-10, 22:55
Αμα θες ενεργεια ορεξη και δεν σε ενοχλει η καφεινη για δοκιμασε το Phenylstack της συγκεκριμενης εταιρειας και τα λεμε...

Αυτό που λες ρε φίλε ειναι λιποδιαλυτης κατα βάση και απλά εχει και 275mg καφείνης ίσως για να βοηθησουν στη κάψη στο συγκεκριμενο προιόν. Για ενεργεια καθαυτό νομιζω το exterme ειναι πιο κατάλληλο...

Devil Randime
28-08-10, 18:03
Σημερα το αγορασα το συγκεκριμενο προιον , τις επομενες μερες αναμενετε και τις εντυπώσεις μου :thumbup:

Marios1991
28-08-10, 18:23
Εγω θα σου προτεινα 2 πολύ ισχυρους λιποδιαλυτες οι οποιοι δοκιμαστικαν και από εμενα με εκπληκτικα αποτελεσματα:

Lipo6 (black edition) (10/10)
Mitotropin (9/10)

Αυτοι που πηρες δεν μου γεμιζουν και πολύ το ματι αλλα καλοι είναι για τονωση όπως ειπε και ο φιλος polyneikos.

Τι θα ελεγες αν το στακαρης με λιγη συννεφρινη ;) ?!

Devil Randime
28-08-10, 18:28
Θα το δοκιμασω σημερα πριν τη μπαλα και τη Δευτερα πριν τα βαρη και βλεπουμε :thumbup:

dhmhtrhs 1979
22-10-10, 22:58
STACKER E2 EXTREME τι γνωμη εχετε γιαυτο το preworcout ??http://www.xtr.gr/eshop_files/pictures/3208_E2-EXTREME.gif:unsure::unsure:


http://www.emagemaker.gr/accounts/139/138/216/pictures/E2-EXTREME_.gif

Polyneikos
22-10-10, 23:11
Αναζητηση στην Αξιολογηση Συμπληρωματων

Πατηστε ΕΔΩ (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=25&daysprune=-1&order=asc&sort=title)για να δείτε αν το προιον που θελετε να ανοίξετε τόπικ υπαρχει ήδη.
Η λίστα ειναι αλφαβητικη

dhmhtrhs 1979
22-10-10, 23:19
ευχαριστω!!

dinoscar
24-10-10, 23:19
Βασικά αυτήν η εταιρία έχει πολλά mg caffeine’s σε κάθε χαπάκι
Είτε τα ονομάζει προ-πονιτικα είτε λίποδιαλυτές

Σίγουρα θα κάνουν δουλεία αλλά δεν είσαι ούτε για καφέ ούτε να τον μυρίσεις...
:shock::shock::shock:

Nio
10-01-11, 20:37
Το συγκεκριμένο προϊόν το αγόρασα πριν λίγες μέρες, και σήμερα το δοκίμασα.
Το πήρα με άδειο στομάχι, και περίμενα να δω την ενέργεια που διατείνεται πως προσφέρει. :hantel: :box1:
Περίμενα 20 λεπτά, 30 λεπτά, 1+ ώρα αλλά.....άφαντη η 'ενέργεια' !!
Ήταν σαν να έχω πιει έναν απλό καφέ, όχι δυνατό. Δηλαδή το '250mg caffeine' αν δεν το έγραφε, δεν θα το πίστευα.
Είχα ένα μικρό boost στο focus κατά την προπόνηση, αλλά όχι κάτι παραπάνω.
Δεν ξέρω τι "έφταιξε", θα το δοκιμάσω και τις επόμενες μέρες και θα ενημερώσω.

Κανένας άλλος που να το δοκίμασε??

Και κάτι τελευταίο: η κρεατίνη θα μπορούσε να ληφθεί μαζί με το συγκεκριμένο προϊόν, ή λόγω της καφεϊνης δεν προτείνεται?

beefmeup
10-01-11, 20:51
Και κάτι τελευταίο: η κρεατίνη θα μπορούσε να ληφθεί μαζί με το συγκεκριμένο προϊόν, ή λόγω της καφεϊνης δεν προτείνεται?

την κρεατινη θα την παρεις μετα την προπονα ετσι κ αλλιως,οποτε δεν εχεις θεμα.

Nio
10-01-11, 21:11
:thumbup:

paparissw5kju
02-06-12, 11:53
sta supplement facts to proto pou leei ''ephestim tm 100 mg '' me tis perierges alles ximikes enoseis parakato ...einai ipokatastata efedrinis ???? mporei na prokalei kapio prob ??? osoi to exete parei grapste kana comment gia to pos leitourgise k an eixate kana problima genika meta ti xrisi tou...!!!

beefmeup
02-06-12, 13:02
sta supplement facts to proto pou leei ''ephestim tm 100 mg '' me tis perierges alles ximikes enoseis parakato

φιλε δεν εχει τπτ σατανικα περιεργο μεσα..καφεινη,1-2 αμινοξεα,κ διαφορα αλλα φυτικα ματζουνια..


...einai ipokatastata efedrinis ???? mporei na prokalei kapio prob ???

σιγουρα οχι,οχι κ μαλλον οχι..εκτος αν εχεις ευαισθησια σε καφεινες κλπ..

να γραφεις ελληνικα,ειναι κανονας του φορουμ:welcome::welcome:

paparissw5kju
07-06-12, 00:30
Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ....Οσο για τα ελληνικά έχεις απόλυτο δίκιο ...κακές συνήθειες...!!!