PDA

Επιστροφή στο Forum : απιστευτη δυναμη



Wrathchild
12-08-10, 18:26
δε ξερω αν το εχετε δει αλλα αν οχι πρεπει οπωσδηποτε ο τυπος κυριολεκτικα τα σπαει!
RQmFvCtx_Io

kostas317
12-08-10, 18:59
καλα μιλαμε δεν υπαρχει ο τυπος!!!!:shock:
τρομερος.... μπραβο του!!!!
και πολυ ωραιο σωμα!!!

mg_24
12-08-10, 20:03
Σαν απολυτη δυναμη δεν ξερω κατα ποσο ειναι τρομακτκη η καταστση,αλλα η ευκολια με την οποια εκτελει τις ασκησεις αυτες,με κανουν να μενω καγκελο,με την σχετικη του δυναμη:shock::shock:

και ενα παρομοιο βιντεακι,ακομα πιο εντυπωσιακο :clap::clap::clap::bowdown::bowdown:

gL_a-ziebC4

deluxe
13-08-10, 03:55
Το ειχα δει και παλαιοτερα. Απιστευτος ο τυπος! Αυτο ειναι πραγματικη δυναμη!

Παντα ειχα την απορια, κατα ποσο ειναι εφικτο, ενας BBer να κανει αυτες τις ασκησεις; Απο τη στιγμη που σηκωνει περισσοτερα κιλα και εχει αρκετους μυς και μικρο ποσοστο λιπους, γιατι να δυσκολευεται με τις ασκησεις που παιζει ρολο το σωματικο βαρος; Οπως και πιο απλες ελξεις και καμψεις.

Mitsen
13-08-10, 11:28
Είναι παλιό video στο youtube, το έχω δει και εγώ.
Έχει κιάλλους !

Το συγκεκριμένο παλικάρι απλά δεν υπάρχει! Πραγματικά δεν παίζεται! Προσωπικά πιστεύω ότι έχει τελειοποιήσει την τεχνική των ασκήσεων. Δεν είναι μονο δύμανη αλλα και η τεχνική.;)
Όπως και νάχει...:bowdown:

SepTum
02-09-10, 15:56
Εγω δεν καταλαβαινω πως εχουν και τοσο καλα σωματα?Για να παρουν τετοιο ογκο δεν χρειαζεται και υπερθερμιδικη διατροφη?Η αρκουν αυτου του ειδους οι ασκησεις?

Dreiko
13-09-10, 12:59
Εγω δεν καταλαβαινω πως εχουν και τοσο καλα σωματα?Για να παρουν τετοιο ογκο δεν χρειαζεται και υπερθερμιδικη διατροφη?Η αρκουν αυτου του ειδους οι ασκησεις?

Γονιδια.......Α ρε ατιμα γονιδια....:liftheavy:

vAnY
13-09-10, 13:04
ειναι πραγματικα απιστευτος!!! :shock:
αλλα δεν νομιζω ναναι θεμα γονιδιων αμα εχει αρχισει να γυμναζεται εντατικα απο 3 ετων που λεει ο λογος.... δεν ειναι "δυσκολο" να τα καταφερεις...:P

Dreiko
13-09-10, 13:18
[QUOTE=vAnY;238738]ειναι πραγματικα απιστευτος!!! :shock:
αλλα δεν νομιζω ναναι θεμα γονιδιων αμα εχει αρχισει να γυμναζεται εντατικα απο 3 ετων που λεει ο λογος.... δεν ειναι "δυσκολο" να τα καταφερεις...:P[/QUOTE


κοιτα εν μερη εχεις δικιο,το οτι ο τυπος εχει λιωσει στα μονοζυγα,διζυγα και δεν ξερω σε τι αλλο κανει μπαμ,αλλα θα μπορουσε να ηταν πιο skinny,ουτως η αλλως οι εγχρωμοι ειναι προικισμενοι σε τετοια θεματα....(μυικα εννοω....)τους βλεπεις οτι εχουν απιστευτα καλουπια εκ γεννετης....

alwaysforthegood
02-05-11, 01:33
Το ειχα δει και παλαιοτερα. Απιστευτος ο τυπος! Αυτο ειναι πραγματικη δυναμη!

Παντα ειχα την απορια, κατα ποσο ειναι εφικτο, ενας BBer να κανει αυτες τις ασκησεις; Απο τη στιγμη που σηκωνει περισσοτερα κιλα και εχει αρκετους μυς και μικρο ποσοστο λιπους, γιατι να δυσκολευεται με τις ασκησεις που παιζει ρολο το σωματικο βαρος; Οπως και πιο απλες ελξεις και καμψεις.

δες το ποδια αυτουνου ποσα ειναι και δες και ενος μποντιμπιλντερ+οτι παιζει μεγαλη σημασια το σωματικο βαρος....

DrNio
02-05-11, 16:45
Ηannibal for King!!Κάντε μία αναζήτηση σε Google.Ο τύπος είναι φοβερός.Μιλάμε για δύναμη,όχι αστεία.Το human flag τα σπάει.Υπάρχουν αρκετά video του στο youtube.Αξίζει να τα δεις.

MusclesOfShadow
22-05-11, 18:04
Οκ...
Και πως ομως θα καταφερει καποιος να να κανει τετοιου ειδους πραγματα? Δηλαδη τι ειδους προπονηση και ασκησεις θα προσφερουν τετοια δυναμη. Δεν νομιζω τα pull ups να ειναι αρκετα..:unsure:

tasos2
22-05-11, 19:37
Οκ...
Και πως ομως θα καταφερει καποιος να να κανει τετοιου ειδους πραγματα? Δηλαδη τι ειδους προπονηση και ασκησεις θα προσφερουν τετοια δυναμη. Δεν νομιζω τα pull ups να ειναι αρκετα..:unsure:

Θελει και ασκησεις ισορροπιας εκτος απο δυναμη και ευλιγισια για να μπορεις να "χορευεις" πανω στο μονοζυγο. Googlαρε τον Juliano Stroe (το παιδακι) και δες τις προπονησεις του.

loufas
25-05-11, 20:03
αυτοι οι αραπηδες το εχουν αυτο με τις ελξεις απο μικρα παιδια. ειχα παει κολοραντο και σε ενα παρκο με μονοζυγα διζυγα και αλλα για κοιλιακους. ειχαν κανει γκετο εκει και καναν χιλια δυο. κατι ελξεις μεχρι πανω πανω μεχρι την κοιλια. ειναι σκυλια. καμψεις. και μικρα παιδακια 7χρονα κανανε ελξεις τα κρεμαγανε και καναν κανα 8αρια

MusclesOfShadow
26-05-11, 12:08
Αρα να γινω και γω "σκυλι"???
:green:

loufas
26-05-11, 12:32
Αρα να γινω και γω "σκυλι"???
:green:
σκυλι μαυρο. σαν εκεινον

sticky fingaz
27-09-11, 21:22
http://www.youtube.com/watch?v=FgNeJsLekWg

καθε φορά που βλέπω το βιντεο αυτο πορωνομαι τρελά για να κανω γυμναστικη!!!Απιστευτοι!!!

Dreiko
27-09-11, 21:26
εχει ανοιχτει ηδη θεμα με τα συγκεκριμενα βιντεο...:thumbup:
το μετεφερα εδω...

loufas
27-09-11, 23:44
δε θελω να φανω κακος αλλα την ενεση ποτε την τραβανε πριν η μετα το βιντεο. γιατι οι νιγκερς τις εχουν ψωμοτυρι

spyros Bodybuilding
27-09-11, 23:45
http://www.youtube.com/watch?v=wXxwyi7L4WU&feature=related




http://www.youtube.com/watch?v=R1ejnrGZOsQ&feature=related

TheWorst
27-09-11, 23:54
Τι γονιδια ρε ? Ο συγκεκριμενος τι παιρνει δε λεγεται :turtle:
Και δε κανει μονο στρεετ φιτνες
Και αν σας δειξω κατι πιτσιρικια 15-16 ετων (φυσικα οχι με τετοιο σωμα) να κανουν τα ιδια ? (οχι οτι εγω μπορω)
Σωμα απο μονοζυγο και δυζιγο δυσκολα να φταιξεις
Μη λεμε και οτι δε γυμναζουν τα ποδια
Στην Ελλαδα δεν εχει μπει ακομα το λεγομενο "στρεετ φιτνες" (μακαρι και να μη μπει) , ευτυχως που'χω επαφες και απο αλλου:turtle::turtle:

Dreiko
28-09-11, 09:25
***loufas και theworst προσεξτε και συμμορφωθειτε με τους κανονες του forum!Την επομενη δε θα ειναι μονο παρατηρηση!***


16. Απαγορεύεται κάθε άμεση ή έμμεση αναφορά μελους για θέματα χρήσης αναβολικών ή άλλων ουσιών προς άλλα μέλη του φόρουμ ή αθλητές.

loufas
28-09-11, 11:26
***loufas και theworst προσεξτε και συμμορφωθειτε με τους κανονες του forum!Την επομενη δε θα ειναι μονο παρατηρηση!***
συγνωμη. δε μιλησα για χρηση η αγορα. εκανα μια παρατηριση για τον τυπο αυτον.

beefmeup
28-09-11, 11:28
απαγορευονται κ οι αναφορες σε αθλητες το γραφει απο πανω..:thumbup:

loufas
28-09-11, 11:30
απαγορευονται κ οι αναφορες σε αθλητες το γραφει απο πανω..:thumbup:
τα κακα μαντατα δε τα μιλαμε διλαδη ε? μαλιστα

beefmeup
28-09-11, 11:36
δε τα μιλαμε διλαδη ε? μαλιστα

δεν τα υποθετουμε θες να πεις..
γιατι αυτη την στιγμη υποθεσεις κανεις.
επειδη μιλας ομως για ανθρωπους οταν κανεις υποθεσεις για το ατομο καποιου να φροντιζεις να εχεις κ κατι να το στηριξεις γιατι μπορει να χαρακτηριστεις ως κακοηθης.
τωρα δεν εχει να κανει για ποιον μιλαμε..σημερα ειναι αυτος στο βιντεο,αυριο μπορει να εισαι εσυ/εγω κ καποιο μελος που θα δει μια φοτο σου να σου κανει ενα παρομοιο σχολιο που μαλλον θα βρεις ενοχλητικο..
οποτε χωρις πολλα πολλα,καλο ειναι να μην δινουμε συνεχεια..

παμε παρακατω τωρα:thumbup:

loufas
28-09-11, 11:38
καλως!

sticky fingaz
28-09-11, 12:35
Kαλα οτι να ναι...........ο αλλος λεει τραβανε ενεσεις!!

Οι τυποι αυτοι ειναι απο παμφτωχα blocks της Νεας Υορκης κ δεν εχουνε μαντηλι να κλαψουνε....

οχι λεφτα για ενεσεις......ελεος!!

loufas το niggers που εγραψες ξερεις τι σημαινει???

Lucif3r
28-09-11, 12:41
Kαλα οτι να ναι...........ο αλλος λεει τραβανε ενεσεις!!

Οι τυποι αυτοι ειναι απο παμφτωχα blocks της Νεας Υορκης κ δεν εχουνε μαντηλι να κλαψουνε....

οχι λεφτα για ενεσεις......ελεος!!

loufas το niggers που εγραψες ξερεις τι σημαινει???

nigger σημαινει αραπης :green:

andrikos3kala
28-09-11, 13:00
Εξαιρετικη φυσική κατάσταση, βέβαια έχουμε και εμεις 2 εδω στα Τρικαλα που πάνε στο πάρκο και κάνουν της Παναγιας τα μάτια,αλλά όχι σε τέτοιο επίπεδο. Μπράβο πάντως...

TheWorst
28-09-11, 13:09
Ξες εσυ ο Χανιμπαλ ποσο φτωχος ειναι .. :green:

Να και επο μενα Ρωσια-Βουλγαρια


http://www.youtube.com/watch?v=KuSMnGJSskg



http://www.youtube.com/watch?v=n1NI0he5JqM





http://www.youtube.com/watch?v=SalXG6klaxU

sticky fingaz
28-09-11, 15:00
δεν κλανουν μια μπροστα στους Αμερικανους αυτοι.....

magavaTOUT
28-09-11, 23:32
σκυλι μαυρο. σαν εκεινον


δε θελω να φανω κακος αλλα την ενεση ποτε την τραβανε πριν η μετα το βιντεο. γιατι οι νιγκερς τις εχουν ψωμοτυρι
τουλαχιστον ρατσιστης

loufas
28-09-11, 23:51
τουλαχιστον ρατσιστης

λες βλακειες. δεν ειπα κατι τετοιο

magavaTOUT
28-09-11, 23:54
τη μια "σκυλι μαυρο", την αλλη "niggers"
οτι τα ειπες, τα ειπες

loufas
28-09-11, 23:57
τη μια "σκυλι μαυρο", την αλλη "niggers"
οτι τα ειπες, τα ειπες
το ''niggers'' το λενε και μεταξυ τους οι μαυροι.δεν εχεις παει εξωτερικο να δεις. το σκυλι μαυρο.αφου ειναι τουμπανο δυναμη αυτος σκυλι. ειναι και μαυρος πωςνα τον πω? σκυλι ασπρο? εγω ειμαι σκυλι ασπρο λοιπον! τι εχεις να πεις για μενα? οτι ειμαι ρατσιστης του εαυτου μου?

geo28
29-09-11, 00:05
το ''niggers'' το λενε και μεταξυ τους οι μαυροι.δεν εχεις παει εξωτερικο να δεις. το σκυλι μαυρο.αφου ειναι τουμπανο δυναμη αυτος σκυλι. ειναι και μαυρος πωςνα τον πω? σκυλι ασπρο? εγω ειμαι σκυλι ασπρο λοιπον! τι εχεις να πεις για μενα? οτι ειμαι ρατσιστης του εαυτου μου?

λευκη γατουλα λεω γω καλυτερα....τωρα τι λες,ειμαι ρατσιστης με τους λευκους ή οχι?

loufas
29-09-11, 00:05
Kαλα οτι να ναι...........ο αλλος λεει τραβανε ενεσεις!!

Οι τυποι αυτοι ειναι απο παμφτωχα blocks της Νεας Υορκης κ δεν εχουνε μαντηλι να κλαψουνε....

οχι λεφτα για ενεσεις......ελεος!!

loufas το niggers που εγραψες ξερεις τι σημαινει???

εχω παει στο εξωτερικο και εχω δει τετοιες ομαδες. σε παρκα. εκτος απ οτι δε σε αφηνουν να κανεις γυμναστηκη στο παρκο που αραζουν αν εισαι ασπρος γιατι δεν εχουν καλη συμπαθεια. κανουν τσαμπουκαδες. ειναι παιδια με χρημα τα πιο πολλα και με καλες δουλειες,δε ξερω ποσο καλες σε τιμιοτητα αλλα ειχαν ακριβα αυτοκινητα μηχανες. οι κακες ουσιες ηταν πολυδιαδεδομενες σε αυτους ντοπες και ναρκωτικα.

loufas
29-09-11, 00:06
λευκη γατουλα λεω γω καλυτερα....τωρα τι λες,ειμαι ρατσιστης με τους λευκους ή οχι?
λευκη γατουλα εισαι εσυ ψιψινα! χαχαχα

magavaTOUT
29-09-11, 00:11
ενω εσυ που εχεις παει ειπες κανενα nigger και σου πε μπραβο ? w/e

sticky fingaz
29-09-11, 11:08
το ''niggers'' το λενε και μεταξυ τους οι μαυροι.δεν εχεις παει εξωτερικο να δεις. το σκυλι μαυρο.αφου ειναι τουμπανο δυναμη αυτος σκυλι. ειναι και μαυρος πωςνα τον πω? σκυλι ασπρο? εγω ειμαι σκυλι ασπρο λοιπον! τι εχεις να πεις για μενα? οτι ειμαι ρατσιστης του εαυτου μου?

Λες βλακειες............οι μαυροι λένε μεταξυ τους niggas οχι niggers.......αν αποκαλεσεις εναν μαύρο nigger το πιο πιθανό ειναι οτι θα πας στο νοσοκομείο!!!

Η λεξη nigger ειναι ρατσιστική.......

Οσο για τα αλλα που λες για το παρκο κ οτι εχουνε λεφτα και ακριβα αμαξια ειναι απλώς αστεία....

Polyneikos
29-09-11, 11:12
Eιστε οφ τόπικ κυριοι.

loufas
29-09-11, 13:59
Λες βλακειες............οι μαυροι λένε μεταξυ τους niggas οχι niggers.......αν αποκαλεσεις εναν μαύρο nigger το πιο πιθανό ειναι οτι θα πας στο νοσοκομείο!!!

Η λεξη nigger ειναι ρατσιστική.......

Οσο για τα αλλα που λες για το παρκο κ οτι εχουνε λεφτα και ακριβα αμαξια ειναι απλώς αστεία....
τα εχω δει με τα ματια μου αυτα ακριβως οπως στα λεω. αυτοκινητα μηχανες και ακριβα κοσμηματα ρολογια αλυσιδες. τεςπα μη βγαινουμε εκτος θεματος και χαλαμε το θεμα.

spyros Bodybuilding
02-10-11, 01:50
νταξει,ειμαστε ρατσιστες θα παμε στην κολαση.

thegravijia
02-10-11, 15:32
μιας και λεμε για δυναμη

qROD-wQ4SKg

αν και δεν ξερω κατα ποσο μετρανε τα καθισματα που εκανε ..σα μισα μου φανηκαν

tivadar
02-10-11, 15:46
Εχει κανει και 3000 total 1265-950-785.Τα squat του ειναι εκτελεσμενα με τον κλασικο powerlifting τροπο δηλαδη λιγο κατω απο την παραλληλο.Φαινονται μισα λογω του ογκου του τυπου και της κακης γωνιας της καμερας.

TheWorst
02-10-11, 16:03
Αυτο λεμε δυναμη :clap:

Παντως 910 λιβρες σε παγκο και 760 λιβρες δεαδλιφτ??

destroyerody94
02-10-11, 16:58
Αυτο λεμε δυναμη :clap:

Παντως 910 λιβρες σε παγκο και 760 λιβρες δεαδλιφτ??
geared powerlifting..:roll::roll:

tivadar
02-10-11, 19:41
ΤheWorst τωρα πια εχει κανει 950 παγκο και 785 dl.Το γιατι εχει παραπανω bench απο deadlift εξηγηται απο την σωματοδομη του.Εχει κοντα χερια σε μακρος,χοντρη μεση και γενικα το κατω μερος του σωματος του σε κινητικοτητα δεν βοηθαει στην εκτελεση των αρσεων.

Οσο για το gear βοηθαει απιστευτα στο squat(γι αυτο εχει βγαλει 1265lbs squat) αλλα οχι και τοσο στο deadlift.

destroyerody94
02-10-11, 19:49
Πάγκο και κάθισμα δίνει απίστευτα, άρσεις όντως δεν δίνει κάτι το αξιοσημείωτο

sifounas1
27-03-12, 21:34
πολυ καλα βιντεο και θα ψαξω και αλλα στο youtube....ειδικα στην αρχη με τους μαυρους στην παιδικη χαρα......τρελο ασκησιολογιο.....

Mcstefan7
27-03-12, 21:52
Σαν απολυτη δυναμη δεν ξερω κατα ποσο ειναι τρομακτκη η καταστση,αλλα η ευκολια με την οποια εκτελει τις ασκησεις αυτες,με κανουν να μενω καγκελο,με την σχετικη του δυναμη:shock::shock:

και ενα παρομοιο βιντεακι,ακομα πιο εντυπωσιακο :clap::clap::clap::bowdown::bowdown:

gL_a-ziebC4

Παρα πολυ καλός..Φοβερή δύναμη :clap::clap: