PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος αθλητης θα είναι ο επομενος Mr Olympia μετα τον Cutler;



Polyneikos
12-08-10, 22:37
Η ερωτηση-δημοψηφισμα εχει ως εξης:
Δεν αναφερομαι ποιος θα κερδίσει απαραίτητα τον επόμενο Mr Olympia ,αλλα ποιος θα είναι αυτός που θα εκθρονίσει τον Jay Cutler;
Όπως ο Yates πήρε την θεση του Haney,o Coleman του Υates,o Cutler του Coleman κτλ...
Ποιος θα μπει στο κλειστο club των Mr Olympia;;
(Αν υπαρχει καποιο κρίσιμο όνομα που πιστευετε ότι πρεπει να μπει ,πριν ψηφίσετε ,ποσταρετε το.

Levrone
12-08-10, 22:42
Phill Heath.

Polyneikos
12-08-10, 22:48
Ψηφισε το κιολας ρε Κωστη!!

Levrone
12-08-10, 22:51
Ψηφισε το κιολας ρε Κωστη!!

ψηφισα , απλα οταν εγραψα δεν ειδα τους υποψηφιους.

sogoku
12-08-10, 23:02
Δεν ξερω καν αν συμμετεχει ο Κυριος αλλα τον θεωρω 'αγαλμα΄' και πολυ πληρη.Ισως με λιγη μαζα ακομη να εκθρονιζε τον τζει.

Polyneikos
12-08-10, 23:05
Εχει να παίξει πολλα χρόνια Mr Olympia,δεν νομιζω καν να αγωνίζεται πλεον,ο Chris Cormier ειναι.

Devil Randime
12-08-10, 23:27
Phil Heath νομιζω εγώ. Ειναι ο επικρατέστερος πιστεύω. Όσον αφορα τον Branch Warren αυτες οι τοσες πεταχτες φλεβες εμενα προσωπικά με χαλάνε αρκετα. Και το σωμα του Dexter είναι αρκετα καλό θα έλεγα, αλλά πιστευω πως ο Phil είναι πιο πλήρης...

sogoku
12-08-10, 23:33
Ε τοτε victor

mantus3
13-08-10, 17:02
εμενα γιατι δεν με εχει στις επιλογες????

Levrone
13-08-10, 17:17
εμενα γιατι δεν με εχει στις επιλογες????

σε εχει κλειδωσει η εταιρεια!!!

Polyneikos
13-08-10, 17:25
Εγω ειχα διλημμα να πω την αληθεια μου,μεταξυ Phil Heath & Kai Greene.Tελικα ψηφισα τον πρωτο...

savage
13-08-10, 17:27
ψηφισα kai greene αν και θεωρω εξισου πιθανο να ειναι κι ο phil heath ο επομενος Mr O.Νομιζω οτι ο Dexter εκανε τον κυκλο του,ισως να κανω και λαθος βεβαια.Ο δε WARREN νομιζω οτι ποτε δεν πολυαρεσε στους κριτες.

Levrone
13-08-10, 17:31
Ο δε WARREN νομιζω οτι ποτε δεν πολυαρεσε στους κριτες.

ουτε εμενα , καθολου ομως..

παντως νομιζω νεα αυτοκρατορια δενξαναχτιζεται, εννοω 5ετια κι ετσι..

2 χρονια, μετα καποιος αλλος , μετα ισως παλι ο ιδιος και παει λεγοντας..

alextg
13-08-10, 18:26
Κανενας απο τους παραπανω.Παλι ο Jay θα το παρει ! ΠΑΜΕ ΡΕ JAY ΜΕ ΤΡΕΛΑ !

Polyneikos
13-08-10, 18:37
Δεν αναφερομαι ποιος θα κερδίσει απαραίτητα τον επόμενο Mr Olympia ,αλλα ποιος θα είναι αυτός που θα εκθρονίσει τον Jay Cutler


Κανενας απο τους παραπανω.Παλι ο Jay θα το παρει ! ΠΑΜΕ ΡΕ JAY ΜΕ ΤΡΕΛΑ !

:cursing::chinese:

tommygunz
19-08-10, 12:25
Phil Heath, αν και Greene μου αρέσει πιο πολύ.

silk
19-08-10, 12:34
ο warren γενικα δεν με εντυποσιαζει και πολυ, ο και ειναι πολυ καλος.
φιλ η και θα παιχτει μαλλον.

Vinn
19-08-10, 12:40
Phil Heath:bblifthard::bblifthard:

StormRid3r
19-08-10, 12:50
εγω θα ηθελα να το παρει ο Μαρτινεζ για να σπασει λιγο την αμερικανικη κυριαρχια αλλα ξερω οτι δεν ειναι στο ιδιο επιπεδο με τα φαβορι :(

Polyneikos
19-08-10, 13:16
Eχει πολλα προβληματα ο Victor Martinez που τον εχουν βγαλει προς το παρον εξω από το παιχνίδι.Kατ΄αρχην δεν είναι τυχαιο ότι ο Coleman είχε πει το 2007 για εκεινον ότι θα είναι ο επόμενος Ολυμπια που θα τον αντικαταστησει..Ειχε ανοδικη πορεία συνεχεια αλλα του συνεβησαν πολλα,εγχειρισε τα ποδια του από τραυματισμο και εχουν μεινει πίσω,απαγαγαν την αδερφη του και βρεθηκε νεκρη κατα την διαρκεια μιας προετοιμασίας του,νομίζω πυροβόλησαν και καποιο αλλο μελος της οικογενειας του,παντως ειχε πολυ καλη πορεία.

2003 IFBB Night of Champions, 1st
2004 IFBB Mr. Olympia, 9th
2004 IFBB GNC Show of Strength Pro Championship, 1st
2005 IFBB Arnold Classic, 7th
2005 IFBB New York Pro Championship, 3rd
2005 IFBB Mr. Olympia, 5th
2005 IFBB San Francisco Pro Invitational, 5th
2006 IFBB Arnold Classic, 3rd
2006 IFBB Mr Olympia, 3rd
2007 IFBB Arnold Classic, 1st
2007 IFBB Mr Olympia,2nd
2009 IFBB Arnold Classic, 2nd


Στα Ολυμπια σε 4 χρόνια βγηκε 9ος,5ος,3ος,2ος ....

Titanium
19-08-10, 15:12
dexter ψυφισα γιατι μου αρεσει πολυ η σημετρια του και πιστεβω πως αξηζει...Οσο για τον warren εμενα προσωπικα μου αρεσει...ειναι πολυ hardcore τυπος με το σκουφι:P:liftheavy:

KATERINI 144
19-08-10, 18:21
εμενα γιατι δεν με εχει στις επιλογες????εδω δεν εχει εμενα ρε μητσο, και ειναι φιλος ο κωστας που εκανε το δημοψήφισμα.....


τεσπα ψήφισα Phil Heath εχει το καλύτερο καλούπι.

thanasis reaction
19-08-10, 19:19
εδω δεν εχει εμενα ρε μητσο, και ειναι φιλος ο κωστας που εκανε το δημοψήφισμα.....


τεσπα ψήφισα Phil Heath εχει το καλύτερο καλούπι.

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
19-08-10, 23:08
Οσοι ψηφιζουν την επιλογη καποιος αλλος καλό ειναι να γραφουν ποιον εννουν,ετσι για την ιστορία..

Eddie
19-08-10, 23:26
Καποιος αλλος->Ο Φωτης:green:

Λοιπον,νικητης θα ειναι ο Φωτης μιας και εχει τα βυσματα.θα ηθελα ομως να το παρει και ο μαντους γιατι ειναι καλο παιδι.

Phil heath γιατι εχει πολυ καλο καλουπι και ειναι γεννετικα προικισμενος,ο warren ειναι για πολυ respect αλλα δεν ταιριαζει το καλουπι του για τον τιτλο του ολυμπια,γνωμη μου παντα.

Ο kai δυνατο παιδι απο τζακι αλλα δε τον γουστερνω.Κατι με χαλαει,λιγο η φατσα του λιγο το κατα τη γνωμη μου οτι να ναι ποζαρισμα..

Η κοντρα θα παιχτει απ οτι φαινεται σε γουορεν και χηθ.

beefmeup
19-08-10, 23:40
μεταξυ kai greene,k martinez.

αλλα τα λεφτα μου στον πρωτο.

ολα αυτα με την προυποθεση οτι ο κατλερ θα τα σκατωσει,πραμα πολυ πιθανο,γιατι αν εξαιρεσουμε την πρωτη φορα που το πηρε κ την περσινη τις αλλες(07-2008 τα σκατωσε.

seroyjem
24-08-10, 19:09
victor martinez!!!καποτε πρεπει να βγει και αυτος!!

koulisss
24-08-10, 19:13
για μενα kai greene!!!

dkaloge
13-10-10, 11:52
O Phil Heath θα κάνει πολλά πράγματα πιστεύω!!

spirospros
13-10-10, 13:24
Phil heath ειναι μικρος σε ηλικια και παραλιγο να ηταν ο olympia 2010 :shock:

El Topo
13-10-10, 13:42
Phil heath ειναι μικρος σε ηλικια και παραλιγο να ηταν ο olympia 2010 :shock:

+1000

Aπό φέτος κιόλας θα έπρεπε να είναι mr olympia!

Steel Fighter
19-10-10, 08:29
Phil Heath δείχνει να είναι επόμενος Μρ Ολυμπια,αυτο όμως εξαρταται από το πόσα χρόνια θα διατηρηθει ο Cutler και πόσοι αλλοι θα εμφανιστουν στην συνεχεια.ό Coleman ειχε πει καποτε οτι ο Μαρτινεζ θα είναι ο αντικατασταστης του αλλα οι τραυματισμοι και οι ατυχίες τον αφησαν πίσω...Αρα ποτε δεν μπορεις να εισια σιγουρος γιατι σκανε και αθλητες κομητες που δεν τους ήξερες π.χ. Υates και τα σαρώνουν

Galthazar
03-11-10, 22:38
heath και kai θα κοντραριστουν πιστευω αλλα ο heath ειναι πιο πληρης για μενα...

LeoSake
19-11-10, 00:04
Kai γιατί μου αρέσει ποιο πολύ από όλους...
Είναι ο ποιο γραμομένος κατά την γνώμη μου....

Legacy
26-12-10, 16:41
Phil Heath :thumbup:

thegravijia
26-12-10, 17:54
o kai θα το παρει φετο:banana:

sTeLaKoS
26-12-10, 19:10
o kai θα το παρει φετο:banana:

Όπως θα έπαιρνε και του '10 :rolf::rolf::rolf:

thegravijia
26-12-10, 19:18
Όπως θα έπαιρνε και του '10 :rolf::rolf::rolf:
:P:P:P

Gorillas
28-12-10, 03:10
Eχει πολλα προβληματα ο Victor Martinez που τον εχουν βγαλει προς το παρον εξω από το παιχνίδι.Kατ΄αρχην δεν είναι τυχαιο ότι ο Coleman είχε πει το 2007 για εκεινον ότι θα είναι ο επόμενος Ολυμπια που θα τον αντικαταστησει..Ειχε ανοδικη πορεία συνεχεια αλλα του συνεβησαν πολλα,εγχειρισε τα ποδια του από τραυματισμο και εχουν μεινει πίσω,απαγαγαν την αδερφη του και βρεθηκε νεκρη κατα την διαρκεια μιας προετοιμασίας του,νομίζω πυροβόλησαν και καποιο αλλο μελος της οικογενειας του,παντως ειχε πολυ καλη πορεία.

2003 IFBB Night of Champions, 1st
2004 IFBB Mr. Olympia, 9th
2004 IFBB GNC Show of Strength Pro Championship, 1st
2005 IFBB Arnold Classic, 7th
2005 IFBB New York Pro Championship, 3rd
2005 IFBB Mr. Olympia, 5th
2005 IFBB San Francisco Pro Invitational, 5th
2006 IFBB Arnold Classic, 3rd
2006 IFBB Mr Olympia, 3rd
2007 IFBB Arnold Classic, 1st
2007 IFBB Mr Olympia,2nd
2009 IFBB Arnold Classic, 2nd


Στα Ολυμπια σε 4 χρόνια βγηκε 9ος,5ος,3ος,2ος ....

Ποπο έλεος ήταν πολύ καλός πάντως πριν 2 χρόνια που είχε βγάλει και το προγραμμά του σε DVD είχα πάθει πλάκα.
Για την ψηφοφορία ψήφισα Heath η απόφασή του να μη πάρει μέρος στο Arnold Classic δείχνει ποιές είναι οι προθέσεις του! :2guns:
Αν κ έχω επιφυλάξεις για τον Dennis Wolf είναι κ αυτός μικρός σε ηλικία ίσως κάνει καμιά έκπληξη!

Mitsen
28-12-10, 03:18
Σε προηγούμενο δημοψήφισμα για το ποιον πιστεύετε Mr. ολυμπια ψήφισα δαγκωτό Jay Cutler και έπεσα μέσα...

Επόμενος αθλητής Mr. olympia πιστεύω θάναι ο kai Greene.

Σίγουρα πάντως θα παιχτεί μάχη!

Dreiko
28-12-10, 15:03
θα ηθελα τον warren....αλλα δεν.......:(
απο κει και υστερα πιστευω ο heath...

Eddie
28-12-10, 15:07
θα ηθελα τον warren....αλλα δεν.......:(
απο κει και υστερα πιστευω ο heath...

+ολα

Αν δε βγει ο warren που δε το βλεπω,θελω να βγει ο οποιοσδηποτε εκτος απ τον green.Δε τον παω μια.

Dreiko
28-12-10, 15:21
θελω να βγει ο οποιοσδηποτε εκτος απ τον green.Δε τον παω μια.

+1.....:toast:

El Topo
28-12-10, 15:31
Ο Κai είναι πολύ δύσκολο να βγει mr Olympia. Χρειάζεται στο διαγωνισμό λόγω του ιδιαίτερου της παρουσίας του, αλλά είναι πολύ showman και εκκεντρικός για να πάρει τον τίτλο και θα αποτελούσε κατά κάποιο τρόπο διακωμώδηση.
Πέρα απ'το ότι δεν θεωρώ πως έχει και την καλύτερη σωματοδομή για πρωτιά.

Ο Heath από την άλλη έχει όλα τα εφόδια για να πρωταγωνιστήσει και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να ήταν από φέτος ο νικητής.
Και τον Warren τον θαυμάζω σαν bb και θα ήθελα να είναι αυτός ο νικητής, απλά θεωρώ πιο πιθανό τον Heath.

Mitsen
29-12-10, 19:11
Ο Κai είναι πολύ δύσκολο να βγει mr Olympia. Χρειάζεται στο διαγωνισμό λόγω του ιδιαίτερου της παρουσίας του, αλλά είναι πολύ showman και εκκεντρικός για να πάρει τον τίτλο και θα αποτελούσε κατά κάποιο τρόπο διακωμώδηση.Πέρα απ'το ότι δεν θεωρώ πως έχει και την καλύτερη σωματοδομή για πρωτιά.


Σε αυτό σύμφωνο απόλυτα!!


δυστυχώς... Είναι η αχίλλειος πτέρνα του

Aelistas94
30-12-10, 14:43
Evan Centopani

Αντωνης
30-12-10, 17:46
Ο Κai είναι πολύ δύσκολο να βγει mr Olympia. Χρειάζεται στο διαγωνισμό λόγω του ιδιαίτερου της παρουσίας του, αλλά είναι πολύ showman και εκκεντρικός για να πάρει τον τίτλο και θα αποτελούσε κατά κάποιο τρόπο διακωμώδηση.



Aπο που κ ως που θα αποτελουσε διακωμωδηση?Δηλαδη αν εκανε τυποποιημενες κινησεις οπως οι περισσοτεροι θα ταν οκ?Και συγνωμη,τι εννοεις ειναι πολυ showman?Αν οι αγωνες bb δεν ειναι show τι ακριβως ειναι?Αν δεν ηταν απλα θα μετραγαμε με την μεζουρα και end of story.

Μονο και μονο για το οτι ρισκαρει στην σκηνη και δεν βολευεται στην ασφαλεια των κλασικων κινησεων οπως οι πιο πολλοι,ειναι αξιος σεβασμου.Και να σημειωθει και πως ο Kai δεν προερχεται απο ευπορη οικογενεια οπως συνηθως το 80-90% των διαγωνιζομενων στα Olympia,κατι που τον κανει ακομα πιο πολυ αξιο συγχαρητηριων,οτι εχει φτασει ως εδω χωρις την πλατη κανενος.

Δινει μια νοτα πρωτοτυπιας σε εναν ομοιομορφο απο αποψη ποζαρισματος διαγωνισμο,μακαρι να παρει τον τιτλο του χρονου.

steg
30-12-10, 18:08
Και μετά τον Φιλ, ο Κεφαλιανός.

Aelistas94
31-12-10, 01:34
Aπο που κ ως που θα αποτελουσε διακωμωδηση?Δηλαδη αν εκανε τυποποιημενες κινησεις οπως οι περισσοτεροι θα ταν οκ?Και συγνωμη,τι εννοεις ειναι πολυ showman?Αν οι αγωνες bb δεν ειναι show τι ακριβως ειναι?Αν δεν ηταν απλα θα μετραγαμε με την μεζουρα και end of story.

Μονο και μονο για το οτι ρισκαρει στην σκηνη και δεν βολευεται στην ασφαλεια των κλασικων κινησεων οπως οι πιο πολλοι,ειναι αξιος σεβασμου.Και να σημειωθει και πως ο Kai δεν προερχεται απο ευπορη οικογενεια οπως συνηθως το 80-90% των διαγωνιζομενων στα Olympia,κατι που τον κανει ακομα πιο πολυ αξιο συγχαρητηριων,οτι εχει φτασει ως εδω χωρις την πλατη κανενος.

Δινει μια νοτα πρωτοτυπιας σε εναν ομοιομορφο απο αποψη ποζαρισματος διαγωνισμο,μακαρι να παρει τον τιτλο του χρονου.

συμφωνώ εάν δεν είναι το ΒΒ show τι είναι τότε ?

El Topo
31-12-10, 04:08
Aπο που κ ως που θα αποτελουσε διακωμωδηση?Δηλαδη αν εκανε τυποποιημενες κινησεις οπως οι περισσοτεροι θα ταν οκ?Και συγνωμη,τι εννοεις ειναι πολυ showman?Αν οι αγωνες bb δεν ειναι show τι ακριβως ειναι?Αν δεν ηταν απλα θα μετραγαμε με την μεζουρα και end of story.

Μονο και μονο για το οτι ρισκαρει στην σκηνη και δεν βολευεται στην ασφαλεια των κλασικων κινησεων οπως οι πιο πολλοι,ειναι αξιος σεβασμου.Και να σημειωθει και πως ο Kai δεν προερχεται απο ευπορη οικογενεια οπως συνηθως το 80-90% των διαγωνιζομενων στα Olympia,κατι που τον κανει ακομα πιο πολυ αξιο συγχαρητηριων,οτι εχει φτασει ως εδω χωρις την πλατη κανενος.

Δινει μια νοτα πρωτοτυπιας σε εναν ομοιομορφο απο αποψη ποζαρισματος διαγωνισμο,μακαρι να παρει τον τιτλο του χρονου.

Το σόου είναι μέχρι ενός σημείου.
Τότε να έρθει και με καμια ξανθιά περούκα και ροζ στρινγκ να δώσει ακόμα πιο διαφορετικό αέρα στο άθλημα.

Το βασικό στο bb είναι το σώμα και οι φιγούρες έρχονται σε δεύτερη μοίρα. Τουλάχιστον για εμένα. Δε με ενδιαφέρει ποιος κάνει περισσότερες τούμπες ή ποιος στήνει καλύτερα τον κ**ο, αλλά το καλύτερο σώμα.
Και ο Και δείχνει πως ενδιαφέρεται περισσότερο για το show, παρά για την ουσία. Γι'αυτό και δεν πιστεύω πως θα κατακτήσει ποτέ τον τίτλο.
Αυτό όμως δε σημαίνει πως δε μου αρέσει να τον βλέπω στο διαγωνισμό. Παντού χρειάζεται κι ένας γραφικός...:green:

Αντωνης
31-12-10, 07:33
Το σόου είναι μέχρι ενός σημείου.
Τότε να έρθει και με καμια ξανθιά περούκα και ροζ στρινγκ να δώσει ακόμα πιο διαφορετικό αέρα στο άθλημα.

Το βασικό στο bb είναι το σώμα και οι φιγούρες έρχονται σε δεύτερη μοίρα. Τουλάχιστον για εμένα. Δε με ενδιαφέρει ποιος κάνει περισσότερες τούμπες ή ποιος στήνει καλύτερα τον κ**ο, αλλά το καλύτερο σώμα.
Και ο Και δείχνει πως ενδιαφέρεται περισσότερο για το show, παρά για την ουσία. Γι'αυτό και δεν πιστεύω πως θα κατακτήσει ποτέ τον τίτλο.
Αυτό όμως δε σημαίνει πως δε μου αρέσει να τον βλέπω στο διαγωνισμό. Παντού χρειάζεται κι ένας γραφικός...:green:

Aυτο με την ξανθια ειναι περισσοτερο fanservice παρα show.

Δεν καταλαβαινω για ποια ουσια μιλας,η ουσια ειναι ηδη δουλεμενη χρονια πριν,και στα επιπεδα που ειναι οι αθλητες του ολυμπια οτι ποζα και να παρουν δεν γινεται να μην φανει το λιγοτερο ενα 85-90% της μυικοτητας τους..Και σαφεστατα οι ββ αγωνες δεν κρινονται μονο απ το ποιος εχει καλυτερο σωμα.Ξερεις σε ποσους αγωνες ατομα με τα καλυτερα σωματα δεν πηραν την πρωτη θεση ακριβως επειδη ειχαν καλη σκηνικη παρουσια?Οπως εγραψα και πριν,αν ηταν ετσι θα μετραγαμε τις διαμετρους η' τα ποσοστα λιπους του καθενος και θα τελειωνε εκει το θεμα...

Στην τελικη ακομα και να δεχτω οτι αυτα δεν τα κανει γιατι δεν θελει να ακολουθησει την πεπατημενη,αλλα απλα για να τραβηξει την προσοχη,ακομα και ετσι κανει αυτο που θελουν οι χορηγοι,ειναι επικοινωνιακος με τον τροπο του και τραβαει τα βλεμματα πανω του,επομενως δεν εχει βαση η λογικη οτι ειναι δυσκολο να βγει γιατι θα αποτελεσει διακωμωδηση του αθληματος.Καθαρα θεματα μαρκετινγκ ειναι αυτα.

Φυσικα εγω πιστευω το πρωτο,παντα μου αρεσαν τα ατομα που ξεφευγαν απ τα συνηθισμενα και καναν κατι πρωτοτυπο.

FoTiS3
04-01-11, 12:25
EVAN CENTOPANI :weights::weights::weights:

PMalamas
09-02-11, 23:33
Phil Heath

Ramrod
09-02-11, 23:35
Phil Heath

+1

Πιστευω και ο Wolf Θα φτάσει σύντομα κοντά στον τίτλο...

gmalamos
02-03-11, 22:43
Εγω..:bbbiceps:

tony7
03-03-11, 00:29
dexter

Kazmaier
03-03-11, 02:16
Aπο που κ ως που θα αποτελουσε διακωμωδηση?Δηλαδη αν εκανε τυποποιημενες κινησεις οπως οι περισσοτεροι θα ταν οκ?Και συγνωμη,τι εννοεις ειναι πολυ showman?Αν οι αγωνες bb δεν ειναι show τι ακριβως ειναι?Αν δεν ηταν απλα θα μετραγαμε με την μεζουρα και end of story.

Μονο και μονο για το οτι ρισκαρει στην σκηνη και δεν βολευεται στην ασφαλεια των κλασικων κινησεων οπως οι πιο πολλοι,ειναι αξιος σεβασμου.Και να σημειωθει και πως ο Kai δεν προερχεται απο ευπορη οικογενεια οπως συνηθως το 80-90% των διαγωνιζομενων στα Olympia,κατι που τον κανει ακομα πιο πολυ αξιο συγχαρητηριων,οτι εχει φτασει ως εδω χωρις την πλατη κανενος.

Δινει μια νοτα πρωτοτυπιας σε εναν ομοιομορφο απο αποψη ποζαρισματος διαγωνισμο,μακαρι να παρει τον τιτλο του χρονου.

σχετικα με το οτι ο green δεν ειναι απο ευπορη οικογενεια ειναι αληθεια , αλλα καπου ειχα διαβασει για κατι ροζ ταινιες που ειχε γυρισει στο παρελθον...
αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν εχει κανενα νοημα το απο που ηρθε ο καθενας , θα κριθει για το αποτελεσμα και οχι για το αν ειναι φτωχος η πλουσιος

-Nikolakis-
21-04-11, 16:22
Δεν μπορω να προβλεψω ποιος θα εκθρονισει τον Jay αλλα θα ηθελα να ειναι ο evan centopani...

Orc
21-04-11, 17:21
Kai Greene:thumbup: Εξαιρετικός αθλητής και χαρακτήρας.

JohnyB
04-05-11, 16:22
Wolf!!!!!
Αν και δεν το βλεπω να γινεται συντομα!!!!!!Εγω τον γουσταρω!

greek warrior
09-07-11, 13:44
συμφωνω κ εγω για warren και heath αν και γουσταρω με τρελα τον δεινοσαυρο πιο πολυ και εχει πιο πολυ κρεας απ'τον phil!και ο greene θα παιξει δυνατα!οσο για dexter οτι ειναι να δειξει το εχει δειξει πιστευω..

MusclesOfShadow
09-07-11, 14:06
dexter

Μακαρι αλλα αυτος τα "εφαγε" τα ψωμια του. Δεν νομιζω να ξαναπαρει τον τιτλο. Παντως μια εποχη το σωμα του ηταν απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!


Wolf!!!!!
Αν και δεν το βλεπω να γινεται συντομα!!!!!!Εγω τον γουσταρω!

Ειτε το θελουμε ειτε οχι ο wolf ανεβαινει πολυ γρηγορα. Βγηκε δευτερος στο arnold classic νομιζω. Πρωτος ο branch warren.

naturalgiaourtaki
09-07-11, 14:08
Phil Heath

$D.K.$
23-07-11, 16:05
μονο λογω ηλικιας φιλ χιθ!

av_dimitris
24-07-11, 21:52
big bad wolf

JohnyB
24-07-11, 22:14
Μακαρι αλλα αυτος τα "εφαγε" τα ψωμια του. Δεν νομιζω να ξαναπαρει τον τιτλο. Παντως μια εποχη το σωμα του ηταν απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!



Ειτε το θελουμε ειτε οχι ο wolf ανεβαινει πολυ γρηγορα. Βγηκε δευτερος στο arnold classic νομιζω. Πρωτος ο branch warren.


Οντως τωρα εχει ανέβει πολυ θα παει καλα......ναι ετσι ειναι οπως λες 2ος ο Wolf 1ος ο Warren ο οποιος ηταν σε φοβερη κατασταση.....

Coleman
03-08-11, 13:52
ο kai greene καθε χρονο βαζει απιστευτη μαζα πιστευω αυτος θα ειναι:weights:

vagg
03-08-11, 15:21
ο kai greene καθε χρονο βαζει απιστευτη μαζα πιστευω αυτος θα ειναι:weights:

:thumbup:

pizzass
03-08-11, 16:00
πιο πιθανο θεωρω να βγει ο χιθ...αλλα ρε μαγκες..θα ηθελα να το παρει εστω και μια μονο φορα ο warren..πιστευω οτι το αξιζει και με το παραπανω με βαση τον κοπο που εχει καταβαλει χωρις να βαζω σε δευτερη μοιρα τις θυσιες και τον ιδρωτα των αλλων..σκεφτειτε οτι τα γονιδια του δεν τον βοηθησαν οσο τους αλλους και ομως δειτε σε τι επιπεδο εχει φτασει..για μενα ενας πολυ μεγαλος ΑΘΛΗΤΗΣ ;)

Madd_Chadd
03-08-11, 17:19
Phil heath η Kai Greene. <Make your choice>

racingman
04-08-11, 02:01
πιο πιθανο θεωρω να βγει ο χιθ...αλλα ρε μαγκες..θα ηθελα να το παρει εστω και μια μονο φορα ο warren..πιστευω οτι το αξιζει και με το παραπανω με βαση τον κοπο που εχει καταβαλει χωρις να βαζω σε δευτερη μοιρα τις θυσιες και τον ιδρωτα των αλλων..σκεφτειτε οτι τα γονιδια του δεν τον βοηθησαν οσο τους αλλους και ομως δειτε σε τι επιπεδο εχει φτασει..για μενα ενας πολυ μεγαλος ΑΘΛΗΤΗΣ ;)
+1

mantus3
04-08-11, 22:58
Είναι λίγο νωρίς ακόμα για να ξέρουμε.. ωστόσο πολύ λένε πως θα είναι ένας καινούριος pro με το nick «the snoopy», παραθέτω και λινκ του στο fb για όσους έχουν http://www.facebook.com/group.php?gid=50248209818&v=info :welcome:

pizzass
04-08-11, 23:04
LOL απλα χαχαχα :D