PDA

Επιστροφή στο Forum : Λάκης Μαθιουδάκης



gym86
14-08-10, 13:32
Λακης Μαθιουδακης
Απ'την Μικρη Και Ομορφη Ιεραπετρα
Που Βγαζει Μεγαλους Αθλητες.
1η Θεση Στο Παγκοσμιο Πρωταθλημα 2006
1η Θεση Στο Universe 2007(Γερμανια)




14917

14918

14919

Μερικες απ'τις διακρισεις των αθλητων του:

Χειλας Γιωργος

1η θέση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Αυστρία)2006
1η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο 2006
1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2003

Κορναρος Μακης

1η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο2006
1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Fitness 2009

Παλληκαρας Σπυρος
1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Fitness 2009

Polyneikos
14-08-10, 14:48
Σε ευχαριστουμε για την παρουσιαση,ο Λακης Μαθιουδακης είναι ενας καλος αθλητης με πολυ ωραίο fitness καλουπι που διαγωνίζεται στην Nabba,εχω ακουσει τα καλύτερα από τον Ηλία Τριανταφύλλου που γνωρίζονται.
Μαλιστα ξερω ότι βοηθαει και στις διοργανωσεις αγωνων που πραγματοποιονται στην Κρήτη.
Ειναι γνωστος σου;Πας στο γυμναστηριο του;Ελπίζω να τον δούμε και από το φόρουμ καποια στιγμη.

beefmeup
14-08-10, 16:24
ο λακης ειναι φοβερος αθλητης κ ανθρωπος αλλα κ καλος προσωπικος μου φιλος.
πηγαινα 2 χρονια στο γυμναστηριο του στην ιεραπετρα.

gym86,απο ιεραπετρα εισαι?λογικα θα γνωριζομαστε.

gym86
15-08-10, 13:54
Σε ευχαριστουμε για την παρουσιαση,ο Λακης Μαθιουδακης είναι ενας καλος αθλητης με πολυ ωραίο fitness καλουπι που διαγωνίζεται στην Nabba,εχω ακουσει τα καλύτερα από τον Ηλία Τριανταφύλλου που γνωρίζονται.
Μαλιστα ξερω ότι βοηθαει και στις διοργανωσεις αγωνων που πραγματοποιονται στην Κρήτη.
Ειναι γνωστος σου;Πας στο γυμναστηριο του;Ελπίζω να τον δούμε και από το φόρουμ καποια στιγμη.

Το Λακη τον ξερω αρκετα,αγαπαει το αθλημα και εχει μεγαλο παθος με αυτο που κανει. Για αυτο το λογο και αυτος και οι αθλητες του εχουν τοσο καλες διακρισεις.
Τα τελευταια χρονια που τον ξερω, ανεληπως καθε χρονο εκπροσωπει την Ιεραπετρα με 2 εως 3 (ισως και περισσοτερους στο μελλον) αθλητες του στον ιδιο αγωνα, οι οποιοι ειναι σε αριστη φορμα.Ελπιζω και του χρονου να τον δουμε με τους αθλητες του στο Πανελληνιο Πρωταθλημα.
Υποψιν στις φωτογραφιες που εχω βαλει ειναι 43 ετων, και ομως εχει απιστευτη γραμμωση!

gym86
15-08-10, 14:01
ο λακης ειναι φοβερος αθλητης κ ανθρωπος αλλα κ καλος προσωπικος μου φιλος.
πηγαινα 2 χρονια στο γυμναστηριο του στην ιεραπετρα.

gym86,απο ιεραπετρα εισαι?λογικα θα γνωριζομαστε.

Μενω αθηνα αλλα ξερω τον Λακη απ'τους αγωνες.
Κρινοντας απο τα δικα του αποτελεσματα αλλα και των αθλητων του στους αγωνες,
ειναι για εμενα απ'τους καρυφαιους αθλητες στο fitness και απ'τους κορυφαιους προπονητες στην ελλαδα.

TRIANTAFYLLOU
19-08-10, 17:01
πολύ σωστα τα λέτε ο λάκης εκτός απο καλός αθλητής και προπονητής είναι και απο τα καλύτερα παιδια στο χώρο , πράγμα που μετράει ακόμη περισσότερο , είναι απο τούς καλύτερους εκπροσώπους του αθλήματος μας και πραγματικα είμαι χαρούμενος που τον γνώρισα και είμαστε φίλοι και θα χαρούμε να τον δούμε και στο φόρουμ:toast::toast:

gym86
20-08-10, 00:51
πολύ σωστα τα λέτε ο λάκης εκτός απο καλός αθλητής και προπονητής είναι και απο τα καλύτερα παιδια στο χώρο , πράγμα που μετράει ακόμη περισσότερο , είναι απο τούς καλύτερους εκπροσώπους του αθλήματος μας και πραγματικα είμαι χαρούμενος που τον γνώρισα και είμαστε φίλοι και θα χαρούμε να τον δούμε και στο φόρουμ:toast::toast:

Γεια σου Ηλια.
Σου γραφω εκ'μερους του Λακη,που ειναι καλος μου φιλος.
Σε ευχαριστει για τα καλα σου λογια,και εκφραζει τη συμπαθεια του και το σεβασμο του προς εσενα.Σε θεωρει καρυφαιο αθλητη και ανθρωπο και θα χαρει πολυ να σε φιλοξενησει στην ομορφη Ιεραπετρα,οποτε το αποφασισεις.Σου στελνει τους χαιρετισμους του,μεχρι την επομενη συναντηση σας.

TRIANTAFYLLOU
20-08-10, 15:38
Γεια σου Ηλια.
Σου γραφω εκ'μερους του Λακη,που ειναι καλος μου φιλος.
Σε ευχαριστει για τα καλα σου λογια,και εκφραζει τη συμπαθεια του και το σεβασμο του προς εσενα.Σε θεωρει καρυφαιο αθλητη και ανθρωπο και θα χαρει πολυ να σε φιλοξενησει στην ομορφη Ιεραπετρα,οποτε το αποφασισεις.Σου στελνει τους χαιρετισμους του,μεχρι την επομενη συναντηση σας.


τον ευχαριστώ πάρα πολύ να του πείς και ότι και να πώ είναι λίγο για τον λάκη , το σίγουρο είναι πως δεν χανόμαστε και με την πρώτη ευκαιρία θα τα πούμε κι απο κοντα , είναι άνθρωπος χαμηλών τόνων και μιλάνε οι άλλοι για την προσφορά του , απο όποιο μετερίζι και αν είναι , σαν αθλητής , σαν προπονητής , σαν παράγοντας :clap::clap::clap:

a.minidis
20-08-10, 16:35
τον ευχαριστώ πάρα πολύ να του πείς και ότι και να πώ είναι λίγο για τον λάκη , το σίγουρο είναι πως δεν χανόμαστε και με την πρώτη ευκαιρία θα τα πούμε κι απο κοντα , είναι άνθρωπος χαμηλών τόνων και μιλάνε οι άλλοι για την προσφορά του , απο όποιο μετερίζι και αν είναι , σαν αθλητής , σαν προπονητής , σαν παράγοντας :clap::clap::clap: Ηλια ,ετσι οπως τα λες ειναι για τον Λακη!!!:thumbup::thumbup: ενα "παιδι" κυριολεκτικα ,που λατρευει το αθλημα και εχει κανει πολλες θυσιες χωρις κανενα προσωπικο οφελως!!! :army2:

beefmeup
20-08-10, 20:15
παιδια,μιλησα σημερα με τον Λακη κ η χαρα του ειναι διπλη!!

μια για τα καλα σας λογια,αλλα κ γιατι σημερα το μεσημερι η γυναικα του Μαρια εφερε στην ζωη ενα υγιεστατο κοριτσακι!

δυο φορες χαζομπαμπας!!!!

Λακη να σου ζησουν κ οι δυο ΚΟΡΑΚΛΕΣ,κ να τις χαιρεσαι!!

TRIANTAFYLLOU
20-08-10, 21:06
ε τότε να ευχηθούμε και για τις κόρες του και ιδιαίτερα για το νεο μέλος της οικογένειας , να τις χαίρετε και να είναι πάντα ευτυχισμένες και φίτνες να πορωθούν απ τον μπαμπά τους :toast::toast::toast::toast:

Polyneikos
20-08-10, 21:20
Να τους ζησει η κόρη,να ειναι παντα ευτυχισμενη όλη η οικογένεια και fit !;)

gym86
05-10-10, 19:00
Παιδια σας μεταφερω ενα μεγαλο ευχαριστω απο τον λακη για τα καλα σας λογια και για της ευχες που του στελνετε.
Να ειστε παντα καλα!

giorgos kriti
21-11-10, 05:14
τον γνωριζω τον μαθιουδακη παρα πολυ καλος και σε σαν προπονητης και σαν ανθρωπος εγω προσωπικα με την καθοδηγηση του ειχα γινει τουμπανο στο λυκειο!!εχει πολλες γνωσεις τα καλυτερα για αυτον τον ανθρωπο!!
τρωει πολεμο και ειναι ορθιος και δυνατος!

beefmeup
07-08-11, 20:36
λοιπον μιας κ το :bodybuildinggr: βρισκεται παντου,αφου βρεθηκα κρητη δεν θα μπορουσα να μη περασω απο το γυμναστηριο του φιλου μου Λακη!
σε καινουριο χωρο,κ ανανεωμενο αυτο που βλεπετε στις φοτο δεν ειναι ακριβως το τελικο αποτελεσμα μιας κ ο Λακης θα εχει ακομα να κανει καποιες προσθηκες για να κανει τον χωρο οσο το δυντον ακομα πιο ευχαριστο κ ευχρηστο για τα μελη..
ολα τα φοβερα οργανα που δυστηχως δεν μπορω να βρω σε αλλα γυμναστηρια της αθηνας κ τα πολλα ελευθερα βαρη(μιλαμε για 50 κιλους αλτηρες,οχι οτι θα τους κανω,αλλα μου αρεσει που υπαρχουν:P)μου θυμισαν τις προπονησεις που εκανα κοντα 2 χρονια εκει,κ ευχαριστω τον Λακη για την φιλοξενια..
τα κυπελα ειναι πολλα στο τοιχο,κ λειπουν κ καποια κιολας:green:


295872958829589295912959229593

savage
08-08-11, 00:07
πολυ ωραιο το βλεπω το γυμναστηριο του. πρεπει να ειναι ανθρωπος με μερακι ο λακης αν κρινω απο το το γυμναστηριο:clap:.και ακομα δεν ειναι καν στην τελικη του μορφη οπως λες,το γυμναστηριο.φαντασου να ειχαμε πληρη εικονα.
παντως γενικα και μενα οι εντυπωσεις μου απο την κρητη και απο τους ανθρωπους και τη φιλοξενια τους ειναι η καλυτερη,οποτε δε μου κανει εντυπωση αυτο που λες για τη φιλοξενια του.:thumbup:

Υγ. τεραστιε σε ταιζε και σενα κοκκινη πιπερια ο Λακης???:P:P:P τουμπανο το βλεπω το στηθος...:clap:

gym86
15-08-12, 23:04
Η Ιεράπετρα και πάλι στην κορυφή με τις διακρίσεις των αθλητών του Γεραπετρίτη προπονητή Λάκη Μαθιουδάκη.

Στις 9/6/2012 ο αθλητής του Λάκη Σπύρος Παλληκαράς κατέκτησε την 1η θέση στην κατηγορία του,στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της IFBB.
Στις 10/6/2012 ο Σπύρος κατέκτησε την 1η θέση και στο μεσογειακό πρωτάθλημα της IFBB.