Αναζήτηση:

Type: Posts; Χρήστης: Polyneikos

Σελίδα 1 από 20 1 2 3 4
Αναζήτηση: Η αναζήτηση ολοκληρώθηκε σε 0,14 δευτερόλεπτα
  1. Θέμα: Reg Park - R.I.P. +

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    22
    Εμφανίσεις
    11.837

    Mερικά από τα πολλά εξώφυλλα για τα περιοδικά που...

    Mερικά από τα πολλά εξώφυλλα για τα περιοδικά που είχε φιλοξενηθεί

    133756

    133755


    133754
  2. Θέμα: Reg Park - R.I.P. +

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    22
    Εμφανίσεις
    11.837

    Reg Park - O Tιτάνας από το Yorkshire! ...

    Reg Park - O Tιτάνας από το Yorkshire!


    Birthday: June 7, 1928
    Died: November 22, 2007
    Birthplace: Leeds, West Yorkshire, ENGLAND
    Nickname: The Titan From Yorkshire
    Height: 6′ 1″ (187 cm)...
  3. Θέμα: Lou Ferrigno

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    71
    Εμφανίσεις
    34.380

    Big Louie ! 133743

    Big Louie !

    133743
  4. Απαντήσεις
    23
    Εμφανίσεις
    5.956

    O αθλητής του Νubret, Τhierry Pastel σε μια...

    O αθλητής του Νubret, Τhierry Pastel σε μια δυναμική πόζα!

    133742
  5. Θέμα: Juliette Bergmann

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    4
    Εμφανίσεις
    1.610

    133741

    133741
  6. Απαντήσεις
    99
    Εμφανίσεις
    54.474

    O Franco, όταν κέρδισε την χαμηλή κατηγορία και...

    O Franco, όταν κέρδισε την χαμηλή κατηγορία και το Overall, το 1970 στο Mr Europe.
    Στην φωτογραφία διακρίνεται και ο Nubret.

    133740
  7. Θέμα: Frank Zane

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    116
    Εμφανίσεις
    54.641

    Αλλες 2 φωτογραφίες του Zane από το υλικό του...

    Αλλες 2 φωτογραφίες του Zane από το υλικό του Zane

    133738


    133739
  8. Θέμα: Milos Sarcev

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    25
    Εμφανίσεις
    7.905

    Milos - Kevin - Ronnie, μονομάχοι! 133736 ...

    Milos - Kevin - Ronnie, μονομάχοι!

    133736

    133737
  9. Απαντήσεις
    385
    Εμφανίσεις
    174.510

    Ο Arnold Schwarzenegger, γεννήθηκε στις 30...

    Ο Arnold Schwarzenegger, γεννήθηκε στις 30 Ιουλίου 1947 στην ήσυχη πόλη Graz της Αυστρίας.
    Ως και τα πρώτα εφηβικά του χρόνια, πουλούσε πάγο στα πάρκα της πόλης. Ο πατέρας του τον ενθάρρυνε σε...
  10. Απαντήσεις
    385
    Εμφανίσεις
    174.510

    Arnold & Ben: Mr Universe 1971! 133730

    Arnold & Ben: Mr Universe 1971!

    133730
  11. Απαντήσεις
    69
    Εμφανίσεις
    35.921

    O υπέροχος Larry Scott! 133729

    O υπέροχος Larry Scott!

    133729
  12. Απαντήσεις
    274
    Εμφανίσεις
    82.640

    Ναι, θα το έπαιρνε, καθώς ο Ramy πιστεύω δεν έχει...

    Ναι, θα το έπαιρνε, καθώς ο Ramy πιστεύω δεν έχει πετύχει ένα συνολικό definition και κάποιες μυικές ομάδες πάσχουν συμμετρίας και λεπτομέρειας..
    Εδω ο Heath είναι φανταστικός.
  13. Απαντήσεις
    67
    Εμφανίσεις
    55.256

    Ένα μίνι φωτογραφικό αφιέρωμα στον Μπάμπη...

    Ένα μίνι φωτογραφικό αφιέρωμα στον Μπάμπη Σαρακίνη


    133719


    1999 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΣΔ

    Μεγάλη Μονομαχία στην κατηγορία -80κ. σε μια αμφίρροπη μάχη με Σαρακίνη, Στεφάνου, Ντολιτσα, Γιώργο...
  14. Απαντήσεις
    67
    Εμφανίσεις
    55.256

    Είναι του 2006 ή 2007.

    Είναι του 2006 ή 2007.
  15. Απαντήσεις
    15
    Εμφανίσεις
    352

    Κοιταξε, επειδή είναι συμπληρώματα διατροφής, οι...

    Κοιταξε, επειδή είναι συμπληρώματα διατροφής, οι τιμές ανεβαίνουν και συνυπολογίζονται και με τις υπόλοιπες διατροφικές σου συνήθειες.
  16. Θέμα: Frank Zane

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    116
    Εμφανίσεις
    54.641

    Μια φωτογραφία στα τέλη της δεκαετιας του 60! ...

    Μια φωτογραφία στα τέλη της δεκαετιας του 60!

    133710
  17. Θέμα: Frank Zane

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    116
    Εμφανίσεις
    54.641

    Μια φωτογραφία που δεν είχα ξαναπετύχει , απο...

    Μια φωτογραφία που δεν είχα ξαναπετύχει , απο ΑΘΛΗΤΗ

    133709
  18. Απαντήσεις
    67
    Εμφανίσεις
    55.256

    Πρόγραμμα πλάτης του Μπάμπη Σαρακίνη απο το...

    Πρόγραμμα πλάτης του Μπάμπη Σαρακίνη απο το περιοδικο X-Fitness των X-Treme Stores!



    133707

    133708
  19. Απαντήσεις
    15
    Εμφανίσεις
    352

    :thumbup: Ερώτηση κρίσιμη: Πριν την χρήση,...

    :thumbup:



    Ερώτηση κρίσιμη: Πριν την χρήση, είχες κάποια εικόνα από τις τιμές;
    Αυτο το λέω γιατί μόνο έτσι εχουμε ασφαλές συμπέρασμα. Τι συμπληρώματα παίρνεις και σε τι δοσολογίες;
  20. Απαντήσεις
    15
    Εμφανίσεις
    352

    Με λογική χρήση , όπως προτείνεται στις ετικέτες,...

    Με λογική χρήση , όπως προτείνεται στις ετικέτες, όχι.
  21. Απαντήσεις
    35
    Εμφανίσεις
    18.353

    Πόζα-σήμα κατατεθέν του Casey! 133706

    Πόζα-σήμα κατατεθέν του Casey!


    133706
  22. Απαντήσεις
    5
    Εμφανίσεις
    11.530

    2021

    Καλεντάρι Διεθνών αγώνων 2021


    Aπρίλιος 2021

    IFBB International Diamond Cup & Elite Pro Malta 2021 (3-4 Απριλίου, Μάλτα)
  23. IFBB International Diamond Cup & Elite Pro Malta 2021 (3-4 Απριλίου, Μάλτα)

    Aνακοινώθηκε Ημερομηνία διαξαγωγής του Diamond Cup και του Elite Pro στην Μάλτα, που θα γίνουν στις 3 & 4 Απριλίου.


    133705
  24. Απαντήσεις
    32
    Εμφανίσεις
    16.355

    Λαζάρου Βαγγέλης - Ο "Ηρακλής του Πειραιά"! ...

    Λαζάρου Βαγγέλης - Ο "Ηρακλής του Πειραιά"!


    Ξεκίνησε το bodybuilding στα 16.
    Στα 19 είναι ήδη αρκετά καλός για να συμμετάσχει ακόμα και σε αντρικές κατηγορίες, αλλά σταματά για να εκπληρώσει...
  25. Θέμα: Rachel McLish

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    29
    Εμφανίσεις
    47.641

    Η εντυπωσιακή Rachel! 133691

    Η εντυπωσιακή Rachel!

    133691
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 25 από 500
Σελίδα 1 από 20 1 2 3 4