Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 98
  1. 23-08-08 13:32 #1
    Exclamation Κρεατίνη Kre-Alkalyn
    Eιναι ενας αλλος τυπος κρεατινης που δεν εχει σχεση με μονουδατικη και ethyl-ester. Ακομα διαβασα οτι δεν βαζεις νερα οπως και δεν εχεις αυτο το θωλομα που συμβαινει με την μονουδατικη κατα τα αλλα κανει ακριβως τα ιδια πραματα με τις αλλες δλδ αυξηση δυναμης, ογκου κτλ.
    Ξερει κανεις τπτ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-08-08 13:46 #2
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παιρνω KRE ALKALYN της universal μαζι με το nanox9 που ανεφερα σε αλλο ποστ. ισως εκει ωφειλετε η δυνατοτητα μου να μπαινω πιο γρηγορα στα σετ οπως μου ειπε και το παιδι. δεν ειμαι παντως σιγουρος οτι μου δινει τα ιδια αποτελεσματα με την μονουδρικη η ακομα την ethyl ester που ειχε μεσα το animal pump και ηταν οτι καλυτερο ειχα δοκιμασει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-08-08 13:59 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    http://forums.musculardevelopment.co...ad.php?t=24035


    Γενικα δεν αξηζει πολλα τα $$ και μονο κατι προσφατες ερευνες εχει τις οποιες τις εκανε η ιδια η εταιρια που τις πουλαει και λενε οτι ειναι πολυ καλη ειναι σαν να πηγαινεις στο μαγαζι καποιου να αγωρασεις οτιδηποτε και σου λεει το δικο μου ειναι καλυτερο απο τον αλλων τον εμπειστευεστε αυτον?



    Εμενα τα λιγα νερα που κραταει δεν με νιαζουν οταν κανω ογκο η μονουδατικη
    περνεις κρεατινη μπαινουν νερα δεν παιρνεις φευγουν τα νερα απλο?


    Ελα το βρηκα asdf παρτην εσυ ξοδεξε τα $$ και πες μας αν αξηζει σε σχεση με την μονουδατικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-08-08 14:16 #4
    Προεπιλογή
    Ρε πανεξυπνε, οταν κανεις κυκλο μονουδατικης 2 ειναι τα πραματα που ακολουθεις με κλειστα ματια, max carbo (στο οριο παντα) and water ετσι ωστε να εχεις τα μεγιστα οφελη αλλα και για λογους υγειας....
    Οσο για την δοκιμη της kre-alkalyn το ταμειο πτωχευσε ...θες να γινεις ο σπονσορας μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-08-08 17:20 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εγώ έχω να πώ πως ΄στην τελευταία προετοιμασία που με έπιασε η προκοπη και έπαιρνα και κρεατίνη αυτή η φόρμουλα που πήρα με υδατάνθρακες της πεακ μποντυ την άκουσα καλά στον τελευταίο μήνα πρίν τούς αγώνες φοβήθηκα και καλά τα νερά (άλλες φορές έπαιρνα κανονικά)και πήρα αυτήν την κρεαλκαλιν σε κάψουλες που δεν θέλει ουτε φόρτωμα ουτε τίποτε απλά δεν είδα το ίδιο ανέβασμα, αυτό όμως μπορει να συμβαινει και απο το γεγονός οτι δεν έχει τους υδατάνθρακες να σε ανεβάζουν την ινσουλίνη και οτι ήμουν στη φάση στο τελευταίο στάδιο της δίαιτας αλλά δεν δοκίμασα σε άλλη φάση γιατί απλά δεν είχα λόγο να πειραματιστώ αλλά το πρόβλημα με τα νερά δεν είναι πρόβλημα δεν πειράζει και λίγο νεράκι κάνει και καλό στις κλέιδώσεις ασε που εμένα δεν με κρατάει αισθητά, τώρα για την περίοδο πρίν τους αγώνες για λόγους ψυχολογικούς και σιγουριά παίρνουμε την αλκαλική .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-06-09 15:25 #6
    Exclamation Kre-Alkalyn (Aποριες)
    Γεια σας κσανα παιδια!Εχω ξεκινιση εδω και 3 μερες κρεατινι τον τυπο τις Cre-alkalyn σε μορφι χαπιων οχι σκονης πιγαινω γυμνασιτριο 2 μισι ορες την μερα και δεν βλεπω πρικσιμο τιποτα γιατι?Τι πρεπει να κανω?Τι πρεπει να τροω για να πριστω?σας παρακαλω απαντησται μου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-06-09 21:09 #7
    Προεπιλογή
    πες κ αλλες πληροφοριες γ εσενα κ δευτερο 2,5 ωρες ειναι πολλες.το πολλη 45λεπτα με μια ωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-06-09 22:58 #8
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreas13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας κσανα παιδια!Εχω ξεκινιση εδω και 3 μερες κρεατινι τον τυπο τις Cre-alkalyn σε μορφι χαπιων οχι σκονης πιγαινω γυμνασιτριο 2 μισι ορες την μερα και δεν βλεπω πρικσιμο τιποτα γιατι?Τι πρεπει να κανω?Τι πρεπει να τροω για να πριστω?σας παρακαλω απαντησται μου!!!
    η κρεατίνη δε σε πρήζει, τουλάχιστον όχι όπως μάλλον το εννοείς. η κρεατίνη ουσιαστικά σου δίνει ενέργεια για να σηκώσεις περισσότερα κιλά και έτσι να αναπτυχθείς αν φυσικά το υποστηρίζεις με την κατάλληλη διατροφή αυτό. σε 3 μέρες τι περίμενεις δηλαδή να δεις?
    επίσης όταν ρωτάς για ένα προιόν να βάζεις τα στοιχεία/περιγραφή του. δεν τα ξέρουν απέξω όλα τα συμπληρώματα τα μέλη.
    τέλος δες τα ήδη υπάρχοντα τόπικ για κρεατίνη να κατάλαβεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-06-09 19:17 #9
    Προεπιλογή
    Α οκ ευχαριστω!Ομως δηλαδη τι εννοεις καταληλη διατροφη???
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-06-09 19:20 #10
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Η krealkalyn ειναι κρεατινη που δεν κραταει νερα οποτε μην περιμενεις πρηξιματα και ογκο κανει αλλη δουλεια.Αναπληρωνει το atp σου δηλαδη την <<δυναμη>> σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-06-09 19:35 #11
    Προεπιλογή
    +1 στον Μανο. Μονο η μονουδατικη κρεατινη θα σου δωσει καποιον ογκο (monohydrate creatine) εξαιτιας κατακρατησης υγρων. Η κρεατινη που χρησημοποεις ειναι μια "καλοκαιρινη" κρεατινη η οποια δεν ευνοει το θολωμα στο σωμα σου απο τα νερα και αυξανει την δυναμη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-06-09 23:52 #12
    Προεπιλογή
    Πο δηλαδη εκανα βλακεια!Οκ ευχαριστς παιδια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-09 00:23 #13
    Προεπιλογή
    Μπορω να ροτισω και κατι αλλο?Διλαδη οτι και να κανω τορα δεν προκειται να με ανεβασει δηλαδη να με πριξει σε λιγο χρονικο διαστημα???Να δοκιμασω αλλο τιπο κρεατινις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-09 00:59 #14
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreas13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορω να ροτισω και κατι αλλο?Διλαδη οτι και να κανω τορα δεν προκειται να με ανεβασει δηλαδη να με πριξει σε λιγο χρονικο διαστημα???Να δοκιμασω αλλο τιπο κρεατινις?
    Ξαναδιαβασε λιγο τι κανει και γιατι την παιρνουμε την κρεατινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-06-09 01:05 #15
    Προεπιλογή
    φιλε με την κρεατινη δεν θα δεις πριξηματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread