Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 42
  1. 04-07-09 10:06 #1
    Προεπιλογή Gain Fast 3100 (Universal)
    Μου έχουν πει ότι είναι από τις καλύτερες πρωτεΐνες για μετά το γυμναστήριο. Τι γνώμη έχετε?




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Driver007 : 04-07-09 στις 10:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-09 10:29 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    μάπα είναι

    2.55 Lbs.ChocolateSupplement Facts
    Serving Size5Scoops(229g)
    Servings Per Container10
    Amount Per Serving% Daily Value*
    Calories842
    Calories From Fat27

    Total
    Fat3g5%
    Saturated Fat1g5%Trans
    Fat0g0%
    Cholesterol42mg14%
    Sodium142mg6%
    Potassium125mg4%
    Total Carbohydrate
    171g57%
    Dietary Fiber4g16%
    Sugars
    72g*
    Protein35g70%
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-07-09 10:34 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάπα είναι

    2.55 Lbs.ChocolateSupplement FactsServing Size5Scoops(229g)Servings Per Container10
    Amount Per Serving% Daily Value*
    Calories842
    Calories From Fat27

    Total Fat3g5%Saturated Fat1g5%Trans Fat0g0%Cholesterol42mg14%Sodium142mg6%Potassium125mg4%Total Carbohydrate171g57%Dietary Fiber4g16%Sugars72g*Protein35g70%
    Εννοείται δεν παίρνεις 5 scoop αλλά 2 το πολύ 2,5 . Την χρησιμοποιούν 2-3 άτομα που γνωρίζω και μου είπαν ότι έχουν δει αποτελέσματα ! Και την πέρνουν μετά το γυμναστήριο μόνο. Γενικά χρησιμοποιούν whey gold standar (Οn)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Driver007 : 04-07-09 στις 10:37
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-07-09 10:47 #4
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    με 2 σκοπ παίρνουν 14 γραμμάρια πρωτεΐνης,

    τη αποτελέσματα εχουν δει, για πες

    λολ ακου φιλε Driver007,
    αν φας κοτόπουλο στήθος 100 γραμ, θα έχεις φάει περίπου 32 γραμ πρωτεΐνη,

    με αυτη τη μουφα με 5 σκοπ θα εχεις φαει 35 γραμμάρια πρωτεΐνη και ένα τσουβάλι ζάχαρη μαζί.

    πάρε την οn's η καποια αντίστοιχη που ειναι καθαρή πρωτεΐνη και οχι ζαχαρι με λιγο πρωτεΐνη,

    διάβασε τα άρθρα του φόρουμ για να κατατοπιστείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-07-09 12:47 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με 2 σκοπ παίρνουν 14 γραμμάρια πρωτεΐνης,

    τη αποτελέσματα εχουν δει, για πες

    λολ ακου φιλε Driver007,
    αν φας κοτόπουλο στήθος 100 γραμ, θα έχεις φάει περίπου 32 γραμ πρωτεΐνη,

    με αυτη τη μουφα με 5 σκοπ θα εχεις φαει 35 γραμμάρια πρωτεΐνη και ένα τσουβάλι ζάχαρη μαζί.

    πάρε την οn's η καποια αντίστοιχη που ειναι καθαρή πρωτεΐνη και οχι ζαχαρι με λιγο πρωτεΐνη,

    διάβασε τα άρθρα του φόρουμ για να κατατοπιστείς.
    LMAO!!! +1
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price. - Sun Tzu
    It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
    scientia potentia est/Η Γνώση είναι Δύναμη - Francis Bacon

    Madcow's 5x5 Calculator
    Rippetoe's Logbook Calculator
    Rippetoe SS Training Videos

    http://i34.tinypic.com/21lsygl.png
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-07-09 14:27 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με 2 σκοπ παίρνουν 14 γραμμάρια πρωτεΐνης,

    τη αποτελέσματα εχουν δει, για πες

    λολ ακου φιλε Driver007,
    αν φας κοτόπουλο στήθος 100 γραμ, θα έχεις φάει περίπου 32 γραμ πρωτεΐνη,

    με αυτη τη μουφα με 5 σκοπ θα εχεις φαει 35 γραμμάρια πρωτεΐνη και ένα τσουβάλι ζάχαρη μαζί.

    πάρε την οn's η καποια αντίστοιχη που ειναι καθαρή πρωτεΐνη και οχι ζαχαρι με λιγο πρωτεΐνη,

    διάβασε τα άρθρα του φόρουμ για να κατατοπιστείς.
    +1000000
    πεταμενα λεφτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-07-09 16:11 #7
    Το avatar του χρήστη ANONIO

    Εγγραφή
    28-11-2006
    Περ.
    Heraklio Crete
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    για μετα το γυμναστηριο ειναι πολυ καλος υδανθρακας!εγω την επερνε και εβαζα και 2 σκουπ της ον.μετα βεβαια εμαθα και εβαζα μονος τον υδατανθρακα
    H E L L O ! ! ! !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-07-09 22:32 #8
    Προεπιλογή
    Ολοι λενε οτι βαζουν μονοι τους τον υδατανθρακα, ενα weight gainer της προκοπης ομως εχει μιγμα απο μονο-,δι- και πολυσακχαριτες, καμια σχεση με το να κατεβαζεις δεξτροζη απλα.
    Σου δινουν ενεργεια και γρηγορα και με διαρκεια αποφευγοντας τα peak της ινσουλινης.
    Ευχαριστως να βαλω μονος μου τον υδατανθρακα αλλα σκετη δεξτροζη, φρουκτοζη η ζαχαρη απλα δεν ειναι το ιδιο.
    Τωρα αν εχετε βρει ευκολη προσβαση και σε πολυσακχαριτες και τους προσθετετε πασο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-07-09 23:16 #9
    Προεπιλογή
    εγω χρησιμοποιω πρτειννες ογκου αλλα καμια απο αυτες που βρισκοντε στην Ελληνικη αγορα.ΑΠλα δεν αξιζουν απο αποψη κοστους και τοτε οντως ειναι πεταμενα λεφτα.Υπαρχουν και καποιες με πολυ καλο μιγμα οπως πχ της PVL και Bodytronics που ειναι δοκιμασμενς απο πολλα ατομα και ηταν ικανοποιημενοι.Θα συμφωνησω με τον Φαρμακιστ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-07-09 09:51 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pharmacist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολοι λενε οτι βαζουν μονοι τους τον υδατανθρακα, ενα weight gainer της προκοπης ομως εχει μιγμα απο μονο-,δι- και πολυσακχαριτες, καμια σχεση με το να κατεβαζεις δεξτροζη απλα.
    Σου δινουν ενεργεια και γρηγορα και με διαρκεια αποφευγοντας τα peak της ινσουλινης.
    Ευχαριστως να βαλω μονος μου τον υδατανθρακα αλλα σκετη δεξτροζη, φρουκτοζη η ζαχαρη απλα δεν ειναι το ιδιο.
    Τωρα αν εχετε βρει ευκολη προσβαση και σε πολυσακχαριτες και τους προσθετετε πασο!
    kai εγω θα συμφωνησω
    ολοι κατακρινουν τους υδατανθρακες που εχουν τα weight gainer και απο την αλλη βαζουν 80 γρ δεξτροζη στην πρωτεινη ,στο μεταπροπονητικο γευμα.
    ενω σωστο συμπληρωμα ογκου 35% περιπου ειναι οτι πρεπει για μετα την προπονηση με την προυποθεση να εχει και μιγματα υδατανθρακων σωστα μεσα,τα οποια μιγματα υδατανθρακων -γνωμη μου -ειναι καλύτρα απο 80 γρ.δεξτροζη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-07-09 10:56 #11
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    o καθένας εχει την άποψη του, εγω παω πασο αν μετα την προπονηση τη διαφορα την κάνουν οι διάφοροι υδατάνθρακες..............................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-07-09 15:33 #12
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Εγω απλα θα πω πως καθε συμπληρωμα ειναι καλο αν το χειριστεις σωστα. Το gain fast ειναι ενα πολυ καλο συμπληρωμα με υδατανθρκα και πρωτεινη για μετα την προπονηση. Το εχω δοκιμασει και εγω και ομολογω πως μαρεσε, γιατι ειναι φτιαγμενο γιαυτο το σκοπο.
    Παρομοια συθεση επιδιωκα να εχω παιρνοντας δεξτροζη και μαλτοδεξτρινη ξεχωριστα αλλα δεν ειχαν την ιδια αποδοχη απο το στομαχι μου. Εδω τη λυση μου την εδωσε το gain fast
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-07-09 15:42 #13
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την χρησιμοποιούν 2-3 άτομα που γνωρίζω και μου είπαν ότι έχουν δει αποτελέσματα !
    Οπως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-07-09 16:48 #14
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ProtoCarb Plus (Universal's High Performance Carbohydrate Complex- Consisting Of High Energy Glucose Polymers, Maltodextrin (Long-Chained Complex Carbohydrates), Pure Crystalline Fructose, And Dextrose), Super Protein EX (Universal's Superior Protein Blend- Consisting Of The Highest Biological Value Peptide-Bonded Casein, Pharmaceutical Grade Pancreatic Digest Of Whey Protein (Lactalbumin)(Milk), Egg White (Albumin) Protein, With Naturally Occuring Branched-Chain Acmino Acids L-Leucine, L-Isoleucine, And L-Valine), AGC (Universal's Proprietary Anabolic Growth Complex- Consisting Of Anabolic Gaining Agents, Metabolic Optimizers, And Performance Factors) Advanced Vitamin/Mineral Complex, Medium Chain Triglycerides, Lipotropics And Natural Flavors.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-07-09 16:52 #15
    Προεπιλογή
    συνεχιζουν να εχουν μυικα κερδη καθε μερα ακομα και αν σταματησαν οποιδηποτε μορφη ασκησης για 6μηνες


    (δν μπορω να θυμηθω σε ποιο θεμα το διαβασα αυτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία