Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 185 από 185
  1. 15-05-11 23:28 #181

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexfrag18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω για την απαντηση!γυμναζομαι γυρω στο 8μηνο με στατς 1.77 με 80 κιλα.απλα το ρωτησα γτ πολυ μου λενε οτι με τη "γραμμωση" θα χασω μυες και μαλιστα αρκετους,
    αυτοι που σου το ειπαν αυτο ειναι πολυ μακρια απο την πραγματικοτητα.
    γυμναζεσαι πολυ λιγο καιρο και λογικα εχεις ελαχιστους μυες. πως γινεται λοιπον να χασεις κατι που δεν εχεις?
    απο την αλλη η εννοια "γραμμωση" και ο "ογκος" δεν εχει κανενα νοημα στην παρουσα φαση για σενα.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexfrag18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα διαβαζοντας το αρθρο σου για διατροφη μου κινησε την περιεργεια τη αποτελεσματα θα χε ενα προγραμμα ογκου με μια ισοθερμιδικη διατοφη μαζι με διαδρομο και για αυτο ρωτησα.πιστευω ειναι το ιδανικοτερο για μενα αυτη τη στιγμη γιατι βρισκομαι στο μεταιχμιο,δλδ ουτε εχω πολλους μυες ουτε και καθολου.
    τα προγραμματα "ογκου" και "γραμμωσης" και οι "υπο/ισο/υπερ-θερμιδικες" διατροφες ειναι εννοιες απλα για να ψαρωνουν κανεναν τριτο.
    πρεπει να απαλλαγεις απο αυτα τα συνδρομα το συντομοτερο (οσο ειναι ακομα νωρις τωρα που εισαι αρχαριος) γιατι βλεπω οτι εχεις παρει κακο δρομο.

    αυτο που σημερα ειναι υπο-θερμιδικη αυριο ειναι ισο-θερμιδικη και μεθαυριο ειναι υπερ-θερμιδικη και το αναποδο. το σωμα προσαρμοζεται καθημερινα σε αυτα που του δινεις. δεν υπαρχουν σταθερες και αναλλοιωτες θερμιδες συντηρησης για κανεναν μας.οποτε μην κολλας με αυτες τις εννοιες.

    απλα τρωγε σωστα και αρκετα τοσο ωστε να αναπτυσεσαι χωρις ομως να παχαινεις και προπονησου οσο πιο σκληρα μπορεις και σιγουρα στο πρωιμο σταδιο που εισαι θα εχεις αποτελεσματα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexfrag18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια τελευταια ερωτηση τις μερες που εχω ρεπο προτεινεις να ριχνω πολυ χαμηλα τον υδατανθρακα η να τον αφηνω στα ιδια επιπεδα με τις αλλες μερες?
    δε σε ξερω ουτε σε εχω δει ποτε(ουτε ξερω πως αντιδρα στην καθε διατροφη ο οργανισμος σου) για να σου προτεινω κατι εκ του ασφαλους,αλλα σιγουρα το να ριξεις τους υδατανθρακες παρα πολυ χαμηλα(αν και το χαμηλα εινα ιπαντα σχετικο) τις μερες των ρεπο μου ακουγεται πολυ κακη ιδεα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-10-11 19:43 #182
    Προεπιλογή
    καλησπερα savagε.πολυ καλο προγραμμα και λεω να το αρχισω σε μερικες εβδομαδες οταν τελιωσει το τορινο μου . θα ηθελα να ρωτησω για μια διευκρινηση που δεν ειδα στις προηγουμενεσ σελιδες , αν εχει σημασια η σειρα των ασκησεων η αν μπορουμε να αλλαξουμε την σειρα καποιων πχ στον 3ο μηνα να κανω πρωτα στην τροχαλια και μετα τις κοπηλατικες
    οπως και να εχει ευχαριστω για τον χρονο σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-10-11 18:51 #183
    Προεπιλογή
    φοβερη δουλεια!!!

    θα αρχισω το προγραμμα σας απο αυριο μεχρι το τελος του ετους!!
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-11 18:32 #184
    Προεπιλογή
    Είμαι 17 χρονών...μπορώ να το κάνω και εγώ αυτό ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-11-11 11:08 #185
    Προεπιλογή
    καλησπερα Νικο,ειμαι στην τεταρτη εβδομαδα του πρωτου κυκλου και ειμαι υπερευχαριστημενος απο το προγραμμα μεχρι στιγμης.Κραταει 45 λεπτα μαξ με αποτελεσμα να εχω χρονο να κανω και το αεροβιο μου που δεν εκανα ποτε.
    Επισης ποτε μου δεν κραταγα χρονο αναμεσα στα σετ και πλεον αρχισα να καταλαβαινω το ποσο μεγαλη διαφορα κανει ο χρονος.
    Απο δευτερα περναω στον δευτερο κυκλο του προγραμματος και θα ηθελα να ρωτησω 2 πραγματακια.
    Πρωτον αν μπορω την ασκηση στηθους "βυθισεις στο διζυγο" να την αλλαξω με καποια αλλη ασκηση-απλα και μονο γιατι νιωθω πως δεν την κανω καλα οποτε την εχω δοκιμασει και δεν με πιανει
    Δευτερον αν υπαρχει δυνατοτητα να μου προτεινεις ενα διαφορετικο σπλιτ που να μην εχει 2 μερες την εβδομαδα ποδια.-να περιορισουμε δηλαδη λιγο τις ασκησεις των ποδιων βαζοντας τες ολες την ιδια μερα και να βαλουμε καποια αλλη μυικη ομαδα μονη της την δευτερη μερα των ποδιων.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213