Θέμα: Ραγάδες

Σελίδα 4 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 272
  1. 04-11-09 13:35 #46
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω χρησιμοποιησει στην εγκυμοσυνη,δεν εκανει τιποτα.
    Α ναι? Οκ.. θα του το πω τουλαχιστον να μη πεταει τα λεφτα του. Ειναι και πανακριβη.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-09 15:51 #47
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α ναι? Οκ.. θα του το πω τουλαχιστον να μη πεταει τα λεφτα του. Ειναι και πανακριβη.
    ακριβος γιατι ειναι οντως πεταμενα λεφτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-09 17:58 #48
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    και γω εχω δεί πολλες περιπτωσεις ραγαδων και σε πιτσιρικάδες που απότομα εβαλαν η εχασαν κιλα
    αυτο εχει να κάνει και με την ποιότητα του δερματος και την προδιάθεση , καλύτερα είναι η πρόληψη δηλαδή βιταμίνες α , ε και γενικα να είναι πλήρης ο οργανισμός , νερό πολύ και παραλληλα μια κρέμα τοπικα , γενικα το δερμα δείχνει τα σημάδια του όταν υπάρχει προδιάθεση συνήθως τα λιπαρα δέρματα δεν εχουν τέτοιο πρόβλημα
    μόνο με αλοιφη δεν γίνετε θέλει και εσωτερικα με διατροφη και τοπικα εξωτερικα , αλλα μια φορα που μίλησα με εναν πολύ ψαγμένο αισθητικό μου είπε υπάρχει λύση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-11-09 18:01 #49
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    επισεισ εχω διαβασει οτι το σπερμα περιεχει βιταμινεσ οπου βοηθουν το δερμα και το αναζοωγονουν
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-11-09 18:13 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    επισεισ εχω διαβασει οτι το σπερμα περιεχει βιταμινεσ οπου βοηθουν το δερμα και το αναζοωγονουν
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-11-09 18:26 #51
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    επισεισ εχω διαβασει οτι το σπερμα περιεχει βιταμινεσ οπου βοηθουν το δερμα και το αναζοωγονουν

    μπραβο ρε ραμπο που το υπενθύμησες συν όλα τα άλλα είσαι και επιστημονικά καταρτισμένος , απλα θέλει σε καθημερινη βάση και 2 φορες την μερα επάληψη και πόση .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-11-09 18:57 #52
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω εχω δεί πολλες περιπτωσεις ραγαδων και σε πιτσιρικάδες που απότομα εβαλαν η εχασαν κιλα
    αυτο εχει να κάνει και με την ποιότητα του δερματος και την προδιάθεση , καλύτερα είναι η πρόληψη δηλαδή βιταμίνες α , ε και γενικα να είναι πλήρης ο οργανισμός , νερό πολύ και παραλληλα μια κρέμα τοπικα , γενικα το δερμα δείχνει τα σημάδια του όταν υπάρχει προδιάθεση συνήθως τα λιπαρα δέρματα δεν εχουν τέτοιο πρόβλημα
    μόνο με αλοιφη δεν γίνετε θέλει και εσωτερικα με διατροφη και τοπικα εξωτερικα , αλλα μια φορα που μίλησα με εναν πολύ ψαγμένο αισθητικό μου είπε υπάρχει λύση
    ειναι και ορμονικο,για αυτο δεν μπορεις να κανεις κατι,τωρα λυσεις τον αισθιτικων παλι δεν πιστευω,εχω μια φιλη που εκανε λειανση ραγαδων με λειζερ,μπορω να πω οτι διαφορα ηταν ελαχιστη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-11-09 03:29 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    επισεισ εχω διαβασει οτι το σπερμα περιεχει βιταμινεσ οπου βοηθουν το δερμα και το αναζοωγονουν
    Προσοχή όμως γιατί οι συνεχείς επαλήψεις μπορεί να προκαλέσουν μέχρι και τύφλωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-10 22:07 #54
    Προεπιλογή Ραγαδες.....
    Ειμαι στον ογκο και εχουν αρχισει να εμφανιζονται ραγαδες στο εσωτερικο μεροσ των δικεφακων[χερια].Τι να κανω?Δουλευουν οι αλοιφες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-10 22:09 #55
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι στον ογκο και εχουν αρχισει να εμφανιζονται ραγαδες στο εσωτερικο μεροσ των δικεφακων[χερια].Τι να κανω?Δουλευουν οι αλοιφες?

    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5969
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-10 22:10 #56
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Όχι.Δεν δουλεύουν.
    Παίρνε σταδιακά κιλά,μην κάνεις ακρότητες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-01-10 22:24 #57
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι στον ογκο και εχουν αρχισει να εμφανιζονται ραγαδες στο εσωτερικο μεροσ των δικεφακων[χερια].Τι να κανω?Δουλευουν οι αλοιφες?
    Aν ειναι ακομα κοκκινες υπαρχουν αληφες. Αν ασπρισουν τοτε σου μενουν για παντα. Ρωτα δερματολογο
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-01-10 23:28 #58
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    νομίζω το έχουμε αναφερει σε κάποιο τόπικ , το καλύτερο είναι η πρόληψη δηλαδή σωστη διατροφη νερό βιταμίνες για να έχει το δέρμα ελαστικότητα και να μην κάνει ραγαδες στις αυξομοιώσεις του βαρους , αν εμφανιστούν συμπτώματα τότε καλό είναι να εφαρμόζετε και τοπικα κάποια αλοιφη παρόμοια με αυτες που χρησιμοποιούν και οι έγγυες γυναίκες στην κοιλια για να μην χάσει την ελαστικότητα το δερμα σε συνδιασμό πάντα με την διατροφη βιταμίνες και πολύ νερό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-01-10 23:36 #59
    Προεπιλογή
    παιδια νομιζω δεν κανω ακροτητες.Παιρνω μισο κιλο την εβδομαδα περιπου.Νομιζω οτι γενικα δεν εχω ελαστικο δερμα.Να παρω διλαδι αλοιφη?Οι ραγαδες ειναι κοκκινες ακομα....

    *****πριν ανοίξουμε νεο θεμα κοιτάμε αν προϋπάρχει ανάλογο ίδιο θέμα με την Αναζήτηση !!!!!!!*****
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-01-10 23:45 #60
    Προεπιλογή
    Να παρω βιταμινες α και ε?.Ο TRIANTAFYLLOU λεει οτι υπαρχει λυση.ποια ειναι? Στελλακο ευχαριστω για ο τοπικ και ολους....




    *****πριν ανοίξουμε νεο θεμα κοιτάμε αν προϋπάρχει ανάλογο ίδιο θέμα με την Αναζήτηση !!!!!!!*****
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία