Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 96
  1. 08-12-10 23:09 #31
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    ^^
    καλητερα μην τν κανεις εσυ....οχι για την ηλικια σου αλλα επειδη 15 χρονων ακομα πιστευω θα εισαι μικροκαμομενος και δεν την χρειαζεσαι!!
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-12-10 00:05 #32
    Προεπιλογή
    < HTML:
    Διαφωνω, υπαρχει υπερπροπονηση, και μπορει να σου γονατισει το νευρικο συστημα, τα επινενφιδια, να δημιουργησει συνδρομα υπερχρησης σε τενοντες, προβληματα στα οστα και πολλα αλλα, δε πα να τρως πεντε βουβαλια την ημερα.
    συμφωνω με νικ, υπερπροπονηση υπαρχει για κ πολη κανουν deload για να στανιαρει ο μυς κ αμα εχεις εντονη ζωη λογο δουλειας οικοδομος κτλπ.. αμα το παρακανεις οτι και να τρως δν ξεφευγεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-12-10 00:10 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μιας κ δεν εχω ποσταρει σε αυτο το θεμα,να πω οτι αυτη την ασκηση την δουλευω σαν βαση για τα δικεφαλα εδω κ 3 περιπου χρονια,με καλα αποτελεσματα απο τοτε που την ξεκινησα.

    καποιες φορες την βαζω σητν μεση του προγραμματος,κ αλλες στο τελος,κ το πρηξιμο απλα δεν περιγραφεται..
    πολυ καλη ασκηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-12-10 00:28 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zylo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^
    καλητερα μην τν κανεις εσυ....οχι για την ηλικια σου αλλα επειδη 15 χρονων ακομα πιστευω θα εισαι μικροκαμομενος και δεν την χρειαζεσαι!!
    εχω υψος 187 και 74 κιλα για αυτο ρωταω δεν ειναι οτι θα εχω προβλημα με την αναπτυξη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-10 02:20 #35
    Προεπιλογή Ασκηση 21 για δικεφαλα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ωραια τα χερια μ ειναι 40 εκατ. αυτη τη στιγμη και κανω ενα χρονο και κατι καθαρα γυμναστικη...λιγο ειναι?δε νομιζωδεν ειπα μονο βασικες αλλα καμια δυο απομονωσης...αν νομιζεις οτι πρεπει να πρηστεις εκεινη τη στιγμη για να μεγαλωσεις λαθος κανεις...
    εγω κανω 6 μηνες βαρη κ τα χερια ειναι 48 εκατ.οι 4 μηνες ειναι γυμναστικη στο σπιτι..ξερω καλυτερη ασκηση.ισια μπαρα καμψεις ψηλα μεχρι το πηγουνι,8επαν.στα καπακια σφυρια8επαν.αλλη μια φορα.1σετ.ξεκουραση 1 1/2 λεπτο κ ξανα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-10 02:24 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν υπαρχει "καλυτερη" κ "χειροτερη" ασκηση για καμια ομαδα.

    τι δουλευει επανω σου μετραει..αλλα προφανως για να εχεις 48 εκ.χερια σε 6 μηνες με βαρη,αλλου οφειλεται αυτο κ οχι τοσο στην ασκηση.
    οτι ασκηση κ να εκανες,παλι μεγαλα θα ηταν τα χερια σου,αφου το θελει το σωμα σου να γινουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-10 02:33 #37
    Προεπιλογή
    μπορει να εχεις κ δικιο,γιατι οταν ξεκινησα ημουν 62 κιλα αλλα ετρωγα μπουρδες κ οτι ωρα ναταν.τωρα ειμαι 87 κ εχω κοψει κ αμινο κwhey αρκετο καιρο λογω τσιμπημενων ενζυμων..αλλα τρωω με προγραμα τωρα κ προσπαθω απο τροφη να παρω πρωτεινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-04-11 16:47 #38
    Προεπιλογή
    παιδια για να καταλαβω. εγω κανω δικεφαλα τρικεφαλα την ιδια μερα.

    λιπον δικεφαλα εχω 12 σετ. να βαλώ και αλα 3σετ τις 21 ασκησεις να παω 15σετ? η να βγαλω μια ασκηση και να προσθεσω την 21 οστε να μινω στα 12 σετ?

    τα χερια τα γυμναζω ανα 10 με 12 μερες.να την κανω καθε φορα την 21?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-04-11 16:51 #39
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια για να καταλαβω. εγω κανω δικεφαλα τρικεφαλα την ιδια μερα.

    λιπον δικεφαλα εχω 12 σετ. να βαλώ και αλα 3σετ τις 21 ασκησεις να παω 15σετ? η να βγαλω μια ασκηση και να προσθεσω την 21 οστε να μινω στα 12 σετ?

    τα χερια τα γυμναζω ανα 10 με 12 μερες.να την κανω καθε φορα την 21?
    Αν κανεις 21 καντη μονη της 3 σετ και μετα αν θες ακομα 4 σετ αυτοσυγκεντωση και εφυγες ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-04-11 17:17 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κανεις 21 καντη μονη της 3 σετ και μετα αν θες ακομα 4 σετ αυτοσυγκεντωση και εφυγες ..
    7 σετ δεν ειναι λιγα?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-04-11 17:19 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Το θεμα δεν ειναι τα σετ , για αυτο σε λεω ΑΝ θες , μπορεις και μονο το 21 να κανεις 3 σετ χ 21 επαναληψεις , ο δικεφαλος καιγεται , μη κοιτας μονο τα σετ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-04-11 17:43 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεμα δεν ειναι τα σετ , για αυτο σε λεω ΑΝ θες , μπορεις και μονο το 21 να κανεις 3 σετ χ 21 επαναληψεις , ο δικεφαλος καιγεται , μη κοιτας μονο τα σετ
    ωραιος!
    πιραζει να κανω 21, 3σετ και 4 σετ larry scott αντι για αυτοσυγκεντροση?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-04-11 01:22 #43
    Προεπιλογή
    ρε παιδια εγω αυτην την ασκηση την 21 την κανω καθε φορα που κανω δικεφαλους! Την κανω ομως στην αρχη! Σαν πρωτη ασκηση! 3 σετ 10 επαναληψεις!
    Πρεπει να την κανω στο τελος οπως ειπαν μερικοι εδω μεσα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-04-11 02:09 #44
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο illuminati Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια εγω αυτην την ασκηση την 21 την κανω καθε φορα που κανω δικεφαλους! Την κανω ομως στην αρχη! Σαν πρωτη ασκηση! 3 σετ 10 επαναληψεις!
    Πρεπει να την κανω στο τελος οπως ειπαν μερικοι εδω μεσα;
    αφου η ασκηση ειναι 3σετων 7 εσυ κανεις 10επαν?
    καλα οχι οτιειναι λαθος απλα λεω
    για μενα καντη και στην αρχη
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-04-11 10:28 #45
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου η ασκηση ειναι 3σετων 7 εσυ κανεις 10επαν?
    καλα οχι οτιειναι λαθος απλα λεω
    για μενα καντη και στην αρχη
    Οταν λες 3 σετ των 7? δηλαδη 7μισες απο κατο μεχρι τι μεση 7 απο τι μεση μεχρι πανο και 7 ολοκληρες και τελειωνεις? η κανεις 3 φορες τα (τα 3χ7) δεν καταλαβα
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία