Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 104
  1. 06-04-14 01:34 #46
    Προεπιλογή
    Εγώ τώρα πρόσφατα το ξεκίνησα 2+2 και το βλέπω πάάάάρα πολυ δυνατό..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-04-14 12:37 #47
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Master_of_Disaster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ τώρα πρόσφατα το ξεκίνησα 2+2 και το βλέπω πάάάάρα πολυ δυνατό..
    Λογικό, λόγω καφεΐνης ....! Αλλά γενικά τπτ ιδιαίτερο σαν συμπλήρωμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-14 13:27 #48
    Προεπιλογή συνδιασμος συμπληρωματων..
    παιδια επειδη σε λιγο καιρο θα τελιωσω την φαση ογκου που παιρνω το sci mx omni hardcore kai to bcaa hyperblend και θελω να συνεχισω με γραμμωση δηλαδη να φυγει αρκετο λοιπος , και λεω να παρω αυτο το σκευασμα, να το συνδιασω με προτεινη (πχ την on whey gold ) και κρεατινη ? ή το περνω σκετο ? για να μην χασω πολλους μυς
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-14 16:41 #49

    Εγγραφή
    14-07-2013
    Περ.
    ΒΟΛΟΣ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikoc03 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επειδη σε λιγο καιρο θα τελιωσω την φαση ογκου που παιρνω το sci mx omni hardcore kai to bcaa hyperblend και θελω να συνεχισω με γραμμωση δηλαδη να φυγει αρκετο λοιπος , και λεω να παρω αυτο το σκευασμα, να το συνδιασω με προτεινη (πχ την on whey gold ) και κρεατινη ? ή το περνω σκετο ? για να μην χασω πολλους μυς
    αργησες να μπεις σε γραμμωση γιατι καλο ειναι να χανεις 2 κιλα το μηνα.
    τεσπα το μονο που χρειαζεσε αν θες ειναι αυτο το μπλακ μπερν και whey.
    Η μυς δεν θα πεσουν αν περνεις 1-1.5γρ πρωτεινης ανα κιλο και γυμναζεσε και κοιμασε αρκετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-14 19:21 #50
    Προεπιλογή black burn
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimaras22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αργησες να μπεις σε γραμμωση γιατι καλο ειναι να χανεις 2 κιλα το μηνα.
    τεσπα το μονο που χρειαζεσε αν θες ειναι αυτο το μπλακ μπερν και whey.
    Η μυς δεν θα πεσουν αν περνεις 1-1.5γρ πρωτεινης ανα κιλο και γυμναζεσε και κοιμασε αρκετα.


    ναι το ξερω οτι αργησα αλλα φαντασου περσι ειμουν 67 κιλα κ τωρα ειμαι 77 , πηρα σχεδον 10 κιλα μυες ... το θεμα ειναι οτι το omni mx που περνω τωρα εχει και κρεατινη γιαυτο λεω μηπως πρεπει να περνω ταυτοχρονως κρεατινη προτεινη και black burn ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-01-15 18:35 #51
    Προεπιλογή
    Το black burn einai προιον της αμερικανικης stacker που θεωρειται αυτη τη στιγμη ενας απο τους πιο δυνατους λιποδιαλυτες στην αγορα . Η stacker εχει μεγαλη παραδοση στα θερμογεντικα αλλα αυτο δε σημαινει πως η δοσολογια που προτεινει αναφερεται κ σ εναν ασκουμενο 100 κιλα και σ εναν 60 κιλα . Ο καθενας αναλογα με το επιπεδο του ρυθμιζει την δοσολογια και αυξανει προοδευτικα , συμφωνα παντα με την οδηγια του επαγγελατια που τον προμηθευει . Βρισκω λιγο υπερβολικη την δοση των 2χ3 caps την ημερα .. Υπαρχουν και πιο ηπιοι αλλα αποτελεσματικοι λιποδιαλυτες για να ξεκινησει καποιος αρχαριος .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-04-15 10:24 #52
    Προεπιλογή Black burn
    καλημερα παιδια αγορασα εχθεσ το Black burn και θα ηθελα την γνωμη σασ .Γενικα εχω θεμα με την καφεινη δεν πινω ποτε καφε και παντα κανω το ιδιο λαθοσ .Παιρνω λιποδιαλυτεσ με σκοπο να με βοηθησουν να χασω βαροσ και παντα τουσ πεταω γιατι δεν αντεχω τισ παρενεργειεσ τουσ.Με ενα χαπι που πηρα το πρωι ηδη νιωθω παγωμενα τα ακρα μου ενοχλησει στα ματια και τρεμουλο.Τι προτεινετε να κανω.Να μην ξανα παρω τιποτα σε καφεινη η να τα συνεχισω μηπωσ και το συνηθισω ;Λιποδιαλυτεσ χωρισ καφεινη παντα σε συνδυασμο με διατροφη και ασκηση κανουν δουλεια;Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-04-15 10:42 #53
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Αφου το ξερεις ο ιδιος οτι δε τα πας καλα με τη καφεινη, γιατι τοι συνεχιζεις κασιπ ετας και τα λεφτα σου?
    Υπαρχουν και λιποδιαλυτικα χωωρις καφεινη (ψαξτο λιγο )


    αν και


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Brouno the Rottweiler Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιποδιαλυτεσ χωρισ καφεινη παντα σε συνδυασμο με διατροφη και ασκηση κανουν δουλεια;
    ολη τη δουλεια θα τη κανει η διατροφη και η ασκηση/αεροβια. Οι λιποδιαλυτες βοηθουν οταν κολλησεις και δε χανεις αλλο
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-04-15 10:54 #54
    Προεπιλογή
    Κανουν ομωσ την ιδια δουλεια.Ειχα παρει μια φορα και δεν καταλαβαινα τιποτα τουσ χαρισα σε ενα φιλο μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-04-15 12:39 #55
    Προεπιλογή
    Ποιά δουλειά οριοθετείς ως "ίδια" δουλειά? Μαγικά κόλπα δε κάνει κανένα χάπι.
    Καλοκαίρι έρχεται, ράβουμε το στόμα, γεμίζουμε τα γυμναστήρια και όλα έρχονται στην ώρα τους ανάλογα με την προσπάθεια που θα κάνουμε και τις στερήσεις που θα υποστούμε.
    Από τη στιγμή που σου δημιουργεί τόσο σοβαρό θέμα - γιατί ναι, είναι σοβαρό - δε το συζητάς καν. Πέτα το, δωσ' το σε ένα φίλο ή άδειασε το και καν' το βάζο για φακές αλλά μη το ξαναβάλεις στο στόμα σου.
    Θες λιποδιαλύτη? 3 γραμμάρια ποιοτικού CLA τη μέρα και άφθονο νερό.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-04-15 13:19 #56
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιά δουλειά οριοθετείς ως "ίδια" δουλειά? Μαγικά κόλπα δε κάνει κανένα χάπι.
    Καλοκαίρι έρχεται, ράβουμε το στόμα, γεμίζουμε τα γυμναστήρια και όλα έρχονται στην ώρα τους ανάλογα με την προσπάθεια που θα κάνουμε και τις στερήσεις που θα υποστούμε.
    Από τη στιγμή που σου δημιουργεί τόσο σοβαρό θέμα - γιατί ναι, είναι σοβαρό - δε το συζητάς καν. Πέτα το, δωσ' το σε ένα φίλο ή άδειασε το και καν' το βάζο για φακές αλλά μη το ξαναβάλεις στο στόμα σου.
    Θες λιποδιαλύτη? 3 γραμμάρια ποιοτικού CLA τη μέρα και άφθονο νερό.
    +άπειρο στον φίλο συν αερόβιο!!!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-04-15 14:19 #57
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι βεβαια μιας κ το νερο ειναι γνωστο για τις λιποδιαλυτικες ιδιοτητες του..μεταξυ αλλων θαυματων που ειναι γνωστο οτι κανει δλδ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-04-15 14:34 #58
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Το προϊόν έχει μερικά δυνατά συστατικά όπως κ πολλά διεγερτικά. Είναι από τα πολύ καλά της αγοράς που στους περισσότερους δουλεύει όμως δεν ενδείκνυται σε άτομα ευαίσθητα στην καφείνη ή σε άτομα με υπό- ή υπερταση. Οπότε με προσοχή κ ξεκίνημα με τη μικρότερη δόση. Και αν σας πειράζουν, τα κόβετε δεν χρειάζεται να ζορίζουμε τον οργανισμό μας αν δεν το δέχεται...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-04-15 16:21 #59
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι βεβαια μιας κ το νερο ειναι γνωστο για τις λιποδιαλυτικες ιδιοτητες του..μεταξυ αλλων θαυματων που ειναι γνωστο οτι κανει δλδ..
    ....διαφωνείς??
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-04-15 17:54 #60
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Δεν θα αναλυσω παρα πολύ τις απόψεις μου, καθως τα εχω χιλιοπεί.
    Δεν αναφέρομαι στα παιδια απο πάνω,sobral,nive,beef Κτλ, αλλά κυριώς στα μέλη που κάνουν αυτές τις "κλισέ" ερωτήσεις :
    Τα λιποδιαλυτικά-θερμογγενετικά προιοντα σε βοηθάνε μονο όταν κινεισαι υποθερμιδικά (αρα κάνεις προσπάθεια με διατροφή)
    Αν δεν κάνεις αυτο,μπορείς να τα παίρνεις και μέχρι και να παχαίνεις.
    Αρα ξεκινάμε ότι δεν είναι μαγικά συμπληρώματα που καθεσαι στον καναπε , βλέπωντας τηλεόραση και σου καίνε λίπος.
    Αν λοιπον κινείσαι σωστά διατροφικά, λίγο η θερμογέννεση , λίγο η ενέργεια και η αντοχή που σου δίνουν οι διεγερτικές ουσίες, σε βοηθάνε πολυ στο κομμάτι αεροβίας, να βγάλεις μεγαλύτερη ένταση ή διάρκεια που σε βοηθάει με την σειρά του να καταναλώσεις περισσότερες θερμίδες, τις περιόδους που όταν εισαι σε δίαιτα, δεν εχεις και πολλές ορεξεις.
    Εχεις πλεονεκτήματα δηλαδή με την χρήση τους.
    Κάποιοι που είναι γενικά σε χαμηλό σωματικό λίπος και προσέχουν όλο τον χρόνο, προφανώς δεν τους είναι το νο1 αναγκαίο συμπλήρωμα.

    Για να κλεισω την σκέψη μου και να επιστρέψω στην αξιολόγηση του προιοντος, ειναι απο τα καλά της κατηγορίας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία