Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 57
  1. 25-10-10 22:20 #16
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Προεπιλογή
    Nox pup οχι πρώτη φορα το ακούω.. δοσολογία κανονικά ξεκινούσα ένα scoup και μετά ανέβαινα σταδιακά αλλα τίποτα αλλα και πάλι αυτό που θα σε κάνει τούμπανο δεν είναι το νιτρικό άλλο είναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-10 22:31 #17
    Το avatar του χρήστη Menios Ser1985

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    Karditsa,Greece
    Μηνύματα
    727
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Senereison Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nox pup οχι πρώτη φορα το ακούω.. δοσολογία κανονικά ξεκινούσα ένα scoup και μετά ανέβαινα σταδιακά αλλα τίποτα αλλα και πάλι αυτό που θα σε κάνει τούμπανο δεν είναι το νιτρικό άλλο είναι...
    Εννοείται πως το νιτρικό εξείδιο δεν θα σε κάνει τούμπανο,λίγο πρήξιμο παραπάνω θα σου δώσει και μία ώθηση στην προπόνηση λόγω των διεγερτικών συστατικών που έχει μέσα το σκεύασμα!
    -The Fallen Army-
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-10-10 03:33 #18
    Προεπιλογή
    Ισως απο τα λιγα νιτρικα που λεει 1 scoop και δε μπορεις να παρεις 2ο. Γιατι με 600ml καφεϊνης δε μας βλεπω καλα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-03-11 23:50 #19
    Question 1.M.R-Bpi Sports
    Παιδια το δοκιμασατε αυτο?
    Δωστε κανα Review γιατι ακουω καλα λογια απο δω κι απο κει..
    Πιστευω να μην ειναι φουσκα κι αυτο σα το Jack3d.
    Το βρισκετε απο Ελλαδα εσεις?
    Γιατι οχι πρωτεινη μεχρι μια ωρα μετα?
    Γιατι οχι γλουταμινη οταν το χρησημοποιεις πανω απο 10 γρ/μερα?
    Τα παρα λεει μου φαινεται η εταιρια.. Τα φουσκωνει λιγο για να πιστεψουμε οτι ειναι πολυ δυνατο μαλλον.
    Menio.....
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-11 23:15 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1678991
    αυτά για το schizandrol A. Όποιος ξέρει κάτι πιο χειροπιαστό ας προσθέσει κι άλλα στοιχεία να τα ενώσουμε. Επίσης ξέρει κανείς αν είναι banned από WADA/IOC η συγκεκριμένη ουσία?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-05-11 23:45 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1678991
    αυτά για το schizandrol A. Όποιος ξέρει κάτι πιο χειροπιαστό ας προσθέσει κι άλλα στοιχεία να τα ενώσουμε. Επίσης ξέρει κανείς αν είναι banned από WADA/IOC η συγκεκριμένη ουσία?
    σε ανθρωπο δεν εχω δει μελετη που να λεει οτι κανει κατι....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-11 15:09 #22
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο από την Δευτέρα....

    Αν κ θεωρώ ότι είναι λίγο νωρίς για να κρίνω, μπορώ να πώ ότι είναι αρκετά δυνατό. Η προπόνηση της Δευτέρας ήταν πολύ έντονη. Στήθος - δικέφαλα. Από ένα σημείο κ μετά άρχισε να με χαλάει το τόσο έντονο τσίτωμα, γιατί κατέληγε σε ελαφρύ τρέμουλο. Αυτό που χρησιμοποιούν στην εταιρεία σαν ατάκα το "1 More Rep".... κατάλαβα ακριβώς τι εννοούν...
    Η επόμενη προπόνηση, της Τρίτης (ώμοι), μπορώ να πώ ότι ήταν επίσης δυνατή, αλλά απουσίαζε το τρέμουλο.

    Pumps δεν μπορώ να πώ ότι είδα κάτι τρελό, αλλά υπήρχε διαφορά...

    Η γεύση που έχω επιλέξει είναι η Blue Raspberry.. πίνετε χαλαρά, αν κ είναι λίγο πιο γλυκιά απ' ότι θα ήθελα εγώ.....

    Γενικά, είναι από τα pre-workouts που έχω ξεχωρίσει.... Ασύμφορο βέβαια, καθώς είναι για 28 servings αν θυμάμαι καλά, κ η τιμούλα του είναι λίγο τσουχτερή.

    Να διευκρινήσω ότι το scoop που περιέχει μέσα, δεν αντιστοιχεί στα 8gr. που αναφέρει, καθώς βγαίνει περίπου 12gr.. (επειδή είμαι παθόν το αναφέρω )

    Αυτά....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-11 15:12 #23
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    224 Grams Watermelon
    Serving Size:8Grams(1scoop)
    Servings Per Bottle:28
    Amount Per Serving % Daily Value
    Calories 6
    Total Carbohydrates 1.5g <1%†
    Sugars 0g *
    Thiamin 135mg 9,000%
    (Vitamin B1, As Thiamine Disulfide)
    Niacin 25mg 125%
    (As Nicotinic Acid)
    Pre-Workout 1MR™ Energy And Pump Matrix (Proprietary) 5,558mg *
    L-Arginine Alpha Ketoglutarate, Beta-Alanine, L-Taurine, Creatine (As Creatine Monohydrate), N-Acetyl-L-Tyrosine, Caffeine (As Caffeine Anhydrous), Citrus Sinensis (Whole Plant), Kigelia Africana (Bark), Paullinia Cupana (Seed), Yerba Mate (Leaf), Adhatoda Vasica (Leaf), Schisandra Chinensis (Whole Fruit), Visnea Mocanera (Leaf), Vitis Vinifera (Seed)
    † Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
    * Daily Value not established.
    Other Ingredients:
    Maltodextrin, Natural And Artificial Flavors, Silica, Sucralose, Malic Acid, Acesulfame-K, FD&C Red No. 40, Vitamin C (As Ascorbic Acid). Contains Corn Products.


    αυτα ειναι πλεον τα συστατικα του...εχει καιρο που αλλαξαν...πλεον δε νομιζω να ναι τοσο δυνατο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-11 15:20 #24
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Αυτό που έχεις ποστάρει, είναι το label του...?? Αν ναί, τότε έχω πάρει την προηγούμενη έκδοσή του....
    Επίσης παρατήρησα ότι δεν αναγράφεται πλέον κ η περιεκτικότητα σε caffeine....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-11 18:34 #25
    Προεπιλογή
    Πολλα βοτανα βλεπω παιζουν στα νιτρικα τωρα τελευταια.. Οικονομικη κριση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-10-11 09:27 #26
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    καθολου περιεργο...

    η αργινινη ειναι μουφα
    εγω γιατι πρηζομαι τοτε ακομα και με σκετη αργινινη?Μην σου πω και με ενα μεγαλο μπολ φυστικια.Δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-10-11 10:29 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω γιατι πρηζομαι τοτε ακομα και με σκετη αργινινη?Μην σου πω και με ενα μεγαλο μπολ φυστικια.Δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο.
    πιο πιθανο να δουλευουν τα φυστικια παρα η αργινινη...

    αποδεδιγμενα σε καμια 10 ερευνες δεν εχει κανει τιποτα.... μηδεν... nada....

    δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο στο placebo effect σιγουρα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-11-11 20:50 #28
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Λοιπον μια που το δοκιμασα τριτη φορα σημερα και με τη κανονικη μου ρουτινα υπνου-διατροφης μπορω να πω πως ειναι αποδεκτο να γραψω ενα μινι review.Ολως περιεργως απο τη πρωτη μεχρι τη τριτη φορα με πιανει ολο και καλυτερα χωρις να το παιρνω καθε μερα αλλα σπαζοντας το και με το δικο μου prewo.Μετα απο κανα δεκαλεπτο και στο δρομο για το gym αρχισε να με πιανει η αλανινη λιγο στα αυτια αλλα δεν περιμενα και τιποτα παραπανω με τοσο μικρη ποσοτητα.Ενταξει τα 300 ml καφεινη ακουγονται πολλα αλλα οντας ανεκτικος σε διεγερτικα δεν τους εδωσα πολυ σημασια.Ουτε ο οργανισμος μου νομιζα πως τους εδωσε αφου μεχρι να ξεκινησω προπονηση ημουνα χαλαρος.Μετα απο 2-3 σετ πλατη αρχισα να κοβω βολτες στο gym για τους γνωστους λογους αλλα ελεγχομενη η κατασταση.
    Δυναμη δεν περιμενω τιποτα απο τετοιου ειδους συμπληρωματα ουτε ειδα αλλα δεν με νοιαζει.Αντε να ανεβηκα λιγο αντοχη οποτε αυτο ειναι καλο υποθετω.
    To fokus ητανε καλο μεχρι την τελευταια ασκηση.Εκει λογω της εντασης θυσιασα την τεχνικη για χαρη των παραπανω κιλων αλλα δεν μαμιεται ειπα ας μην τα θελω και ολα δικα μου.
    Πριξηματα ητανε πολυ καλα...καιρο ειχα να με νοιωσω ετσι οποτε αν οφειλεται στο συμπληρωμα του δινω ενα +.
    Κρασαρισμα μετα την προπο δεν ειχα αν και λογω της καφεινης ειναι λογικο να περιμενεις κατι τετοιο αρα αλλο ενα +.
    Υπ'οψην ειμαι 2.05 και 105 κιλα περιπου οποτε αναλογικα ενας με πιο νορμαλ αναλογιες μπορει να τον πιασει ακομα καλυτερα.Εγω στο 1 σκοοπ ειμαι και δεν σκοπευω να ανεβασω ουτε εχει νοημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-01-12 05:28 #29
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ειχα την τιμη να δοκιμασω και απο τουτο,γευση fruit punch εμενα πρωσοπικα με πειραζει στο στομαχι,στα 2 σκουπ εφαγα καλεσ τσιτεσ αλλα δεν ειχα διαρκεια
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-01-12 20:13 #30
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    εγω δοκιμασα ενα δειγμα που μου εδωσαν με μια παραγγελια για πρηξιματα δεν εδωσε και κατι το τρομερο... αλλα τιγκα στα διεγερτικα ειναι με ξεκανε το δειγμα εβγαλα καλη προπονηση , το βραδυ ομως εγινα δρακουλας...
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία